Zobraz program na: včera dnes zajtra 7.6. 8.6. 9.6. 10.6. 11.6.
Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (5.6.)zajtra (6.6.)nedeľa (7.6.)pondelok (8.6.)utorok (9.6.)streda (10.6.)štvrtok (11.6.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
06:05
Zázraky ľudstva (1)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
06:35
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Animovaný seriál Česko-Slovensko, 1987
06:40
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Animovaný seriál Česko-Slovensko, 1978
06:50
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
*detský program
06:55
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
*detský program
07:00
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
07:10
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
07:20
Heidi
Animovaný seriál Francúzsko, 2015
07:45
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
07:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
06:00
Pod hladinou Dunaja (1)
Dokumentárny seriál SR, 1989
06:20
Pod hladinou Dunaja (2)
Dokumentárny seriál SR, 1988
Prírodopisný film o živote v prírode na Žitnom ostrove.
06:45
Krížová cesta banskoštiavnickej Kalvárie
Dokument SR, 2018
Dokument o rekonštrukcii kalvárie v Banskej Štiavnici.
07:15
Autosalón
Magazín SR, 2020
Magazín o motorizme.
07:45
Polícia
Magazín SR, 2020
06:00
Cez Karpaty
Dokumentárny seriál SR, 1998
06:20
Cyklopotulky
Príroda + Životné prostredie SR, 2020
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
06:30
Svetové dedičstvo
Dokumentárny seriál SR, 2020
06:40
Televíkend
Magazín SR, 2020
07:05
Kapura
Hitparáda SR, 2020
Folklórna hitparáda.
07:50
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
06:00
Televíkend
Magazín SR, 2020
06:30
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:40
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:50
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
*detský program
06:55
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
07:00
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
07:10
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko
07:20
Heidi
Animovaný seriál Francúzsko, 2015
07:45
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
07:55
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
06:00
Zázraky ľudstva (2)
Dokumentárny seriál Nemecko, 2018
Dokumentárna séria
06:25
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:35
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:45
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
06:50
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
07:00
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
07:05
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
07:20
Heidi II (54)
Animovaný seriál Francúzsko, 2015
07:40
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
07:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
06:00
Zázraky ľudstva (3)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
06:30
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:35
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:45
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
06:55
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
07:00
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
07:10
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
07:20
Heidi II (55)
Animovaný seriál Francúzsko, 2019
07:45
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
07:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
05:50
Zázraky ľudstva (4)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
06:20
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:30
Pa a Pi
Seriál pre deti Česko-Slovensko, 1988
Posádka bláznivej rakety z Mačacej planéty.
06:40
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
06:45
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR, 2003
Animovaný seriál. *detský program
06:50
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
07:00
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko
07:10
Heidi
Animovaný seriál Francúzsko, 2019
07:35
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
07:45
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
07:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:30
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
08:45
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
09:30
Rómsky magazín
Magazín SR, 2020
-OT-
10:00
Drahý strýčko
Dráma SR, 1984
11:20
Chvíľa pre pesničku
Magazín Česko-Slovensko, 1977
Spieva Karol Duchoň a Milan Černohous.
11:30
Obedníček
Vysielanie pre deti SR, 1970
Televízny program pre deti.
11:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
11:45
Čo rozprávala teta Srna
Večerníček SR, 1992
Séria rozprávok o živote zvieratiek v lese.
11:50
Trpaslíci
Vysielanie pre deti SR, 2018
Zábavný program pre deti.
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:35
Televíkend
Magazín SR, 2020
09:00
Svetové dedičstvo
Dokumentárny seriál SR, 2020
09:05
Cyklopotulky
Príroda + Životné prostredie SR, 2020
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
09:20
HiStory
História SR, 2015
Nečakané súvislosti dejín
09:25
Retro noviny
Správy SR, 2020
09:50
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
10:00
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
10:10
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
10:30
VAT
Technika SR, 2020
Magazín o vede a technológiách s Gregorom Marešom.
11:00
Generácia
Magazín SR, 2016
O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
11:25
Cesta
Magazín SR, 2019
Život so zdravotným znevýhodnením.
11:50
Prelet nad bezpečnym miestom
Dokument SR, 2020
Environmentálny dokument.
08:20
Chochmesovci
Animovaný seriál SR, 2017
Animovaný seriál o etikete.
08:25
Farmárska revue
Magazín SR, 2020
08:50
Na rybách
Hobby SR
Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
09:30
Pravoslávna sv. liturgia na sviatok Zoslana sv. Ducha z Košíc
Církev + Náboženstvo SR, 2020
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:30
Polícia
Magazín SR, 2020
08:45
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
09:30
Keď vyrastiem
Dokument SR, 2019
10:00
10:55
Bratislavská lýra
Písničky a šansony SR, 1979
11:30
Obedníček
Vysielanie pre deti SR, 1970
Televízny program pre deti.
11:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
11:45
Trpaslíci
Vysielanie pre deti SR, 2018
Zábavný program pre deti.
11:55
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:30
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
08:45
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
09:30
10:00
Čajová šálka lásky
Tragikomédia SR, 2000
obrázok
11:20
Chvíľa pre pesničku
Magazín Česko-Slovensko, 1976
Hrá česká skupina Schovanky.
11:30
Obedníček
Vysielanie pre deti SR, 1970
Televízny program pre deti.
11:40
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
11:45
Trpaslíci
Vysielanie pre deti SR, 2018
Zábavný program pre deti.
11:55
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:30
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
08:45
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
09:30
Rusínsky magazín
Magazín SR, 2020
10:00
More v kvapke vody
Dráma Česko-Slovensko, 1980
11:00
Písmo má tvoju tvár; Sny Jany Kocianovej
Koncert SR, 1981
Hudobný recitál Jany Kocianovej.
11:30
Obedníček
Vysielanie pre deti SR, 1970
Televízny program pre deti.
11:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
11:45
Trpaslíci
Vysielanie pre deti SR, 2019
Zábavný program pre deti.
11:55
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:00
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
08:30
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
08:45
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
09:30
Maďarský magazín
Magazín SR, 2020
Magazín národnostnej menšiny na Slovensku.
10:00
Veľký Mogul
Dráma Česko-Slovensko, 1979
11:00
Elán: Detektívka
Dokument SR, 1987
Hudobný profilový program skupiny Elán.
11:30
Obedníček
Vysielanie pre deti SR, 1970
Televízny program pre deti.
11:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
11:45
Čo rozprávala teta Srna
Večerníček SR, 1992
Séria rozprávok o živote zvieratiek v lese.
11:50
Trpaslíci
Vysielanie pre deti SR, 2018
Zábavný program pre deti.
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:05
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
12:35
Speer a Hitler: Diablov architekt
Historický film Nemecko, 2004
obrázok
12:35
Športuj doma, Slovensko
Magazín SR
(Slovenská republika)
14:10
Spravodliví
Dokument SR, 2015
14:50
Domáca škola
Vysielanie pre mládež SR, 2020
15:15
Keď vyrastiem
Dokument SR, 2019
15:40
Národnostné správy
Správy SR, 2020
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
15:50
Televíkend
Magazín SR, 2020
12:35
Kapura
Hitparáda SR, 2020
Folklórna hitparáda.
13:20
Farmárska revue
Magazín SR, 2020
13:50
Na rybách
Hobby SR
Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
14:15
Test magazín
Magazín spotrebiteľa SR
Spotrebiteľský magazín. To, o čom reklamy mlčia.
14:35
Vysoké Tatry
Dokument SR, 2020
Cestovateľský bedeker o Slovensku.
15:00
Hĺbkový rekord (1)
Film + Divadlo ČR, 1982
obrázok
12:00
Sila lásky
Rozprávkový film SR, 1990
Rozprávková hra na motívy Tisíc a jednej noci.
13:30
Orientácie
Církev + Náboženstvo SR, 2020
Náboženský magazín.
14:10
Herecké legendy
Portrét SR, 2019
14:25
Falošný peniaz
Dráma Srbsko a Čierna Hora (2003-2006), 1980
15:50
12:25
Cyklopotulky
Príroda + Životné prostredie SR, 2020
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
12:35
Športuj doma, Slovensko
Magazín SR
12:50
Orientácie
Církev + Náboženstvo SR, 2020
Náboženský magazín.
13:20
Cesta
Magazín SR, 2019
Život so zdravotným znevýhodnením.
13:45
Generácia
Magazín SR, 2016
O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
14:25
Čistá duša
Dokument SR, 2020
Dokument, ktorý sa zaoberá problematikou duševného zdravia.
14:55
Autosalón
Magazín SR, 2020
Magazín o motorizme.
15:25
15:50
Zázraky ľudstva (2)
Dokumentárny seriál Nemecko, 2018
Dokumentárna séria
12:25
Cyklopotulky
Príroda + Životné prostredie SR, 2020
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
12:35
Športuj doma, Slovensko
Magazín SR
(Slovenská republika)
12:50
Planéta piesku (1)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2016
Dokumentárna séria
13:40
Otrokárske cesty (4)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokuemntárna séria
obrázok
14:50
Kde lietajú čajky
Dokument SR, 1971
Filmový autoportrét národného umelca Jozefa Budského.
15:25
Rusínsky magazín
Magazín SR, 2020
15:50
Zázraky ľudstva (3)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
12:20
Cyklopotulky
Príroda + Životné prostredie SR, 2020
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
12:35
Športuj doma, Slovensko
Magazín SR
(Slovenská republika)
12:50
Nikita Chruščov - červený cár
Dokument Nemecko, 2017
Dokumentárny film o významnom ruskom politikovi.
14:00
František Hečko
Dokument SR, 1980
Životopisný dokument spisovateľa Františka Hečka.
14:30
Anjeli strážni
Talk show SR, 2016
15:00
Domáca škola
Vysielanie pre mládež SR, 2020
15:25
Maďarský magazín
Magazín SR, 2020
Magazín národnostnej menšiny na Slovensku.
15:50
Zázraky ľudstva (4)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
12:05
Živá panoráma
Magazín SR, 2020
12:25
Športuj doma, Slovensko
Magazín SR
(Slovenská republika)
12:40
Highlands: Divoké srdce Škótska (1)
Dokumentárny seriál Veľká Británia, 2016
Dokumentárny prírodopisný seriál
13:40
Jaroslav Filip
Dokument Juhoafrická republika, 2000
Profil hudobníka a humoristu Jaroslava Filipa.
14:55
S vami doma (Tumenca khere)
Informační magazín SR, 2020
Vzdelávací program pre rómsku menšinu.
15:20
Rómsky magazín
Magazín SR, 2020
15:50
Zázraky ľudstva (5)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokumentárna séria
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
16:20
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
17:00
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
17:10
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
17:25
Hranica v srdci
Dokumentárny seriál SR, 2018
Pozitívny cestopis z česko-slovenského pohraničia.
17:55
Osudy rodiny Pleštinskej - V súkolí dejín
Dokument SR, 2015
18:00
Božie domy s Vandalom
Církev + Náboženstvo SR, 2017
18:15
NeCelebrity
Dokumentárny seriál SR, 2018
Medailón o zaujímavých osobnostiach regiónov.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:40
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
18:55
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
19:05
Heidi II (51)
Animovaný seriál Francúzsko, 2015
19:30
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:35
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:45
Čo rozprávala teta Srna
Večerníček SR, 1993
Séria rozprávok o živote zvieratiek v lese.
16:10
Ktosi je za dverami
Zábava SR, 1982
16:30
Štvorlístok pre talenty
Zábava SR, 2020
5. ročník benefičného programu Štvorlístok pre talenty.
18:00
Slovenskí archeológovia na Slovensku
Dokumentárny seriál SR, 2018
Dokument o archeologickom výskume.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:40
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:45
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:55
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
19:00
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko
19:10
Heidi II (52)
Animovaný seriál Francúzsko, 2020
19:35
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:45
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
16:55
Trochu inak s Adelou
Talk show SR, 2019
Večer s Adelou Vinczeovou a "trochu inými" hosťami.
obrázok
18:00
V lúčnom kráľovstve
Dokument SR, 2010
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:40
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
18:55
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko
19:05
Heidi II (53)
Animovaný seriál Francúzsko, 2015
19:25
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:35
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:50
Slovo
Církev + Náboženstvo SR, 2016
Duchovný príhovor.
16:20
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
17:00
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
17:10
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
17:25
Hranica v srdci
Dokumentárny seriál SR, 2018
Pozitívny cestopis z česko-slovenského pohraničia.
17:55
Osudy Jaroslava Faboka - Intuícia
Dokument SR, 2015
18:00
Božie domy s Vandalom
Církev + Náboženstvo SR, 2017
18:15
NeCelebrity
Dokumentárny seriál SR, 2018
Medailóny o skutočných osobnostiach.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:40
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:45
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
19:05
Heidi II (54)
Animovaný seriál Austrália, 2019
19:30
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:35
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
16:20
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
17:00
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
17:10
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
17:25
Od východu na východ
Dokumentárny seriál SR, 2010
17:50
Osudy generála Milana Píku - V stopách svojho otca
Dokument SR, 2015
18:00
Božie domy s Vandalom
Církev + Náboženstvo SR, 2017
18:15
NeCelebrity
Dokumentárny seriál SR, 2018
Medailóny o skutočných osobnostiach.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:45
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
18:55
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
19:05
Heidi II (55)
Animovaný seriál Francúzsko, 2019
19:30
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:40
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
16:20
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
17:00
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
17:10
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
17:25
Od východu na východ
Dokumentárny seriál SR, 2010
17:55
Osudy Pavla Branka - Odbojový časopis
Dokument SR, 2015
18:00
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
Dokumentárny seriál SR, 2014
18:20
NeCelebrity
Dokumentárny seriál SR, 2018
Umelecký klenotník a dizajnér.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:45
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
18:55
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko
19:05
Heidi II (56)
Animovaný seriál Francúzsko, 2019
19:30
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:40
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
16:20
Regina
Magazín SR, 2020
Denný magazín o živote v regiónoch.
17:00
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
17:10
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
17:25
Od východu na východ
Dokumentárny seriál SR, 2010
17:50
Osudy Nadeždy Evansonovej-Vozjanovovej - Čakanie na otca
Dokument SR, 2015
18:00
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
Dokumentárny seriál SR, 2015
Dokumentárny film
18:20
NeCelebrity
Dokumentárny seriál SR, 2018
Medailóny o skutočných osobnostiach.
18:30
Večerníček
Večerníček SR, 1970
Rozprávka pre najmenších na dobrú noc.
18:35
Myška Tilda
Animovaný seriál Nemecko, 2016
18:40
Macko Uško
Animovaný seriál Poľsko, 1978
Volajú ho Macko Uško, lebo krivé uško má.
18:50
Smajlíkovci
Zábavný pořad SR, 2019
Zábavný program pre deti.
18:55
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
Kreslený seriál Nemecko, 2017
19:05
Heidi (57)
Animovaný seriál Francúzsko, 2019
19:25
Zvládnem to!
Dokumentárny seriál Nórsko
19:35
Zázračný miniateliér
Vysielanie pre deti SR, 2018
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)
Informační magazín SR, 2020
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
20:07
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Família
Rodina + Výchova SR, 2019
Príbeh jednej rodiny.
20:35
Alžbetin dvor
Historický seriál SR, 1986
obrázok
22:00
Soul kitchen
Komédia Francúzsko, 2009
obrázok
23:40
Bratislavské jazzové dni
Jazz SR, 2019
Záznam koncertov z BJD.
obrázok
00:45
Správy RTVS
Správy SR, 2020
01:35
Správy RTVS z regiónov
Správy SR, 2020
Spravodajský program z regiónov.
01:45
Národnostné správy
Správy SR, 2020
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín. -OT-
01:55
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C)
Informační magazín SR, 2020
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
20:07
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:09
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Anjeli strážni
Talk show SR, 2014
20:35
Atentát
Vojnová dráma Česko-Slovensko, 1964
obrázok
22:15
Most
Kriminálny seriál Švédsko, 2018
Záverečná séria švédsko-dánskeho kriminálneho seriálu.
23:15
Unášaní búrkou II (6)
Dramatický seriál Dánsko, 2018
00:15
Správy RTVS
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
Informační magazín SR, 2020
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
Správy SR, 2020
20:07
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Fortuna liga - magazín
Magazín SR, 2020
20:40
Anna Karenin (7)
Dramatický seriál Rusko, 2017
21:25
Anna Karenin (8)
Dramatický seriál Rusko, 2017
22:15
Čiarový kód
Čierna komédia Irán, 2016
Čierna komédia. -OT-
23:50
Koncerty pod Pyramídou
Koncert SR, 2019
00:35
Správy RTVS
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)
Informační magazín SR, 2020
20:04
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Planéta piesku (1)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2016
Dokumentárna séria
21:00
Otrokárske cesty (4)
Dokumentárny seriál Francúzsko, 2018
Dokuemntárna séria
22:00
Paisa
Vojnová dráma Taliansko, 1946
Vojnový film. -OT-
obrázok
00:00
Správy RTVS
Správy SR, 2020
00:50
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C)
Informační magazín SR, 2020
20:06
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Nikita Chruščov - červený cár
Dokument Nemecko, 2017
Dokumentárny film o významnom ruskom politikovi.
21:05
Predčasná smrť
Ľudia Nemecko, 2014
Dokumentárna séria
22:00
Večera s Havranom
Diskusia SR, 2018
Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
obrázok
23:25
Celuloid country
Dokumentárny seriál SR, 2011
Slovenský dokumentárny film v rokoch 1948 - 1955.
00:00
Správy RTVS
Správy SR, 2020
00:50
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)
Informační magazín SR, 2020
20:08
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Highlands: Divoké srdce Škótska (1)
Dokumentárny seriál Veľká Británia, 2016
Dokumentárny prírodopisný seriál
obrázok
21:15
Štúdio Šport
Správy SR, 2020
22:10
Do kríža
Církev + Náboženstvo SR, 2020
Diskusná relácia.
23:00
Slovenské kino
Dokumentárny seriál SR, 2011
Slovenské národné povstanie a jeho zobrazenie vo filme.
00:00
Správy RTVS
Správy SR, 2020
00:50
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
obrázok
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A)
Informační magazín SR, 2020
20:04
Informácia pre tipujúcich
Losovánie loterie SR, 2020
20:10
Speer a Hitler: Diablov architekt
Historický film Nemecko, 2005
obrázok
21:40
Finále
Dokument SR, 2016
23:10
Polícia
Magazín SR, 2020
23:25
Retro noviny
Správy SR, 2020
23:50
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
00:05
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
00:15
Československý filmový týždenník
Spoločnosť + sociálne veci Česko-Slovensko, 1950
00:30
Správy RTVS
Správy SR, 2020
01:20
Správy - Hírek
Správy SR, 2020
obrázok

Odporúčame