Zobraz program na: včera dnes zajtra 29.6. 30.6. 1.7. 2.7. 3.7.
Vyberte kraj/mesto:
Bratislava 27. 6.Bratislava 27. 6.Bratislava 27. 6.
Cinema City PolusCinema City AuparkCinema City Eurovea
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
14:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:40
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:20
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
15:40
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:15
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
19:00
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
19:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:50
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
20:50
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
21:00
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
21:30
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
22:10
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 123 minút)
11:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
11:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
12:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
12:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené štáty americké, 2017, 129 minút)
14:00
Záhradníctvo: Rodinný priateľ
(farebný dráma, Česká Republika/Slovensko, 2017)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
16:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
16:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
17:10
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:20
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
18:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:00
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
19:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
19:20
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
19:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
19:50
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
20:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
20:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:10
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:30
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
21:30
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
21:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:50
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
22:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:10
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
14:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
14:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:50
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
16:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
17:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
19:10
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
19:20
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
20:20
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
20:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
20:50
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:20
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
21:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)

Odporúčame