Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.5. 31.5. 1.6. 2.6. 3.6.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 27. 5.Bratislava 27. 5.Košice 27. 5.Žilina 27. 5.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
11:10
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
11:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
11:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:10
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
12:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
13:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:50
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
14:00
LEGO Batman film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 105 minút)
14:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:50
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
15:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
15:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
15:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:50
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:20
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
16:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
17:10
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
17:30
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
18:00
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
18:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:40
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:50
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
19:00
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:40
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
20:15
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
20:40
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
21:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
21:20
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
21:30
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
22:10
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
22:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
11:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
11:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
11:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
11:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
11:40
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
11:50
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
12:00
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
12:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
12:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
12:50
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
13:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
13:30
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
13:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:00
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:10
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
14:20
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
14:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:50
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
14:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:00
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
15:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
15:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
16:00
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:00
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
16:15
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
16:40
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
16:40
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
16:45
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:20
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
17:30
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
17:30
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
17:40
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
18:00
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
18:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:00
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
19:10
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
19:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:30
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
19:40
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
20:20
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
20:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
21:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:40
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:50
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
21:50
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
22:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
22:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
22:10
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
22:40
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
14:00
Až na severný pól
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko/Dánsko, 2015, 81 minút)
16:00
Lady Macbeth
(farebný dráma, Vežká Británia, 2016, 89 minút)
19:00
Exhibition on Screen: Leonardo
21:00
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
13:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:30
Putovanie tučniakov: Volanie oceánu
(farebný dokumentárny film, Francúzsko, 2017, 82 minút)
13:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
13:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:00
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
15:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:00
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
17:50
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)
18:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:20
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
19:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:50
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
20:30
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
20:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:00
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 123 minút)

Odporúčame