Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 19. 11.Bratislava 19. 11.Košice 19. 11.Žilina 19. 11.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX Žilina
11:00
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
11:10
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
11:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
11:30
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
12:00
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
12:20
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
12:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
12:50
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
13:20
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
13:30
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
13:50
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
14:10
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
14:40
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
15:00
Suburbicon: Temné predmestie
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 105 minút)
15:10
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:20
Bajkeri
(farebný titulky komédia, Česká Republika, 2017, 95 minút)
15:50
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
16:00
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
16:10
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
16:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
17:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
17:15
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
17:30
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
17:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
18:10
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
18:20
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
18:40
Všetko najhoršie
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
19:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
19:20
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
19:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:10
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:10
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
20:40
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
20:50
Jigsaw
(farebný horor, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 91 minút)
21:00
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
21:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:30
Všetko najhoršie
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
21:40
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
11:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
11:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
11:00
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
11:10
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
11:10
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
11:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
11:50
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
11:50
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
12:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
12:10
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
12:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
13:10
Earth: Deň na zázračnej planéte
(farebný dokumentárny film, Vežká Británia, 2017, 95 minút)
13:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
13:30
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
13:40
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
14:00
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
14:10
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
14:10
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
14:30
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
14:40
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
14:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:20
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
15:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:50
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
16:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
16:10
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
16:20
Dogg
(farebný psychologický triler, Slovensko, 2017, 80 minút)
16:30
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
16:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
16:50
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
17:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
17:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
17:30
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
18:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
18:10
Všetko najhoršie
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
18:20
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
18:20
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
18:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
19:00
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
19:10
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
19:20
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
19:30
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
19:40
Jigsaw
(farebný horor, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 91 minút)
19:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:10
Všetko najhoršie
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
20:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:50
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
21:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:00
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
21:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
21:20
Zahradníctvo: Nápadník
(farebný komédia, Česká Republika, 2017)
21:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:40
Suburbicon: Temné predmestie
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 105 minút)
22:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
22:10
Všetko najhoršie
(farebný triler, Spojené štáty americké, 2017, 96 minút)
22:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:30
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
17:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
19:00
Earth: Deň na zázračnej planéte
(farebný dokumentárny film, Vežká Británia, 2017, 95 minút)
20:50
Suburbicon: Temné predmestie
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 105 minút)
12:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
13:00
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
13:10
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
13:40
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
14:10
Earth: Deň na zázračnej planéte
(farebný dokumentárny film, Vežká Británia, 2017, 95 minút)
14:30
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:20
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
15:40
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
15:50
Príšerákovci
(farebný rodinný animovaný film, Nemecko, 2017, 95 minút)
17:10
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
17:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
18:00
Thor: Ragnarok
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 131 minút)
18:00
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
18:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
18:30
Wind River
(farebný triler, Vežká Británia/Kanada/Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
19:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:35
Wind River
(farebný triler, Vežká Británia/Kanada/Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
20:40
Vražda v Orient Expresse
(farebný kriminálny film, Spojené štáty americké, 2017, 115 minút)
20:50
Liga spravodlivých
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:00
Dogg
(farebný psychologický triler, Slovensko, 2017, 80 minút)

Odporúčame