Zobraz program na: včera dnes zajtra 22.6. 23.6. 24.6. 25.6. 26.6.
Jednotka (štvrtok, 7.12. 22:40):

Ray Donovan

(farebný krimiseriál, Spojené štáty americké, 2013, 60 minút)
Popis:
Vitajte vo svete bohatých a slávnych, pre ktorých Ray Donovan robí špinavú prácu. Liev Schreiber v hlavnej úlohe ako likvidátor problémov, vďaka ktorému môže losangeleská smotánka v kľude spať. Pravá dráma začína vo chvíli, kedy je Rayov otec Mickey nečakane prepustený z väzenia, čo odštartuje reťazec udalostí, ktoré od základov otrasú Donovanovou rodinou. Ray pracuje s dvomi parťákmi: impozantným Izraealcom Avim a lakonickou drsnou lesbičkou Lenou. Väčšinu zákaziek získava od najmocnejšej právnickej firmy v meste, ktorú vedú Rayov mentor a priateľ Ezra Goodman spolu s Leom Drexlerom.

Ray dokáže vyriešiť takmer akékoľvek problémy s výnimkou tých, ktoré sa týkajú jeho vlastnej rodiny. Rayov brat Bunch bol zneužitý farárom a teraz nedokáže zostať triezvy. Druhý brat Terr bol ponechaný príliš dlho v boxerskom ringu, čo mu privodilo Parkinsona. Duch ich mladšej sestry, ktorá ako dospievajúca spáchala samovraždu, ich prenasleduje všetkých. Navyše, Rayova žena Abby si stále ešte zvyká na predmestský život, zatiaľ čo vychováva ich dve deti Bridget a Conora. Podľa Raya všetkých ich problémy majú počiatok u jednej osoby: otca Mickeyho, gangstra s väzbou na írsku mafiu, ktorý nikdy nedokázal ochraňovať svoju rodinu. A tak, keď sa po dvadsiatich rokoch v base objaví v Los Angeles, všetko je zrazu hore nohami. Mickey chce pomstu, peniaze, nový život a patričné??miesto v čele svojej rodiny.
Réžia: Daniel Attias, Michael Apted, Allen Coulter
Herci: Liev Schreiber (Ray Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovanová), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Katie Holmes (Paige Finney), Rosanna Arquette (Linda), James Woods (Sully Sullivan)
Kamera: Matthew Jensen, Robert McLachlan
Hudba: Marcelo Zarvos
Scenár: Ann Biderman, Sean Conway, David Hollander
Úprava: Sidney Wolinsky, Peter B. Ellis, Lynne Willingham
Produkcia: Jason Weinberg, Liev Schreiber, Allen Coulter, Brett Johnson, John H. Radulovic

Detaily vo filmovej databáze IMDb: www.imdb.com/title/tt2249007

Nájdi v kinách:
- Banskobystrický kraj »
- Zisti pre Bratislavský kraj »
- Zisti pre Košický kraj »
- Zisti pre Nitriansky kraj »
- Zisti pre Prešovský kraj »
- Zisti pre Trenčiansky kraj »
- Zisti pre Trnavský kraj »
- Zisti pre Žilinský kraj »

Vybrané TV stanice Jednotka na 7 dní

Premiéry v kinách

Nie sú údaje o žiadnych novinkách

Odporúčame