Vyberte kraj/mesto:
Späť k programu vybraných

Program kina Ster Century Cinemas Žilina na 7 dní

Adresa: Námestie Andreja Hlinku 7b, Mirage shopping center, 01001 Žilina
Web: www.stercentury.sk
Tel.: Telefón: +421 41 549 362 7pokladňa, +421 41 549 362 7office
E-mail: zilina@stercentury.sk
Žilina 20. 10. (dnes)Žilina 21. 10. (zajtra)Žilina 22. 10. (nedeľa)Žilina 23. 10. (pondelok)Žilina 24. 10. (utorok)Žilina 25. 10. (streda)Žilina 26. 10. (štvrtok)
Ster Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas ŽilinaSter Century Cinemas Žilina
13:30
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
14:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:20
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
14:40
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
15:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
13:30
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
14:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:20
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
14:40
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
15:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
13:30
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
14:00
My Little Pony vo filme
(farebný rodinný animovaný film, Spojené štáty americké/Kanada, 2017, 99 minút)
14:20
Veľká oriešková lúpež 2
(farebný rodinný animovaný film, Kanada/Spojené štáty americké/Ju ná Kórea, 2017, 92 minút)
14:40
Malý Yeti
(farebný rodinný animovaný film, Belgicko/Francúzsko, 2017, 91 minút)
15:00
Ja, Zloduch 3
(farebný titulky animovaný dobrodružný film, Spojené štáty americké, 2017, 90 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené táty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené táty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené táty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Veľká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené táty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené táty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Veľká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené táty americké, 2017, 85 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
16:00
Hora medzi nami
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017)
16:10
Ktorý je ten pravý?
(farebný romantická komédia, Spojené štáty americké, 2017, 97 minút)
16:30
Vábenie výšok - 1. diel: Ivan Gálfy
(farebný dokumentárny film, Slovensko, 2017, 57 minút)
16:50
Spievankovo a kráľovná Harmónia
(farebný hudobný film, Slovensko, 2017)
18:00
Geostorm
(farebný film, Spojené štáty americké, 2017, 109 minút)
18:10
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
18:20
Mečiar
(farebný dokumentárny film, Slovensko/Česká Republika, 2017, 89 minút)
18:30
Alibi na mieru
(farebný komédia, Francúzsko, 2017, 90 minút)
20:00
Blade Runner 2049
(farebný sci-fi, Spojené štáty americké, 2017, 164 minút)
20:10
Matka!
(farebný psychologický triler, Spojené štáty americké, 2017, 121 minút)
20:20
Snehuliak
(farebný triler, Vežká Británia, 2017, 119 minút)
20:30
Amityville: Prebudenie
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2017, 85 minút)
Program kina je nedostupný, alebo kino nepremieta...

Odporúčame