Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
TV program
celý deň
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program stanice Sport1 na 7 dní
Sport1
Sport1
Jednotka
Dvojka
JOJ
JOJ+
Markíza
TV Doma
ČT1
TA3
Dnes
05:15
Fotbal: Turecká Süper Lig
Nejlepší okamžiky, 33. kolo
06:00
Televizní nákupy
07:30
SuperEnduro
Záznam, Velká cena Maďarska, Budapešť
10:00
Televizní nákupy
11:00
Fotbal: Kayserispor - Trabzonspor
Záznam, Turecká Süper Lig, 33. kolo
13:00
Fotbal: Besiktas - Ankaragücü
Záznam, Turecká Süper Lig, 33. kolo
15:00
Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
Záznam
16:00
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/7
17:00
Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
Záznam, Evropský pohár, ženy, semifinále
18:45
Házená: Telekom Veszprém - Aalborg
Přímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
20:30
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
20:45
Házená: PSG - Barcelona
Přímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
22:30
Fotbal: Lazio - Juventus
Záznam, Coppa Italia, semifinále
00:30
Fotbal: Atalanta - Fiorentina
Záznam, Coppa Italia, semifinále
02:30
Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
Záznam, Národní liga, finále, 5. zápas
Zobraziť všetko
20:30
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
Zajtra
05:00
Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 28. kolo
05:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
Záznam, Národní liga, finále, 5. zápas
10:00
Televizní nákupy
11:00
Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
Záznam, Evropský pohár, ženy, semifinále
12:45
Box: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Záznam, Bournemouth
16:00
Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 28. kolo
16:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
17:00
Fotbal: Al Hilal - Al Fateh
Přímý přenos utkání, Saudi Pro League, 29. kolo
19:15
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
19:45
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
20:00
Fotbal: Al Ittihad - Al Shabab
Přímý přenos utkání, Saudi Pro League, 29. kolo
22:15
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
23:00
MVP
Rozhovory o sportu, Ondrej Rusnák
23:45
MVP
Rozhovory o sportu, Martin Skrtel, dnešní
00:30
Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
Záznam, Evropský pohár, ženy, semifinále
02:15
Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
Záznam, Copa del Rey, finále
04:30
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/7
Zobraziť všetko
20:00
Fotbal: Al Ittihad - Al Shabab
Přímý přenos utkání, Saudi Pro League, 29. kolo
Sobota
05:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
06:00
Televizní nákupy
07:30
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/7
08:30
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
09:15
MVP
Rozhovory o sportu, Martin Skrtel, dnešní
10:00
Televizní nákupy
11:00
Fotbal: Al Hilal - Al Fateh
Záznam, Saudi Pro League, 29. kolo
13:15
Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
Záznam, Evropský pohár, ženy, semifinále
15:00
Zlaté okamžiky
15:15
Lední hokej: Rögle BK - Skelleftea AIK
Přímý přenos utkání, SHL, finále, 4. zápas
17:45
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
18:00
Házená: Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO
Přímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, ženy, čtvrtfinále
19:45
Zlaté okamžiky
20:00
Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
Přímý přenos utkání, Národní liga, finále, 6. zápas
22:30
Házená: FTC-Rail Cargo Hungaria - Tým Esbjerg
Liga mistrů EHF, ženy, čtvrtfinále, dnešní
00:15
Fotbal: Fenerbahce - Besiktas
Záznam, Turecká Süper Lig, 34. kolo
02:15
Fotbal: Al Khaleej - Al Nassr
Záznam, Saudi Pro League, 29. kolo
04:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
Zobraziť všetko
20:00
Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
Přímý přenos utkání, Národní liga, finále, 6. zápas
Nedeľa
05:00
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/7
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: Rögle BK - Skelleftea AIK
Záznam, SHL, finále, 4. zápas
10:00
Televizní nákupy
11:00
Box: Ali - Miteff 1961
11:30
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
12:15
Házená
Záznam, Liga mistrů EHF, čtvrtfinále
14:00
Házená: Bietigheim - Odense
Přímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, ženy, čtvrtfinále
15:45
Zlaté okamžiky
16:00
Házená: Benfica - Iuventa Michalovce
Přímý přenos utkání, Evropský pohár, ženy, semifinále
17:45
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
18:00
Fotbal: Trabzonspor - Gaziantep
Přímý přenos utkání, Turecká Süper Lig, 34. kolo
20:00
Box: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Záznam, Bournemouth
23:15
Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
23:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
00:00
Házená: FTC-Rail Cargo Hungaria - Tým Esbjerg
Záznam, Liga mistrů EHF, ženy, čtvrtfinále
01:45
Lední hokej: Japonsko - Maďarsko
Záznam, IIHF, Divize I, Bolzano
04:15
Házená: Bietigheim - Odense
Záznam, Liga mistrů EHF, ženy, čtvrtfinále
Zobraziť všetko
20:00
Box: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Záznam, Bournemouth
Pondelok
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: SHL
Záznam, finále, 4. zápas
10:00
Televizní nákupy
11:00
Fotbal: Al Hilal - Al Fateh
Záznam, Saudi Pro League, 29. kolo
13:15
Fotbal: Al Ittihad - Al Shabab
Záznam, Saudi Pro League, 29. kolo
15:30
Box: Ali - Miteff 1961
16:00
Lední hokej: Japonsko - Maďarsko
Záznam, IIHF, Divize I, Bolzano
18:30
Fotbal: EL/EKL
Upoutávka
19:30
Lední hokej: SHL
Přímý přenos utkání, finále, 5. zápas
22:00
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
22:45
Fotbal: Neapol - Inter
Záznam, Italský superpohár, finále
01:15
Fotbal: Athletic Bilbao - Mallorca
Záznam, Copa del Rey, finále
03:30
Lední hokej: SHL
Záznam, finále, 5. zápas
Zobraziť všetko
22:00
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
Utorok
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: Národní liga
Záznam, finále, 5. zápas
10:00
Televizní nákupy
11:00
Zlaté okamžiky
11:15
Fotbal: Al Khaleej - Al Nassr
Záznam, Saudi Pro League, 29. kolo
13:30
Lední hokej: Japonsko - Maďarsko
Záznam, IIHF, Divize I, Bolzano
16:00
Lední hokej: Maďarsko - Korea
Přímý přenos utkání, IIHF, Divize I, Bolzano
18:30
Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
Záznam
19:30
Lední hokej: Itálie - Japonsko
Přímý přenos utkání, IIHF, Divize I, Bolzano
22:00
Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 29. kolo
22:30
Fotbal: Turecká Süper Lig
Nejlepší okamžiky, 34. kolo
23:15
Fotbal: Al Ittihad - Al Hilal
Záznam, Saudi Kings Cup, semifinále
01:30
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/7
02:30
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/8
03:30
Fotbal: Turecká Süper Lig
Nejlepší okamžiky, 34. kolo
04:15
Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
Záznam, Evropský pohár, ženy, semifinále
Zobraziť všetko
22:00
Fotbal, Saudi Pro League, sestřih, 29. kolo
Streda
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: SHL
Záznam, finále, 5. zápas
10:00
Televizní nákupy
11:00
Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
Záznam
12:00
Box: Ali - Miteff 1961
12:30
Lední hokej: Maďarsko - Rumunsko
Přímý přenos utkání, IIHF, Divize I, Bolzano
15:00
Fotbal: EL/EKL
Záznam, upoutávka
16:00
Lední hokej: Japonsko - Korea
Přímý přenos utkání, IIHF, Divize I, Bolzano
18:30
Poker
Záznam, WPT Poker 2024, 24/8
19:30
Lední hokej: Slovinsko - Itálie
Přímý přenos utkání, IIHF, Divize I, Bolzano
22:00
Házená: Skjern - Dinamo Bukurešť
Záznam, EHF, Evropská liga, muži, čtvrtfinále
23:45
Házená: Aalborg - Telekom Veszprém
Záznam, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
01:30
Házená: Magdeburg - Kielce
Záznam, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
03:15
Fotbal: Al Ittihad - Al Hilal
Záznam, Saudi Kings Cup, semifinále
Zobraziť všetko
22:00
Házená: Skjern - Dinamo Bukurešť
Záznam, EHF, Evropská liga, muži, čtvrtfinále
Štvrtok
05:30
Fotbal, Saudi Pro League, magazín
06:00
Televizní nákupy
07:30
Lední hokej: Japonsko - Korea
Záznam, IIHF, Divize I, Bolzano
10:00
Televizní nákupy
11:00
SuperEnduro
Záznam, Velká cena Maďarska, Budapešť
13:30
Házená: Aalborg - Telekom Veszprém
Záznam, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
15:15
Házená: Magdeburg - Kielce
Záznam, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
17:00
Box: Ali - Miteff 1961
17:30
Lední hokej: Slovinsko - Itálie
Záznam, IIHF, Divize I, Bolzano
20:00
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
20:45
Fotbal: Evropská liga
Přímý přenos utkání, semifinále
23:00
Fotbal, EL a EKL, sestřih
Přímý přenos utkání
23:30
Házená
Záznam, Liga mistrů EHF, muži, čtvrtfinále
01:15
Fotbal: Konferenční liga
Záznam, play-off, semifinále
03:30
Fotbal: Al Nassr - Al Khaleej
Záznam, Saudi Kings Cup, semifinále
Zobraziť všetko
20:00
MVP
Rozhovory o sportu, Ján Ďurica
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie