Späť k programu vybraných

Program TV stanice Dvojka na 7 dní

logo Adresa: Mlynská dolina 1, 84545 Bratislava
Web: www.stv.sk
Tel.: +421 2 6061 1111
Fax: +421 2 6061 4196
dnes (15.12.)zajtra (16.12.)nedeľa (17.12.)pondelok (18.12.)utorok (19.12.)streda (20.12.)štvrtok (21.12.)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
06:00
Tatranskou bielou stopou
(dok., ČS, 1970)
06:35
Neposedko a jeho svetoví kamaráti
(vzdel. prog., Slovensko)
06:40
Neposedko a jeho svetoví kamaráti
(vzdel. prog., Slovensko)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
06:55
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:00
07:10
07:15
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
07:40
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
06:05
Pieninský národný park
(dok., Slovensko, 1997)
06:20
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
07:05
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
07:35
Polícia
(magazín, Slovensko)
07:45
Test magazín
(Slovensko)
05:55
Slovenský raj, Dobšinská ľadová jaskyňa
(prírodop. f., Slovensko, 1999)
06:20
Čaro vnútrozemskej delty
(dok., Slovensko, 1999)
06:50
Polícia
(magazín, Slovensko)
07:05
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
06:00
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
06:25
TvMiniUni
(pre deti, Slovensko)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
06:55
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:05
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
07:15
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
07:40
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
06:00
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
06:55
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:05
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
07:15
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
07:40
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
06:00
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
06:55
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:05
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
07:15
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
07:40
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
06:00
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
06:50
Máša a medveď
(kresl. ser., Rusko, 2009)
07:00
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:05
Strigôňove Vianoce
(kresl. ser., Slovensko, 1995)
07:15
Strigôňove Vianoce
(kresl. ser., Slovensko, 1995)
07:20
Rozprávky pod stromček
(anim. ser., ČS, 1981)
07:30
Rozprávky pod stromček
(anim. ser., ČS, 1981)
07:40
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
08:45
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
09:55
Posledná výzva
(pop. ved., Nórsko, 2013)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
11:40
Strigôňove Vianoce
(kresl. ser., Slovensko, 1995)
09:10
Bežkopotulky
(dok., Slovensko, 2017)
09:20
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
09:25
Retro noviny
(dok. ser., Slovensko, 2010)
09:50
10:00
10:15
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
10:40
Cesta
(dok., Slovensko)
11:05
Paralympijský magazín
(šport. progr., Slovensko)
Reportáže, profily a publicistika o paralympijskom hnutí a jeho problémoch, o slovenských paralympionikoch a ich osudoch.
11:35
08:30
09:55
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
10:25
Test magazín
(Slovensko, 2017)
10:35
Ľudský rozmer
(dok., Dánsko, 2012)
11:50
Iba hviezdička
(dráma, ČS, 1991)
08:55
Cesta
(dok., Slovensko)
09:25
Katarína Veľká
(romantický seriál, Rusko, 9, 2014)
10:05
Katarína Veľká
(romantický seriál, Rusko, 10, 2014)
10:40
Tajomstvá pokladov
(dok. ser., VB, 2013)
11:30
11:40
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:50
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
08:30
Divokí miláčikovia
(pop. ved. ser., VB, 1, 2015)
09:20
Lucrezia Borgia
(TV , ČS, 1974)
10:45
Tajomstvá pokladov
(dok. ser., VB, 2013)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:35
Drobci
(anim. ser., Slovensko, 2016)
11:40
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
08:30
Divokí miláčikovia
(pop. ved. ser., VB, 2, 2015)
09:30
Ruy Blas
(ČS, 1979)
10:45
Tajomstvá pokladov
(dok. ser., VB, 2013)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
11:40
Vták Gabo
(anim., Slovensko)
08:30
Tajný život psov
(dok., USA/VB, 2013)
09:20
Anjel prichádza oknom
(Slovensko, 1976)
10:45
Tajomstvá pokladov
(dok. ser., VB, 2013)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:35
Zimný spánok
(rozpr., ČS, 1980)
11:45
O mestečku za hradbami
(anim. ser., ČS, 1992)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
12:15
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
13:25
Kremeľ - príbeh Ruska
(dok., Francúzsko, 2013)
14:25
Tvárou v tvár
(magazín)
14:55
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
15:45
Route 66 Revisited
(dok., Česko, 2014)
12:15
13:00
Kvarteto
(magazín, Česko/Slovensko/Maďarsko/Poľsko)
13:25
Európa v obrazoch
(magazín, Slovensko)
13:55
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko, 2017)
14:20
Sladké bezvládie - Komédia o gymnazistoch, ktorí cestou na lyžovačku stratili svojich pedagógov a boli prinútení si ich nahradiť.
15:45
Hokej
(šport. progr.)
12:40
12:55
Advent bez Vianoc
(dok., Slovensko, 2010)
14:10
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko, 2017)
14:30
15:15
12:20
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
12:35
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
13:40
Emil z Lönnebergy
(ser., Švédsko/SRN, 1974)
14:05
Príbehy spod Karpát
(ser. (dráma), Slovensko, 2015)
14:35
Karpatský miestopis
(Slovensko, 2017)
14:50
Divokí miláčikovia
(pop. ved. ser., VB, 1, 2015)
15:45
Prvá
(dok. ser., Slovensko, 2014)
12:20
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
12:35
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
13:40
Emil z Lönnebergy
(ser., Švédsko/SRN, 1974)
14:05
Príbehy spod Karpát
(ser. (dráma), Slovensko, 2015)
14:35
Karpatský miestopis
(Slovensko, 2017)
14:50
Divokí miláčikovia
(pop. ved. ser., VB, 2, 2015)
15:45
Prvá
(dok. ser., Slovensko, 2014)
12:15
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
12:30
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
13:35
Emil z Lönnebergy
(ser., Švédsko/SRN, 1974)
14:00
Príbehy spod Karpát
(ser. (dráma), Slovensko, 2015)
14:30
Karpatský miestopis
(Slovensko, 2017)
14:45
Tajný život psov
(dok., USA/VB, 2013)
15:35
Prvá
(dok. ser., Slovensko, 2014)
12:30
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
13:40
Emil z Lönnebergy
(ser., Švédsko/SRN, 1974)
14:05
Príbehy spod Karpát
(ser. (dráma), Slovensko, 2015)
14:35
Karpatský miestopis
(Slovensko, 2017)
14:50
Tajný život psov
(dok., USA/VB, 2, 2016)
15:45
Prvá
(dok. ser., Slovensko, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
17:30
Moje Kysuce
(dok., Slovensko, 2017)
18:10
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
(dok. ser., Slovensko, 2015)
18:30
18:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
18:40
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
18:45
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:50
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
19:00
Fidlibumove pokusy
(záb. progr., Slovensko)
19:05
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:30
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
18:00
16:00
Startup Awards 2017 _ galavečer
(záb. progr., Slovensko)
17:00
Integrácia
(záb. progr., Slovensko)
18:30
18:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
18:40
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
18:45
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:50
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
19:00
Fidlibumove pokusy
(záb. progr., Slovensko)
19:05
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:30
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
19:50
16:30
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
18:30
18:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
18:40
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
18:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:55
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
19:00
Fidlibumove pokusy
(záb. progr., Slovensko)
19:10
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:35
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
16:30
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
17:30
Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma - Mikrokomédia na motívy poviedky Martina Kukučína.
18:30
18:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
18:40
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
18:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:55
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
19:00
Fidlibumove pokusy
(záb. progr., Slovensko)
19:10
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:35
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
16:15
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 2016)
17:10
Anjeli strážni
(talk show, 2017)
Talkshow Aleny Heribanovej.
16:30
Posvätné miesta sveta
(dok. ser., USA/Írsko, 4, 2016)
17:25
Slovenský betlehem
(dok., Slovensko, 2000)
18:30
18:40
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
18:45
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
18:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2017)
18:55
Laurina vianočná hviezda
(anim. ser., Nemecko, 1999)
19:05
Ferdo Mravec
(anim. ser., Nemecko/Lichtenšt., 1984)
19:30
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
DvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojkaDvojka
20:00
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
21:00
Família
(záb. mag., Slovensko)
21:30
Smutný príbeh
(dráma, Taliansko, 2014)
20:50
22:00
Gomora
(krimiser., Taliansko/Nemecko, 2014)
22:45
Gomora
(krimiser., Taliansko/Nemecko, 2014)
23:30
Chruščov dobýja Ameriku
(dok., Francúzsko, 2013)
00:30
Kremeľ - príbeh Ruska
(dok., Francúzsko, 2013)
20:10
Katarína Veľká
(romantický seriál, Rusko, 9, 2014)
20:50
Katarína Veľká
(romantický seriál, Rusko, 10, 2014)
21:25
Vtáci
(triler, USA, 1963)
23:25
Sedem samurajov
(či. eastern, Japonsko, 1954)
03:40
20:00
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
21:00
Vincent a Theo
(dráma, VB/Francúzsko/Holandsko, 1990)
23:15
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
20:00
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
21:00
Lovec jeleňov
(vojnová dr., USA, 1978)
20:10
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
21:10
Indočína
(rom. dráma, Francúzsko, 1992)
23:40
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
20:00
Slovensko Advent
(hudobná show, Slovensko, 2017)
21:00
Nový život
(dok., Slovensko, 2015)
22:00
Kráľovná púšte
(biografická dráma, USA/Maroko, 2015)

Odporúčame