Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.5. 31.5. 1.6. 2.6. 3.6.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Film + na 7 dní

logo Adresa: U Kanálky 7, Praha
Web: www.filmplus.cz
Tel.: 420-222-710-393
Fax: +420-222-240-151
E-mail: info@filmplus.cz
dnes (28.5.)zajtra (29.5.)pondelok (30.5.)utorok (31.5.)streda (1.6.)štvrtok (2.6.)piatok (3.6.)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
04:40
Limit
(akční, Francie, 2010)
06:30
Špinavej Joe
(kom., USA, 2001)
04:25
Gang Story
(thriller, Francie, 2011)
06:30
Bláznivá škola
(kom., USA, 1996)
04:40
Lekce umírání
(horor, VB/USA, 2007)
06:30
Láska přichází zvolna
(rom. drama, USA, 2003)
04:35
Mořská bestie
(horor, USA, 2008)
06:30
Hříbě
(drama, USA, 2005)
04:35
Mořská bestie
(horor, USA, 2008)
06:30
Vánoce u Cartwrightů
(drama, USA, 2014)
04:05
Sedm psychopatů
(kom., USA/VB, 2012)
06:30
Nová dobrodružství Toma Sawyera
(dobr., Německo, 2011)
04:25
Dům na konci ulice
(horor, USA/Kanada, 2012)
06:30
Svatební mrákoty
(kom., USA, 2004)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
12:05
Rivalové
(biografické drama, USA/Německo/VB, 2013)
15:05
Králova přízeň
(drama, VB, 2008)
12:05
Králova přízeň
(drama, VB, 2008)
14:00
5 dnů do půlnoci
(čb., akční série, USA/Kanada, 2004)
14:50
Léto v Alabamě
(kom., USA, 1999)
12:05
5 dnů do půlnoci
(čb., akční série, USA/Kanada, 2004)
12:55
Hříbě
(drama, USA, 2005)
14:20
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 1, 2009)
15:50
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 2, 2009)
12:05
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 1, 2009)
13:35
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 2, 2009)
15:10
(Ne)úspěšný Bill
(kom., USA, 2007)
12:05
Nová dobrodružství Toma Sawyera
(dobr., Německo, 2011)
13:55
Instruktor Schmidt
(akční kom., Německo, 2008)
15:30
Ztracen v Arménii
(kom., USA, 2012)
12:05
Ztracen v Arménii
(kom., USA, 2012)
13:50
Zorro
(dobr., Itálie/Francie, 1974)
15:50
Prachy
(rom. kom., USA, 1992)
12:05
Ozbrojení a nebezpeční
(akční kom., USA, 1986)
13:35
Prachy
(rom. kom., USA, 1992)
15:10
Lháři
(kom., USA, 1991)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
17:00
Země naděje
(drama, USA, 2012)
18:45
Neprůstřelný mnich
(kom., USA, 2003)
16:45
Neprůstřelný mnich
(kom., USA, 2003)
18:25
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
17:25
Bláznivá škola
(kom., USA, 1996)
18:55
(Ne)úspěšný Bill
(kom., USA, 2007)
16:50
Hook
(dobr., USA, 1991)
19:15
Škola života
(drama, VB, 2009)
17:15
Černý přízrak
(akční, USA, 1986)
18:50
Legionář
(akční, USA, 1998)
17:25
Ozbrojení a nebezpeční
(akční kom., USA, 1986)
18:55
Lháři
(kom., USA, 1991)
16:45
Krvavá volba
(válečné dr., USA, 2000)
18:50
Měsíc 44
(sci-fi akční f., SRN/USA, 1990)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
20:30
Síť 2.0
(akční, USA, 2006)
22:00
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
01:00
Pan Pip
(válečné dr., Austrálie/NZ/Pápua Új-Guinea, 2012)
02:45
Pravidla
(USA, 2004)
20:30
District 9
(sci-fi, USA, 2009)
22:15
Spirit
(čb., akční, USA, 2008)
23:55
Duchové Marsu
(akční, USA, 2001)
01:25
Píseční žraloci
(horor, USA, 2011)
02:50
Mistři magie
(krimi, Čína, 2012)
20:30
Mistři magie
(krimi, Čína, 2012)
22:20
Into the Badlands
(akční ser., USA, 2015)
23:10
District 9
(sci-fi, USA, 2009)
01:00
Mafiánovi
(akční kom., USA/Francie, 2013)
02:40
At' vejde ten pravý
(mystický thriller, VB/USA, 2010)
22:00
Osvoboditel
(biografické drama, Venezuela/Španělsko, 2013)
23:55
Legionář
(akční, USA, 1998)
01:35
Cesta
(akční, Austrálie/USA, 2014)
03:10
Snajpr
(krimi, Francie, 2012)
20:30
Neprůstřelný mnich
(kom., USA, 2003)
22:10
Cesta do pekel
(akční, USA, 2009)
23:45
Ochránce
(akční, USA/VB/Německo/Rumunsko, 2004)
01:15
Teror
(thriller, USA, 1997)
02:35
Mrtvá hlídka
(thriller, VB/Německo/Francie/Itálie, 2002)
20:30
Sedm psychopatů
(kom., USA/VB, 2012)
22:15
Dom Hemingway
(kom., USA, 2013)
23:50
Kšeft na jeden den
(thriller, VB, 2012)
01:20
Grázlové z vidlákova
(akční kom., USA, 2012)
02:55
Dom Hemingway
(kom., USA, 2013)
20:30
Astronaut
(dobr., USA, 2006)
22:15
Grázlové z vidlákova
(akční kom., USA, 2012)
23:55
Na život a na smrt
(válečné dr., USA, 2013)
01:55
Dům na konci ulice
(horor, USA/Kanada, 2012)
03:30
Oběť
(drama, Čína, 2010)

Odporúčame