Zobraz program na: včera dnes zajtra 20.2. 21.2. 22.2. 23.2. 24.2.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 16. 2.Bratislava 16. 2.Košice 16. 2.Žilina 16. 2.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
11:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
11:00
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
11:00
11:10
11:20
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
11:30
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
11:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
11:50
Králiček Jojo
Komédialná dráma Nemecko, 2019
12:40
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
13:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
13:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
13:30
13:40
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
13:40
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
14:00
Králiček Jojo
Komédialná dráma Nemecko, 2019
14:10
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
15:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
15:10
Sviňa
Dráma SR, 2020
15:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
15:50
16:00
Malé ženy
Dráma USA, 2019
16:10
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
16:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
16:20
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
17:00
Zažiť to znovu
Komédia Francúzsko, 2019
17:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:00
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
18:10
18:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:40
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
18:50
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
19:10
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
19:20
Attila
Dokument SR, 2019
19:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:30
20:40
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
20:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:10
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
21:20
Malé ženy
Dráma USA, 2019
21:40
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
21:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:50
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
11:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
11:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
11:40
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
11:40
11:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
11:50
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
12:00
Jumanji: Ďalší level
Akčná komédia USA, 2019
12:20
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
12:20
Malé ženy
Dráma USA, 2019
12:30
Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
Animovaný film Čína, 2019
12:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
13:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
13:00
Román pre pokročilých
Komédia ČR, 2019
13:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
13:50
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
14:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
14:10
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
14:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
14:20
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
14:30
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
14:40
Jumanji: Ďalší level
Akčná komédia USA, 2019
14:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
15:00
Jumanji: Ďalší level
Akčná komédia USA, 2019
15:00
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
15:10
Králiček Jojo
Komédialná dráma Nemecko, 2019
15:50
16:10
Sviňa
Dráma SR, 2020
16:10
Malé ženy
Dráma USA, 2019
16:20
Zažiť to znovu
Komédia Francúzsko, 2019
16:20
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
16:50
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
16:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
17:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:20
17:30
Román pre pokročilých
Komédia ČR, 2019
17:30
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
17:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:10
18:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:50
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
18:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:00
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
19:15
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
19:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
19:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:40
19:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:50
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
20:00
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
20:30
20:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:00
Attila
Dokument SR, 2019
21:10
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
21:30
Malé ženy
Dráma USA, 2019
21:40
Joker
Thriller USA, 2019
21:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
21:50
14:30
16:00
Chlapec vo svete príšer
Animovaný film Japonsko, 2015
obrázok
16:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:00
Kuchár v Antarktíde
Komédia Japonsko, 2009
19:00
Krátke filmy
Krátky film
20:20
Ešte raz
Dráma Japonsko, 2014
13:00
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
13:00
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
13:20
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
13:30
Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
Animovaný film Čína, 2019
13:40
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
13:50
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
14:00
15:20
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
15:30
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
15:40
Román pre pokročilých
Komédia ČR, 2019
15:50
16:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
16:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:50
Attila
Dokument SR, 2019
18:00
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
18:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:30
Príliš osobná známosť
Romantická komédia ČR, 2020
18:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
20:30
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
20:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:50
21:00
Sviňa
Dráma SR, 2020

Odporúčame