Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
TV program
celý deň
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program stanice Eurosport na 7 dní
Eurosport
Eurosport
Jednotka
Dvojka
JOJ
JOJ+
Markíza
TV Doma
ČT1
TA3
Dnes
05:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 5. etapa
06:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 1. etapa
07:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country žen
07:45
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
08:30
Snooker
Mistrovství světa
10:30
Olympijské hry
Power of Olympics
11:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 1. etapa
12:00
Vytrvalostní závody
WEC, 6 hodin v Imole
13:00
Snooker
Mistrovství světa
14:00
Snooker
Mistrovství světa
17:00
Jachting
Spirit of Yachting
17:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 5. etapa
19:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 2. etapa
19:45
Snooker
Mistrovství světa
23:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 2. etapa
00:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 5. etapa
01:30
Horská kola
SP v Araxe – short track mužů
02:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
03:00
Snooker
Mistrovství světa
Zobraziť všetko
Zajtra
05:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 5. etapa
06:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 2. etapa
07:00
Plochá dráha
Twist the Throttle
08:30
Jachting
Spirit of Yachting
09:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
10:00
Snooker
Mistrovství světa
11:00
Snooker
Mistrovství světa
14:00
Olympijské hry
Power of Olympics
14:30
Horská kola
SP v Araxe – cross country žen
15:30
Snooker
Mistrovství světa
18:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 6. etapa
19:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 3. etapa
19:45
Snooker
Mistrovství světa
23:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 3. etapa
00:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 6. etapa
01:30
Horská kola
SP v Araxe – short track žen
02:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country žen
03:00
Snooker
Mistrovství světa
Zobraziť všetko
Sobota
05:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 6. etapa
06:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 3. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa
08:30
Plochá dráha
Twist the Throttle
10:00
Snooker
Mistrovství světa
11:00
Snooker
Mistrovství světa
14:00
Formule
E v Misanu
14:30
Formule
E v Monaku
16:15
Snooker
Mistrovství světa
18:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 7. etapa
19:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 4. etapa
19:45
Snooker
Mistrovství světa
23:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 4. etapa
00:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 7. etapa
01:30
Atletika
Maraton v Londýně
03:00
Snooker
Mistrovství světa
Zobraziť všetko
Nedeľa
05:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 7. etapa
06:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 4. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa
07:45
Cyklistika
Okolo Romandie, 4. etapa
08:30
Olympijské hry
Power of Olympics
08:45
Atletika
Maraton v Madridu
11:30
Snooker
Mistrovství světa
14:00
Atletika
Maraton v Madridu
15:30
Snooker
Mistrovství světa
18:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 8. etapa
19:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
19:45
Snooker
Mistrovství světa
23:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
00:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 8. etapa
01:00
Cyklistika
Vuelta žen, 1. etapa
01:30
Atletika
Maraton v Madridu
03:00
Snooker
Mistrovství světa
Zobraziť všetko
Pondelok
05:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 8. etapa
06:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa
08:30
Atletika
Maraton v Madridu
10:00
Snooker
Mistrovství světa
11:30
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
12:30
Cyklistika
Vuelta žen, 1. etapa
13:00
Snooker
Mistrovství světa
14:00
Snooker
Mistrovství světa
17:00
Atletika
Maraton v Madridu
18:00
Cyklistika
Vuelta žen, 2. etapa
19:00
Snooker
Mistrovství světa
19:45
Snooker
Mistrovství světa
23:00
Cyklistika
Vuelta žen, 2. etapa
00:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
01:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 8. etapa
02:00
Cyklistika
Vuelta žen, 2. etapa
03:00
Snooker
Mistrovství světa
Zobraziť všetko
Utorok
05:00
Atletika
Maraton v Madridu
06:00
Cyklistika
Vuelta žen, 2. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa
08:30
Cyklistika
Okolo Romandie, 5. etapa
09:00
Cyklistika
Vuelta žen, 2. etapa
10:00
Snooker
Mistrovství světa
11:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
14:00
Atletika
Maraton v Madridu
15:30
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
18:30
Cyklistika
Cycling Show
19:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
19:45
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
23:00
Formule
E v Monaku
00:00
Plochá dráha
Grand Prix v Donji Kraljevci
01:00
Atletika
Maraton v Madridu
01:30
Cyklistika
Vuelta žen, 3. etapa
03:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
Zobraziť všetko
Streda
05:00
Formule
E v Monaku
06:00
Cyklistika
Vuelta žen, 3. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
08:30
Cyklistika
Cycling Show
09:00
Cyklistika
Vuelta žen, 3. etapa
10:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
11:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
14:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
15:30
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
18:30
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
19:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
19:45
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
23:00
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
00:00
Atletika
Maraton v Madridu
01:30
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
03:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
Zobraziť všetko
Štvrtok
05:00
Plochá dráha
Grand Prix v Donji Kraljevci
06:00
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
07:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
09:00
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
10:00
Surfing
World League v Bells Beach
11:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
12:00
Cyklistika
Vuelta žen, 4. etapa
13:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
14:00
Snooker
Mistrovství světa – čtvrtfinále
17:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
18:00
Horská kola
SP v Araxe – cross country žen
19:00
Cyklistika
Vuelta žen, 5. etapa
19:45
Snooker
Mistrovství světa – semifinále
23:00
Cyklistika
Vuelta žen, 5. etapa
00:00
Horská kola
SP v Araxe – short track mužů
00:30
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
01:30
Cyklistika
Vuelta žen, 5. etapa
03:00
Snooker
Mistrovství světa – semifinále
Zobraziť všetko
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie