Späť k programu vybraných

Program TV stanice Film + na 7 dní

logo Adresa: U Kanálky 7, Praha
Web: www.filmplus.cz
Tel.: 420-222-710-393
Fax: +420-222-240-151
E-mail: info@filmplus.cz
dnes (9.12.)zajtra (10.12.)nedeľa (11.12.)pondelok (12.12.)utorok (13.12.)streda (14.12.)štvrtok (15.12.)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
05:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Jakub lhář
(válečné dr., Francie/USA/Maďarsko, 1999)
04:00
Sex nebo život!
(kom., VB, 2012)
05:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Falešný casting
(kom., USA, 2006)
05:00
Bratři Warnerové
(dok., USA, 2008)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Tajnosti a lži
(drama, VB, 1996)
05:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Arthur Newman
(drama, USA, 2012)
04:00
Volavka III
(krimi, Hongkong/Čína, 2003)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
StreetDance 3D
(hud. , VB, 2010)
05:05
Bratři Warnerové
(dok., USA, 2008)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Kenau: Bojovnice z Harlemu
(hist., Nizozemí/Belgie/Maďarsko, 2014)
04:35
Operace Flash Point
(akční, Hongkong/Čína, 2007)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 2009)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
08:30
Big Screen
(magazín, Německo)
08:00
Bratři Warnerové
(dok., USA, 2008)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:30
Big Screen
(magazín, Německo)
08:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Bratři Warnerové
(dok., USA, 2008)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
12:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
13:05
Léto v Alabamě
(kom., USA, 1999)
15:00
Falešný casting
(kom., USA, 2006)
12:05
Big Screen
(magazín, Německo)
12:35
Tajnosti a lži
(drama, VB, 1996)
14:55
Open Road
(kom., USA, 2009)
12:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
12:35
Krása divokých koní
(western, USA, 2000)
14:35
Kupec benátský
(drama, USA/Itálie/Lucembursko/VB, 2004)
12:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
13:05
Bílá hraběnka
(drama, VB/USA/Německo/Čína, 2005)
15:15
Let's Dance 3
(hud.dr., USA, 2010)
12:05
Big Screen
(magazín, Německo)
12:20
Dračí dvojčata
(akční, Hongkong, 1992)
14:15
Penelope
(kom., USA/VB, 2006)
12:05
Tam, kde jsem nikdy nebyl
(drama, USA, 2005)
13:50
Poslední templář
(dobr., Kanada/USA, 2009)
12:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
12:35
Big Screen
(magazín, Německo)
12:50
Kenau: Bojovnice z Harlemu
(hist., Nizozemí/Belgie/Maďarsko, 2014)
14:45
Andrew - člen naší rodiny
(sci-fi, USA, 1999)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
16:30
Kupec benátský
(drama, USA/Itálie/Lucembursko/VB, 2004)
18:45
Země naděje
(drama, USA, 2012)
16:25
Krása divokých koní
(western, USA, 2000)
18:25
Bílá hraběnka
(drama, VB/USA/Německo/Čína, 2005)
16:50
Arthur Newman
(drama, USA, 2012)
18:20
Dračí dvojčata
(akční, Hongkong, 1992)
17:10
Penelope
(kom., USA/VB, 2006)
18:55
Síť 2.0
(akční, USA, 2006)
16:00
Slova
(rom. drama, USA, 2012)
17:45
Andrew - člen naší rodiny
(sci-fi, USA, 1999)
19:55
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
16:55
Síť 2.0
(akční, USA, 2006)
18:30
Osvoboditel
(biografické drama, Venezuela/Španělsko, 2013)
17:00
Angelika
(dobr., Francie, 2013)
18:55
Svatební mrákoty
(kom., USA, 2004)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
20:30
Hatfieldovi a McCoyovi
(miniser., USA, 2012)
22:15
Příběh mého syna
(drama, Itálie/Španělsko/Chorvatsko, 2012)
00:20
Oběť
(drama, Čína, 2010)
02:20
Pravidla
(USA, 2004)
20:35
Po přečtení spalte
(krimi komédie, USA/VB/Francie, 2008)
22:10
Volavka
(krimi, Hongkong, 2002)
00:00
Hatfieldovi a McCoyovi
(miniser., USA, 2012)
01:50
Sex nebo život!
(kom., VB, 2012)
03:20
Volavka
(krimi, Hongkong, 2002)
20:15
14 ostří
(akční, Hongkong/Čína/Szingapúr, 2010)
22:10
Volavka 2
(akční, Hongkong/Čína/Szingapúr, 2003)
00:10
Pravidla
(USA, 2004)
02:00
Souboj
(akční, Vietnam, 2009)
03:35
Volavka 2
(akční, Hongkong/Čína/Szingapúr, 2003)
20:30
Slova
(rom. drama, USA, 2012)
22:10
Volavka III
(krimi, Hongkong/Čína, 2003)
00:15
Souboj
(akční, Vietnam, 2009)
02:00
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
22:00
30 dní dlouhá noc
(horor, USA/NZ, 2007)
23:50
Pianistka
(hud.dr., Německo/Polsko/Francie/Rakousko, 2001)
02:05
Já a ty
(drama, Itálie, 2012)
03:35
Pevnost draků
(fantasy, USA/Kanada, 2011)
20:30
Angelika
(dobr., Francie, 2013)
22:25
Teorie chaosu
(rom. kom., USA, 2008)
23:50
Já a ty
(drama, Itálie, 2012)
01:25
30 dní dlouhá noc
(horor, USA/NZ, 2007)
03:10
Pevnost draků
(fantasy, USA/Kanada, 2011)
20:30
Jasmíniny slzy
(drama, USA, 2013)
22:10
Operace Flash Point
(akční, Hongkong/Čína, 2007)
23:40
Výtah smrti
(akční, USA/Nizozemí, 2001)
01:35
Pianistka
(hud.dr., Německo/Polsko/Francie/Rakousko, 2001)
03:50
Věž smrti
(akční, Jižní Korea, 2012)

Odporúčame