Zobraz program na: včera dnes zajtra 3.8. 4.8. 5.8. 6.8. 7.8.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (1.8.)zajtra (2.8.)nedeľa (3.8.)pondelok (4.8.)utorok (5.8.)streda (6.8.)štvrtok (7.8.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
07:30
Od východu na východ - Z Margecian do Palcmanskej Maše
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
07:10
Profesionál
(Slovensko)
Magazín o živote a výcviku príslušníkov OS Sr.
07:25
Polícia
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s občanmi.
07:25
Tempo
Magazín o doprave.
07:30
Televíkend
Magazín o turistike, horolezectve, horských a extrémnych športoch.
07:30
Od východu na východ - Z Herlian po Rankovské skaly
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
07:30
Od východu na východ - Zo Sárospataku do Borše
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
07:30
Od východu na východ - Z Izry po Tokaj
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:30
Dom plný zvieratiek - Leto s telkou
Zaklínač hadov

(seriál, Nemecko, 2010)
08:55
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Hurvínkov rok - (4.)
Jarné upratovanie
2003, ČR, Seriál
09:10
Pán účiteľ - Dokument o živote detí v koncentračnom tábore pri Novákoch v r.1939 - 1944.
09:40
Architektúra - Auditórium v Chicagu
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2001)
10:10
VAT - Veda a technika - Rušeň 381
10:35
Polícia
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s občanmi.
10:50
Mojich sedem divov - Daniel Hevier
(talk show, 1994)
11:20
Trezor - Tajomstvo kremnických vrchov
(dok.)
08:30
Dom plný zvieratiek - Leto s telkou
Slon

(seriál, Nemecko, 2010)
08:55
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľné čítanie
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Hurvínkov rok - (5.)
Hurvínkov šikák
2003, ČR, Seriál
09:10
Putovanie kontinentov - Ázia - tektonika života a smrti
(dok. ser., Kanada, 2012)
10:05
Svet zvierat - II.
Norimberská lagúna

(ser., Nemecko, 2009)
10:35
VAT - Veda a technika - Skrutkovanie v priemysle
11:05
Mojich sedem divov - Stanislav Dančiak
(talk show, 1994)
11:35
Trezor - Neslovenskí (?) Slováci
(dok.)
08:35
Televíkend
Magazín o turistike, horolezectve, horských a extrémnych športoch.
09:05
09:55
Ambulancia - Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť?
(Slovensko)
10:25
Cesta - Postrach menom Guillain Barrého syndróm
10:50
...myslím, že sa nevrátim - Dokument o hľadaní seba samého na ceste z Francúzska k španielskemu pobrežiu Atlantiku, trasa- známa ako Camino de Santiago.
08:20
09:25
Noc v archíve - Mladí majú zelenú
(Slovensko)
Archívne spomínanie na časy nedávno minulé.
10:30
Svätá liturgia - Priamy prenos z pútnického miesta gréckokatolíkov - Litmanovej.
08:30
Dom plný zvieratiek - Leto s telkou
Capí prešľap

(seriál, Nemecko, 2010)
08:55
Trpaslíci - Smajlíkovci - ročné obdobia
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Hurvínkov rok - (6.)
Hurvínek oslavuje
2003, ČR, Seriál
09:10
Afganistan, po stopách peňazí
(dok., Francúzsko, 2009)
obrázok
10:10
Poltón
Magazín o gospelovej hudbe.
10:40
Štefan Krčméry - Televízny dokument o Štefanovi Krčmérym.
11:05
Karol Kuzmány - Televízny dokument o Karolovi Kuzmánym.
08:30
Dom plný zvieratiek - Leto s telkou
(seriál, Nemecko, 2010)
obrázok
08:55
Trpaslíci - Smajlihit - pesnička na smiech
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Hurvínkov rok - (7.)
Deň detí
2003, ČR, Seriál
09:10
10:05
Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia
2012, Nemecko, Seriál
10:35
VAT - Veda a technika - Výroba špeciálnych žiaroviek
11:05
Mojich sedem divov - Pavol Traubner
(talk show, 1994)
11:30
Trezor - Cherchez la femme
(dok.)
08:30
Dom plný zvieratiek - Leto s telkou
Divá zver

(seriál, Nemecko, 2010)
08:55
Trpaslíci - Smajlinka - úsmevná poradňa
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Hurvínkov rok - (8.)
Plávanie zakázané
2013, ČR, Seriál
09:10
Prečo chudoba? - Solárne mamy
(dok. ser., USA/Francúzsko/VB/Nemecko, 2012)
10:05
Super-hrdinovia - Juan Ruiz - extrémna echolokácia
(dok. ser., VB, 2013)
10:35
VAT - Veda a technika - Triediaca linka na jablká
11:00
Mojich sedem divov - Ladislav Ballek
(talk show, 1994)
11:30
Trezor - Skutky a vášne Ľudovíta Štúra
(dok.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:45
Prototyp; Vidiek - Hudobno-zábavná relácia.
13:25
Život Verdiho - (9.)
(ser., Taliansko, 1982)
14:35
Dobrofest-Trnava 2002 - Záznam koncertu.
15:05
Bakalári - Poviedka z cyklu malých televíznych príbehov zo života.
15:30
Ženy, na scénu! - Dokument - úvaha o zmenách, ktoré by mohli vniesť ženy do politky.
12:55
Zahrajte mi takúto - Siesta
(záb. progr., Slovensko, 1998)
13:35

(kom., ČS, 1987)
14:35
Dvaja z jedného cesta - Zábavný program s Mirom Nogom a Štefanom Skrúcaným.
15:10
Dobrofest-Trnava 2002 - Záznam koncertu .
15:40
Bakalári - Pokračovanie obľúbeného zábavného cyklu o rafdostiach a strastiach nášho všedného života.
12:10
Posledná hodina - Satirická komédia novodobej rumunskej dramatiky z novinárskeho prostredia.
13:20
Dvaja z jedného cesta - Zábavný pesničkový program M.Nogu a Š. Skrúcaného.
14:20
15:35
Reportér - Portrét o publicistovi, spisovateľovi a prekladateľovi Gregorovi Martinovi Papucsekovi.
12:55
Konôpka
(rozpr., ČS, 1981)
obrázok
14:10
Poltón
Magazín o gospelovej hudbe.
14:40
14:45
Seniori
(záb. mag., Slovensko)
12:20
Siesta - Pozvanie na Myjavu
Historky, pesničky a rozprávanie o minulosti a prítomnosti mesta Myjava.
12:50
Útek zo zlatej krajiny - (1.)
(dobrodr. ser., Slovensko)
13:45
Zábavný televízny archív 1997 - Hudobný dokument o Bratislavskej lýre od roku 1966 do roku 1989.
14:45
Dobrofest-Trnava 2002 - Koncert z Medzinárodného hudobného festivalu Dobrofest-Trnava 2002.
15:25
Profesionál
(Slovensko)
Magazín o živote a výcviku príslušníkov OS Sr.
15:40
Odpískané
(port. progr.)
12:50
Kytica ľudových melódií - Siesta
Ľudové piesne z rôznych oblastí Slovenska.

(1982)
13:15
Útek zo zlatej krajiny - (2.)
(dobrodr. ser., Slovensko)
14:15
Zábavný televízny archív 1996 - Jana Kocianová
15:05
Dobrofest-Trnava 2002
15:40
A3UM - S malým rozpočtom
(magazín, Slovensko)
12:40
Na ľudovú nôtu - Siesta
(2001)
Strihový folklórny program.
13:10
Útek zo zlatej krajiny - (3.)
(dobrodr. ser., Slovensko)
14:05
Zábavný televízny archív 1996 - Jozef Dóczy
Posedenie v archíve televíznej zábavy. Hosťom relácie je herec Jozef Dóczy.
14:55
Sigord
(dok., Slovensko)
15:40
A3UM - Zmena identity
(magazín, Slovensko)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
16:00
A3UM - Hravosť
(magazín, Slovensko)
16:30
Od východu na východ - Z Ochtinej do Domice
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
17:00
Šimon a Veronika - Pôvodná televízna hra.
18:05
Svet zvierat - II.
Norimberská lagúna

(ser., Nemecko, 2009)
obrázok
18:45
Večerníček - Meduška
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
19:00
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná poradňa
(záb. progr., Slovensko)
19:05
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:35
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Tuláčik - 1997, ČR, Seriál
16:15
A3UM - Bližšie k Bohu
(magazín, Slovensko)
16:45
Od východu na východ - Z Herlian po Rankovské skaly
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
17:15
Pro forma
(kom., ČS, 1986)
18:05
Televíkend
Magazín o turistike, horolezectve, horských a extrémnych športoch.
18:45
Večerníček - Meduška
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
obrázok
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:35
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Tuláčik - 1997, ČR, Seriál
16:05
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
16:40
Zločin Arthura Savilla
(TV insc., 1984)
18:05
Na ceste po Česku - Na ceste po Jizerských horách
(dok. ser., Česko, 2009)
18:35
(Ne)celebrity - Juraj Gembický
18:45
Večerníček - Meduška
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajlišou - Hasič
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:35
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
obrázok
16:15
Família - Keď láska aj "hory prenáša"
(záb. mag.)
16:50
Alžbetin dvor
(ser., ČS, 1, 1986)
18:10
Návraty k hereckým legendám - Marína Kráľovičová
Spomienky na život a hereckú spoluprácu so Slovenskou televíziou.
18:45
Večerníček - Meduška
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajlifitko - radostný pohyb
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:30
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
16:10
Od východu na východ - Zo Sárospataku do Borše
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
16:40
Alžbetin dvor
(ser., ČS, 2, 1986)
18:05
Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia
2012, Nemecko, Seriál
18:45
Večerníček - Meduška
(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajlíkovci - ročné obdobia
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:30
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
16:10
Od východu na východ - Z Izry po Tokaj
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
16:40
Alžbetin dvor
(ser., ČS, 3, 1986)
obrázok
18:05
Super-hrdinovia - Juan Ruiz - extrémna echolokácia
(dok. ser., VB, 2013)
18:45
Večerníček - Indické rozprávky
Slon a korytnačka

(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajlihit - pesnička na smiech
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:05
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:30
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
16:10
Od východu na východ - Z Prešova do Vranova nad Topľou
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
16:40
Alžbetin dvor
(ser., ČS, 4, 1986)
18:05
Architektúra - Budova Casa Milá v Barcelone
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2001)
18:45
Večerníček - Indické rozprávky
Had vozí žaby

(pre deti, Slovensko)
18:50
Trsteniarik a jeho rybník
(anim. ser., ČS, 1983)
18:55
Trpaslíci - Smajlinka - úsmevná poradňa
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Veselá farma
(anim. ser., VB)
19:10
Včielka Maja
(anim. ser., Rakúsko/Japonsko/SRN, 1975)
19:30
Môj dom - 1998, Francúzsko, Seriál
19:40
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
20:00
Putovanie kontinentov - Ázia - tektonika života a smrti
(dok. ser., Kanada, 2012)
20:55
Kennedyovci
(miniser., Kanada, 5, 2011)
21:40
Kennedyovci
(miniser., Kanada, 6, 2011)
22:25
Modelky - Letné kino na Dvojke
(dráma, Rakúsko, 1999)
obrázok
00:25
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:05
20:55
Família - Keď láska aj "hory prenáša"
(záb. mag.)
21:25
Smiem prosiť? - Letné kino na Dvojke
(kom., Japonsko, 1996)
obrázok
23:20
Slovenský bigbít - (7.)
(dok. pásmo, Slovensko, 2006)
00:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:05
V útvare - O tom, čo sa zmenilo v našom vzťahu k rómskemu obyvateľstvu za posledných 70 rokov.
20:30
Porraimos - Umelecko - publicistický program venovaný pamätnému dňu rómskeho holokaustu a 70. výročiu likvidácie rómskeho tábora v Osvienčime-Brezinke.
21:30
Anjeli strážni - Nina Poláková
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
22:00
Cinka Panna - Letné kino na Dvojke
(dráma, Slovensko/Maďarsko, 2008)
obrázok
00:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:05
Afganistan, po stopách peňazí - Dokumentárny klub
(dok., Francúzsko, 2009)
obrázok
21:05
Jaškov sen
(dráma, Slovensko, 1996)
22:30
Odpískané
(port. progr.)
23:00
Slovenský bigbít - (8.)
(dok. pásmo, Slovensko, 2006)
23:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:35
20:05
21:00
Nemysli na to - Letné kino na Dvojke
(kom., Taliansko, 2007)
obrázok
22:45
A predsa sa točí - Práce poslucháčov Filmovej a televíznej fakulty VŠMU.
23:20
České milovanie
(dok. ser., Česko, 2009)
23:50
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:05
Prečo chudoba? - Solárne mamy
(dok. ser., USA/Francúzsko/VB/Nemecko, 2012)
obrázok
21:00
Katyň
(hist. dr., Poľsko, 2007)
22:55
Borgiovci
(ser., Kanada/Írsko/Maďarsko, 3, 2011)
23:45
České milovanie
(dok. ser., Česko, 2009)
00:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:05
SNP - neznáma história - Armáda a partizáni
Cyklus diskusných relácii k 70. výročiu SNP.
21:05
Povstaleckí generáli
(dok., Slovensko, 1999)
21:35
23:05
Polícia
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s občanmi.
23:20
Profesionál
(Slovensko)
Magazín o živote a výcviku príslušníkov OS Sr.
23:35
České milovanie
(dok. ser., Česko, 2009)
obrázok
00:05
SNP - neznáma história - Armáda a partizáni
Cyklus diskusných relácii k 70. výročiu SNP.
01:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.

Odporúčame