Zobraz program na: včera dnes zajtra 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Film + na 7 dní

logo Adresa: U Kanálky 7, Praha
Web: www.filmplus.cz
Tel.: 420-222-710-393
Fax: +420-222-240-151
E-mail: info@filmplus.cz
dnes (23.3.)zajtra (24.3.)sobota (25.3.)nedeľa (26.3.)pondelok (27.3.)utorok (28.3.)streda (29.3.)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
04:35
Zločin je extrémní sport
(akční, VB/Francie/Kanada, 2002)
06:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:15
Bubu, malý duch
(rodinný f., Německo/Švýcarsko, 2013)
04:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
04:30
Král bojovníků
(akční, Japonsko/Tchaj-wan/Německo/Kanada/USA/VB, 2010)
06:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:30
Opuštěný kaňon
(western, USA, 2006)
04:35
Operace Flash Point
(akční, Hongkong/Čína, 2007)
06:00
Dobrodružství Hucka Finna
(rod. dobr. f., Německo, 2012)
04:25
Zachraňte generála Yanga
(dobr., Hongkong/Čína, 2013)
06:00
Až po vás
(rom. kom., Francie, 2003)
05:15
Big Screen
(magazín, Německo)
05:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
06:30
7 trpaslíků
(anim., Německo, 2014)
04:25
Go
(kom., USA, 1999)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:15
Po stopách Marsupilamiho
(kom., Francie, 2012)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
11:05
Římská říše
(dok. ser., Francie, 4, 2005)
11:55
Agáta
(čb., , Česko, 1999)
11:05
Annie
(hud. kom., USA, 1982)
11:05
Ostrov pokladů
(dobr., Irsko/VB/USA, 2012)
11:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
11:35
Asterix: Sídliště bohů
(rod. anim. f., Francie, 2014)
11:05
Dohola
(kom., USA/VB/Německo, 2001)
11:05
McBride: Padlý idol
(krimi, USA, 2006)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
13:25
Čmuchalky
(kom., Francie/Kanada/USA, 1999)
15:10
Zážeh
(akční, Kanada/VB, 2001)
13:20
Římská říše
(dok. ser., Francie, 4, 2005)
14:10
Opuštěný kaňon
(western, USA, 2006)
15:35
Ostrov pokladů
(dobr., Irsko/VB/USA, 2012)
12:40
Dobrodružství Hucka Finna
(rod. dobr. f., Německo, 2012)
14:35
Pohled na lásku
(rom. drama, USA, 2013)
13:05
Falešná láska
(kom., USA, 1999)
14:40
Penelope
(kom., USA/VB, 2006)
12:45
Správce statku
(drama, Česko, 2004)
14:15
Tajnosti a lži
(drama, VB, 1996)
12:40
Big Screen
(magazín, Německo)
12:55
Armáda v sukních
(rom. drama, VB/Francie, 1998)
14:55
Omega Doom
(sci-fi akční f., USA, 1997)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
17:00
Falešná láska
(kom., USA, 1999)
18:40
Bratři z donucení
(kom., USA, 2008)
17:10
Ostrov pokladů
(dobr., Irsko/VB/USA, 2012)
18:50
Pohled na lásku
(rom. drama, USA, 2013)
16:15
Dohola
(kom., USA/VB/Německo, 2001)
17:55
Penelope
(kom., USA/VB, 2006)
19:45
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
16:30
Muž ve stínu
(drama, Francie/Německo/VB, 2010)
18:45
Věznice Fortress 2
(akční, USA/Lucembursko, 1999)
16:50
Omega Doom
(sci-fi akční f., USA, 1997)
18:20
Šestý den
(akční, USA/Kanada, 2000)
16:25
14 ostří
(akční, Hongkong/Čína/Szingapúr, 2010)
18:25
Wrestler
(drama, USA, 2008)
Film +Film +Film +Film +Film +Film +Film +
20:30
Superbad
(kom., USA, 2007)
22:30
Lesní duch
(horor, USA, 2013)
00:10
Hostel II
(horor, USA, 2007)
01:50
Vyhnání z ráje
(celoveč. f., Česko, 2001)
03:55
Barneyho ženy
(rom. kom., Kanada/Itálie, 2010)
20:30
Astronaut
(dobr., USA, 2006)
22:20
Bullet
(akční, USA, 2014)
23:55
Lesní duch
(horor, USA, 2013)
01:35
Barneyho ženy
(rom. kom., Kanada/Itálie, 2010)
03:45
Big Screen
(magazín, Německo)
22:00
Rváčův deník
(biografické drama, USA, 1995)
23:55
Bullet
(akční, USA, 2014)
01:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
03:00
Král bojovníků
(akční, Japonsko/Tchaj-wan/Německo/Kanada/USA/VB, 2010)
20:30
Admirál
(con , Nizozemí, 2015)
22:45
Neporazitelný 3: Vykoupení
(akční, USA, 2010)
00:30
Ruce od krve
(akční, USA, 1997)
02:15
Identita
(thriller, USA, 2003)
03:45
Agent z vesmíru
(akční, USA/Kanada, 2007)
20:30
Zmatená duše
(kom., Kanada/USA, 2007)
22:10
Wrestler
(drama, USA, 2008)
00:05
Agent z vesmíru
(akční, USA/Kanada, 2007)
01:45
Casanova
(drama, Francie, 1976)
20:20
Krokodýl Dundee v Los Angeles
(dobr., Austrálie/USA, 2001)
22:00
Horší už to nebude
(kom., USA, 2006)
00:00
Identita
(thriller, USA, 2003)
01:40
Kapitán Alatriste
(dobr., Francie/Španělsko/USA, 2006)

Odporúčame