Späť k programu vybraných

Program TV stanice Markíza na 7 dní

logo Adresa: Bratislavská 1/a, 84356 Bratislava
Web: www.markiza.sk
Tel.: +421 2 6827 4111
Fax: +421 2 6595 6824
dnes (20.10.)zajtra (21.10.)nedeľa (22.10.)pondelok (23.10.)utorok (24.10.)streda (25.10.)štvrtok (26.10.)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
04:10
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:10
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:30
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
07:00
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:25
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:55
Baby Rex: Malý komisár
(krimi, Nemecko, 1997)
04:00
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:30
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
07:25
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:50
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
08:30
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
10:00
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
11:50
Let's Dance
(show, Slovensko)
Najväčší tanečný sviatok.
08:20
Rodina Addamsovcov
(kom., USA, 1991)
10:25
Pevnosť Boyard
(záb. progr., Slovensko)
08:30
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
10:55
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
08:30
Svokra
(show, Slovensko)
09:45
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
08:30
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
08:40
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
10:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
11:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
08:30
10:15
11:15
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
14:55
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
14:10
Rodina Addamsovcov
(kom., USA, 1991)
12:10
Policajná akadémia 4
(kom., USA, 1987)
13:50
Hnev Titanov
(dobr., USA, 2012)
15:50
Rex
(Slovensko, 2017)
12:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 6, 1996)
12:50
Farma
(reality show, Slovensko)
14:00
Farma
(reality show, Slovensko)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
12:15
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
14:15
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:50
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:20
Láska z nebies
(rom. kom., USA, 2005)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:05
Hra o Niké
(záb. progr., Slovensko)
17:50
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
MarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkízaMarkíza
20:30
Farma
(reality show, Slovensko)
21:40
Farma
(reality show, Slovensko)
23:30
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
01:35
Farma
(reality show, Slovensko)
02:25
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:10
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Uväznení v raji
(dobr., Nemecko, 2016)
22:35
Beštiálny sused
(krimi, USA, 2015)
00:35
Uväznení v raji
(dobr., Nemecko, 2016)
02:30
Beštiálny sused
(krimi, USA, 2015)
20:30
Let's Dance
(show, Slovensko)
Najväčší tanečný sviatok.
23:30
Správna dvojka
(ser., USA, 2015)
00:20
Farma
(reality show, Slovensko)
02:10
Láska z nebies
(rom. kom., USA, 2005)
20:30
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2017)
21:50
Farma
(reality show, Slovensko)
22:50
23:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 6, 1996)
00:50
Policajná akadémia 4
(kom., USA, 1987)
02:30
Farma
(reality show, Slovensko)
03:20
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
22:10
Farma
(reality show, Slovensko)
23:15
00:20
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
02:15
Farma
(reality show, Slovensko)
03:30
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Pevnosť Boyard
(záb. progr., Slovensko)
22:10
Farma
(reality show, Slovensko)
22:45
23:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
02:00
Farma
(reality show, Slovensko)
02:25
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:10
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
20:30
Rex
21:30
Farma
(reality show, Slovensko)
22:40
23:40
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 1996)
01:45
Farma
(reality show, Slovensko)
02:30
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
03:15
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)

Odporúčame