Zobraz program na: včera dnes zajtra 20.1. 21.1. 22.1. 23.1. 24.1.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 16. 1.Bratislava 16. 1.Košice 16. 1.Žilina 16. 1.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
14:00
Pašerák
Dráma USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:10
Grinch
Animovaný film USA, 2018
14:10
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
15:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
15:30
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:10
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
16:30
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
16:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
17:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
17:20
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
17:40
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
17:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
18:40
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:50
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
21:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
21:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
21:40
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
11:10
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
11:20
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
11:20
Hovory s TGM
Historický film ČR, 2018
11:30
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
11:30
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
11:40
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
11:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
12:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
12:00
Vianoce a spol.
Rodinná komédia Francúzsko, 2017
12:20
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
13:10
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
13:20
Hovory s TGM
Historický film ČR, 2018
14:00
Grinch
Animovaný film USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
14:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
14:10
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
14:20
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:50
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
14:50
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
14:50
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:50
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
15:10
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
15:20
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
15:30
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
15:50
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
15:50
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
15:50
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
16:20
Beautiful Boy
Dráma USA, 2018
16:20
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
16:30
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
16:40
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
16:50
Pašerák
Dráma USA, 2018
17:10
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
17:10
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
17:20
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
17:20
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
17:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
17:30
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
17:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
17:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
17:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
18:00
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
18:00
Hovory s TGM
Historický film ČR, 2018
18:20
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
18:40
Zrodila sa hviezda
Dráma USA, 2018
18:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
18:50
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
19:00
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:00
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
19:10
Beautiful Boy
Dráma USA, 2018
19:20
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:20
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
19:50
Hovory s TGM
Historický film ČR, 2018
20:00
Sklenený
Thriller USA, 2019
20:00
Hovory s TGM
Historický film ČR, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
20:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
20:40
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
20:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:50
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
Fantastický film Veľká Británia, 2018
21:10
Creed 2
Dráma USA, 2018
21:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:40
Zrodila sa hviezda
Dráma USA, 2018
21:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:40
Do plaviek!
Komédia Francúzsko, 2018
21:50
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Vdovy
Dráma Veľká Británia, 2018
10:00
Beautiful Boy
Dráma USA, 2018
17:50
Pašerák
Dráma USA, 2018
20:00
Amatéri
Komédia Švédsko, 2018
15:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
15:10
Grinch
Animovaný film USA, 2018
15:15
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
15:30
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:30
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
17:10
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
17:40
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
17:50
Pašerák
Dráma USA, 2018
18:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
19:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Pašerák
Dráma USA, 2018
20:20
Zrodila sa hviezda
Dráma USA, 2018
20:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
20:40
Sklenený
Thriller USA, 2019
20:50
Pašerák
Dráma USA, 2018

Odporúčame