Zobraz program na: včera dnes zajtra 29.6. 30.6. 1.7. 2.7. 3.7.
Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Cinema City Eurovea na 7 dní

Adresa: Pribinova 8., 81109 Bratislava
Web: www.cinemacity.sk
Tel.: Telefón: +421 02 682 022 22Informácie a telefonické rezervácie vstupeniek, +421 02 322 219 09Tel. manager
E-mail: eurovea@cinemacity.sk
Bratislava 27. 6. (dnes)Bratislava 28. 6. (zajtra)Bratislava 29. 6. (štvrtok)Bratislava 30. 6. (piatok)Bratislava 1. 7. (sobota)Bratislava 2. 7. (nedeľa)Bratislava 3. 7. (pondelok)
Cinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City EuroveaCinema City Eurovea
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:10
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
14:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
14:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:50
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
16:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
17:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
19:10
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
19:20
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
20:20
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
20:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
20:50
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:20
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
21:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
11:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
13:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
14:10
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
14:20
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
14:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
14:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
15:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
15:40
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
15:50
Baby šéf
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
16:30
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
16:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
16:50
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 89 minút)
17:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
17:50
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
18:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
18:10
Autá 3
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké, 2017, 104 minút)
18:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
18:50
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
19:10
Špina
(farebný dráma, Slovensko/Česká Republika, 2017, 87 minút)
19:20
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
20:00
Divoká babská jazda
(farebný komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
20:30
Heydrich: Muž so železným srdcom
(farebný akčný film, Francúzsko, 2017)
20:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
20:50
Wonder Woman
(farebný akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 141 minút)
21:00
Múmia
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké, 2017, 110 minút)
21:20
Strážcovia galaxie 2
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 135 minút)
21:30
Transformers: Posledný rytier
(farebný sci-fi akčný film, Spojené štáty americké, 2017, 148 minút)
21:40
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(farebný dobrodružný film , Spojené štáty americké/Austrália, 2017, 129 minút)
21:50
Pobrežná hliadka
(farebný akčná komédia, Spojené štáty americké, 2017)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame