Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.9. 2.9. 3.9. 4.9. 5.9.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:05
Doktorka Quinnová - III.
Mladí zločinci

(dobrodr. ser., USA, 1993)
06:25
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:15
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:30
Pingu - (63.)
Ráno s trpaslíkmi

(anim. ser., Švajčiarsko/Južná Kórea, 1986)
07:35
Franklin a priatelia - (6.)
Franklin a bublinka
Ráno s trpaslíkmi

(anim., Kanada, 2011)
07:45
Máša a medveď - Ráno s trpaslíkmi
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:50
Požiarnik Sam - Lampióny šťastia
(anim. ser., VB, 1987)
04:30
LAPD: Oddelenie vrážd - (13.)
(krimiser., USA, 2012)
05:10
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Mentalista - II. (14.)
(krimiser., USA, 2008)
06:40
Spongebob v šortkách
(kresl. ser., USA, 1999)
07:05
Zajac Bugs a káčer Duffy
(anim. ser., USA, 2010)
07:30
Scooby Doo, ako sa máš?
(kresl. ser., USA, 2002)
07:50
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
04:45
Nové bývanie
(lifest. mag.)
05:25
05:50
Veľké Noviny TV JOJ
06:30
Materove neuveriteľné príbehy
(anim. ser., USA, 2008)
06:45
Transformers Prime
(anim. ser., USA, 2010)
07:10
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:00
Velikáni dejín - (1.)
Makabejci: Príbeh Chanuky
1997, USA, Seriál
Ráno s trpaslíkmi
08:30
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:50
Fidlibum
(pre deti)
09:20
Daj si čas
(záb. progr., Slovensko)
09:50
Safari - (10.)
Biela pani

(ČS, 1986)
10:25
Tanečná akadémia - (18.)
Jarná horúčka

(ser. (dráma), Austrália, 2010)
10:50
Tanečná akadémia - (19.)
Elity

(ser. (dráma), Austrália, 2010)
11:20
On air
(magazín, Slovensko)
11:55
Maigret u lekára
(krimi, Francúzsko/Belgicko, 2004)
08:30
Televíkend
Magazín o turistike, horolezectve, horských a extrémnych športoch.
10:10
Vlčia stráž - Záznam ultimediálnej show, inšpirovanej tvorbou mladých slovenských básnikov, ktorí bojovali v SNP.
11:15
7 osobností z Banskej Bystrice: Ján Koleník - Osobnosti z Banskej Bystrice hovoria o svojom vzťahu k mestu a jeho histórii pri príležitosti 70.výročia SNP.
11:20
Strieborný Neptún
(TV , ČS, 1970)
08:10
Megamozog
(anim., USA, 2010)
09:55
2 baby na mizine - II. (20.)
(komed. ser., USA, 2011)
10:20
Mačky a psy
(rod. kom., USA, 2001)
08:00
Noc v múzeu
(akčný kom., USA/VB, 2006)
10:30
Dom snov - IX. (20., 21.)
(seriál, USA, 2003)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
13:30
Vínne cesty Slovenska - Záhorská vínna cesta I. (Skalica)
(cestop. f., Slovensko, 2013)
14:00
Hadí princ
(rozpr., ČS, 1973)
obrázok
15:50
Ulzana
(western, NDR, 1974)
12:20
Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 - Reportážny film z Liptovskej Tepličky.
12:45
Kjóto: príbehy starých záhrad
(dok., Japonsko, 2010)
14:05
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
14:40
Mŕtvi maturovať nebudú - Televízna inscenácia. Príbeh študenta-partizána, ktorý zahynie počas SNP.
15:40
Pred rokmi... - Archivár STV Milan Antonič pripomína a oživuje udalosti, ktoré pred rokmi zaznamenali spravodajské kamery.
12:05
Bláznivá škôlka
(kom., USA, 2003)
obrázok
13:55
Už sme doma?
(kom., USA, 2007)
15:45
12:25
Nové bývanie
(lifest. mag.)
13:15
Do hlbiny
(akčný , USA, 2005)
15:45
Moje bláznivé dievča
(roman., USA, 2008)
obrázok
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
17:30
Deň, ktorý neumrie
(vojnová dr., ČS, 1974)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:15
Na ceste po Česku - Na ceste po Třeboňsku
(dok. ser., Česko, 2009)
17:00
Plážový volejbal - Priamy prenos.
18:10
Návraty k hereckým legendám - Soňa Valentová
Spomienky vynikajúcej herečky Soni Valentovej na život, hereckú tvorbu a ľudí, ktorí ju ovplyvnili.
19:00
Večerníček - Lienka Anulienka
(pre deti, Slovensko)
19:15
Pinocchio - Stále mrzutosti s domácimi úlohami
(anim. ser., Japonsko, 1972)
19:35
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
19:50
7 osobností z Banskej Bystrice: Vladimír Moravčík - Osobnosti z Banskej Bystrice hovoria o svojom vzťahu k mestu a jeho histórii pri príležitosti 70.výročia SNP.
17:20
Dva a pol chlapa - VIII. (16.)
(komed. ser., USA, 2003)
17:50
Sekerovci
(komed. ser., Slovensko, 2012)
18:20
Smotánka - Špeciál z DOD - Exkluzívne z Dňa otvorených dverí.
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:55
Súdna sieň - Čistota - peklo života
(reality-ser.)
19:00
19:30
Veľké Noviny TV JOJ
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
20:20
Moje povstanie.sk
(dráma, Slovensko, 2013)
21:30
Nedodržaný sľub
(dráma, Slovensko/Česko/USA, 2009)
obrázok
23:40
Večne mladí - (4.)
(miniser., Taliansko/Francúzsko, 2010)
01:15
Maigret u lekára
(krimi, Francúzsko/Belgicko, 2004)
02:45
Večne mladí - (4.)
(miniser., Taliansko/Francúzsko, 2010)
20:05
Príbehy z Kališťa - Dokumentárny film mapujúci tragický osud osady Kalište počas 2. sv. vojny.
21:00
Demeterovci
(fant.-dobr. f., Slovensko, 1976)
22:25
Anjeli strážni - Thomas Frankl
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
22:50
7 osobností z Banskej Bystrice: Vladimír Moravčík - Osobnosti z Banskej Bystrice hovoria o svojom vzťahu k mestu a jeho histórii pri príležitosti 70.výročia SNP.
23:10
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:30
Rukojemníci
(triler, USA, 2011)
obrázok
22:10
Veľká americká lúpež
(akčný , USA, 2013)
00:10
Bleskový muž
(akčný , USA, 1996)
01:50
Rukojemníci
(triler, USA, 2011)
03:10
Ratko: Diktátorov syn - 2008, Kanada, USA, Komédia
20:15
20:30
Gulliverove cesty
(dobr., USA, 2010)
obrázok
22:30
Tsunami
(akčný horor, Austrália, 2012)
00:35
Moje bláznivé dievča
(roman., USA, 2008)
02:35
Win Win
(kom., USA, 2011)

Odporúčame