Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 12. 10.Bratislava 12. 10.Košice 12. 10.Žilina 12. 10.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
11:00
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
11:00
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
11:10
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
11:10
Toy Story 4: Príbeh hračiek
Animovaný film USA, 2019
obrázok
11:40
Joker
Thriller USA, 2019
11:45
Tajný život maznáčikov 2
Animovaný film Japonsko, 2019
obrázok
12:10
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
12:30
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
13:00
Tajný život maznáčikov 2
Animovaný film Japonsko, 2019
obrázok
13:10
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
13:20
Toy Story 4: Príbeh hračiek
Animovaný film USA, 2019
obrázok
13:40
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
13:40
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
14:20
Joker
Thriller USA, 2019
14:30
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
14:40
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
14:50
Casino.sk
Dráma SR, 2019
15:20
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
15:30
16:10
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
16:20
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
16:30
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
17:00
Joker
Thriller USA, 2019
17:10
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
17:10
Cez prsty
Komédia ČR, 2019
17:20
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
17:30
Rambo: Posledná krv
Akčný thriller USA, 2019
18:30
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
18:40
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
19:00
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
19:20
Daždivý deň v New Yorku
Romantická komédia USA, 2018
19:30
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
19:30
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
19:40
Joker
Thriller USA, 2019
19:40
Rambo: Posledná krv
Akčný thriller USA, 2019
20:30
Joker
Thriller USA, 2019
21:10
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
21:30
To Kapitola 2
Horor USA, 2019
21:40
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
21:40
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
21:50
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
21:50
Rambo: Posledná krv
Akčný thriller USA, 2019
22:10
Joker
Thriller USA, 2019
11:00
Leví kráľ
Animovaný film USA, 2019
11:00
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
11:00
Tajný život maznáčikov 2
Animovaný film Japonsko, 2019
obrázok
11:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
11:30
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
11:30
Joker
Thriller USA, 2019
11:40
Tajný život maznáčikov 2
Animovaný film Japonsko, 2019
obrázok
12:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
12:10
Daždivý deň v New Yorku
Romantická komédia USA, 2018
12:20
Joker
Thriller USA, 2019
12:30
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
12:40
Toy Story 4: Príbeh hračiek
Animovaný film USA, 2019
obrázok
13:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
13:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
13:20
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
13:30
Leví kráľ
Animovaný film USA, 2019
13:40
13:50
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
14:10
Joker
Thriller USA, 2019
14:20
Daždivý deň v New Yorku
Romantická komédia USA, 2018
14:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
14:40
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
14:50
15:00
Joker
Thriller USA, 2019
15:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
15:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
15:40
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
16:00
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
16:00
Afrika na Pionieri
Dokument SR, 2019
16:10
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
16:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
16:50
Joker
Thriller USA, 2019
16:50
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
17:00
Jiří Suchý
Dokument ČR, 2019
17:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
17:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
17:40
Joker
Thriller USA, 2019
17:50
Rambo: Posledná krv
Akčný thriller USA, 2019
18:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
18:10
Vtedy v Hollywoode
Komédialná dráma Veľká Británia, 2019
18:30
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
18:40
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
19:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
19:00
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
19:10
Jiří Suchý
Dokument ČR, 2019
19:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
19:30
Joker
Thriller USA, 2019
20:00
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
20:20
Joker
Thriller USA, 2019
20:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
20:50
To Kapitola 2
Horor USA, 2019
21:10
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
21:20
Jiří Suchý
Dokument ČR, 2019
21:20
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
21:20
Daždivý deň v New Yorku
Romantická komédia USA, 2018
21:30
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
21:30
Casino.sk
Dráma SR, 2019
22:00
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
22:10
Joker
Thriller USA, 2019
15:00
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
16:45
Daždivý deň v New Yorku
Romantická komédia USA, 2018
18:30
Joker
Thriller USA, 2019
20:30
Také krásne šaty
Hororová komédia Veľká Británia, 2018
20:45
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
13:00
Toy Story 4: Príbeh hračiek
Animovaný film USA, 2019
obrázok
13:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
13:30
Leví kráľ
Animovaný film USA, 2019
13:50
Websterovci 2
Animovaný film SR, 2019
14:00
Angry Birds vo filme 2
Animovaný film USA, 2019
15:00
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
15:10
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
15:20
Joker
Thriller USA, 2019
15:30
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
Animovaný film Veľká Británia, 2019
16:00
Cez prsty
Komédia ČR, 2019
16:10
Pán Maznáčik
Animovaný film USA, 2019
17:30
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
17:40
Vieš udržať tajomstvo?
Romantická komédia USA, 2019
17:50
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
18:00
Joker
Thriller USA, 2019
18:10
Casino.sk
Dráma SR, 2019
18:20
Blíženec
Akčný film Čína, 2019
19:50
Joker
Thriller USA, 2019
20:10
Joker
Thriller USA, 2019
20:20
Zlatokopky
Dráma USA, 2019
20:30
Ad Astra
Sci-fi film USA, 2019
20:40
Joker
Thriller USA, 2019
20:50
Blíženec
Akčný film Čína, 2019

Odporúčame