Späť k programu vybraných

Program TV stanice Markíza na 7 dní

logo Adresa: Bratislavská 1/a, 84356 Bratislava
Web: www.markiza.sk
Tel.: +421 2 6827 4111
Fax: +421 2 6595 6824
dnes (18.11.)zajtra (19.11.)pondelok (20.11.)utorok (21.11.)streda (22.11.)štvrtok (23.11.)piatok (24.11.)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
04:00
Farma
(reality show, Slovensko)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:20
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
06:45
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:40
Bláznivá škôlka
(kom., USA, 2003)
04:30
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:15
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
06:40
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:10
Hugo a jeho veľký objav
(rod. dobr. f., USA, 2011)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
09:30
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
10:10
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
11:10
"Andílek na nervy"
(kom., Česko, 2015)
09:45
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
08:30
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:55
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Farma
(reality show, Slovensko)
08:30
Svokra
(show, Slovensko)
09:45
10:45
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:45
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
08:30
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
08:40
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
08:30
Svokra
(show, Slovensko)
09:50
10:55
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
08:30
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
13:40
Let's dance: All In
(hud., USA, 2014)
13:40
Únos
(akčný triler, USA, 2011)
15:45
Rex
(Slovensko, 2017)
14:00
Farma
(reality show, Slovensko)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
12:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
14:15
Farma
(reality show, Slovensko)
14:55
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
16:15
Znova 17
(rom. kom., USA, 2009)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:05
Hra o Niké
(záb. progr., Slovensko)
17:50
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
20:30
Plán úteku
(akčný , USA, 2013)
23:05
Únos vlaku 1 2 3
(akčný , USA/VB, 2009)
01:20
Občiansky preukaz
(kom., Česko, 2010)
03:50
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
20:30
Cuky Luky
(kom., Slovensko, 2016)
23:05
Interview
(kom., USA, 2014)
01:30
Cuky Luky
(kom., Slovensko, 2016)
03:40
Bez dychu
(akčný , Francúzsko, 2010)
20:30
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2017)
21:50
Farma
(reality show, Slovensko)
22:50
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
00:00
02:30
Farma
(reality show, Slovensko)
03:20
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Šťastný domov
(reality show, Slovensko, 2016)
21:30
Farma
(reality show, Slovensko)
22:40
23:40
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
01:40
Farma
(reality show, Slovensko)
02:45
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:30
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
22:30
Farma
(reality show, Slovensko)
23:15
00:10
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
02:15
Farma
(reality show, Slovensko)
02:45
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:30
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Rex
(Slovensko, 2017)
21:30
Farma
(reality show, Slovensko)
22:40
23:45
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
01:50
Farma
(reality show, Slovensko)
02:35
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:25
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Farma
(reality show, Slovensko)
21:40
Farma
(reality show, Slovensko)
23:30
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
01:30
Farma
(reality show, Slovensko)
02:30
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:10
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
03:50
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)

Odporúčame