Zobraz program na: včera dnes zajtra 22.6. 23.6. 24.6. 25.6. 26.6.
Joj PLUS (štvrtok, 7.12. 22:20):

Walking Dead

Originálny názov: The Walking Dead
(farebný hororový seriál, Spojené štáty americké, 2010, 44 minút)
Popis:
Rick Grimes (Andrew Lincoln), šerif malého mestečka v Kentucky, sa v nemocnici prebúdza z kómy do zdanlivo prázdneho sveta. Jeho rodina však nečaká na stoličkách vedľa postele a na stole nie sú žiadne pozdravy od kolegov. Obvyklý ruch nemocnice vystriedalo zlovestné a ponuré ticho, za oknami je počuť len mlčanie. Sestrička si neodskočila na záchod, ale zmizla nevedno kam. Odpovede na otázky si preto musí zranený muž hľadať celkom sám. Jedinou ľudskou bytosťou, na ktorú Rick v nemocnici narazí, je zohavená mŕtvola.

Svojím vzhľadom mu napovie o stave sveta len to, že niečo sa vyvíja veľmi zlým, ba až katastrofálnym smerom. Onedlho sa stretne s prvým chodiacim tvorom, ale ten si chce na ňom iba pochutnať. Po tejto nebezpečnej konfrontácii, z ktorej akoby zázrakom vyviazne živý, sa Rick ponáhľa domov, aby zistil, či jeho žena a syn sú ešte medzi živými, alebo sú mŕtvi. Alebo sú už medzi živými mŕtvymi či neživými nemŕtvymi - teda zombies? Pomaly spoznáva žalostný a prázdny okolitý svet, v ktorom sa povaľujú mŕtvi, potácajú nemŕtvi a kde-tu sa ešte ukrýva niekto preživší.
Réžia: Frank Darabont, Michelle Maxwell MacLaren, Gwyneth Horder-Payton, Johan Renck, Guy Ferland, Ernest R. Dickerson
Herci: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Chandler Riggs (Carl Grimes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne), Sarah Wayne Callies (Lori Grimes), Jon Bernthal (Shane Walsh), Laurie Holden (Andrea), Lennie James (Morgan Jones), Michael Rooker (Merle Dixon), Jeffrey DeMunn (Dale), Emma Bell (Amy), Andrew Rothenberg (Jim), Scott Wilson (Hershel Greene), Emily Kinney (Beth Greene), David Morrissey (The Governor), Madison Lintz (Sophia Peletier), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), IronE Singleton (T-Dog), Jose Pablo Cantillo (Caesar Martinez), Dallas Roberts (Milton Mamet)
Kamera: David Tattersall
Scenár: Frank Darabont
Úprava: Hunter M. Via

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt1520211

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice Joj PLUS na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame