Zobraz program na: včera dnes zajtra 24.2. 25.2. 26.2. 27.2. 28.2.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (22.2.)zajtra (23.2.)piatok (24.2.)sobota (25.2.)nedeľa (26.2.)pondelok (27.2.)utorok (28.2.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Zlatobránsky pamätníček - Hudobno-zábavný program nielen pre deti.
07:10
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:15
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:30
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
07:40
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:55
Trpaslíci - Smajlihit - veselé pesničky - Tráva
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Zlatobránsky pamätníček
07:10
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:15
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:30
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
07:40
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:55
Trpaslíci - Smajlisaying - vtipná angličtina - Reap what you sow
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:05
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Zlatobránsky pamätníček
07:10
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:15
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:30
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
07:40
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:55
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie - Zornička
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:40
USA zhora
(dok. ser., 2011)
06:05
Reč tela
(dok., Kanada/Francúzsko, 2013)
07:00
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
07:20
Jazdi Hlavou - Jazda na preťaženom aute
Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
07:40
Energetika
(magazín, Slovensko)
05:45
Tajomstvo lesa
06:10
Bežkopotulky
06:20
Slovenské hrady objektívom - Hrad Devín objektívom Jakuba Klima
Slovenské hrady pohľadom umeleckého fotografa.
06:30
Na zdravie v kúpeľoch! - Piešťany
Prechádza po slovenských kúpeľoch so Štefanom Skrúcaným.
06:40
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
07:10
55 rokov TŠ Košice - Kapura
Cyklická relácia najlepších tanečných, speváckych a zvykoslovných programových čísel z repertoáru slovenských folklórných skupín a súborov vo forme "hitparády" s možnosťou diváckeho hlasovania.
06:10
Važecká jaskyňa - Dokumentárny film o Važeckej jaskyni.
06:30
Zlatobránsky pamätníček - Hudobno-zábavný program nielen pre deti.
07:10
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:20
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:30
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci - Smajlíkovci - smiešny seriál - Smajlibál
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:25
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
06:35
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
06:45
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
06:55
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:00
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:15
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
07:25
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:35
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
07:50
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Presnoť a čas
(záb. progr., Slovensko, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
09:30
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
10:00
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:20
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:30
Obedníček - Blyskáčik a Hromotĺk
Animovaný rozprávkový seriál o dvoch nerozlučných priateľoch, vládcoch blesku a hromu.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:40
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Písmenková smajlipolievočka
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
10:00
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:20
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:30
Obedníček - Blyskáčik a Hromotĺk
Animovaný rozprávkový seriál o dvoch nerozlučných priateľoch, vládcoch blesku a hromu.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Pečená broskyňa
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
Svet (ne)ticha
09:25
09:55
Kráľovská hra - Televízna inscenácia spracovaná na motívy poviedky S.Zweiga.
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:15
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:25
Obedníček - Blyskáčik a Hromotĺk
Animovaný rozprávkový seriál o dvoch nerozlučných priateľoch, vládcoch blesku a hromu.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:40
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Námornícka smajlinátierka
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
08:55
Na zdravie v kúpeľoch! - Piešťany
Prechádza po slovenských kúpeľoch so Štefanom Skrúcaným.
09:05
Bežkopotulky
09:45
55 rokov TŠ Košice - Vysťahovalec
Film nakrútený na motívy slovenských vysťahovaleckých piesní Jozefa Grešáka.
10:00
Majster Pavol z Levoče
(dok., Slovensko, 2003)
11:00
Utajená krása - Medvedia jaskyňa - Medvedia jaskyňa patrí k najvzácnejším krasovým útvarom na Slovensku.Verejnosti nie je sprístupnená a tak relácia ponúka nevšedný zážitok z podzemnej krásy.
11:15
Korytári
(dok., ČS, 1966)
11:35
V čistej vode na Laborci - O historickej spriaznenosti rieky a ľudí na pozadí zvykov zo 60-tych rokov.
08:55
Na rybách - Petrov zdar - Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
09:30
Família
(záb. mag.)
10:00
Bohoslužba - Archijer. sv. liturgia na výročia Gréckokatol. eparchie KE v roku 2017.
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
Energetika
(magazín, Slovensko)
08:45
Teleregina
09:30
Tvárou v tvár
(magazín)
10:10
Jazdi Hlavou - Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
10:15
Dve Anny
(1990)
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:20
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:30
Obedníček - Tri svište
Animovaný seriál z tatranského prostredia.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Pečený smajličajík
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
10:00
Poštársky príbeh - Pôvodná televízna mikrokomédia.
10:30
Umreli fašiangy, pochovali basu - Úsmevný obrázok z fašiangových dní.
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:20
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:25
Obedníček - Tri svište
Animovaný seriál z tatranského prostredia.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:40
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Smajlikrokety
(záb. progr., Slovensko, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:25
USA zhora
(dok. ser., 2011)
13:15
Rivali - Mandela verzus De Klerk
14:05
Skautskou stopou
(vzdel. prog., Slovensko, 1997)
14:35
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
15:00
Andy Warhol v kraji - Spomienky príbuzných z rodnej obce Andyho Warhola na jeho rodinu.
12:30
Bežkopotulky
12:40
Svet (ne)ticha
13:30
Život zvierat
(seriál, Španielsko, 2012)
14:30
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
15:00
Medailón Hany Meličkovej - Filmový medailón o živote a práci herečky Hany Meličkovej v dokumente Vladimíra Štefka a Stanislava Vrbku.
15:25
15:55
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
13:10
Strmé cesty Michala Orolína - Stretnutie so známym horolezcom.
13:25
USA zhora
(dok. ser., 2011)
13:50
Triedny nepriateľ
(dráma, Slovensko, 2013)
15:35
Tvárou v tvár
(magazín)
12:00
Lendacká svadba - Folklórny film Juraja Kerekeša.
13:15
55 rokov TŠ Košice - Folklórny festival Východná - Spev zeme
Galaprogram 60. Folklórneho festivalu Východná 2014 - Spev zeme. Spev zeme je oslava všetkých generácií umelcov, organizátorov, osvetárov a predovšetkým všetkých dobrých ľudí kreujúcich folklórny festival vo Východnej.
15:15
55 rokov TŠ Košice - Kapura
Cyklická relácia najlepších tanečných, speváckych a zvykoslovných programových čísel z repertoáru slovenských folklórných skupín a súborov vo forme "hitparády" s možnosťou diváckeho hlasovania.
15:55
Brána do televízie - Dokumentárny film o tvorbe a ľuďoch spojených s 55 ročnou históriou košického štúdia Slovenskej televízie.
12:05
14:20
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
14:35
Pani Berta Garlanová
(TV , ČS, 1989)
12:15
Bežkopotulky
12:25
Televízny posol
(magazín, Slovensko)
13:20
Anton Neuwirth - lekár, filozof, humanista
13:45
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
14:20
Park
(magazín, Slovensko)
15:05
ZvedaVEC
(magazín, Slovensko)
15:10
Ľudovít Fulla
(dok., ČS, 1972)
12:25
Bežkopotulky - Na bežkách po najkrajších miestach Slovenska a Česka.
14:00
14:30
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
14:55
Mojich sedem divov
(talk show, 1994)
15:25
Dirigent z gulagu - Príbeh dirigenta, ktorému hudba pomohla prežiť.
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
16:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
16:30
Kvarteto
(magazín, Česko/Slovensko/Maďarsko/Poľsko)
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Blyskáčik a Hromotĺk
(pre deti, Slovensko)
18:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:40
Trpaslíci - Smajlihit - veselé pesničky - Tráva
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
19:00
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:10
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:25
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:35
Zázračný miniateliér
19:45
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
16:30
Energetika
(magazín, Slovensko)
16:45
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
18:35
Večerníček - Blyskáčik a Hromotĺk
(pre deti, Slovensko)
18:40
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:50
Trpaslíci - Smajlisaing - vtipná angličtina - Reap waht you sow
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:55
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
19:05
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:15
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:30
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:45
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
16:00
Z mesta do mesta
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
16:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
17:15
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
17:20
Prvý riaditeľ, prvý pracovník - Dokumentárny film o prvom riaditeľovi košického televízneho štúdia Jánovi Vráblovi.
17:30
17:45
Teleregina
18:30
Večerníček - Blyskáčik a Hromotĺk
(pre deti, Slovensko)
18:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:40
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie - Zornička
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
19:00
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:10
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:25
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:35
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
19:50
Zázračný miniateliér
16:45
Futbal - Fortuna liga
(šport. progr., Slovensko)
19:00
Večerníček - Tri svište
(pre deti, Slovensko)
19:05
Gaštanko a Gaštaník - Animovaný večerníčkový seriál.
19:15
Kominárik a kocúrik - Animovaný večerníčkový seriál.
19:25
Muška Svetluška - Animovaný seriál.
19:30
Žabčo a Žabinka - Bábkový večerníčkový seriál.
19:40
Na polici v hrnci - Hraný večerníčkový seriál.
19:50
Zázračný miniateliér
16:45
Hokej - Tipsport Liga - Večerníček: Do toho, do toho
(šport. progr.)
19:30
Tri svište - Animovaný seriál z tatranského prostredia.
19:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
19:45
Galéria - Pinxit Milan Laluha.
19:50
16:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
16:30
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Tri svište
(pre deti, Slovensko)
18:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:40
Trpaslíci - Smajlíkovci - smiešny seriál - Smajlibál
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
19:00
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:10
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:25
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:35
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
19:50
Zázračný miniateliér
16:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
16:30
Na rybách - Petrov zdar
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Tri svište
(pre deti, Slovensko)
18:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:40
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Presnosť a čas
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
19:00
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:10
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:25
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:35
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
19:50
Zázračný miniateliér
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
20:10
Život zvierat
(seriál, Španielsko, 2012)
20:55
Bez vrások - za každú cenu
21:40
GEN.Sk
(dok. ser., Slovensko)
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:30
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
23:00
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
23:25
Zvukové stopy Lala Schiffrina
(dok., Francúzsko, 2012)
00:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:10
Moja diagnóza - Nový mechúr od robota
Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
20:35
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
23:00
23:40
Jazdi Hlavou - Zipsovanie vozidiel
Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
23:45
Sensei Rusko - Dokument o Štefanovi Kurillovi - duchovnom vodcovi a majstrovi, ktorý vedie ľudí na celom svete k vnútornej ceste a učí ich kráse a praktickému využitiu bojových umení.
00:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:00
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
20:10
Família
(záb. mag.)
20:40
Útek zo zlatej krajiny
(dobrodr. ser., Slovensko, 6, 1977)
21:40
Trochu inak s Adelou Banášovou - Večer s Adelou Banášovou a "trochu inými" hosťami.
Účinkujú: Stanislav Kutáček, Monika Hilmerová, Bekim Aziri a hudobná skupina Mukatado.
22:40
Paulette
(kom., Francúzsko, 2012)
00:05
BJD 2015
(ser.)
00:55
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:45
20:10
Valmont
(rom. dráma, USA/Francúzsko, 1989)
22:20
Most - II.
(triler seriál, Švédsko/Dánsko, 2011)
00:50
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku - Pre nepočujúcich.
(Slovensko)
20:10
Biblia pokračuje
(dráma, USA, 2015)
20:50
Biblia pokračuje
(dráma, USA, 2015)
21:30
Divadlo nás baví - Publicistický film.
21:45
Idiot - Divadlo ASTORKA Korzo ´90 prináša ďalší z veľkých príbehov svetovej literatúry. Miroslav Krobot vytvoril podľa románu F. M. Dostojevského svet zaujímavých postáv, svet, kde nechýba vášnivá láska, vášnivá žiarlivosť ani vášnivá nenávisť.
00:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:35
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku - Pre nepočujúcich.
(Slovensko)
20:10
Mallory
(dok., Česko, 2015)
21:45
GEN.Sk
(dok. ser., Slovensko)
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:35
Zasľúbená krajina
(dráma, Poľsko, 1975)
01:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:55
Rivali - Chanel verzus Schiaparelli
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:30
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
23:40
Smrť ministra - .
(Slovensko, 2009)
01:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.

Odporúčame