Zobraz program na: včera dnes zajtra 26.5. 27.5. 28.5. 29.5. 30.5.
Doma (streda, 2.10. 16:00):

Vojna Monteovcov

Originálny názov: Los herederos del Monte
(seriál (dráma), Spojené štáty americké/Kolumbia, 2011, 60 minút)
Popis:
Na haciende sa dokončujú prípravy na oslavu zasnúbenia Juana a Juliety. Medzitým Modesto privedie advokáta, ktorý má prečítať poslednú vôľu Emilia Monteho. Advokát, ale neprichádza sám. Na haciende sa objaví Paula so svojou matkou Sofiou a predstaví sa ako sestra bratov Monteovcov. Emilio a Juan chcú nejaký dôkaz.

Paula je rozhodnutá vziať si čo jej patrí. Bratia Monteovci sú v šoku, že im otec nič o sestre nepovedal. Paula chce vidieť celú haciendu, Juan ju odmietne sprevádzať. Až Julieta ho presvedčí, že je to dobrý spôsob ako sa s Paulou viac spoznať. Sofia tiež nelení a obhliada si dom, Gaspar ju nájde v izbe, ktorá patrila jeho rodičom. Beatriz sa prizná Guadalupe, že José je otcom jej dieťaťa. Pedro prosí Julietu, aby sa za Juana nevydávala. José nájde Juana ako sa bozkáva s Paulou.
Herci: José Luis Reséndez (José del Monte), Diana Quijano (Sofía), Ezequiel Montalt (Pedro del Monte), Roberto Mateos (Modesto Mardones), Jonathan Islas (Lucas del Monte), Marlene Favela (Paula del Monte), Mario Cimarro (Juan del Monte), Fabián Ríos (Gaspar del Monte)

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt0117288

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice Doma na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame