Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
dnes
včera
dnes
zajtra
Štvrtok
21.03.
Piatok
22.03.
Sobota
23.03.
Nedeľa
24.03.
Pondelok
25.03.
Utorok
26.03.
celý deň
teraz
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program staníc Spektrum, Prima ZOOM, Discovery, National Geographic, History Ch., Viasat His, Viasat Exp, Viasat Nature, Animal Planet
Vybrané
Slovenské
České
Nemecké
Maďarské
Dokumentárne
Filmové
Športové
Detské
Spravodajské
Hudobné
Erotické
HBO a Cinemax
Dokumentárne
Spektrum
05:00
Pohledy do historie (14)
05:10
Zdi (6)
06:00
Lovci opálů IV (15)
07:00
Na 18 kolech ve Vietnamu (7)
08:00
LEGO Masters - Velká Británie II (2)
09:00
Fantastické inženýrství III (8)
10:00
Život v sevření mrazu X (8)
11:00
Na 18 kolech ve Vietnamu (8)
12:00
Chyby a katastrofy (1)
13:00
Fantastické inženýrství III (9)
14:00
Lovci opálů IV (15)
15:00
Život v sevření mrazu X (8)
16:00
LEGO Masters - Velká Británie II (2)
17:00
Chyby a katastrofy (5)
18:00
Moře záhadných katastrof (4)
19:00
LEGO Masters - Velká Británie II (3)
20:00
Zvláštní a záhadné (1)
20:55
Druhá světová válka: Cena říše (12)
22:00
Odpočítávání: Na prahu druhé světové války (2)
23:00
Špinavé prádlo II (4)
23:55
Záchranáři - Norsko (1)
00:15
Moře záhadných katastrof (4)
01:05
Dějiny v číslech (7)
01:50
Špinavé prádlo II (4)
02:30
Historie KGB (1)
03:20
Pohledy do historie (27)
03:30
Druhá světová válka: Cena říše (12)
04:20
Odpočítávání: Na prahu druhé světové války (2)
Zobraziť všetko
20:00
Zvláštní a záhadné
Strange Evidence (2017)
Prima ZOOM
05:10
Hausbót Petra Horkého
Miroslav Zikmund
05:30
Ptačí říše
Dokument
06:00
Prima Svět
Dokument. To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!
06:25
Itálie z výšky (1)
Severní Itálie
07:15
Úžasné domy (5)
Dům v pralese
08:15
Prima Česko
Dokument ČR. Cestujte s námi po Česku a poznejte nejzajímavější místa naší země
08:50
Prima Svět
Dokument. To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!
09:20
Divočina z výšky
10:25
Krásy Kanárských ostrovů (1)
11:40
Zvířecí odysea (1)
Cesta afrického slona
12:45
Tajemství Arktidy (5)
Nespoutané moře
13:50
Kolosální stroje II (5)
Síla budoucnosti
14:55
Extrémní přepravci III (10)
Most v New Havenu
16:00
Zapomenuté megastavby VIII (7)
Město duchů v oblacích
16:55
Kouzlo železniční architektury II (2)
17:55
Objevitelé vesmíru (5)
Pátrání po dvojčatech Země
19:00
Jak funguje vesmír IV (6)
Síly hromadného tvoření
20:00
Kleopatřina tajná hrobka (2)
Alexandrie, Kleopatřina hrobka
21:05
Tajemství pařížského podzemí
22:15
Letecké katastrofy: Nové důkazy V (2)
Uspěchaná rozhodnutí
23:10
Svět sportu: Rok za rokem (23)
23:40
Ledová království: Zkouška odvahy (5)
Aljaška
00:00
Mistři bolesti (1)
00:45
Železnice v arktickém ledu (3)
Válka se sněhem
01:35
Ponorky: Přízraky pod hladinou (1)
Podvodní legendy
02:35
Peklo: Vzestup a pád nacistů (5)
Před zraky národa 1935-1938
03:30
Deníky z divočiny: Austrálie (2)
O mořských želvách a korálových útesech
04:20
Kanadské národní parky (1)
Zobraziť všetko
20:00
Kleopatřina tajná hrobka
Discovery
05:00
Lovci odpadu XVI (11)
06:00
Rození obchodníci XII (9)
To nejlepší z USA
07:00
Rození obchodníci XIV (5)
08:00
Nic se neschová (3)
09:00
Nic se neschová (4)
10:00
Nazí a vystrašení II (13)
Pustina
11:00
Záchrana statku III (5)
Noční můra
12:00
Rození obchodníci XII (19)
Noble M12 GTO 2.5
13:00
Opravy farem II (6)
14:00
Opravy farem II (7)
15:00
Nazí a vystrašení VII (12)
17:00
Rození obchodníci XVIII (10)
18:00
Jak to dělají? XIV (9)
Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci
18:30
Jak se to dělá III (30)
19:00
Zlatá horečka XIV (22)
20:00
Zlatá horečka XIV (23)
22:00
Podvodníci, hazardní hráči a lháři (5)
23:00
Nazí a vystrašení II (10)
Roj
00:00
Lovci odpadu XIII (13)
01:00
Lovci odpadu: Restaurátoři (7)
02:00
Zlatá horečka XIV (23)
04:00
Rození obchodníci XVII (4)
BMW 335i
Zobraziť všetko
20:00
Zlatá horečka
Gold Rush: Winter’s Reckoning
National Geographic
05:15
V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva (2)
Anthony Anderson v pohoří Sierra Nevada
06:00
Skvělý dr. Pol II (3)
Kravské šílenství
07:00
Tajemství oceánů III (8)
Piráti v Karibiku
08:00
Tajemství oceánů III (9)
Chicago
09:00
Umění přežít: Mekong (2)
Jedlé zlato
10:00
Záchrana na zledovatělé silnici V (5)
Neplatič
11:00
Vyšetřování leteckých neštěstí XXII (2)
Havárie na Azorech
V další řadě oblíbeného cyklu opět oživíme legendární letecká neštěstí a zjistíme, co a proč se tak osudově zvrtlo.
12:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání IV (2)
Sbohem motore
13:00
Nacistické megastavby VI (3)
Pekelný ostrov
14:00
Evropa z výšky V (2)
Španělské ostrovy
15:00
Továrna na jídlo III (3)
Je libo šálek čaje?
Je libo šálek čaje? Dokumentární seriál Kan. (2014). Vychutnejte si přípravu zmrzliny, čaje Earl Grey či lízátek.
15:30
Továrna na jídlo III (4)
Milujeme ovoce
Milujeme ovoce. Dokumentární seriál Kan. (2014). Jak se vyrábí oblíbené cukrovinky či třeba kuřecí polévka?
16:00
Jak chytit pašeráka II (2)
Loď plná drog
Podívejte se do zákulisí nejvytíženějších letišť v Americe.
17:00
Vězněm v cizině XII (5)
Královské výkupné
18:00
Jedinečné letiště v Dubaji III (7)
19:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání IV (7)
Kolize na ranveji
20:00
Nacistické megastavby - výběr (2)
Obranné linie
21:00
Druhá světová válka: Peklo v hlubinách III (6)
Záchrana pilotů na Iwodžimě
22:00
Když nacisté kapitulovali
23:00
Apokalypsa: Pád Hitlera (1)
Velký šok
00:00
Hitlerův poslední útok III (3)
Chrabré dobývání hradu
00:45
Podivná druhá světová válka (5)
Hitlerovo ztracené zlato
Robert Joe a doktor Sam Willis se rozhodli odhalit ta nejpodivnější tajemství Himmlerova hradu Wewelsburg.
01:30
Narkobaroni a jejich pád (7)
Partyzánský kartel
02:15
Jak chytit pašeráka – letiště JFK (4)
Dutiny jako úkryt
Poslechněte si napínavé a emotivní příběhy z prostředí kontroly pasažérů na jednom z nejrušnějších letišť světa.
03:00
Jak chytit pašeráka II (2)
Loď plná drog
Podívejte se do zákulisí nejvytíženějších letišť v Americe.
03:45
Aljaška: Noví osadníci II (4)
Duch v lesích
04:30
Prokletí tuňáci XII (2)
Neohrožené rybářky
Zobraziť všetko
20:00
Nacistické megastavby - výběr
History Ch.
05:15
Hvězdy zastavárny XVI (15)
Divoká parta
05:40
Hvězdy zastavárny XVI (16)
Motorkářská mela
06:00
Kované v ohni VIII (35)
Soutěž mladých pušek
06:40
Kované v ohni VIII (37)
Temná strana
07:25
Hvězdy zastavárny XVI (15)
Divoká parta
07:45
Hvězdy zastavárny XVI (16)
Motorkářská mela
08:10
Mistři aukcí III (22)
Triumfální den
08:30
Mistři aukcí III (23)
Hula Moola
08:50
Mistři aukcí III (24)
Přátelé z Havaje
09:15
Z ohnivé výhně III (8)
Meč xífos
09:55
Válka skladů XV (15)
Strings & Beans
10:15
Válka skladů XV (16)
Jdi do toho nebo zmlkni
10:40
Válka skladů XV (17)
Kámen, nůžky, vítěz
11:05
Z ohnivé výhně III (9)
Jezdecká šavle
11:45
Hvězdy zastavárny XVI (11)
Ukrytý Houdini
12:05
Mistři aukcí IV (14)
Úzkost z odloučení
12:30
Mistři aukcí IV (15)
Allen proti Tonovi
12:50
Hvězdy zastavárny XVI (12)
Generační propast
13:15
Hvězdy zastavárny XXIV (4)
Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem
13:55
Hvězdy zastavárny XXIV (5)
Zazátkuj to
14:40
Prokletí ranče Skinwalker IV (1)
Přes a mimo tento svět
15:20
Mistři aukcí III (25)
Výdělečné čtyřkolky
15:40
Mistři aukcí III (26)
Zlato a rukavice
16:00
Mistři aukcí III (27)
Živě!
16:25
Hvězdy zastavárny XVI (17)
Rick a obr
16:45
Hvězdy zastavárny XVI (18)
Podzemní zástava
17:05
Válka skladů XV (17)
Kámen, nůžky, vítěz
17:25
Poklady mimo Oak Island II (3)
Zakopaná kořist Sama Basse
18:10
Vetřelci dávnověku XIV (4)
Svět ve střehu
18:50
Z ohnivé výhně III (10)
Pandat
19:35
Z ohnivé výhně III (11)
Naginata
20:15
Z ohnivé výhně IX (4)
Gladiátoři Kovárny: Souboj šampionů
21:00
Vetřelci dávnověku XV (7)
Blízká setkání pátého druhu
21:45
Prokletí ostrova Oak XI (10)
Řetěžová reakce
22:30
Vetřelci dávnověku XI (5)
Pouštní šifry
Pouštní šifry. Mohou být obrovské starodávné kresby vyryté do pouště součástí dávnověké vesmírné šifry?
23:15
Kované v ohni VIII (35)
Soutěž mladých pušek
23:55
Kované v ohni VIII (37)
Temná strana
00:40
Hvězdy zastavárny XXIV (5)
Zazátkuj to
01:25
Válka skladů XV (15)
Strings & Beans
01:45
Válka skladů XV (16)
Jdi do toho nebo zmlkni
02:10
Hvězdy zastavárny XVI (11)
Ukrytý Houdini
02:35
Mistři aukcí IV (14)
Úzkost z odloučení
03:00
Mistři aukcí IV (15)
Allen proti Tonovi
03:20
Hvězdy zastavárny XVI (12)
Generační propast
03:45
Z ohnivé výhně IX (4)
Gladiátoři Kovárny: Souboj šampionů
04:30
Vetřelci dávnověku XI (5)
Pouštní šifry
Pouštní šifry. Mohou být obrovské starodávné kresby vyryté do pouště součástí dávnověké vesmírné šifry?
Zobraziť všetko
Viasat His
06:20
Starověký Egypt: Kroniky říše (4)
Kult mrtvých
07:25
Velkolepé stavby dávnověku (1)
Mont-Saint-Michel
08:30
Válečné továrny II (2)
Dokument VB (2020).
09:30
2. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
10:35
Tajné zbraně II. světové války (6)
Kamufláž
11:40
2. světová válka: Ženy v první linii (1)
Za nepřátelskou linií
12:40
Hitler: Odpočet k válce (2)
13:35
2. světová válka - Bitvy o Evropu (7)
14:45
Neobjasněná akta Egypta (7)
Dokumentární seriál VB (2018)
15:40
Starověký Egypt: Kroniky říše (4)
Kult mrtvých
16:50
Velkolepé stavby dávnověku (1)
Mont-Saint-Michel
17:55
Válečné továrny II (2)
Dokument VB (2020).
18:50
2. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
20:00
Tajné zbraně II. světové války (6)
Kamufláž
21:00
Odhalené mumie (5)
Faraon od vodopádů
22:00
Místo činu: Starověk (5)
Spiknutí a pomsta
23:05
Vražedná historie (1)
Vrah z náletu na Londýn
00:05
Tajné zbraně II. světové války (6)
Kamufláž
01:05
Válečné továrny II (2)
Dokument VB (2020).
02:05
2. světová válka - Bitvy o Evropu (6)
03:00
Odhalené mumie (5)
Faraon od vodopádů
03:45
Místo činu: Starověk (5)
Spiknutí a pomsta
04:40
Vražedná historie (1)
Vrah z náletu na Londýn
Zobraziť všetko
20:00
Tajné zbraně II. světové války
Secret Weapons: WWII (2022)
Viasat Exp
05:35
Honba za nefritem VI (1)
Velký obchod
06:00
Honba za nefritem VI (2)
Kdo se směje naposled
06:20
Honba za nefritem VI (3)
Nefungující řezačka
06:50
Záchranáři na dálnici 401 III (12)
Tady nejsme v bezpečí
07:50
Záchranáři na dálnici 401 III (13)
Mezi životem a smrtí
08:50
Australští zlatokopové VII (19)
09:45
Australští zlatokopové VII (20)
10:45
Záchrana vraků aut (2)
Závěrečný sprint
11:35
Záchrana vraků aut (3)
Výstava
12:30
Honba za nefritem VII (6)
Let za drátem
13:25
Honba za nefritem VII (7)
Malá pila, které to nešlo
14:20
Honba za nefritem VII (8)
Do hlubin
15:15
Zamrzlé zlato (11)
Úder bouře
16:10
Australští lovci safírů (3)
Průzkum
17:15
Australští lovci humrů III (8)
18:10
Australští zlatokopové VIII (12)
19:10
Australští zlatokopové VII (19)
20:05
Australští zlatokopové VII (20)
21:00
Australští lovci humrů IV (7)
21:55
Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney (10)
22:55
Záchranáři na dálnici 401 III (12)
Tady nejsme v bezpečí
23:55
Záchranáři na dálnici 401 III (13)
Mezi životem a smrtí
00:55
Australští zlatokopové VII (19)
01:50
Australští zlatokopové VII (20)
02:40
Australští lovci humrů IV (7)
03:30
Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney (10)
04:20
Renovace rachotin III (4)
Mini Cooper
Zobraziť všetko
20:05
Australští zlatokopové
Aussie Gold Hunters (2021)
Viasat Nature
06:00
Zoo Taronga II (8)
Přesun lva
06:45
Zoo Taronga II (9)
Dokument Austr. (2020)
07:30
Nejdivočejší přežití II (9)
Studenokrevní
08:20
Záchrana divokých zvířat v Malawi II (1)
Jak chytit ještěra
09:10
Na stopě divokých zvířat
10:05
Honba za deštěm (3)
10:55
Smrtící lovci (1)
Smrtelné čelisti
11:45
Život ve vedrech: Afrika (3)
Gepard a žhavé pláně
12:35
Záchrana divokých zvířat v Malawi (5)
Všechna velká i malá stvoření
13:25
Veterinář z Yorkshiru VIII (2)
14:10
Smrtící lovci (1)
Smrtelné čelisti
15:00
Zázraky Mexika (3)
Žhavý sever
15:50
Poslední ráj: Guyana
16:45
Divoká Latinská Amerika (5)
Amazonie
17:35
Říční monstra IV (5)
Záhadní zabijáci
18:25
Australští lovci hadů (9)
Smrtelné kousnutí
18:50
Australští lovci hadů (10)
Invaze hadů
19:15
Smrtící lovci (2)
Jed
20:00
Patagonie: Tajný ráj na Zemi (3)
Život na hraně
20:50
Země z vesmíru (3)
Planeta plná barev
21:45
Roční období na planetě Zemi (3)
Podzim
22:35
Záhadná planeta (2)
Obři Karibiku
23:25
Záchrana divokých zvířat v Malawi II (3)
Putování s luskounem
00:15
Nejdivočejší přežití II (9)
Studenokrevní
01:05
Australská mega zoo (1)
01:50
Veterinář z Yorkshiru II (7)
02:35
Veterinář z Yorkshiru II (8)
03:20
Zoo Taronga II (15)
Dokument Austr. (2020)
04:05
Veterinář z Yorkshiru III (3)
04:50
Veterinář z Yorkshiru III (4)
Zobraziť všetko
20:00
Patagonie: Tajný ráj na Zemi
Patagonia: Earth’s Secret Paradise (2015)
Animal Planet
05:15
Jak to zvířata dokážou (19)
05:38
Jak to zvířata dokážou (20)
06:00
Má pekelná kočka VII (9)
Kočky, přátelství či nevraživost?
06:50
Má pekelná kočka VIII (3)
07:40
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
Statečný pejsek
08:30
Vymřeli, či žijí (2)
Newfoundlandský bílý vlk
09:25
Jak to zvířata dokážou (17)
09:53
Jak to zvířata dokážou (18)
10:20
Má pekelná kočka VIII (10)
Hrůzná kočka
11:15
Zákon v Texasu VI (10)
12:10
Akvária na míru VIII (10)
Akvárium pro Kurta Busche
13:05
Pitbulové a propuštění trestanci IX (19)
Nová kapitola
14:00
Dobrovolní zachránci (1)
Zátah na množírnu psů
15:00
Veterinární policie Houston IX (2)
Pes ze skládky
16:00
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
Statečný pejsek
17:00
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
Odvátý
18:00
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (2)
Příběh o aligátorovi
19:00
Amanda zachraňuje (2)
Amandini stopující psi
20:00
Zoltan, vlčí muž (1)
21:00
No nazdar! Irwinovi zasahují IV (1)
22:00
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (2)
Statečný pejsek
23:00
Veterinární policie Houston XVII (3)
Nádor
00:00
Veterinární policie Houston XVII (4)
Záplavy
00:45
Lovec záhad Mungo (2)
Jihoamerický seskveč z Argentiny
01:30
Amanda zachraňuje (2)
Amandini stopující psi
02:15
Plavání s monstry: Steve Backshall (1)
Anakonda
03:00
Drsná spravedlnost II (1)
To nejsou medvídci na hraní
03:45
Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (3)
Odvátý
04:30
Vymřeli, či žijí (3)
Floridský černý vlk
Zobraziť všetko
20:00
Zoltan, vlčí muž
Zoltan The Wolfman
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie