Zobraz program na: včera dnes zajtra 29.6. 30.6. 1.7. 2.7. 3.7.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Aupark na 7 dní

Adresa: Einsteinova 20., 85101 Bratislava
Web: www.cinemacity.sk
Tel.: Telefón: +421 02 682 022 22Informácie a telefonické rezervácie vstupeniek, +421 02 682 022 01Tel manager
E-mail: aupark@cinemacity.sk
Bratislava 27. 6. (dnes)Bratislava 28. 6. (zajtra)Bratislava 29. 6. (štvrtok)Bratislava 30. 6. (piatok)Bratislava 1. 7. (sobota)Bratislava 2. 7. (nedeľa)Bratislava 3. 7. (pondelok)
Cinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City AuparkCinema City Aupark
11:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
11:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
12:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
12:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené štáty americké, 2017, 129 minút)
14:00
Záhradníctvo: Rodinný priateľ
(farebný dráma, Česká Republika/Slovensko, 2017)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
16:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
16:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
17:10
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:20
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
18:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:00
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
19:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
19:20
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
19:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
19:50
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
20:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
20:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:10
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:30
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
21:30
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
21:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:50
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
22:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
11:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
11:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
12:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
12:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:10
Deep: Dobrodružstvo pod hladinou
(farebný animovaný film, 2017, 92 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:45
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Kráska a zviera
(farebný titulky muzikál, Spojené štáty americké, 2017, 129 minút)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
15:20
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
15:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
16:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
16:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
17:10
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
17:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
18:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
18:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:00
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
19:20
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
19:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
19:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
19:50
Úplní cudzinci
(farebný komédia, Taliansko, 2016, 97 minút)
20:30
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
20:30
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
20:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:50
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:00
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:30
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
21:30
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
21:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:50
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:50
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
22:20
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame