Zobraz program na: včera dnes zajtra 26.4. 27.4. 28.4. 29.4. 30.4.
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
04:35
Pod pokličkou
(záb. mag., Česko, 2010)
05:00
Banánové rybičky
(talk show, Česko, 2000)
05:30
Z metropole
(Česko)
06:40
Hostinec U kamenného stolu
(čb., par., ČS, 1948)
04:35
Uchem jehly
(seriál, Česko, 2011)
05:00
Křížové cesty - O naději v beznaději. Dnes navštívíme křížové cesty v Nejdku, v Jáchymově, v Kadani a v Krupce.
05:25
Cestománie
(seriál, Česko, 1999)
06:00
Raníček
(Česko)
06:05
Atlas zvířat
(seriál, USA, 2006)
06:30
Babar a Baduova dobrodružství
(anim. ser., Kanada, 2010)
06:50
Nick a Perry
(anim. ser., Francie/Německo, 2000)
07:05
Garfieldova show - III.
(anim. ser., Francie, 2008)
07:20
Novinky z přírody
(pro děti, Česko, 2015)
07:30
Studio Kamarád
(ser., ČS, 1980)
04:15
Výměna manželek - III.
(reality show, Česko)
06:15
Lišákoviny
(anim. ser., Indie, 2015)
06:25
Jake a piráti ze Země Nezemě
(anim. ser., USA, 15, 2011)
06:50
Spiderman
(anim. ser., USA/Kanada, 12, 2003)
07:15
Avengers: Sjednocení
(anim. ser., USA, 24, 2013)
07:40
Looney Tunes: Úžasná Show
(anim. ser., USA, 19, 2010)
06:45
Wolverine
(anim. ser., USA/Japonsko, 2, 2011)
07:15
Ninjago
(anim. ser., Dánsko, 2011)
07:40
Ninjago
(anim. ser., Dánsko, 2011)
04:40
Poručík Backstrom
(krimiser., USA, 5, 2015)
06:40
Teleshopping
(záb. pořad)
07:15
Applikace
(magazín, Česko, 2013)
07:50
04:35
05:25
Animáček
(pásmo kres. f., Česko)
06:35
Klenot.TV
(Česko)
05:45
O zpívajícím stromku
(pohád., Německo, 2016)
06:50
Freonový duch
(krimi, ČS, 1991)
04:55
Element
(magazín, Česko, 8)
07:10
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
08:15
Úsměvy
(záb. pořad)
08:55
Polopatě
(Česko, 2013)
09:45
Kalendárium
(kult. mag., Česko)
10:00
Toulavá kamera
(dok. pásmo, Česko)
10:30
Objektiv
(dok. ser., Česko)
11:05
Život na zámku
(ser., Česko, 16, 1995)
09:40
Heydrich - konečné řešení
(dok. ser., Česko, 34, 2011)
10:10
Velká vlastenecká válka
(dok. ser., Rusko, 2010)
11:00
Nedej se
(Česko)
11:55
Chcete mě?
(magazín, Česko, 2010)
08:05
Tučňáci z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 26, 2008)
08:25
Víkend
(magazín, Česko)
09:30
Robinsonův ostrov
(reality show, Česko, 2017)
11:30
Z pekla štěstí
(seriál, Česko, 4, 1999)
08:10
M*A*S*H
(seriál, USA, 154, 1972)
08:45
M*A*S*H
(seriál, USA, 155, 1972)
09:15
Prima ZOOM Svět
(magazín, Česko)
09:45
Ohnivý kuře - II.
(seriál, Česko, 12, 2016)
11:00
Partie
(Česko)
11:45
Váš PRIMA Receptář
08:25
FREEzone - Magazín o adrenalinových sportech, exkluzivních akcích, netradičních aktivitách, hudbě i tanci. To nejlepší ze světa zabaleno zajímavými osobnostmi do půlhodinového pořadu.
08:55
Poručík Backstrom
(krimiser., USA, 6, 2015)
09:55
Poslední loď
(akční ser., USA, 8, 2014)
10:50
Top Gear
(magazín, 2010)
11:55
Pevnost Boyard - III.
(dobrodr. ser., VB, 17, 2011)
08:50
Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
(rom. drama, Německo, 2014)
10:55
Věřte nevěřte - (29.)
(fiktivní dok., USA, 1997)
08:30
Spider-Man 2
(dobr., USA, 2004)
10:55
Teleshopping
(záb. pořad)
11:20
Záměna
(kom., USA, 1983)
08:05
Kobra 11 - VI. (2., 3.)
(akční ser., Německo, 1996)
09:45
Kobra 11 - VI. (4., 5.)
(akční ser., Německo, 1996)
11:25
Teleshopping
(reklamní f.)
11:30
Křižovatka smrti - (11., 12.)
(akční ser., USA, 2016)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
13:00
Zprávy
(Česko)
13:05
O Popelákovi
(TV , ČS, 1986)
14:10
Ty, ty, ty, Moneti! - Humorná pohádka o prolhaném šlechtici (1996)
14:45
Příběhy slavných
(čb., dok. ser., Česko)
15:45
Doktor Munory a jiní lidé
(kom., Česko, 1997)
12:25
Sváteční slovo
(etnograf. , Česko, 2011)
12:55
Uchem jehly
(seriál, Česko, 2011)
13:25
Cesty víry
(Česko)
13:50
Na plovárně
(talk show, Česko)
14:20
Podivuhodná zvířata
(dok. ser., VB, 11, 2014)
14:50
Na cestě
(dok., Česko, 2015)
15:15
S gurmánem na cestách I.
(pop. věd. ser., USA, 2005)
12:40
Vychytávky Ládi Hrušky
13:15
Vychytávky Extra
(pop. věd. ser.)
13:40
Božské dorty od Markéty
(kuchař. p., Česko, 2013)
14:15
Máme radi Česko
(show, Česko, 2013)
15:55
Vraždy v Midsomeru
(krimiser., VB, 5, 2010)
12:55
Pevnost Boyard - III.
(dobrodr. ser., VB, 18, 2011)
13:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 11/22, 1994)
14:25
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 12/22, 1994)
14:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 13/22, 1995)
15:25
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 14/22, 1994)
15:55
12:00
Týden s prezidentem
(talk show, Česko, 2017)
12:25
13:40
Kdo to ví?
(záb. pořad, Česko, 2017)
15:00
Soudce Alexandr
(reality show, Česko, 2017)
13:30
Čarovný les
(dobr., USA, 2014)
15:55
Lovci zločinců
(akční ser., USA, 4, 2011)
13:05
Teleshopping
(reklamní f.)
13:20
Válka skladů Texas - III. (7., 8.)
(reality-ser., USA, 2011)
14:10
Válka skladů Texas - III. (9., 10.)
(reality-ser., USA, 2011)
15:00
Teleshopping
(reklamní f.)
15:20
Mistři zastavárny - VIII. (18., 19.)
(reality-ser., USA, 2009)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
16:45
18:25
Kouzelné bylinky
(záb. pořad, Česko, 2014)
19:00
Události
(Česko)
19:45
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
19:57
16:00
Ferdinandovy zahrady - Terasa. Třetí část osmidílného cyklu, kde zahradní architekt Ferdinand Leffler představí pozoruhodné kolegy a jejich práce. V každém dílu, vždy během proměny konkrétní zahrady, balkonu či terasy, ukáže, že každá zahrada může mít svůj příběh. A vysvětlí, jak takový příběh objevit a pomoci mu na svět
16:25
Hledání ztracených Mayů - Proč v jižním Mexiku zmizela vyspělá a bohatá civilizace? Americký dokument.
17:20
Národní klenoty
(dok. ser., Česko, 2011)
17:50
Zázračný ostrov
(dok. ser., Francie, 3, 2006)
18:45
18:55
Zapomenuté výpravy
(dok. ser., Česko, 2005)
18:00
Teď vaří šéf!
(záb. pořad, Česko, 2014)
18:55
19:25
19:40
19:55
Top Star
(magazín, Česko)
17:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 15/22, 1994)
18:30
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 16/22, 1994)
18:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 17/22, 1994)
19:30
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 18/22, 1994)
16:00
17:20
Nebezpečné vztahy
(reality show, Česko, 2016)
18:30
19:10
Nejlepší počasí
(magazín, Česko, 2016)
19:15
Paparazzi
19:45
Vlivní s Alex Mynářovou
(reality show, Česko, 2017)
16:45
Lovci zločinců
(akční ser., USA, 5, 2011)
17:35
Godzilla
(akční, USA/Japonsko, 2014)
16:05
Mistři zastavárny - VIII. (20., 21.)
(reality-ser., USA, 2009)
16:55
Kobra 11 - VI. (6., 7.)
(akční ser., Německo, 1996)
18:40
Válka skladů Texas - III. (11.), IV. (1.)
(reality-ser., USA, 2011)
19:30
Mistři zastavárny - IX. (1., 2.)
(reality-ser., USA, 2009)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
20:00
GEN - Galerie elity národa
(dok. pásmo, Česko, 1993)
20:15
Ztraceni v Mnichově
(kom., Česko, 2015)
22:00
168 hodin
(Česko)
01:35
Bolkoviny
(záb. pořad)
02:25
Brno Open 2012 - Záznam finále Mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích.
03:25
Žiješ jenom 2x
(seriál, Česko, 2012)
03:55
13. komnata
(dok. ser., Česko)
20:00

(čb., drama, USA, 1950)
21:50
23:35
Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů - Skupina namibijských domorodců se vydává do Evropy, aby se zde po šoku z tak odlišného světa na čas zapojila do školního vzdělávacího projektu. Německý dokument.
00:30
Špion, který mě miloval
(akční, VB, 1977)
02:30
Folklorika
(Česko)
03:00
Z očí do očí
(magazín, Česko, 2001)
03:30
Náš venkov
(Česko)
03:45
Na moll...
(Česko)
20:15
Tvoje tvář má známý hlas - III.
(hudební show, Česko, 2016)
22:55
Střepiny
(kult. mag., Česko)
23:25
Firewall
(thriller, USA/Austrálie, 2006)
03:10
Áčko
(talk show, Česko, 1997)
20:15
Mordparta - II.
(ser., Česko, 3, 2016)
21:30
Očima Josefa Klímy
(talk show, Česko, 2014)
22:20
Show Jana Krause
(záb. pořad, Česko, 2014)
23:35
Vykoupení
(kom., USA/Německo, 2011)
01:35
Tři mušketýři
(dobrodr. ser., VB, 6, 2014)
02:40
Prima ZOOM Svět
(magazín, Česko)
03:15
Očima Josefa Klímy
(talk show, Česko, 2014)
03:50
Vraždy v Midsomeru
(krimiser., VB, 5, 2010)
20:00
Úsvit planety opic
(sci-fi akční f., USA, 2014)
22:45
Živí mrtví
(horor. s., USA, 1, 2010)
23:45
00:20
Autosalon
(magazín, Česko)
01:25
Živí mrtví
(horor. s., USA, 1, 2010)
02:25
Pevnost Boyard - III.
(dobrodr. ser., VB, 17, 2011)
03:20
Pevnost Boyard - III.
(dobrodr. ser., VB, 18, 2011)
20:15
Katie Fforde: Čas lásky a naděje
(drama, Německo/USA, 2016)
22:05
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - VIII. (11., 12.)
(krimiser., USA, 1999)
00:00
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - XI. (2.)
(krimiser., USA, 1999)
01:00
Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
(rom. drama, Německo, 2014)
02:55
Julie a Nikolas
(ser., Německo, 172, 2005)
20:00
Máslo
(kom., USA, 2011)
21:40
Živý terč
(akční, USA, 1993)
23:40
Nezvaný host
(kom., USA, 1994)
01:25
Blade 2
(akční thr., USA/Německo, 2002)
20:20
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 9/47, 2004)
21:10
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 10/47, 2004)
21:55
Křižovatka smrti
(akční ser., USA, 13, 2016)
22:40
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 7/47, 2004)
23:30
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 8/47, 2004)
00:20
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 9/47, 2004)
01:00
Kriminálka New York
(krimiser., USA/Kanada, 10/47, 2004)
01:40
Křižovatka smrti
(akční ser., USA, 10, 2016)
02:15
K.O.Night Show
(sport. poř., Česko)
03:05

Odporúčame