Zobraz program na: včera dnes zajtra 10.2. 11.2. 12.2. 13.2. 14.2.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Eurovea na 7 dní

Adresa: Pribinova 8., 81109 Bratislava
Web: www.cinemacity.sk
Tel.: Telefón: +421 02 682 022 22Informácie a telefonické rezervácie vstupeniek, +421 02 322 219 09Tel. manager
E-mail: eurovea@cinemacity.sk
Bratislava 8. 2. (dnes)Bratislava 9. 2. (zajtra)Bratislava 10. 2. (streda)Bratislava 11. 2. (štvrtok)Bratislava 12. 2. (piatok)Bratislava 13. 2. (sobota)Bratislava 14. 2. (nedeľa)
Cinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City Eurovea
14:00
Snehová kráľovná 2
(farebný titulky animovaný film, Rusko, 2014, 78 minút)
14:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
14:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
14:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
14:30
Lída Baarová
14:50
Malý princ
(farebný animovaný film, Francúzsko, 2015, 108 minút)
15:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
15:10
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
15:40
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
16:00
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
16:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
16:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
16:50
Lída Baarová
17:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
17:10
Piata vlna
(farebný fantastický triler, Spojené táty americké, 2016, 111 minút)
17:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
17:40
Osem hrozných
(farebný western, Spojené táty americké, 2015, 182 minút)
17:50
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
18:00
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
18:20
Star Wars: Sila sa prebúdza
(farebný titulky sci-fi, Spojené táty americké, 2015, 136 minút)
18:50
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
19:00
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
19:10
Lída Baarová
19:30
Creed
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2015, 133 minút)
19:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
20:00
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
20:30
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:00
Osem hrozných
(farebný western, Spojené táty americké, 2015, 182 minút)
21:10
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:30
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
21:40
Lída Baarová
21:40
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
21:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
14:00
Snehová kráľovná 2
(farebný titulky animovaný film, Rusko, 2014, 78 minút)
14:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
14:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
14:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
14:30
Lída Baarová
14:50
Malý princ
(farebný animovaný film, Francúzsko, 2015, 108 minút)
15:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
15:10
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
15:40
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
16:00
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
16:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
16:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
16:50
Lída Baarová
17:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
17:10
Piata vlna
(farebný fantastický triler, Spojené táty americké, 2016, 111 minút)
17:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
17:50
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
18:00
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
18:20
Star Wars: Sila sa prebúdza
(farebný titulky sci-fi, Spojené táty americké, 2015, 136 minút)
18:50
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
19:00
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
19:10
Lída Baarová
19:30
Creed
(farebný dráma, Spojené táty americké, 2015, 133 minút)
19:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
20:00
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
20:30
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:00
Osem hrozných
(farebný western, Spojené táty americké, 2015, 182 minút)
21:10
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:30
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
21:40
Lída Baarová
21:40
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
21:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
14:00
Snehová kráľovná 2
(farebný titulky animovaný film, Rusko, 2014, 78 minút)
14:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
14:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
14:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
14:30
Lída Baarová
14:50
Malý princ
(farebný animovaný film, Francúzsko, 2015, 108 minút)
15:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
15:10
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
15:40
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
16:00
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
16:10
Ľadová sezóna
(farebný rodinný animovaný film, Írsko/India, 2016, 86 minút)
16:20
Hotel Transylvánia 2
(farebný titulky rodinný animovaný film, Spojené táty americké, 2015, 89 minút)
16:50
Lída Baarová
17:00
Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda
(farebný rodinná komédia, Spojené táty americké, 2015, 86 minút)
17:10
Piata vlna
(farebný fantastický triler, Spojené táty americké, 2016, 111 minút)
17:20
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
17:40
Osem hrozných
(farebný western, Spojené táty americké, 2015, 182 minút)
17:50
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
18:00
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
18:20
Star Wars: Sila sa prebúdza
(farebný titulky sci-fi, Spojené táty americké, 2015, 136 minút)
18:50
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
19:00
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
19:10
Lída Baarová
19:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
20:00
Deadpool
(farebný akčný film, Spojené táty americké, 2016, 106 minút)
20:00
Dedo je lotor
(farebný paródia, Spojené táty americké, 2016, 102 minút)
20:30
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:00
Osem hrozných
(farebný western, Spojené táty americké, 2015, 182 minút)
21:10
Revenant Zmŕtvychvstanie
(farebný dobrodružný film , Spojené táty americké, 2015, 151 minút)
21:30
Dánske dievča
(farebný biografická dráma , Spojené táty americké/Vežká Británia, 2015, 120 minút)
21:40
Lída Baarová
21:40
13 hodín. tajní vojaci z Benghází
(farebný film, Spojené táty americké, 2016)
21:50
Päťdesiat odtieňov čiernej
(farebný komédia, Spojené táty americké, 2016, 92 minút)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame