Zobraz program na: včera dnes zajtra 29.7. 30.7. 31.7. 1.8. 2.8.
SpektrumDiscoveryNational GeographicNat Geo WildHistory Ch.Viasat HisViasat ExpViasat NatureAnimal PlanetDiscovery ScienceDiscovery WorldFishing and HuntingTravel ChannelTV Paprika
04:00
Podzemí měst
(dok. ser., USA, 1, 2007)
04:45
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 3)
04:55
HungaRock z prvni ruky
(dok. ser., 45, 2009)
06:00
Průvodce po synagogách
(pop. věd. ser., 5, 2015)
06:30
Velké fotbalové úspěchy
(pop. věd. ser., 2014)
07:00
Šlápni na to!
(auto. mag., 1, 2012)
07:30
Díla z garáže
(pop. věd. ser., 1, 2014)
04:20
Rození obchodníci
(pop. věd. ser., VB)
05:10
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 8, 2005)
05:35
Jak se to dělá
(pop. věd. ser.)
06:00
Muži Yukonu
(pop. věd. ser., USA, 2012)
06:50
Jak to dělají?
(pop. věd. ser., 15)
07:15
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 12, 2014)
07:40
Hledači pokladů, Velká Británie
(reality-ser., VB, 7, 2014)
04:24
Hranice
(pop. věd. ser., 5)
06:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
(pop. věd. ser., Kanada/USA)
06:55
Megatovárny / Továrny dneška
(dok. ser., VB/USA, 21)
04:45

(reality-ser., USA, 2016)
05:10
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 25, 2009)
05:35
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 26, 2009)
06:00

(reality-ser., USA, 5, 2016)
06:25
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 27, 2009)
06:50
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
07:15
Prokletí ostrova Oak
(pop. věd. ser.)
05:05
Lovec zbraní
(reality-ser., Kanada, 4, 2015)
06:10
Den kdy...
(dok. ser., 4)
07:10
Záhady muzeí
(pop. věd. ser., USA, 28, 2012)
05:00
Kovbojové chladných vod
(reality-ser., Kanada, 3, 2014)
06:05
Bratrské projekty
(reality-ser., Kanada, 5, 2014)
06:25
Bratrské projekty
(reality-ser., Kanada, 6, 2014)
06:50
Australští zlatokopové
(dok. ser., Austrálie, 2, 2016)
07:35
Na lovu tornád
(dok. ser., USA, 7, 2014)
04:00
Zvířecí skotačení
(dok., VB, 12, 2015)
04:30
Mláďata ze zoo
(pop. věd. ser., 8, 2011)
05:00
Psí stráž
(dok., NZ, 10, 2012)
05:25
Psí stráž
(dok., NZ, 1, 2012)
05:50
Psí stráž
(dok., NZ, 2012)
06:15
Psí akademie
(dok. ser., VB, 1, 2014)
06:45
Psí akademie
(dok. ser., VB, 2, 2014)
07:10
Psí akademie
(dok. ser., VB, 3, 2014)
07:40
Psí akademie
(dok. ser., VB, 4, 2014)
04:02
05:36
Volání muže divočiny
(dok., USA, 29, 2013)
06:00
Volání muže divočiny
(dok., USA, 30, 2013)
07:15
04:00
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 18, 2012)
04:24
Vynálezy za bohatstvím
(pop. věd. ser.)
05:12
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
06:00
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
06:26
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
07:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
04:30
Moderní odstřelovači
(pop. věd. ser.)
05:15
100 mil odevšud
(pop. věd. ser., USA, 2015)
06:00
Anthony Bourdain: Bez předsudků
(pop. věd. ser., USA, 5, 2006)
06:45
100 mil odevšud
(pop. věd. ser., USA, 2015)
04:00
05:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
05:30
Na stopě kořisti
(vzděl. prog.)
06:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
07:30
Halak nem mesélnek
04:00
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem
(gastro. real. show, USA, 2006)
05:00
Záhady hradů
(histor. série, USA, 2014)
06:00
06:30
07:00
07:30

