Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (27.11.)zajtra (28.11.)sobota (29.11.)nedeľa (30.11.)pondelok (1.12.)utorok (2.12.)streda (3.12.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
07:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
07:50
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:05
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
Zázračný ateliér - Pre materské školy
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Sám proti sebe - Vzrušujúca výprava do zákutia myslenia a tvorby jednej z najvýznamnejších postáv slovenského kultúrného i spoločenského života, neprehliadnuteľného výtvarníka Ruda Sikoru.
10:00
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
11:30
Fokus peniaze - Spotrebiteľ
Pre nepočujúcich.
08:30
Rozprávky 15 sestier - Pre materské školy
Prochorova baba

(rozpr., 1984)
09:00
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:05
Vo svete bábkovej fantázie - O výrobe a čarovnom svete drevených bábok v rodine Anderlovcov.
09:35
Svet zvierat
(ser., Nemecko, 2009)
10:40
Fokus právo
Pre nepočujúcich.
11:25
Spomienky na Treviso - Dokument o víťazoch medzinárodného operného konkurzu v Trevise.
08:40
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
09:05
Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi
(dok., Francúzsko, 2009)
10:00
Televízny klub nepočujúcich
(magazín, Slovensko)
10:25
Energetika
(magazín, Slovensko)
10:40
Tempo
Magazín o doprave.
10:55
11:25
Piloti
11:55
09:05
On air
(magazín, Slovensko)
09:30
Služby Božie na 1.adventnú nedeľu
11:05
Očarený knihou
(dok., Slovensko, 1999)
11:35
Dlhý, Široký, Bystrozraký
(rozpr., Slovensko, 1994)
08:30
Janko Hraško - Pre materské školy
Návrat

(bábk. ser., 1981)
08:50
Trpaslíci - Smajlihit - trpaslícka hymna
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:55
Fokus rodina
(talk show, Slovensko)
Pre nepočujúcich.
09:35
Tvárou v tvár
(magazín)
10:05
Mŕtve oči
10:50
Piloti
(magazín, Slovensko)
11:15
Zahrajte mi takúto
(záb. progr., Slovensko, 1998)
08:30
Trpaslíci - Pre materské školy
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:55
Trpaslíci - Smajlihit - bozkávacia pesnička
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:00
Fokus práca
Pre nepočujúcich.
10:10
Žena na konci sveta - III.
(cestop. f., Poľsko, 2012)
obrázok
10:35
11:05
Slovensko Advent 2014 - Vidiek z PKO Čierny orol v Prešove
08:30
Fidlibum - Pre materské školy
(pre deti)
08:55
Trpaslíci - Smajlihit - svetoví chalani
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:00
Fokus zdravie
Pre nepočujúcich.
09:40
Ambulancia
(Slovensko)
10:10
Tajomstvá všetkého
(dok. ser., VB, 2, 2012)
obrázok
10:40
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
11:05
Slovensko Advent 2014 - Ľudová hudba Stana Baláža z Hotela Astória v Bardejove
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:50
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
13:00
Predstavuje sa Tanečný orchester ČST Bratislava - Hrá Tanečný orchester ČST Bratislava, ktorý dirigujú Siloš Pohanka a Braňo Hronec.
13:40
Ryby
(kom., ČS, 1984)
14:20
Colnica
(talk show, Slovensko, 2013)
obrázok
15:00
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
15:25
Cesta - Bez vedľajších účinkov
Život so zdravotným znevýhodnením.
12:35
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:45
A pri tom speve
(záb. progr., ČS, 1990)
13:25
Odsúdenie Paganiniho
15:45
Tvárou v tvár
(magazín)
12:10
5 minút po dvanástej - Otčim, macocha a ja
Diskusný ring pre teenegerov i ostatných.
13:03
Dedova truhlica
(kom., ČS, 1984)
13:15
Nebojme sa slovenčiny
(vzdel. prog., Slovensko, 2014)
14:55
12:40
Felvidék - Horná zem
(dok., Slovensko/Česko, 2014)
14:30
14:40
Folklórny festival Heľpa 2014 - Na salaši
Záznam 49. Horehronských dní spevu a tanca v Heľpe - Na salaši - program folklórnych skupín a sólistov.
15:35
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
12:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:35
Seberovní
13:40
Odpískané
(šport. progr.)
15:30
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
15:55
12:40
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:50
Putujeme za ľudovou piesňou - Myjava
13:10
Otvorený účet
14:15
Pod basovým kľúčom - Dokument o živote a tvorbe spisovateľky Bibiany Wallnerovej.
14:50
Família
(záb. mag.)
15:55
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
12:50
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:55
Pocit svojho žitia
(dok., Slovensko, 1992)
13:25
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
15:25
Kvarteto
Magazín krajín Višegrádskej štvorky.
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
16:45
Fokus právo
Pre nepočujúcich.
17:30
17:45
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
18:00
Svet zvierat
(ser., Nemecko, 2009)
18:40
Futbal - Európska liga - Slovan Bratislava - Young Boys Bern
16:10
Ženy, na scénu!
(dok., Slovensko, 2014)
16:45
Fokus rodina
(talk show, Slovensko)
Pre nepočujúcich.
17:30
17:50
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
18:00
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
obrázok
18:30
Nebojme sa slovenčiny
(vzdel. prog., Slovensko, 2014)
18:45
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
18:50
Rozprávky na dobrú noc
(anim. ser., Francúzsko/Nemecko/VB, 1993)
18:55
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
19:10
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
19:35
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
16:25
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
17:00
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
17:15
O všetečnom zvedavcovi
(dráma, ČS, 1986)
18:25
MFF horských filmov
18:45
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
18:50
Rozprávky na dobrú noc
(anim. ser., Francúzsko/Nemecko/VB, 1993)
18:55
Trpaslíci - Smajlišou - meteorológ
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
obrázok
19:10
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
19:35
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
16:05
Košický zlatý poklad 2014 - 30. ročník pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad 2014.
16:50
Hokej - Extraliga
(šport. progr.)
obrázok
19:25
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
19:30
Rozprávky na dobrú noc
(anim. ser., Francúzsko/Nemecko/VB, 1993)
19:35
Trpaslíci - Smajlifitko - radostný pohyb
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:40
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
16:20
Profesionál
(Slovensko)
16:45
Fokus práca
Pre nepočujúcich.
17:30
17:45
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
18:00
Žena na konci sveta - III.
(cestop. f., Poľsko, 2012)
18:25
GEN.Sk
(dok. ser., Slovensko)
18:45
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trpaslíci - Smajlihit - trpaslícka hymna
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:55
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
19:05
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
19:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:45
100 názorov 2014 - Martina Vagačová
16:25
50. ročník BHS
(dok., Slovensko)
16:45
Fokus zdravie
Pre nepočujúcich.
17:30
17:40
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
17:55
Tajomstvá všetkého
(dok. ser., VB, 2, 2012)
18:45
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trpaslíci - Smajlihit - bozkávacia pesnička
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:55
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
19:00
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
19:25
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:45
100 názorov 2014 - Dana Lišaníková
16:20
Tempo
Magazín o doprave.
16:45
Fokus peniaze - Spotrebiteľ
Pre nepočujúcich.
17:30
17:40
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
17:55
Osudy umeleckých diel
(dok. ser., Francúzsko, 2008)
18:45
Večerníček - Čo videli stromy
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trpaslíci - Smajlihit - svetoví chalani
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:55
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
19:05
Škaredé káčatko
(kresl. ser.)
19:25
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:45
100 názorov 2014 - Tomáš Hudák
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
21:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
21:35
Família
(záb. mag.)
22:00
Felvidék - Horná zem
(dok., Slovensko/Česko, 2014)
obrázok
23:20
Bábkarská Bystrica - Z Medzinárodného festivalu súčasného bábkového divadla pre dospelých a pre deti .
23:35
Ambulancia
(Slovensko)
00:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:50
Počasie RTVS
(Slovensko)
00:55
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:00
Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi
(dok., Francúzsko, 2009)
obrázok
20:55
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
21:25
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
21:50
Polnoc v Paríži - Kino na Dvojke
(rom. kom., Španielsko/USA, 2011)
23:25
50. ročník BHS
23:40
BJD 2013
(ser.)
00:40
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:30
Počasie RTVS
(Slovensko)
01:35
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:00
Stavba roka - Galaprogram odovzdávania ocenení 20.ročníka celoštátnej verejnej neanonymnej súťaže Stavba roka 2014.
21:15
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
21:50
Van Gogh - Filmový klub
(dráma, Francúzsko, 1991)
00:20
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
01:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:45
Počasie RTVS
(Slovensko)
01:55
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:00
Dielo z depozitára
(dok. ser., Slovensko, 2014)
obrázok
20:10
Divadlo nás baví - Scenárista a režisér Jozef Banyák odkrýva v publicistickom filme zrod prvého slovenského baletu Angelika, ktorý sa realizoval v SND.
20:25
Angelika - Divadlo nás baví - Balet Eugena Suchoňa Angelika je z historického hľadiska v inscenovanej podobe prvým slovenským baletom, znázorňujúcim príbeh o hudobne nadanej, no chudobnej a podceňovanej dievčine, ktorú neprávom obvinia z krádeže.
21:45
Ceny SOZA - Slávnostné odovzdávanie Cien SOZA za rok 2013.
22:45
Divadelná Nitra 2014
23:00
Odpískané
(šport. progr.)
23:40
Dielo z depozitára
(dok. ser., Slovensko, 2014)
23:50
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
00:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:05
Počasie RTVS
(Slovensko)
01:10
20:00
Slovensko Advent 2014 - Vidiek z PKO Čierny orol v Prešove
21:25
Startup awards - nominácie - Príbeh najlepších inovatívnych nápadov roka 2014 a ich cesta do finále Startup Awards 2014.
21:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:10
Caesar musí zomrieť - Európske kino klub
(-či. dráma, Taliansko, 2012)
obrázok
23:25
A predsa sa točí
(dok. pásmo, Slovensko)
00:10
00:35
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:03
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
01:20
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:00
Slovensko Advent 2014 - Ľudová hudba Stana Baláža z Hotela Astória v Bardejove
21:25
Startup awards - nominácie - Príbeh najlepších inovatívnych nápadov roka 2014 a ich cesta do finále Startup Awards 2014.
21:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
21:40
Ambulancia
(Slovensko)
22:10
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
23:20
Berlín Alexanderplatz
(dráma, Nemecko, 1980)
obrázok
00:25
On air
(magazín, Slovensko)
00:45
Energetika
(magazín, Slovensko)
01:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:45
Počasie RTVS
(Slovensko)
01:50
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:00
Slovensko Advent 2014 - Talent Transport z Východoslovenského múzea v Košiciach
21:25
Startup awards - nominácie - Príbeh najlepších inovatívnych nápadov roka 2014 a ich cesta do finále Startup Awards 2014.
21:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
21:40
Colnica
(talk show, Slovensko, 2013)
22:10
Sedím na konári a je mi dobre
(dráma, ČS/SRN, 1989)
obrázok
00:25
Profesionál
(Slovensko)
00:45
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
01:10
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
02:00
Počasie RTVS
(Slovensko)
02:05
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)

Odporúčame