Zobraz program na: včera dnes zajtra 25.8. 26.8. 27.8. 28.8. 29.8.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 23. 8.Bratislava 23. 8.Košice 23. 8.Žilina 23. 8.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
14:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
14:10
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
14:30
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
15:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
15:10
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
15:20
Bocian Riško
(farebný rodinný animovaný film, Luxembursko/Belgicko/Nemecko/Nórsko/Spojené štáty americké, 2016, 85 minút)
15:30
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
15:50
Spider-Man: Návrat domov
(farebný titulky sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 133 minút)
16:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
16:10
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
16:50
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
17:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
17:10
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)
17:30
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
17:40
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
18:00
Valerian a mesto tisícich planét
(farebný sci-fi akčný film, Francúzsko, 2017, 129 minút)
18:30
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
18:40
Atomic Blonde
(farebný akčný triler, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
19:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
19:10
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
19:30
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)
19:40
Ako sa stať zlatokopom
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 116 minút)
19:50
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
20:40
Srdcu nerozkážeš
(farebný romantický film, Spojené štáty americké, 2016)
20:50
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
21:00
Valerian a mesto tisícich planét
(farebný sci-fi akčný film, Francúzsko, 2017, 129 minút)
21:20
Vojna o planétu opíc
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 140 minút)
21:30
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
21:50
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
11:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
11:10
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
11:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
11:20
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
11:30
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:50
Bocian Riško
(farebný rodinný animovaný film, Luxembursko/Belgicko/Nemecko/Nórsko/Spojené štáty americké, 2016, 85 minút)
11:50
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
12:10
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)
12:20
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
12:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
12:30
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
13:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
13:20
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
13:30
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
13:30
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
13:30
Spider-Man: Návrat domov
(farebný titulky sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 133 minút)
13:50
Láska stojí za všetko
(farebný romantická dráma, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:15
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
14:30
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
14:30
Na doraz
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2016)
14:40
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
15:00
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
15:10
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
15:20
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
15:30
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
16:00
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
16:10
Baby Driver
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 113 minút)
16:10
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
16:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Na doraz
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2016)
16:40
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
16:45
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
17:00
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
17:10
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
17:10
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
17:30
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
18:00
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
18:20
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
18:30
Na doraz
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2016)
18:40
Atomic Blonde
(farebný akčný triler, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
18:40
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
18:50
Srdečne vás vítame
(farebný komédia, Francúzsko/Belgicko, 2017, 92 minút)
19:15
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
19:20
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
19:30
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
19:30
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)
19:40
Srdcu nerozkážeš
(farebný romantický film, Spojené štáty americké, 2016)
20:15
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
20:20
Valerian a mesto tisícich planét
(farebný sci-fi akčný film, Francúzsko, 2017, 129 minút)
20:30
Na doraz
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2016)
20:40
Atomic Blonde
(farebný akčný triler, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
20:50
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
21:00
Baby Driver
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 113 minút)
21:00
Vojna o planétu opíc
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 140 minút)
21:40
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
21:40
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)
21:45
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
21:50
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
10:00
Neruda
(farebný biografický film, panielsko/Francúzsko/Čile/Argentína/Spojené táty americké, 2016, 107 minút)
17:45
Baby Driver
(farebný akčná komédia, Veľká Británia/Spojené táty americké, 2017, 113 minút)
17:45
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
20:00
Baby Driver
(farebný akčná komédia, Veľká Británia/Spojené táty americké, 2017, 113 minút)
20:30
Raw
(farebný dráma, Belgicko/Francúzsko, 2016, 99 minút)
13:00
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
13:30
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
13:40
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
13:50
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
14:20
Bocian Riško
(farebný rodinný animovaný film, Luxembursko/Belgicko/Nemecko/Nórsko/Spojené štáty americké, 2016, 85 minút)
15:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
15:50
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
16:00
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
16:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
16:20
Ako sa stať zlatokopom
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 116 minút)
17:10
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
18:00
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
18:10
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
18:30
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:50
Na doraz
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2016)
20:30
Barry Seal: Nebeský gauner
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 114 minút)
20:30
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
20:40
Anabelle 2: Zrodenie zla
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
20:50
Zabijakov osobný strážca
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017, 118 minút)
21:00
Dunkirk
(farebný historická dráma, Spojené štáty americké/Vežká Británia/Francúzsko, 2017, 106 minút)

Odporúčame