Zobraz program na: včera dnes zajtra 29.6. 30.6. 1.7. 2.7. 3.7.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Polus na 7 dní

Adresa: Vajnorská 100., 83104 Bratislava
Web: www.cinemacity.sk
Tel.: Telefón: +421 02 682 022 22Informácie a telefonické rezervácie vstupeniek, +421 02 491 131 01Tel. manager
E-mail: polus@cinemacity.sk
Bratislava 27. 6. (dnes)Bratislava 28. 6. (zajtra)Bratislava 29. 6. (štvrtok)Bratislava 30. 6. (piatok)Bratislava 1. 7. (sobota)Bratislava 2. 7. (nedeľa)Bratislava 3. 7. (pondelok)
Cinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City Polus
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
14:30
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:40
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:20
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
15:40
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:40
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:15
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
19:00
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
19:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:50
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
20:50
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
21:00
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
21:30
Kráľ Artuš: Legenda o meči
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 126 minút)
22:10
Votrelec: Covenant
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 123 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
14:10
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
14:40
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
15:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:20
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
15:40
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:00
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:15
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
17:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
17:40
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:15
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:40
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
19:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
20:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
20:50
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
20:50
Transformers: Pomsta porazených
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2009, 157 minút)
21:00
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:10
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame