Zobraz program na: včera dnes zajtra 28.4. 29.4. 30.4. 1.5. 2.5.
JOJ (štvrtok, 14.9. 01:35):

Homeland - Zradca

Originálny názov: Homeland
(farebný seriál, Spojené štáty americké, 2011)
Popis:
Americký námorný seržant Nicolas Brody (Damian Lewis) sa vracia domov do Washingtonu po ôsmich rokoch strávených v irackom zajatí. Médiá ho oslavujú ako národného hrdinu, čo však jeho psychickému stavu vôbec neprospieva. Ničí ho aj manželkin vzťah s jeho najlepším kamarátom, ktorý vznikol počas jeho dlhej neprítomnosti. Na dôvažok má v pätách agentku CIA Carrie Mathisonovú (Claire Danesová), ktorá je priam chorobne posadnutá podozrením, že Brody je zradca a spiaci člen teroristickej siete al-Káida, ktorý pripravuje útok na USA.

Agentka Mathisonová získala informáciu, že al-Káide sa podarilo dostať istého Američana na svoju stranu. A práve návrat Brodyho, ktorý bol osem rokov nezvestný, v nej vzbudí podozrenie, že americký národný hrdina je vlastne členom teroristickej skupiny. Brodyho začne horúčkovito sledovať, no vzhľadom na jej psychické a osobné problémy prestanú kolegovia brať jej podozrenia vážne. Ako sa však časom ukáže, v živote seržanta Nicolasa Brodyho skutočne nie je všetko v poriadku.
Réžia: Michael Cuesta
Herci: Damian Lewis (Seržant Nicholas Brody), Claire Danes (Carrie Anderson), Morena Baccarin (Jessica Brody), Mandy Patinkin (Saul Berenson), Morgan Saylor (Dana Brody), Jackson Pace (Chris Brody), David Harewood (David Estes), Navid Negahban (Abu Nazir), David Marciano (Virgil), Omid Abtahi (Raqim Faisel), Amir Arison (Princ Farid Bin Abbud), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Diego Klattenhoff (Mike Faber), Jamey Sheridan (Vicepresident William Walden), Chris Chalk (Tom Walker), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Zuleikha Robinson (Roya Hammad), Frank Murray Abraham (Dar Adal)
Kamera: Nelson Cragg
Scenár: Alex Gansa, Howard Gordon, Gideon Raff
Úprava: Jordan Goldman, Terry Kelley
Produkcia: Michael Klick
Výkonný producent: Michael Cuesta, Alex Gansa, Howard Gordon, Avi Nir, Gideon Raff, Ran Telem

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt1796960

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice JOJ na 7 dní

Premiéry v kinách

Premiéra: 29. apríl 2018
Francúzsko, 90 min.

Odporúčame