Zobraz program na: včera dnes zajtra 28.5. 29.5. 30.5. 31.5. 1.6.
Joj PLUS (piatok, 21.4. 17:00):

Vtierka Castle

Originálny názov: Castle
(farebný krimiseriál, Spojené štáty americké, 2009)
Popis:
Richard Castle (Nathan Fillion) je svojrázny a úspešný spisovateľ, ktorý práve ukončil sériu svojich mysterióznych príbehov. Naplno si užíva svoj úspech, ženy mu padajú k nohám. Vnútorne sa však cíti vyčerpaný, písanie nového románu uviazlo na mŕtvom bode, hoci si to nechce priznať. Jeho život sa však dramaticky zmení, keď za ním na jednom večierku príde detektívka Kate Beckettová (Stana Katicová) a začne ho vypočúvať. Neznámy páchateľ totiž začal v praxi "rekonštruovať" zločiny z jeho kriminálnych príbehov. Rick uzatvorí spojenectvo s pôvabnou Kate a dúfa, že spoločnými silami sa im podarí prípad vyriešiť.

Do tímu patrí ešte cynický Javier Esposito (John Huertas), starostlivý Kevin Ryan (Seamus Dever) a koronerka Lanie Parishová (Tamala Jonesová). Do deja zasahuje aj rodinné zázemie dvakrát rozvedeného Ricka Castlea. Býva totiž so svojou tínedžerskou dcérou Alexis (Molly C. Quinnová), ktorá ho vo vyspelosti predbehla snáď ešte skôr, ako začala chodiť do školy a matkou, starnúcou herečkou a alkoholičkou Marthou Rodgersovou (Susan Sullivanová), ktorá zotrváva v jeho domácnosti a žije z jeho peňazí.
Réžia: John Terlesky, Bryan Spicer, Rob Bowman
Herci: Nathan Fillion (Richard Castle), Stana Katic (Kate Beckett), Jon Huertas (Javier Esposito), Seamus Dever (Kevin Ryan), Molly C. Quinn (Alexis Castle), Susan Sullivan (Martha Rodgers), Tamala Jones (Lanie Parish), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery), Bailey Chase (Will Sorenson), Penny Johnson (Victoria Gates), Jennifer Beals (Sophia Conrad)
Kamera: Bill Roe
Hudba: Robert Duncan
Scenár: Andrew W. Marlowe
Úprava: Warren Bowman, Mark S. Manos, Marta Evry
Produkcia: D. Howard Grigsby, David Grae

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt1219024

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice Joj PLUS na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame