Späť k programu vybraných

Program TV stanice TCM na 7 dní

logo Web: www.tcm.com
dnes (22.12.)zajtra (23.12.)streda (24.12.)štvrtok (25.12.)piatok (26.12.)sobota (27.12.)nedeľa (28.12.)
TCMTCMTCMTCMTCMTCMTCM
05:50
TCM Shorts: Interviews
(kr. hraný f., 2011)
06:00

(čb., válečné dr., USA, 1944)
07:45

(čb., biografický , USA, 1937)
04:30
THX 1138
(sci-fi, USA, 1971)
06:00
Motýl vzlétl k záři
(čb., drama, USA, 1937)
07:50

(čb., rom. kom., USA, 1935)
05:55
TCM Shorts: Interviews
(kr. hraný f., 2011)
06:00
A Successful Calamity
(čb., kom., USA, 1932)
07:30
Psanec
(čb., western, USA, 1943)
04:50
Na divokém západě
(čb., western, USA, 1937)
06:00
Šampion
(drama, USA, 1979)
06:00
Catlow
(western, USA/Španělsko, 1971)
06:00

(dok., 2008)
06:40
The Oklahoma Kid
(čb., western, USA, 1939)
04:40

(čb., kom., USA, 1938)
06:00

(čb., drama, USA, 1943)
07:25
Jih proti severu
(rom. drama, USA, 1939)
TCMTCMTCMTCMTCMTCMTCM
09:55
Act of Violence
(čb., thriller, USA, 1949)
11:30
Sedm nevěst pro sedm bratrů
(hud. kom., USA, 1954)
09:10
A Successful Calamity
(čb., kom., USA, 1932)
10:35
Psanec
(čb., western, USA, 1943)
09:50
The Three Musketeers
(dobr., USA, 1948)
08:30

(dok., 2008)
09:10
Co dál, doktore?
(kom., USA, 1972)
11:00
The Prize
(thriller, USA, 1963)
08:00
Čaroděj ze země Oz
(muzikál, USA, 1939)
10:00
Zlatý kompas
(rod. dobr. f., USA/VB, 2007)
08:15
Maltézský sokol
(čb., krimi, USA, 1941)
10:15
Casablanca
(čb., rom. drama, USA, 1942)
11:45
Mogambo
(rom. dobr. f., USA, 1953)
TCMTCMTCMTCMTCMTCMTCM
13:30
Quo Vadis
(hist. dr., USA, 1951)
12:55
The Three Musketeers
(dobr., USA, 1948)
15:20
Zakázaná planeta
(sci-fi, USA, 1956)
12:20

(kom., USA, 1965)
14:05
Šampion
(drama, USA, 1979)
13:35
Zlatý kompas
(rod. dobr. f., USA/VB, 2007)
15:50
Čaroděj ze země Oz
(muzikál, USA, 1939)
12:15

(dok., USA, 2011)
13:25
Kid Galahad
(čb., krimi, USA, 1937)
15:25
The Oklahoma Kid
(čb., western, USA, 1939)
12:15
Jih proti severu
(rom. drama, USA, 1939)
15:50
Zajatec 2. avenue
(kom., USA, 1975)
TCMTCMTCMTCMTCMTCMTCM
16:50
The Spartan Gladiators
(dobr., Itálie, 1964)
18:40
Souboj Titánů
(fant.-dobr. f., VB, 1981)
17:15
Stroj času
(fant.-dobr. f., USA, 1960)
19:15
THX 1138
(sci-fi, USA, 1971)
16:35
Co dál, doktore?
(kom., USA, 1972)
18:25
The Prize
(thriller, USA, 1963)
17:50

(dok., USA, 2011)
19:00
Catlow
(western, USA/Španělsko, 1971)
17:00
Maltézský sokol
(čb., krimi, USA, 1941)
19:00
Casablanca
(čb., rom. drama, USA, 1942)
16:35
Mogambo
(rom. dobr. f., USA, 1953)
18:55
Vražda na objednávku
(thriller, USA, 1954)
17:45
Mimo jakoukoliv pochybnost
(čb., drama, USA, 1956)
19:25
Dracula
(horor, VB, 1958)
TCMTCMTCMTCMTCMTCMTCM
21:00
Zakázaná planeta
(sci-fi, USA, 1956)
22:55
Stroj času
(fant.-dobr. f., USA, 1960)
00:55
Astronautova žena
(sci-fi, USA, 1999)
03:00
Westworld
(sci-fi, USA, 1973)
21:00
Matrix
(akč. f. fan., USA, 1999)
23:40
Cela
(sci-fi, USA/Německo, 2000)
01:45
Souboj Titánů
(fant.-dobr. f., VB, 1981)
03:40
Matrix
(akč. f. fan., USA, 1999)
21:00
Smrtící epidemie
(katast., USA, 1995)
23:30
Posel budoucnosti
(dobr., USA, 1997)
03:00

(western, USA, 1972)
21:00
Wyatt Earp
(western, USA, 1994)
00:45
Divoká banda
(western, USA, 1969)
03:25
Kam orli nelétají
(dobr., VB/USA, 1969)
21:00
Viktor, Viktorie
(kom., VB/USA, 1982)
23:35
Nebezpečné známosti
(rom. drama, USA, 1988)
01:55
Telefon Butterfield 8
(drama, USA, 1960)
03:45
Viktor, Viktorie
(kom., VB/USA, 1982)
21:00
Dokonalá vražda
(thriller, USA, 1998)
23:05
Tango a Cash
(akční kom., USA, 1989)
01:05
Slither
(thriller, USA, 1972)
02:55
Dokonalá vražda
(thriller, USA, 1998)
21:00
Blade
(akční thr., USA, 1998)
23:20
Blade 2
(akční thr., USA/Německo, 2002)
01:40
Blade: Trinity
(akční thr., USA, 2004)
03:30
Mark of the Vampire
(čb., horor, USA, 1935)

Odporúčame