Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 21. 10.Bratislava 21. 10.Košice 21. 10.Žilina 21. 10.
Cinema City PolusCinema City AuparkKino ÚsmevCINEMAX ŽilinaSkryté stĺpce
11:30
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
11:50
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
12:00
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
12:10
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
12:30
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
12:30
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
12:40
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
12:50
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
14:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
14:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
14:20
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
14:40
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
14:40
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
15:00
Kingsman: Zlatý kruh
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
15:20
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
16:20
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
16:30
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
16:40
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:50
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
17:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
17:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
17:30
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
17:50
Kingsman: Zlatý kruh
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:40
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:50
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
19:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
19:20
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
19:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
19:50
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
20:20
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:50
Hráči so smrťou
(farebný dráma, Spojené štáty americké, 2017, 108 minút)
21:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
21:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:20
To
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
21:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
22:10
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
22:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
11:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
11:00
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
11:20
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
11:20
Kingsman: Zlatý kruh
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
11:30
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
11:40
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
11:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
12:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
12:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
12:10
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
12:20
Emoji film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 86 minút)
12:40
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
13:00
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
13:10
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
13:40
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
13:40
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
13:50
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
14:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
14:20
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
14:30
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
14:40
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
15:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
15:10
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
15:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
15:20
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
15:50
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
16:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
16:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
16:20
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
16:30
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
16:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
16:50
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
17:20
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
17:30
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
17:40
Kingsman: Zlatý kruh
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
17:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:00
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
18:20
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
18:20
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:30
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
18:40
Záhradníctvo: Dezertér
(farebný dráma, Česká Republika/Slovensko, 2017)
18:50
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
19:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
19:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
19:40
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
19:50
Kingsman: Zlatý kruh
(farebný akčná komédia, Vežká Británia/Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
20:00
Hráči so smrťou
(farebný dráma, Spojené štáty americké, 2017, 108 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:40
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:40
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
20:50
Dobré časy
(farebný kriminálna dráma, Spojené štáty americké, 2017)
21:10
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
21:10
To
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
21:20
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
21:30
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
21:40
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
22:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
22:20
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Skryť prázdne stĺpce.
13:00
Lego Ninjago film
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Dánsko, 2017, 100 minút)
13:20
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
13:50
Esá z pralesa
(farebný titulky rodinný animovaný film, Francúzsko, 2017, 97 minút)
14:00
Čiara
(farebný kriminálna dráma, Slovensko/Ukrajina/Česká Republika, 2017, 108 minút)
14:20
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
15:20
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
15:40
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
16:10
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:20
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
16:30
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
17:20
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:30
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:40
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
19:20
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:50
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
21:00
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
Program týchto kín je pre tento deň nedostupný, alebo kino nepremieta...
Kino Úsmev (Košice)


Rozbaľ programy týchto kín do stĺpcov.

Odporúčame