Zobraz program na: včera dnes zajtra 31.3. 1.4. 2.4. 3.4. 4.4.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:50
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 3, 2006)
05:25
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 4, 2006)
06:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:10
Levík Raa Raa
(ser., VB, 8, 2011)
07:40
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
(anim. ser., Belgicko/Nemecko, 2013)
07:50
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 34, 2008)
07:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
05:05
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 11, 2003)
06:45
Zajac Bugs a káčer Duffy
(anim. ser., USA, 2010)
07:10
Tučniaky z Madagaskaru - II.
(anim. ser., USA, 2008)
07:30
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
04:00
Vyklepaný Gary
(kom., USA, 2009)
06:10
07:30
Dobré ráno s Rikom: Kúzelný svet elfov a víl
(anim. ser., VB/Luxembursko/Nemecko, 2004)
07:55
Rýchla rota Chipa a Dala
(anim. ser., USA, 1989)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:05
Ako si vycvičiť drakov
(anim. ser., USA, 14, 2012)
08:30
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
09:05
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
09:30
Nedeľa Utrpenie Pána - Priamy prenos svätej omše na Kvetnú nedeľu s palmovou procesiou z Námestia sv. Petra vo Vatikáne za účasti pápeža Františka.
08:20
09:45
Bratislavský maratón
08:05
Nový karate kid
(dobr., USA, 1994)
10:20
Krok za krokom - V.
(ser., USA, 1991)
11:20
50x a stále po prvý raz
(rom. kom., USA, 2004)
09:20
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 18/22, 1989)
09:50
Princezná a netvor
(sci-fi akčný f., Kanada, 2014)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
13:05
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
14:35
"Tajemství hradu v Karpatech" - Zlatá klasika
(kom., ČS, 1981)
obrázok
12:40
Šport Festival Trenčín
13:10
On air
(magazín, Slovensko)
14:00
14:10
Chlieb aj hry - O aktivitách folkloristov maďarskej národnosti.
14:55
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
15:25
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
15:40
Jubileum
(TV insc., ČS, 1988)
13:20
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
12:05
Dr. Dolittle
(kom., USA, 1998)
obrázok
13:50
Kráľovstvo nebeské
(dobr., USA/VB/Španielsko/Nemecko/Maroko, 2005)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
16:20
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Viktor Horján a Ibrahim Maiga
(talk show, Slovensko)
17:45
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
17:45
Chválenkári
(zábav. ser., ČS, 1969)
18:45
Večerníček - Mláďatá
(pre deti, Slovensko)
18:55
Malý medvedík - 1996, Francúzsko, Seriál
19:05
Trpaslíci - Smajlifitko - radostný pohyb - čo je dobré, čo je zlé
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:10
Rozprávky Bolka a Lolka
(kresl. ser., Poľsko, 1964)
obrázok
19:15
Tao Tao - 1983, Japonsko, Seriál
19:40
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
19:45
Narodení v divočine - 1999, Francúzsko, Seriál
16:00
Hancock
(akčný kom., USA, 2008)
obrázok
17:50
Domov na kľúč
(magazín, Slovensko)
18:25
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:55
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
20:10
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:20
Zátoka nádejí
(seriál, Kanada, 11, 2013)
21:05
Zátoka nádejí
(seriál, Kanada, 12, 2013)
21:55
Pravidlá muštárne
(dráma, USA, 1999)
obrázok
00:50
Rieka nádeje
(seriál, Francúzsko, 13, 1995)
01:40
"Tajemství hradu v Karpatech" - Zlatá klasika
(kom., ČS, 1981)
20:00
Dielo z depozitára
(dok. ser., Slovensko, 2014)
obrázok
20:10
Divadlo nás baví - Scenárista a režisér Jozef Banyák približuje divákom v krátkom publicistickom filme realizáciu hry Valérie Schulczovej a Romana Olekšáka Leni. Hru v réžii Valérie Schulczovej naštudovali herci SND.
20:20
Leni - Divadelná hra Leni je netypickým príbehom o Leni Riefenstahlovej, dvornej režisérke Adolfa Hitlera, jednej z najlepších filmárok sveta, ktorá zažiarila vďaka filmom na objednávku Tretej ríše.
21:45
Odpískané
(šport. progr.)
22:25
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
22:55
Dielo z depozitára
(dok. ser., Slovensko, 2014)
23:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
23:50
20:30
Útek z väzenia
(akčný triler, USA, 2013)
obrázok
23:00
Kráčajúca skala
(akčný triler, USA, 2004)
00:35
Útek z väzenia
(akčný triler, USA, 2013)
02:35
Smrtiaca zbraň
(akčný , USA, 2008)
20:10
20:30
Tanec snov
(záb. progr., Slovensko)
23:40
Kráľovstvo nebeské
(dobr., USA/VB/Španielsko/Nemecko/Maroko, 2005)
obrázok
03:15
Čierna labuť
(dráma, USA, 2010)

Odporúčame