Zobraz program na: včera dnes zajtra 6.4. 7.4. 8.4. 9.4. 10.4.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 24. 2.Bratislava 24. 2.Košice 24. 2.Žilina 24. 2.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
14:00
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
14:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
14:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
14:20
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
15:10
Sviňa
Dráma SR, 2020
15:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
15:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
15:50
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
16:00
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
16:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
16:20
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
16:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
17:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
18:00
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
18:10
18:20
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
18:20
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
18:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
19:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:10
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
20:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
20:30
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
20:40
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
20:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:00
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
21:10
Attila
Dokument SR, 2019
21:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
11:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
11:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
11:50
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
12:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
12:20
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
12:30
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
13:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
13:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
13:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
13:50
Maskovaní špióni
Animovaný film USA, 2019
13:50
Králiček Jojo
Komédialná dráma Nemecko, 2019
14:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
14:20
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
14:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
14:30
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
14:30
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
14:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
15:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
15:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
15:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
16:00
Malé ženy
Dráma USA, 2019
16:00
16:10
Sviňa
Dráma SR, 2020
16:10
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
16:30
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
16:30
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
16:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
16:50
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
17:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
17:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
18:10
18:20
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
18:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:40
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
18:40
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
18:50
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
19:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
19:10
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:15
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
19:20
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
19:40
19:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:30
20:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:50
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
20:50
Bad Boys navždy
Akčná komédia USA, 2020
21:00
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
21:10
Slušní chlapci
Akčný film USA, 2020
21:10
Judy
Dráma Veľká Británia, 2019
21:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:40
Zažiť to znovu
Komédia Francúzsko, 2019
21:50
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
21:50
Malé ženy
Dráma USA, 2019
16:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:45
Zažiť to znovu
Komédia Francúzsko, 2019
20:00
Parazit
Komédialná dráma Južná Kórea, 2019
13:10
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
13:30
Ľadové kráľovstvo 2
Animovaný film USA, 2019
13:40
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
13:50
Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
Animovaný film Čína, 2019
13:50
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
14:00
Super maznáčikovia
Animovaný film Nemecko, 2019
15:20
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
15:50
Ľadová sezóna 3
Animovaný film USA, 2019
16:00
Ježko Sonic
Akčný film Kanada, 2019
16:00
Sviňa
Dráma SR, 2020
16:10
16:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:30
Sviňa
Dráma SR, 2020
17:50
Prípad mŕtveho nebožtíka
Krimikomédia ČR, 2020
18:00
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
18:10
Príliš osobná známosť
Romantická komédia ČR, 2020
18:20
Sviňa
Dráma SR, 2020
18:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
19:50
Sviňa
Dráma SR, 2020
20:00
1917
Vojnová dráma Veľká Británia, 2019
20:20
Chlap na striedačku
Komédia ČR, 2020
20:30
20:40
Sviňa
Dráma SR, 2020
21:00
Sviňa
Dráma SR, 2020

Odporúčame