(reality-ser., USA, 3, 2016)
04:03
Ze dne na den
(pop. věd. ser., Maďarsko, 158, 2009)
04:16
Kuchař ať vás provází
(pop. věd. ser., Maďarsko, 13, 2013)
04:42
Sladké babičky
(pop. věd. ser., Maďarsko, 5, 2015)
05:08
Sladké babičky
(pop. věd. ser., Maďarsko, 8, 2015)
06:00
Mlýnek na recepty
(kuchař. p., Maďarsko, 17, 2010)
06:15
Mlýnek na recepty
(kuchař. p., Maďarsko, 18, 2010)
06:30
Pekařství Paprika
(kuchař. p., 3, 2016)
06:45
Pekařství Paprika
(kuchař. p., 4, 2016)
07:00
Teleshop
SpektrumDiscoveryNational GeographicNat Geo WildHistory Ch.Viasat HisViasat ExpViasat NatureAnimal PlanetDiscovery ScienceDiscovery WorldFishing and HuntingTravel ChannelTV Paprika
09:00
Top 10 - Architekti
(dok. ser., Maďarsko, 2, 2010)
09:30
Divoké zločiny
(pop. věd. ser., 2, 2012)
09:45
Zamořeno
(pop. věd. ser., VB, 2, 2011)
10:50
Brutální chemie
(pop. věd. ser., 1, 2014)
11:45
Jak to chodí v přírodě?
(pop. věd. ser., 2, 2012)
08:10
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 28, 2013)
08:40
Poklady z garáží
(reality show, USA, 2013)
09:55
Dvojí přežití
(pop. věd. ser., USA, 26, 2010)
10:50
Rychle a hlasitě
(pop. věd. ser., USA)
11:40
Rození obchodníci
(pop. věd. ser., VB)
08:45
Divoká Amazonie
(pop. věd. ser.)
09:40
Dálnice vedoucí peklem
(dok. ser., Kanada, 5, 2012)
11:30
Na stavbě
(dok., 19)
08:05
Z ohnivé výhně
(reality-ser., USA, 2015)
09:00
Hledači pokladů Austrálie
(reality-ser., Austrálie, 2013)
10:00
Hledači pokladů
(reality-ser., USA, 2010)
11:00
Válka skladů
(reality-ser., USA, 3, 2015)
11:30
Válka skladů
(reality-ser., USA, 4, 2015)
08:55
Tajemství britských hradů
(dok. ser., VB, 3, 2015)
09:45
Zakázaná historie
(dok. ser., VB, 6, 2013)
10:35
Vražedné mapy
(krimiser., VB, 1, 2015)
11:25
Nadějné vyhlídky
(ser. (drama), VB, 3, 2011)
08:00
Drony kam se podíváš
(reality-ser., USA, 9, 2016)
08:25
Kamioňáci
(reality-ser., Kanada, 12, 2015)
08:45
Kamioňáci
(reality-ser., Kanada, 13, 2015)
09:10
Stavby v divočině
(dok. ser., 8)
09:55
Nádherný divoký sever
(reality-ser., Kanada, 7, 2015)
10:40
Války kaprů
(dok., 13)
11:05
Války kaprů
(dok., 14)
11:30
Honba za nefritem
(dok. ser., Kanada, 9, 2014)
11:55
Honba za nefritem
(dok. ser., Kanada, 10, 2014)
08:05
Psí akademie
(dok. ser., VB, 5, 2014)
08:35
Psí akademie
(dok. ser., VB, 6, 2014)
09:00
09:25
09:50
10:15
10:40
11:05
11:30
Zmrzlá planeta
(přírodop. ser., VB, 4, 2011)
09:05
Akvária na míru
(reality-ser., USA, 2011)
10:55
11:50
08:02
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
08:50
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
09:14
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 18, 2012)
09:38
Vynálezy za bohatstvím
(pop. věd. ser.)
10:26
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
11:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
08:15
Šifry a konspirace
(pop. věd. ser., USA, 2014)
09:00
Počátky
(dok. ser., 2)
09:20
Pátrání po klasických autech
(dok. ser., USA, 2008)
09:45
Anthony Bourdain: Bez předsudků
(pop. věd. ser., USA, 6, 2006)
10:30
100 mil odevšud
(pop. věd. ser., USA, 2015)
09:00
Chytej s woblery Mata
(pop.věd., Maďarsko)
10:00
Kapří divadlo
(pop. věd. ser., Rumunsko, 1)
10:30
Kapří divadlo
(pop. věd. ser., Rumunsko, 1)
11:00
Pod lupou József Ács
(vzděl. prog., Maďarsko)
08:00
Extrémní obytné vozy
(reality-ser., USA, 6, 2012)
09:00
Hotel Impossible
(reality show, USA, 10, 2012)
10:00
Záhady hradů
(histor. série, USA, 2014)
11:00
Renovace domů v Texasu
(reality-ser., USA, 2, 2015)
08:00
Mlýnek na recepty extra
(kuchař. p., Maďarsko, 36, 2010)
08:30
Světoběžníkova kuchyně
(pop. věd. ser., Maďarsko, 1)
09:00
Ze dne na den
(pop. věd. ser., Maďarsko, 159, 2009)
09:15
Ze dne na den
(pop. věd. ser., Maďarsko, 160, 2009)
09:30
Kuchař ať vás provází
(pop. věd. ser., Maďarsko, 14, 2013)
10:00
Sladké babičky
(pop. věd. ser., Maďarsko, 6, 2015)
10:30
10:45
11:00
Spojené Království podle Luka Nguyena
(pop. věd. ser., Austrálie, 9, 2015)
11:30
Líný šéf
(pop. věd. ser., Irsko, 1, 2014)
SpektrumDiscoveryNational GeographicNat Geo WildHistory Ch.Viasat HisViasat ExpViasat NatureAnimal PlanetDiscovery ScienceDiscovery WorldFishing and HuntingTravel ChannelTV Paprika
12:05
Rození obchodníci
(pop. věd. ser., VB)
12:35
Muži Yukonu
(pop. věd. ser., USA, 2012)
13:30

(reality-ser., USA, 3, 2016)
14:25

(reality-ser., USA, 4, 2016)
15:20

(reality-ser., USA, 5, 2016)
12:00
13:00
14:00
Válečné projekty Třetí říše
(dok. ser., USA, 6, 2013)
15:00
Vědecky prověřeno
(dok. ser., 23)
15:30
Vědecky prověřeno
(dok. ser., 24)
12:00
Dannyho auťáky
(reality-ser., USA, 12, 2012)
12:30
Dannyho auťáky
(reality-ser., USA, 13, 2012)
13:00
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 27, 2009)
13:30
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
14:00
Z ohnivé výhně
(reality-ser., USA, 2015)
15:00
Prokletí ostrova Oak
(pop. věd. ser.)
12:25
Řím: První světová velmoc
(dok. ser., VB, 2, 2014)
14:10
Lovci záhad
(pop. věd. ser., VB, 8, 2012)
15:05
Zakázaná historie
(dok. ser., VB, 3, 2013)
15:55
Den kdy...
(dok. ser., 4)
12:20
Australští zlatokopové
(dok. ser., Austrálie, 2, 2016)
13:05
Superauto, superrekonstrukce
(pop. věd. ser., USA, 5, 2014)
14:00

(dok. ser., Kanada, 2016)
14:30

(dok. ser., Kanada, 2016)
15:00
Sruby od mistrů
(reality show, Kanada, 5, 2013)
15:45
Stavby v divočině
(dok. ser., 9)
12:20
Veterinární policie: Phoenix
(dok. ser., USA, 2009)
14:05
Město ledních medvědů
(pop.věd., Kanada, 7, 2015)
14:30
Město ledních medvědů
(pop.věd., Kanada, 8, 2015)
15:00
15:55
12:45
14:35
Akvária na míru
(reality-ser., USA, 2011)
12:02
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
12:26
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 18, 2012)
12:50
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
13:38
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
14:26
Vynálezy za bohatstvím
(pop. věd. ser.)
15:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
12:00
Šifry a konspirace
(pop. věd. ser., USA, 2014)
12:45
Maova studená válka
(dok. ser., 2)
13:30
Počátky
(dok. ser., 3)
13:50
Pátrání po klasických autech
(dok. ser., USA, 2008)
14:15
Anthony Bourdain: Bez předsudků
(pop. věd. ser., USA, 2005)
15:00
100 mil odevšud
(pop. věd. ser., USA, 2015)
12:00
12:30
13:00
13:30
Kapří generace
(vzděl. prog.)
14:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
14:30
Na stopě kořisti
(vzděl. prog.)
15:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
15:30
IBCC 2017
(pop.věd., Maďarsko)
12:00
12:30
13:00
13:30

(reality-ser., USA, 3, 2016)
14:00
Extrémní obytné vozy
(reality-ser., USA, 6, 2012)
15:00
Renovace domů v Texasu
(reality-ser., USA, 3, 2015)
12:00
Prostě italské
(gastro. real. show, VB, 3, 2012)
12:30
Chuť Toskánska
(gastro. real. show, 8, 2016)
13:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 25)
13:30
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 26)
14:00
14:30
Miminy francouzské dezerty
(kuchař. p., Francie, 6, 2014)
15:00
Škola vaření Roryho O´Connella
(pop. věd. ser., Irsko, 8, 2015)
15:30
SpektrumDiscoveryNational GeographicNat Geo WildHistory Ch.Viasat HisViasat ExpViasat NatureAnimal PlanetDiscovery ScienceDiscovery WorldFishing and HuntingTravel ChannelTV Paprika
17:05
10 věcí, které nevíte
(pop. věd. ser., 3)
18:05
Podzemí měst
(dok. ser., USA, 2, 2007)
19:00
Utajený šéf - USA
(dok. ser., 4)
16:15
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 12, 2006)
16:40
Hledači pokladů, Velká Británie
(reality-ser., VB, 7, 2014)
17:10
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 28, 2013)
17:40
Poklady z garáží
(reality show, USA, 2013)
18:05
Rození obchodníci
(pop. věd. ser., VB)
18:30
Rození obchodníci
(pop. věd. ser., VB)
19:00
Jak se to dělá
(pop. věd. ser.)
19:30
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
17:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
(pop. věd. ser., Kanada/USA)
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
(pop. věd. ser., Kanada/USA, 10)
19:00
Vědecky prověřeno
(dok. ser., 13)
19:30
Vědecky prověřeno
(dok. ser., 14)
16:00
Hledači pokladů
(reality-ser., USA, 2010)
17:00
Sami
(reality-ser.)
18:00
Lidé z bažin
(reality-ser., USA, 15, 2010)
19:00
Z ohnivé výhně
(reality-ser., USA, 10, 2015)
16:50
Geniální vynálezy
(pop. věd. ser., VB, 4, 2015)
17:20
Tajemství britských hradů
(dok. ser., VB, 1, 2016)
18:10
Řím: Impérium bez hranic
(dok. ser., VB, 4, 2015)
19:15
Lovci záhad
(pop. věd. ser., VB, 10, 2012)
16:35
Super kamioňáci
(dok. ser., 1)
17:20
Blázni do srubů
(dok., USA, 1, 2016)
18:15
Války kaprů
(dok., 15)
18:35
Války kaprů
(dok., 16)
19:00
Geniální vynálezy
(pop. věd. ser., VB, 2015)
19:25
Kovbojové chladných vod
(reality-ser., Kanada, 3, 2014)
16:25

(reality-ser., Austrálie, 2016)
17:20
Super veterináři
(reality-ser., VB, 4, 2014)
18:15
Paul O´Grady - Pro lásku psů
(dok. ser., VB, 7, 2012)
18:40
Paul O´Grady - Pro lásku psů
(dok. ser., VB, 1, 2012)
19:10

(pop. věd. ser., Austrálie, 12)
19:35

(pop. věd. ser., Austrálie, 13)
17:20
Divoká Evropa
(dok. ser.)
18:15
Akvária na míru
(reality-ser., USA, 2011)
16:02
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
16:50
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
17:40
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
18:30
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
18:55
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
19:20
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
19:45
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 19, 2012)
16:30
Šifry a konspirace
(pop. věd. ser., USA, 2014)
17:15
Maova studená válka
(dok. ser., 3)
18:00
Počátky
(dok. ser., 8)
18:20
Pátrání po klasických autech
(dok. ser., USA, 2008)
18:45
Anthony Bourdain: Bez předsudků
(pop. věd. ser., USA, 2005)
19:30
Piloti z divočiny
(dok. ser., VB, 1, 2012)
16:00
IBCC 2017
(pop.věd., Maďarsko)
16:30
Rande s muškami
(pop. věd. ser., Maďarsko)
18:30
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
19:30
Pod lupou József Ács
(vzděl. prog., Maďarsko)
16:00
Hotel Impossible
(reality show, USA, 10, 2012)
17:00
Bizarní jídla: Lahodné destinace
(gastro. real. show, VB, 12, 2015)
17:30
Bizarní jídla: Lahodné destinace
(gastro. real. show, VB, 13, 2015)
18:00
18:30
19:00
19:30

(reality-ser., USA, 4, 2016)
16:30
Chuť Toskánska
(gastro. real. show, 8, 2016)
17:00
Líný šéf
(pop. věd. ser., Irsko, 2, 2014)
17:30
Mlýnek na recepty
(kuchař. p., Maďarsko, 17, 2010)
17:45
Mlýnek na recepty
(kuchař. p., Maďarsko, 18, 2010)
18:00
Pekařství Paprika
(kuchař. p., 3, 2016)
18:15
Pekařství Paprika
(kuchař. p., 4, 2016)
19:00
Francouzské dobrodružství Jamese Martina
(kuchař. p., Francie, 5, 2016)
SpektrumDiscoveryNational GeographicNat Geo WildHistory Ch.Viasat HisViasat ExpViasat NatureAnimal PlanetDiscovery ScienceDiscovery WorldFishing and HuntingTravel ChannelTV Paprika
20:00
Jak to chodí v přírodě?
(pop. věd. ser., 3, 2012)
21:00
Tváří v tvář
(dok. ser., 4)
22:00
Hitlerův wehrmacht
(pop. věd. ser., 4, 2007)
23:05
CIA: Dešifrováno
(pop. věd. ser., 4, 2013)
00:05
Svobodní zednáři
(dok. ser., 4, 2016)
01:05
Vrahova zpověď
(dok. ser., USA, 9, 2014)
02:00
Hitlerův wehrmacht
(pop. věd. ser., 4, 2007)
03:00
CIA: Dešifrováno
(pop. věd. ser., 4, 2013)
20:00
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 2013)
20:30
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 2, 2013)
21:00
Likvidátor
(pop. věd. ser., Kanada, 2012)
21:30
Likvidátor
(pop. věd. ser., Kanada, 2012)
22:00
Lovci skladovacích jednotek
(pop. věd. ser., USA)
22:30
Lovci skladovacích jednotek
(pop. věd. ser., USA)
23:00
Žraločí lidožrouti
(dok. ser., USA, 1987)
00:00
Rychle a hlasitě
(pop. věd. ser., USA)
00:55
Rychle a hlasitě
(pop. věd. ser., USA)
01:50
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 2013)
02:15
Válka skladů: Kanada
(pop. věd. ser., Kanada, 2, 2013)
02:40
Likvidátor
(pop. věd. ser., Kanada, 2012)
03:05
Likvidátor
(pop. věd. ser., Kanada, 2012)
03:30
Lovci skladovacích jednotek
(pop. věd. ser., USA)
03:55
Lovci skladovacích jednotek
(pop. věd. ser., USA)
20:00

(dok.)
21:00
Poslední tajemství Třetí říše
(čb., dok. ser., USA, 3, 2011)
22:00

(dok. ser., 2)
23:00
Apokalypsa 2. světová válka
(dok. ser., Francie, 3/6, 2009)
00:00
Dálnice vedoucí peklem
(dok. ser., Kanada, 6, 2012)
01:00

(1)
02:48
Dálnice vedoucí peklem
(dok. ser., Kanada, 6, 2012)
03:36
Hranice
(pop. věd. ser., 5)
20:00
Hledači pokladů
(reality-ser., USA, 2010)
21:00

(reality-ser., USA, 8, 2017)
22:00
Sami
(reality-ser.)
23:00
Z ohnivé výhně
(reality-ser., USA, 4, 2015)
00:00
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 27, 2009)
00:30
Mistři zastavárny
(reality-ser., USA, 2009)
01:00
Hledači pokladů
(reality-ser., USA, 2010)
02:00

(reality-ser., USA, 8, 2017)
03:00
Sami
(reality-ser.)
03:55
Z ohnivé výhně
(reality-ser., USA, 10, 2015)
20:10
Zakázaná historie
(dok. ser., VB, 1, 2013)
21:00

(dok. ser., VB, 1, 2016)
22:45
Vražedné mapy
(krimiser., VB, 5, 2015)
23:35
Den kdy...
(dok. ser.)
00:35
Lovci záhad
(pop. věd. ser., VB, 11, 2012)
01:30
Nadějné vyhlídky
(ser. (drama), VB, 3, 2011)
02:25
Středověcí mrtví
(dok. ser., VB, 1, 2015)
03:15
Záhady muzeí
(pop. věd. ser., USA, 29, 2012)
20:15
Australští zlatokopové
(dok. ser., Austrálie, 3, 2016)
21:00
Zlatokopové
(dok. ser., USA, 9, 2014)
21:45
Sruby od mistrů
(reality show, Kanada, 8, 2013)
22:30

(seriál, VB, 4, 2015)
23:15
Geniální vynálezy
(pop. věd. ser., VB, 2015)
20:00

(dok. reality ser., VB, 2014)
20:50

(dok. ser., VB, 1, 1998)
21:15

(dok. ser., VB, 2, 1998)
21:45
Super veterináři
(reality-ser., VB, 18, 2014)
22:35

(pop. věd. ser., Austrálie, 12)
23:00

(pop. věd. ser., Austrálie, 13)
23:30

(dok. reality ser., VB, 2014)
00:25

(dok. ser., VB, 1, 1998)
00:50

(dok. ser., VB, 2, 1998)
01:20
Super veterináři
(reality-ser., VB, 2014)
02:15
Mláďata ze zoo
(pop. věd. ser., 9, 2011)
02:45
03:10
Paul O´Grady - Pro lásku psů
(dok. ser., VB, 2, 2012)
03:35
Paul O´Grady - Pro lásku psů
(dok. ser., VB, 3, 2012)
21:00
Divoká Evropa
(dok. ser.)
23:45
00:40
Divoká Evropa
(dok. ser.)
01:35
Akvária na míru
(reality-ser., USA, 2011)
20:10
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
21:00
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
21:25
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
21:50
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
22:40
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
23:30
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
23:55
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 19, 2012)
00:20
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
00:45
Výroba potravin USA
(záb. pořad)
01:10
Megastavitelé
(pop. věd. ser.)
02:00
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
02:48
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
03:36
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
21:45
Šifry a konspirace
(pop. věd. ser., USA, 2, 2015)
23:15
Osudná hodina
(dok. ser., VB/Kanada, 6, 2004)
00:00
Počátky
(dok. ser., 8)
00:20
Pátrání po klasických autech
(dok. ser., USA, 2008)
00:45
Anthony Bourdain: Bez předsudků
(pop. věd. ser., USA, 2005)
01:30
Piloti z divočiny
(dok. ser., VB, 1, 2012)
03:45
Šifry a konspirace
(pop. věd. ser., USA, 2, 2015)
20:30
IPCC 2016. Finále
(vzděl. prog.)
21:30
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
22:00
Na stopě kořisti
(vzděl. prog.)
22:30
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
01:00
IPCC 2016. Finále
(vzděl. prog.)
02:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
02:30
Na stopě kořisti
(vzděl. prog.)
03:00
Myslivecká horečka
(sport. poř.)
03:30
20:00
Extrémní obytné vozy
(reality-ser., USA, 6, 2012)
21:00

(seriál, USA, 1, 2016)
21:30

(seriál, USA, 2, 2016)
22:00
Jackson Wild
(dobrodr. ser., USA, 1, 2015)
23:00
Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem
(gastro. real. show, USA, 2006)
00:00
Záhady hradů
(histor. série, USA, 2014)
01:00
Extrémní obytné vozy
(reality-ser., USA, 6, 2012)
02:00

(seriál, USA, 1, 2016)
02:30

(seriál, USA, 2, 2016)
03:00
Jackson Wild
(dobrodr. ser., USA, 1, 2015)
20:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 27)
20:30
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 28)
21:00
21:30
Miminy francouzské dezerty
(kuchař. p., Francie, 7, 2014)
22:00
Prostě italské
(gastro. real. show, VB, 4, 2012)
22:30
Chuť Toskánska
(gastro. real. show, 9, 2016)
23:00
Francouzské dobrodružství Jamese Martina
(kuchař. p., Francie, 6, 2016)
00:00
01:00
01:30
Spojené Království podle Luka Nguyena
(pop. věd. ser., Austrálie, 9, 2015)
02:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 27)
02:22
Hodný kuchař, zlý kuchař
(pop. věd. ser., Austrálie, 28)
02:44
Co přivařit a co přifařit
(pop. věd. ser., Maďarsko, 4)
03:00
Mlýnek na recepty extra
(kuchař. p., Maďarsko, 36, 2010)
03:25
Světoběžníkova kuchyně
(pop. věd. ser., Maďarsko, 1)
03:50
Ze dne na den
(pop. věd. ser., Maďarsko, 159, 2009)

Odporúčame