Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.8. 31.8. 1.9. 2.9. 3.9.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 28. 8.Bratislava 28. 8.Bratislava 28. 8.
Cinema City PolusCinema City AuparkCinema City Eurovea
11:00
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
11:00
Strašidla
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 113 minút)
11:20
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
11:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
11:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
12:20
Hľadá sa Dory
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 104 minút)
12:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
12:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
13:00
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
13:20
Strašidla
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 113 minút)
13:40
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
13:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
14:00
Kamoš Obor
(farebný rodinný film, Spojené táty americké/Vežká Británia/Kanada, 2016, 117 minút)
14:40
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
14:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
14:50
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
15:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
15:00
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
15:40
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
15:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
15:50
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
16:20
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
16:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
16:50
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
17:10
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
17:30
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
17:40
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
17:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
18:00
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
18:40
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
19:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
19:00
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
19:20
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
19:30
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
19:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
20:10
Vojnoví psi
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2016, 116 minút)
20:20
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
21:10
Jason Bourne
(farebný akčný triler, Spojené táty americké, 2016, 124 minút)
21:10
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
21:30
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
21:40
Nezhasínaj!
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 91 minút)
21:40
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
21:50
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
11:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
11:10
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
11:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
11:40
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
12:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
12:10
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
12:20
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
12:20
Hľadá sa Dory
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 104 minút)
12:30
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
12:40
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
12:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
13:00
Strašidla
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 113 minút)
13:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
13:20
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
13:30
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
13:50
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
14:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
14:20
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
14:30
Krotitelia duchov
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2016, 117 minút)
14:40
Najkrajší deň
(farebný dráma, Nemecko, 2016, 113 minút)
14:50
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
14:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
15:00
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
15:20
Hore za láskou
(farebný romantický film, Francúzsko, 2016, 98 minút)
15:20
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
15:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
15:50
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
16:00
Kamoš Obor
(farebný rodinný film, Spojené táty americké/Vežká Británia/Kanada, 2016, 117 minút)
16:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
16:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
16:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
16:50
Hľadá sa Dory
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 104 minút)
17:00
Najkrajší deň
(farebný dráma, Nemecko, 2016, 113 minút)
17:20
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
17:30
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
17:30
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
17:40
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
18:00
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
18:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
18:20
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
18:30
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
18:40
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
18:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
19:00
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
19:20
Najkrajší deň
(farebný dráma, Nemecko, 2016, 113 minút)
19:40
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
19:50
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
19:50
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
20:00
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
20:10
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
20:20
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
20:40
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
20:50
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
21:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
21:10
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
21:20
Vojnoví psi
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2016, 116 minút)
21:40
Najkrajší deň
(farebný dráma, Nemecko, 2016, 113 minút)
21:50
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
22:00
Nezhasínaj!
(farebný horor, Spojené táty americké, 2016, 91 minút)
22:10
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
22:20
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
22:20
Jason Bourne
(farebný akčný triler, Spojené táty americké, 2016, 124 minút)
22:30
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
11:00
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
11:00
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
11:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
11:40
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
11:40
Strašidla
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 113 minút)
12:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
12:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
12:10
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
12:30
Hľadá sa Dory
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 104 minút)
13:00
Doba ľadová: Mamutí tresk
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 95 minút)
13:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
13:10
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
13:40
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
14:00
Strašidla
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 113 minút)
14:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
14:20
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
14:30
Kamoš Obor
(farebný rodinný film, Spojené táty americké/Vežká Británia/Kanada, 2016, 117 minút)
14:40
Zozn@mka
(farebný komédia, Česká Republika, 2016, 90 minút)
15:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
15:10
Učiteľka
(farebný komédia, Slovensko/Česká Republika, 2016, 102 minút)
15:20
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
16:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
16:10
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
16:20
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
16:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
16:40
Božská Florence
(farebný titulky komédia, Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015)
17:00
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
17:00
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
17:20
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
17:30
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
18:00
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
18:10
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
18:20
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
18:40
Tajný život maznáčikov
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2016, 86 minút)
19:00
Božská Florence
(farebný titulky komédia, Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015)
19:10
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
19:30
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
19:40
Pete a jeho drak
(farebný rodinný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2016, 103 minút)
20:00
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)
20:20
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
20:30
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
20:40
Vojnoví psi
(farebný akčná komédia, Spojené táty americké, 2016, 116 minút)
20:50
Star Trek: Do neznáma
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2016, 125 minút)
21:10
Smrtiaci príliv
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2016, 87 minút)
21:20
Jason Bourne
(farebný akčný triler, Spojené táty americké, 2016, 124 minút)
21:50
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
22:10
Ben Hur
(farebný historický film, Spojené táty americké, 2016, 123 minút)
22:30
Buchty a klobásy
(farebný animovaný dobrodružný film, Spojené táty americké, 2016, 83 minút)
22:30
Matky rebelky
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016)
22:40
Jednotka samovrahov
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Kanada, 2016, 130 minút)

Odporúčame