ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
05:00
Hobby naší doby
(seriál, Česko, 2010)
06:30
Polopatě
(Česko, 2013)
04:05
Mezi dveřmi je A.G.
(kult. mag., 2005)
04:35
Splachování věčnosti
(dok., Česko, 2009)
05:00
Dům z karet
(ser., USA, 3, 2013)
05:50
Postřehy odjinud
(dok. pásmo, Česko, 2000)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
04:05
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 67, 2005)
05:55
Snídaně s Novou
(záb. pořad)
06:20
Nexo Knights
(anim. ser., Dánsko, 2016)
06:50
Powerpuff Girls
(anim. ser., USA, 2016)
07:20
M*A*S*H
(seriál, USA, 145, 1972)
04:10
Applikace
(magazín, Česko, 2013)
07:20
Teleshopping
(záb. pořad)
07:55
Legenda
(ser. (drama), USA, 6, 2014)
04:50
05:50
Animáček
(pásmo kres. f., Česko)
07:00
Soudce Alexandr
(reality show, Česko, 2017)
05:20
Člověk z ledu
(sci-fi, USA, 1984)
07:00
Dr. House
(ser., USA, 145, 2011)
07:50
Dr. House
(ser., USA, 146, 2011)
04:10
Černá listina
(akční ser., USA, 12, 2013)
04:50
Černá listina
(akční ser., USA, 13, 2013)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
08:10
Švec Janek v pohádkové zemi
(pohád., ČS, 1979)
09:05
Otec Brown
(krimiser., VB, 2017)
09:50
Columbo
(krimi, USA, 37, 1976)
11:05
Všechnopárty
(záb. pořad, Česko, 2005)
08:30
09:00
Sto divů světa
(vzděl. prog.)
10:40
Postřehy odjinud
(dok. pásmo, Česko, 2000)
10:45
Tajuplný podzemní svět
(vzděl. prog., 6)
11:15
Království divočiny
(dok. pásmo, Japonsko, 2006)
11:45
Chcete mě?
(magazín, Česko, 2010)
08:50
Ulice
(ser., Česko, 3324, 2017)
09:45
Mise nový domov
(reality show, Česko, 2016)
11:00
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
11:50
Tescoma s chutí
(záb. pořad)
08:15
M*A*S*H
(seriál, USA, 146, 1972)
08:45
Siska
(ser., Německo, 6, 1998)
10:00
Rosamunde Pilcherová: Hra světel
(rom. drama, Německo, 1996)
08:50
Extant
(ser. (drama), USA, 10, 2014)
09:40
Top Gear
(auto. mag., VB, 2002)
10:55
11:30
Pevnost Boyard
(reality-ser., Francie, 1990)
08:10
Klenot.TV
(Česko)
10:00
11:30
Klenot.TV
(Česko)
08:40
Most přes řeku Kwai
(válečné dr., VB/USA, 1957)
11:45
Teleshopping
(záb. pořad)
08:05
Walker, Texas Ranger
(akční ser., USA, 1993)
09:35
Walker, Texas Ranger
(akční ser., USA, 1993)
11:10
Teleshopping
(záb. pořad)
11:20
Ripleyho věřte nevěřte
(dok. ser., USA, 1999)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
12:00
Z metropole
(Česko)
12:25
Hobby naší doby
(seriál, Česko, 2010)
12:50
Postřehy odjinud
(dok. pásmo, Česko, 2000)
13:00
Zprávy
(Česko)
13:05
Tom v kozí kůži
(Česko, 1999)
15:55
13. revír
(čb., fantasy, ČS, 1946)
12:15
Život ve vzduchu
(přírodop. ser., VB, 1, 2016)
13:35
14:00
GEN - Galerie elity národa
(dok. pásmo, Česko, 1993)
15:05
Nejvýznamnější operace 2. světové války
(čb., dok. ser., Kanada/USA/VB, 4, 1995)
12:25
Krok za krokem
(ser., USA, 1991)
12:50
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 68, 2005)
14:00
Dr. House
(ser., USA, 147, 2011)
15:00
Dr. House
(ser., USA, 2004)
15:55
Kriminálka Miami
(krimiser., USA, 1, 2002)
12:00
Polední zprávy
(hírműsor, Česko)
12:10
Siska
(ser., Německo, 7, 1998)
13:25
Policie Hamburk
(krimiser., Německo, 6, 2007)
14:25
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 5, 1997)
13:50
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 19/22, 2000)
14:20
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 20/22, 1998)
14:50
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 21/22, 1989)
15:20
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 1/22, 1989)
15:50
Sopka
(katast., USA, 1997)
12:15
13:25
14:40
Česká tajenka
(záb. pořad, Česko, 2012)
15:20
Česká tajenka
(záb. pořad, Česko, 2012)
12:05
Andělská tvář
(rom. drama, Česko, 2002)
14:30
Teleshopping
(záb. pořad)
14:45
12:10
Ripleyho věřte nevěřte
(dok. ser., USA, 1999)
13:05
Teleshopping
(záb. pořad)
13:20
Válka skladů
(reality-ser., USA, 2010)
14:10
Válka skladů
(reality-ser., USA, 2010)
15:00
Teleshopping
(záb. pořad)
15:15
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
17:35
Hercule Poirot
(krimiser., VB, 9, 1989)
18:25
Kluci v akci
(gastro. real. show, Česko, 2007)
19:00
Události
(Česko)
19:45
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
16:05
Velká válka
(vzděl. prog.)
17:00
Zrezivělá krása
(dok. pásmo, Česko, 2011)
18:15
18:45
18:55
Evropa dnes
(Česko)
19:30
16:57
17:25
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
18:25
Ulice
(ser., Česko, 3325, 2017)
16:35
Odpolední zprávy
(hírműsor, Česko, 2013)
16:50
Policie v akci
(vzděl. prog.)
17:50
Prostřeno!
(Česko)
18:55
19:25
19:40
Divošky
(záb. pořad)
19:55
Top Star
(magazín, Česko)
17:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 2/22, 1989)
18:30
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 3/22, 1989)
18:55
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 4/22, 1989)
19:30
Simpsonovi
(kresl. ser., USA, 5/22, 1989)
16:00
17:10
18:30
19:15
Nebezpečné vztahy
(reality show, Česko, 2016)
16:30
Námořní vyšetřovací služba
(krimiser., USA, 2003)
17:20
Námořní vyšetřovací služba
(krimiser., USA, 13, 2003)
18:10
Tři uprchlíci
(akční kom., USA, 1989)
16:05
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
16:55
Walker, Texas Ranger
(akční ser., USA, 1993)
18:40
Válka skladů
(reality-ser., USA, 2010)
19:30
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
ČT1ČT2Nova TVPrimaPrima CoolBarrandovNova CinemaFanda
20:00
Zázraky přírody
(záb. pořad, Česko, 2009)
21:10
Světlo pro Světlušku 2017 - Charitativní večer na podporu nevidomých z prostor Pražské křižovatky. Přímým přenosem nás provedou Lucie Výborná a Zdeněk Piškula. Na pódiu zazáří Anna K, Lenny, M. Ztracený, P. Malásek, E. Farna, D. Stypka, Mirai, Tokhi, kvintet M. Bačové, Kühnův dětský sbor a nevidomé děti i dospělí.
22:35
Žít a nechat zemřít
(akční, VB, 1973)
00:35
Bolkoviny
(záb. pořad)
01:20
Kuchařská pohotovost
(gastro. real. show, Česko, 2011)
01:45
Zkus mít vkus
(magazín, Česko, 2008)
02:10
Pod pokličkou
(záb. mag., Česko, 2010)
02:45
V kondici
(2006)
03:05
Sama doma
(záb. mag., Česko)
20:00
Velká putování zvířat - zvířat - Sloni Při ojedinělém stěhování tisícovek slonů se rovněž dozvíme, jak se mladí jedinci vypořádávají se ztrátou rodičů. Z kolekce BBC Earth
20:55
Viktorie
(ser., VB, 7, 2016)
21:45
Viktorie
(ser., VB, 8, 2016)
02:00
Folklorika
(Česko)
02:25
Folklorika
(Česko)
02:50
Z očí do očí
(magazín, Česko, 2001)
03:20
Čaj pro třetího
(pop. věd. ser.)
03:45
Na moll...
(kult. mag.)
20:20
Ostravak Ostravski
(kom., Česko, 2016)
22:05
Šílený Max: Zběsilá cesta
(akční, Austrálie, 2015)
00:25
Dr. House
(ser., USA, 2004)
01:15
Dr. House
(ser., USA, 2004)
01:55
Námořní vyšetřovací služba
(krimiser., USA, 24, 2003)
02:40
Prásk!
(magazín, Česko)
03:15
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
03:55
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 68, 2005)
20:15
Účastníci zájezdu
(kom., Česko, 2006)
22:50
Zákon ulice
(akční, USA, 2007)
00:50
Policie v akci
(vzděl. prog.)
01:50
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 5, 1997)
03:35
Rosamunde Pilcherová: Hra světel
(rom. drama, Německo, 1996)
20:00
Hellboy 2: Zlatá armáda
(akční, USA, 2008)
22:35
Predátoři
(sci-fi akční f., USA, 2010)
00:45
01:15
Applikace
(magazín, Česko, 2013)
01:50
02:20
Pevnost Boyard
(reality-ser., Francie, 1990)
20:15
Farmář hledá ženu
(real. show, Česko)
21:25
22:25
Barbara Wood: Karibské tajemství
(krimi, Německo, 2009)
00:30
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
(krimiser., USA, 18, 2001)
01:25
Kurňa, co to je?
(záb. pořad, Česko, 2013)
02:40
Na plac!
(záb. pořad, Česko, 2012)
03:10
Velkolepé století
(dobrodr. ser., Turecko, 51, 2011)
20:00
Happy Feet
(anim., Austrálie/USA, 2006)
21:55
Tajemná řeka
(thriller, USA, 2003)
00:25
Sedm
(krimi, USA, 1995)
02:40
Muž bez stínu
(akční, USA/Německo, 2000)
20:20
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 18, 2000)
21:05
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 19, 2000)
22:00
Černá listina
(akční ser., USA, 14, 2013)
22:50
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 15, 2000)
23:35
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 16, 2000)
00:25
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 18, 2000)
01:05
Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 19, 2000)
01:45
Černá listina
(akční ser., USA, 13, 2013)
02:25
Černá listina
(akční ser., USA, 14, 2013)

Odporúčame