Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 26. 3.Bratislava 26. 3.Košice 26. 3.Žilina 26. 3.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
11:00
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
11:00
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
11:20
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
11:20
Spievaj
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 107 minút)
11:50
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
12:00
Psia duša
(farebný rodinný film, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
12:10
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
12:50
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017)
13:30
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
13:30
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
13:50
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
14:10
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
14:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017)
14:30
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:40
LEGO Batman film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 105 minút)
15:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
15:30
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
16:00
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
16:15
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
16:30
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
16:50
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
17:10
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
17:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
17:45
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:10
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
18:20
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
18:50
Aj dvaja sú rodina
(farebný titulky komédia, Francúzsko/Vežká Británia, 2016, 115 minút)
19:00
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
19:10
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
19:30
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
19:50
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
20:00
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:10
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
20:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
21:10
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
21:10
Zlato
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 121 minút)
21:30
Logan: Wolverine
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
21:40
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
22:10
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
22:15
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
11:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
11:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:20
Piata loď
(farebný dráma, Slovensko, 2016, 90 minút)
11:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
12:00
LEGO Batman film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 105 minút)
12:10
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
12:30
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
12:40
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
13:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
13:10
Zlato
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 121 minút)
13:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017)
13:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:10
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
14:10
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
14:20
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
15:00
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
15:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017)
15:20
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
15:40
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
15:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
16:10
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
16:20
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
16:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
17:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
17:10
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
17:20
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
17:50
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
18:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
18:10
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:15
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
19:00
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
19:10
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
19:20
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
19:30
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
19:40
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
20:00
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
20:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
20:30
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
20:40
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:20
Logan: Wolverine
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
21:30
Rande naslepo
(farebný biografický film, Nemecko, 2017, 111 minút)
21:40
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:50
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
22:10
Logan: Wolverine
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
22:10
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)
22:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
14:00
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
15:45
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
18:00
La la land
(farebný romantický film, Spojené táty americké, 2016, 126 minút)
20:30
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
13:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
13:10
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
13:20
Piata loď
(farebný dráma, Slovensko, 2016, 90 minút)
13:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017)
13:40
Logan: Wolverine
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
15:20
LEGO Batman film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 105 minút)
15:30
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
15:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
15:50
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
16:30
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
17:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
17:50
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
18:10
Aj dvaja sú rodina
(farebný titulky komédia, Francúzsko/Vežká Británia, 2016, 115 minút)
18:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
18:50
Život
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
20:30
Chips
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2017, 100 minút)
20:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
20:50
Kong: Ostrov lebiek
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 118 minút)
21:00
Skryté zlo
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 96 minút)

Odporúčame