Zobraz program na: včera dnes zajtra 28.5. 29.5. 30.5. 31.5. 1.6.
Vyberte kraj/mesto:
Cinema City Aupark, Bratislava (piatok, 17.2. 13:40):

Trollovia

Originálny názov: Trolls
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2016, 92 minút)
Popis:
Trollovia sú vždy veselí a šťastní škriatkovia, ktorí najviac zo všetkého milujú hudbu, tanec a spev. Jedinou vážnejšou starosťou na svete im robia Bergeni. Tí si totiž myslia, že môžu byť šťastní jedine vtedy, ak budú mať Trolla v žalúdku. Bohužiaľ však už dlhú dobu žiadneho na jedálničku nemali. Trolliemu kráľovi Peppymu sa totiž podarí aj so všetkými jeho poddanými utiecť a založiť vlastné veselé mestečko Trollíkov, ktoré sa Bergenom, na čele s princom Chrúmalom, nedarí a nedarí nájsť. A tak je ich kráľovstvo oproti šťastnému a farebnému Trollíkovu celé ufrflané a zlostné.
Nádej na zmenu Bergenom vysvitne v okamihu, keď sa im podarí skrytý Trollíkov vyčuchať a dokonca aj uniesť takmer všetkých jeho obyvateľov. Z bergenských pazúrov sa totiž podarí uniknúť aj dvom Trollom, princeznej Poppy a Větvíkovi. Ťažko by sme hľadali dvoch odlišnejších Trollov, nekonečne optimistická Poppy všetky problémy rieši piesňou, tancom a objatím. Kdežto ufrflaný Vetvík žije v neustálom strachu z Bergenov, netancuje, nespieva a predovšetkým sa s nikým nikdy neobíma. A práve na týchto dvoch hrdinoch je, aby zachránili unesených Trollov z bergenských pazúrov. Čo znamená vyraziť do ich kráľovstva, preniknúť do väzenských kobiek, vyslobodiť ich a uniknúť. A predovšetkým to znamená, že Poppy a Vetvík budú musieť spolupracovať. A tak sa táto dvojka vydáva na záchrannú misiu, plnú nečakaných dobrodružstiev a ťažkostí. Našťastie na to nakoniec nebudú úplne sami, stretnú totiž ďalšiu podivuhodnú osôbku, Bridget, ktorá je nielen pomocníčkou v kuchyni, ale aj jedinou Bergenkou, ktorá miluje spev, tanec a princa Chrúmala.
Réžia: Walt Dohrn, Mike Mitchell
Herci: Anna Kendrick (Poppy (hlas)), James Corden (Biggie (hlas)), Justin Timberlake (Branch (hlas)), Kunal Nayyar (Guy Diamond (hlas)), Russell Brand (Creek (hlas)), Gwen Stefani (DJ Suki (hlas)), Zooey Deschanel (Bridget (hlas)), Christine Baranski (šéf (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (princ Gristle (hlas)), John Cleese (kráľ Gristle (hlas)), Quvenzhané Wallis, Jeffrey Tambor
Kamera: Yong Duk Jhun
Scenár: Jonathan Aibel, Glenn Berger
Úprava: Julie Rogers
Produkcia: Gina Shay

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt1679335

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané kiná Cinema City Aupark na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame