JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:25
Atlantída
(ser. (dráma), VB, 13)
05:10
Park
(magazín, Slovensko)
06:40
Myška Tilda
(anim., Rakúsko, 2016)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
06:55
Kniha džunglí
(anim. ser., India/Nemecko/Francúzsko, 2010)
07:05
Prasiatko Peppa
(kresl. ser., VB, 32, 2004)
07:15
07:25
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 25, 2012)
07:40
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:55
Lassie - Nové dobrodružstvá
(kresl. ser., Nemecko, 2014)
05:55
Život a krása našich hôr
(dok., Slovensko, 1996)
06:35
Kto býva v húštinách
(ser., ČS, 1986)
06:45
Kto býva v húštinách
(ser., ČS, 1986)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
07:00
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:05
Kniha džunglí
(anim. ser., India/Nemecko/Francúzsko, 2010)
07:30
Andyho dobrodružstvá v prírode
(pop. ved. ser., VB, 2012)
07:45
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
04:30
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:15
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
06:40
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:10
Hugo a jeho veľký objav
(rod. dobr. f., USA, 2011)
04:50
06:20
Veľká oriešková lúpež
(anim. dobrodruž. f., Kanada/Južná Kórea/USA, 2014)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:20
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
08:45
TvMiniUni
(pre deti, Slovensko)
09:10
Čarovala ryba, aby bola chyba...
(krát. f./dok., Slovensko, 2000)
09:40
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
10:10
Divoké Francúzsko
(dok. ser., 2013)
11:05
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
11:25
Svet v obrazoch
(Slovensko)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
Test magazín
(Slovensko, 2017)
08:45
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
09:55
Polícia
(magazín, Slovensko)
10:15
Smejeme sa storočiami
(seriál, Slovensko, 2010)
10:30
Katarína Veľká
(romantický seriál, Rusko, 1, 2014)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:35
Myška Tilda
(anim., Rakúsko, 2016)
11:45
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:45
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
08:10
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 573/22, 2014)
08:35
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
09:25
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
11:00
Percy Jackson: Zlodej blesku
(rod. dobr. f., Kanada/USA, 2010)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
13:00
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
13:25
Agatha Christie: Poirot
(krimiser., VB, 2, 1989)
14:15
Pánu učiteľovi z lásky
(dráma, VB, 1967)
12:20
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
12:35
O sile miesta a modlitby
(dok., Slovensko, 2000)
13:25
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
13:50
Cesta
(dok., Slovensko)
14:30
Park
(magazín, Slovensko)
15:00
Stratený syn Slovenska
(dok., Slovensko, 1994)
15:30
Pieseň pre mamu
(dok., Slovensko, 2012)
13:40
Únos
(akčný triler, USA, 2011)
15:45
Rex
(Slovensko, 2017)
13:30
Popoluška
(rod. dobr. f., USA, 2015)
15:50
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
16:05
"Četnické humoresky"
(ser., Česko, 8, 2003)
17:10
"Četnické humoresky"
(ser., Česko, 9, 2003)
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Cirkusy sveta
(dok. ser., Francúzsko, 20, 2015)
16:30
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
17:30
17:45
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
18:30
18:35
Myška Tilda
(anim., Rakúsko, 2016)
18:45
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
18:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:55
Kniha džunglí
(anim. ser., India/Nemecko/Francúzsko, 2010)
19:05
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:30
Andyho dobrodružstvá v prírode
(pop. ved. ser., VB, 2012)
19:45
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
17:05
Hra o Niké
(záb. progr., Slovensko)
17:50
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:50
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)
17:50
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
20:30
22:10
Večery u Bielej grófky
(dráma, VB/USA/Nemecko/Čína, 2005)
00:20
Agatha Christie: Poirot
(krimiser., VB, 2, 1989)
02:20
03:55
Hudba Made in Slovakia
(hudobná show, Slovensko)
20:10
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2017)
20:35
Silná zostava
(Slovensko, 2017)
21:30
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
20:30
Cuky Luky
(kom., Slovensko, 2016)
23:05
Interview
(kom., USA, 2014)
01:30
Cuky Luky
(kom., Slovensko, 2016)
03:40
Bez dychu
(akčný , Francúzsko, 2010)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
V siedmom nebi
(záb. progr., Slovensko)
22:45
13
(dráma, USA, 2010)
00:55
Texaský kat
(krimi, USA, 2011)
03:45
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)

Odporúčame