Zobraz program na: jún 2018 júl 2018
Vyberte kraj/mesto:
Sála činohry (Nová budova SND), Bratislava (sobota, 22.4. 19:00):

Tak sa na mňa prilepila

Popis:
Bláznivá komédia o tom, čo sa môže stať, ak sa muž rozhodne opustiť ženu a nie je schopný jej to povedať. No katastrofa.

Vstupujeme do salónu mladej šantánovej speváčky a umelkyne, ktorá sa chystá na svadbu so šarmantným mladíkom. Netuší však, že posledná noc, ktorú s ním práve strávila, má byť naozaj ich poslednou. On sa totiž rozhodol pre inú ženu a prišiel jej to oznámiť. Jeho budúca manželka prichádza práve v tom najnevhodnejšom okamihu za speváčkou požiadať ju o vystúpenie na svadobnom večierku... a rozpúta sa tak séria komických situácií a nedorozumení, ktoré sú také ľudsky smiešne, že občas až ľutujete protagonistov, kam ich dokáže dostať ich neschopnosť hovoriť pravdu.

Dĺžka predstavenia: 2 hodiny 45 minút s prestávkou
Réžia: Ľubomír Vajdička
Herci: Zuzana Fialová (Lucette), Soňa Valentová (Barónka Duverger), Monika Hilmerová (Viviane), Jozef Vajda (Generál), Antónia Talacková (Lucette), Gabriela Dzuríková (Marceline), Ivana Kuxová (Nini Galant), Eva Mária Chalupová (Dáma), Ľuboš Kostelný (Bouzin), Tomáš Maštalír (Bois d' Enghien), Ján Koleník (Fontanet), Vladimír Obšil (De Cheneviette), Přemysl Boublík (Firmin), Helena Krajčiová (Viviane)
Dramaturgia: Peter Pavlac

Späť k programu divadiel

Odporúčame