Zobraz program na: včera dnes zajtra 20.1. 21.1. 22.1. 23.1. 24.1.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Polus na 7 dní

Bratislava 18. 1. (dnes)Bratislava 19. 1. (zajtra)Bratislava 20. 1. (nedeľa)Bratislava 21. 1. (pondelok)Bratislava 22. 1. (utorok)Bratislava 23. 1. (streda)Bratislava 24. 1. (štvrtok)
Cinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City PolusCinema City Polus
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
22:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
22:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
11:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
11:10
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
11:15
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
11:20
Sklenený
Thriller USA, 2019
11:30
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
11:50
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
12:00
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
12:20
Grinch
Animovaný film USA, 2018
13:10
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
13:20
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
13:50
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:10
Ľadová sezóna 2
Animovaný film India
16:10
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
22:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
22:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
11:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
11:10
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
11:15
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
11:20
Sklenený
Thriller USA, 2019
11:30
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
11:50
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
12:00
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
12:20
Grinch
Animovaný film USA, 2018
13:10
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
13:20
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
13:50
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Snehová kráľovná: Krajina zrkadiel
Animovaný film Rusko, 2018
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:10
Ľadová sezóna 2
Animovaný film India
16:10
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
14:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
18:30
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
07:50
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
14:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
14:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Animovaný film Francúzsko, 2018
obrázok
14:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
14:10
Sklenený
Thriller USA, 2019
14:20
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
14:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
15:30
Spider-Man: Paralelné svety
Animovaný film USA, 2018
15:50
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
16:00
Ralph búra internet
Komédia USA, 2018
16:20
Návrat Mary Poppins
Rodinný film USA, 2018
16:50
Sklenený
Thriller USA, 2019
17:10
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
17:20
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
18:10
Cena za šťastie
Komédialná dráma ČR, 2019
18:20
Bumblebee
Akčný film USA, 2018
19:00
Trhlina
Dráma SR, 2018
19:10
Pašerák
Dráma USA, 2018
19:30
Sklenený
Thriller USA, 2019
19:40
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
20:00
Nová šanca
Romantický film USA, 2018
20:10
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
20:20
Zložka 64
Krimifilm Dánsko, 2018
20:40
Aquaman
Fantastický film Austrália, 2018
21:30
Bohemian Rhapsody
Biografia Veľká Británia, 2018
obrázok
21:40
Pašerák
Dráma USA, 2018
21:50
Escape Room
Horor Juhoafrická republika, 2019
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...

Odporúčame

Recenzia: Všimnite si ma, ešte som tu,...