Zobraz program na: včera dnes zajtra 23.5. 24.5. 25.5. 26.5. 27.5.
JOJ (piatok, 21.4. 01:40):

Piraňa

Originálny názov: Piranha 3DD
(farebný horor, Spojené štáty americké, 2012, 83 minút)
Popis:
Uplynul rok od jarnej párty v Lake Victoria a krvilačné rybičky so zubami ostrými ako nože opäť pocítili hlad. Húfne sa vydali na dlhú plavbu proti prúdu, ktorej cieľom je nedávno otvorený vodný park Big Wet. Začiatkom leta bude plný krásnych dievčat v bikinách a vyšportovaných svalovcov, ktorí sa budú nadšene vrhať do vody, aby vyskúšali všetky atrakcie a užili si ohromnú zábavu. Na túto letnú pohodu dozerá osobne legendárny David Hasselhoff spolu so sexi plavčíčkami, ktoré sú však väčšmi sexi než plavkyne.

Návštevníci aquaparku však netušia, že vo vode ich čaká adrenalínový zážitok, aký by si nedokázali predstaviť ani v tých najdesivejších snoch. Čaká ich totiž boj na život a na smrť! Pod vodnou hladinou na nich číhajú tisícky tých najzúrivejších a najkrvilačnejších piraní, ktoré dychtia po ich mäse a krvi a brúsia si zuby pred veľkou hostinou. Kto zachráni bezradných dovolenkárov a zastaví tieto neľútostné príšery, ktoré terorizujú návštevníkov aquaparku? Bude to neohrozený David Hasselhoff? Dajte sa prekvapiť a zažite viac akcie, zábavy ale aj strachu než v predchádzajúcich príbehoch filmovej série.
Réžia: John Gulager
Herci: Danielle Panabaker (Maddy), Chris Zylka (Kyle), Matt Bush (Barry), Christopher Lloyd (Goodman), David Hasselhoff (sám seba), Katrina Bowden (Shelby), Gary Busey (Clayton), Allison Mack (Kara Jones), Jean-Luc Bilodeau (Josh), David Koechner (Chet)
Kamera: Alexandre Lehmann
Hudba: Elia Cmiral
Scenár: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Úprava: Martin Bernfeld, Devin C. Lussier
Produkcia: Mark Canton, Joel Soisson, Marc Toberoff

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt1714203

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice JOJ na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame