Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (29.4.)zajtra (30.4.)pondelok (1.5.)utorok (2.5.)streda (3.5.)štvrtok (4.5.)piatok (5.5.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
06:05
Alpy zhora
(dok. ser., Nemecko, 9, 2012)
07:00
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
07:25
Jazdi hlavou
(magazín, Slovensko)
07:40
06:05
Driny a Harmanecká jaskyňa - Televízny film o krásach a zaujímavostiach jaskyne Driny a Harmaneckej jaskyne.
06:15
Alpy zhora
(dok. ser., Nemecko, 10, 2012)
07:10
Cyklopotulky
(Slovensko, 2017)
07:20
Na zdravie v kúpeľoch!
(dok. ser., Slovensko)
07:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
06:05
Krasové poklady Slovenska
06:20
Fidlibum
(pre deti)
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:05
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
07:40
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajlíkovci - Trpezlík
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:05
Gombasecká jaskyňa - Dokumentárny film o Gombaseckej jaskyni.
06:25
MiniUni
(pre deti, Slovensko, 2017)
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:10
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajlikvíz - Príslovia o trpezlivosti
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:05
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
06:30
Sládkova abeceda - Písmeno "E"
(2000)
06:40
Abeceda Daniela Heviera - Písmeno "G" a "H"
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:10
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajlihit - Nedočkavá
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:05
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
06:30
Sládkova abeceda - Písmeno "F"
06:40
Abeceda Daniela Heviera - Písmeno "K"
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:10
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajlirhymes - Impatience
(záb. progr., Slovensko, 2014)
06:05
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
06:30
Sládkova abeceda - Písmeno "G"
06:40
Abeceda Daniela Heviera - Písmeno "L"
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:10
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajliceda - Netreba sa školy báť
(záb. progr., Slovensko, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
09:00
Na zdravie v kúpeľoch!
(dok. ser., Slovensko)
09:05
Cyklopotulky
(Slovensko, 2017)
09:20
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
09:25
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
10:25
Generácia
(magazín, Slovensko)
10:50
Televízny klub nepočujúcich
(magazín, Slovensko)
11:15
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2016)
11:45
08:30
09:35
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
10:20
Variácie slávy
(TV , ČS, 1991)
11:50
Família
(záb. mag.)
08:25
Ej, máje, máje...
09:05
Rok na dedine
(TV , ČS, 1967)
10:55
Charleyho teta
(TV insc., ČS, 1964)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
09:15
Tvárou v tvár
(magazín)
09:55
Jazdi hlavou
(magazín, Slovensko)
10:05
Kamene
(TV insc., ČS, 1989)
Pôvodná televízna inscenácia o Antonovi Bernolákovi.
11:30
Obedníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
11:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Písmenková smajlipolievočka
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
09:30
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
09:55
Rembrandt van Rijn
(dráma, ČS, 1)
10:50
Staronovým chodníčkom - Hrá Malokarpatská kapela so svojimi sólistami.
11:30
Obedníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
11:40
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Pečená broskyňa
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
09:55
Rembrandt van Rijn
(dráma, ČS, 2)
11:00
Zemplinski špivanki - Výber ľudových piesní zemplínskeho regiónu.
11:30
Obedníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
11:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Pečená broskyňa
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
09:05
Celky a detaily Tibora Biatha - Portrét nestora slovenskej kinematografie, kameramana Tibora Biatha.
09:35
10:00
Zločin Arthura Savilla - Spomíname na Mariána Zednikoviča
(TV insc., 1984)
11:30
Obedníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
11:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Smajlidog
(záb. progr., Slovensko, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:10
Spektrum vedy
(Slovensko)
12:35
ZvedaVEC
(magazín, Slovensko)
12:50
Ďatelinka kvitne, hrá a spieva - Program venovaný 45. výročiu založenia ľudovej hudby Ďatelinka.
14:20
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
15:00
Kvarteto
(magazín, Česko/Slovensko/Maďarsko/Poľsko)
15:30
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
15:40
Inkognito
(TV , ČS, 1987)
12:20
O Džaudarovi a jeho bratoch
(rozpr., ČS, 1988)
14:15
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
14:25
Vojvodkyňa z Amalfi - Televízna inscenácia hry anglického dramatika v réžii Jozefa Pálku.
12:45
Bačova žena
(ČS, 1972)
14:05
Čarovné kráľovstvo
(dok., VB, 2014)
15:30
Cyklistika
(šport. progr.)
12:20
Huby mája - Hubársky sprievodca po lesoch, poliach a lúkach.
12:30
Cyklopotulky
(Slovensko, 2017)
12:40
Na zdravie v kúpeľoch!
(dok. ser., Slovensko)
12:55
Čarovné kráľovstvo
(dok., VB, 2014)
14:25
Park
(magazín, Slovensko)
14:55
ZvedaVEC
(magazín, Slovensko)
15:05
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
15:30
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
12:30
Cyklopotulky
(Slovensko, 2017)
12:40
Návrat dažďovníkov
13:10
Veteráni 2. svetovej vojny - Svedectvo frontových veteránov 2. svetovej vojny, ktorí sa ?vojny v sebe? nikdy nezbavili.
14:30
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2016)
14:40
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2016)
15:00
Žalm o spravodlivých
(dok., Slovensko, 1994)
12:30
Cyklopotulky
(Slovensko, 2017)
12:40
13:25
Z čoho sú naše deti choré?
(dok., Rakúsko, 2014)
14:30
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
15:00
Stalinove sviečky nad Prešovom - O historickej udalosti, ktorá musela ostať utajená.
15:30
12:20
Picassovo dedičstvo
(dok., Francúzsko, 2014)
13:10
Tys' dýchla v pásmo strún, dievčina ružoletá - Kompozícia z korešpondencie V.Paulinyho-Tótha s M.Hodžovou.
13:55
Na počiatku bola pieseň
(dok., Slovensko, 1970)
15:25
Tvárou v tvár
(magazín)
15:55
Mixzóna
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
16:40
Návrat dažďovníkov - Environmentálny dokument.
16:10
Tak sa na mňa prilepila
(TV insc., ČS, 1989)
17:30
V pralesoch Karpát
(dok., Slovensko, 2007)
18:30
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
18:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
18:45
Trpaslíci - Smajlišou - Rytier
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:00
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
19:25
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:35
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
19:50
17:30
Drotár
(ČS, 1983)
18:35
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
18:45
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
18:50
Trpaslíci - Smajlíkovci - Trpezlík
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:55
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:10
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
19:30
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
16:00
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
16:25
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
17:30
17:45
Z mesta do mesta
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
18:10
Poklady Slovenska
(dok. ser., Slovensko, 2000)
18:30
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
18:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
18:45
Trpaslíci - Smajlikvíz - Príslovia o trpezlivosti
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:00
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
19:20
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:35
O deťoch a zvieratkách
(pre deti, Slovensko, 2001)
19:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
16:00
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
16:20
Životodarné tepny Zeme
(dok., Slovensko, 2015)
16:35
Od ovečky po gubu - Etnografický dokument
17:30
17:45
Z mesta do mesta
(dok. pásmo, Slovensko, 2010)
18:10
Poklady.sk
(dok. ser., Slovensko, 2007)
18:30
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
18:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
18:45
Trpaslíci - Smajlihit - Nedočkavá
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:00
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
19:20
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:35
O deťoch a zvieratkách
(pre deti, Slovensko, 2001)
19:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
16:00
Pri mori
(dok. ser., Francúzsko/Kanada, 2015)
16:35
Tempo
Magazín o doprave.
16:50
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
17:30
17:45
Milan Rastislav Štefánik
18:10
História pamätnej tabule - Dokumentárny film o histórii pamätnej tabule Milana Rastislava Štefánika.
18:30
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
18:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
18:45
Trpaslíci - Smajlirhymes - Impatience
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:00
Dobrodružstvá myšiek
(kom., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
19:20
Moji zvierací priatelia
(dok. ser., Česko, 2012)
19:35
O deťoch a zvieratkách
(pre deti, Slovensko, 2001)
19:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
18:45
Večerníček - Pa a Pi
(pre deti, Slovensko)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
22:00
Most - II.
(triler seriál, Švédsko/Dánsko, 2011)
22:55
Absolventi
(dok., Slovensko, 2012)
00:25
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:10
Rjaba, sliepočka jarabá
(kom., Rusko/Francúzsko, 1993)
22:00
Gazdova krv - Gazdova krv je dramatická a poeticko-snová reflexia života spisovateľa Ruda Slobodu a doby, ktorá ho determinovala ako človeka a literárneho tvorcu.
00:15
Divadlo nás baví - Scenárista a režisér Dodo Banyák približuje vznik a realizáciu drámy Ondreja Šulaja Gazdova krv, ktorú v divadle Astorka naštudoval.
00:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:20
20:10
20:55
Hej - rup!
(či. kom., ČS, 1934)
22:35
Dokážte mi vinu
(kom., USA/Nemecko, 2006)
00:35
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:10
Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom
(dok., Slovensko/USA, 2016)
21:10
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
22:20
Ako sa varia dejiny
(dok., Slovensko/Rakúsko/Česko, 2009)
23:50
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:10
20:55
Z čoho sú naše deti choré?
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:30
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
22:55
Festivaly 2016 - Cirkul ´Art
23:10
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
23:40
Picassovo dedičstvo
(dok., Francúzsko, 2014)
00:35
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
01:35
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:10
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2016)
20:45
Futbal - Fortuna liga
(šport. progr., Slovensko)
23:00
23:40
Jazdi hlavou
(magazín, Slovensko)
23:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:30
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
20:10
"...nebo být zabit"
(dráma, ČS, 1986)
21:30
Kríž cti
(akčný , Nórsko/Švédsko, 2012)
23:15
MS v kocke
Obrazový súhrn z MS v hokeji.
02:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.

Odporúčame