Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Aupark na 7 dní

Adresa: Einsteinova 20., 85101 Bratislava
Web: www.cinemacity.sk
Tel.: Telefón: +421 02 682 022 22Informácie a telefonické rezervácie vstupeniek, +421 02 682 022 01Tel manager
E-mail: aupark@cinemacity.sk
Bratislava 29. 4. (dnes)Bratislava 30. 4. (zajtra)Bratislava 1. 5. (pondelok)Bratislava 2. 5. (utorok)Bratislava 3. 5. (streda)Bratislava 4. 5. (štvrtok)Bratislava 5. 5. (piatok)
Cinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City Aupark
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
11:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
11:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
11:20
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:50
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
12:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
12:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
12:40
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
12:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
13:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
13:30
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:40
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
14:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
15:00
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
15:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:30
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
15:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:10
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
16:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
17:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
17:20
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
17:30
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:50
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
18:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
18:40
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
19:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
19:20
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:20
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:30
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
19:40
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
19:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
20:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
20:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:40
Stratené mesto Z
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:20
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
21:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
21:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
21:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:50
Ghost in the shell
(farebný titulky akčný triler, Spojené táty americké, 2017, 120 minút)
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
11:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
11:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
11:20
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:50
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
12:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
12:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
12:40
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
12:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
13:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
13:30
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:40
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
14:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
15:00
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
15:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:30
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
15:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:10
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
16:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
17:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
17:20
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
17:30
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:50
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
18:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
18:40
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
19:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
19:20
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:20
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:30
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
19:40
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
19:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
20:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
20:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:40
Stratené mesto Z
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:20
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
21:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
21:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
21:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:50
Ghost in the shell
(farebný titulky akčný triler, Spojené táty americké, 2017, 120 minút)
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
11:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
11:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
11:20
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:50
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
12:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
12:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
12:40
Balerína
(farebný rodinný animovaný film, Francúzsko/Kanada, 2016, 89 minút)
12:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
13:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
13:30
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:40
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
14:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
15:00
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
15:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:30
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
15:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:10
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
16:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
17:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
17:20
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
17:30
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:50
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
18:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
18:40
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
19:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
19:20
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:20
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:30
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
19:40
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
19:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
20:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
20:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:40
Stratené mesto Z
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:20
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
21:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
21:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
21:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:50
Ghost in the shell
(farebný titulky akčný triler, Spojené táty americké, 2017, 120 minút)
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
11:20
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
13:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:30
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:20
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
14:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:40
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
15:00
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
15:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:30
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
15:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:10
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
16:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
17:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
17:20
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
17:30
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:50
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
18:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
18:40
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
19:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
19:20
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:20
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:30
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
19:40
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
19:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
20:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
20:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:40
Stratené mesto Z
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:20
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
21:20
Únos
(farebný dráma, Slovensko, 2017, 95 minút)
21:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
21:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:45
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:50
Ghost in the shell
(farebný titulky akčný triler, Spojené táty americké, 2017, 120 minút)
11:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
11:00
Power Rangers: Strážcovia vesmíru
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2017, 124 minút)
11:20
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
11:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
12:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
13:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
13:10
Bodi: Psia Superstar
(farebný rodinný animovaný film, Čína/Spojené táty americké, 2016, 80 minút)
13:30
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
13:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené táty americké, 2017, 129 minút)
14:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
14:20
Špunti na vode
(farebný rodinná komédia, Česká Republika, 2017, 83 minút)
14:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
14:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
15:00
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
15:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:30
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
15:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
15:40
Masaryk
(farebný biografická dráma , Česká Republika/Slovensko, 2016, 106 minút)
15:50
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
16:10
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
16:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
16:20
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:40
Chatrč
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 132 minút)
16:40
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 89 minút)
17:10
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
17:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
17:20
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
17:50
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
18:00
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
18:10
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
18:20
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
18:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
19:00
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
19:20
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
19:20
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
19:30
Pápež František: Modlite sa za mňa
(farebný dráma, panielsko/Argentína/Taliansko, 2015, 110 minút)
19:30
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
19:40
Vo veľkom štýle
(farebný kriminálna komédia, Spojené táty americké, 2017, 96 minút)
20:00
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
20:10
The Circle
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2017, 110 minút)
20:30
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
20:30
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené táty americké, 2017, 135 minút)
20:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
20:50
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:20
Stratené mesto Z
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
21:40
Cuky Luky
(farebný komédia, Slovensko, 2016)
21:40
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
21:40
Uteč
(farebný triler, Spojené táty americké, 2017, 103 minút)
21:50
Ghost in the shell
(farebný titulky akčný triler, Spojené táty americké, 2017, 120 minút)
22:15
Rýchlo a Zbesilo 8
(farebný akčný film, Spojené táty americké/Japonsko/Francúzsko/Kanada, 2017, 136 minút)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame