Zobraz program na: včera dnes zajtra 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3.
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
05:40
Bug Off!
(kom., USA, 2001)
07:05
05:25
Dej šanci lásce
(roman. f., Kanada, 2009)
06:50
04:15
Ulice Cloverfield 10
(thriller, USA, 2016)
06:00
Anne z Green Gables
(TV , Kanada, 2016)
07:30
Ovečka Shaun
(anim. ser., VB, 17, 2014)
obrázok
07:35
Ovečka Shaun
(anim. ser., VB, 18, 2014)
07:40
Ovečka Shaun
(anim. ser., VB, 19, 2014)
07:50
Ovečka Shaun
(anim. ser., VB, 20, 2014)
05:25
Před kamerou
(magazín, USA, 8, 2017)
06:00
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(fantast. f., USA, 2016)
07:50
Still Crazy
(rom. kom., VB, 1998)
05:30
Playhouse uvádí - Pan Chápavý
(ser. (drama), VB, 2013)
06:00
07:30
Skrytá válka
(drama, Francie, 2015)
04:30
Královna Země
(drama, USA, 2015)
06:00
Kluci
(drama, Nizozemí, 2014)
07:20
Kamikaze
(akční, Španělsko, 2014)
04:35
Zločin je extrémní sport
(akční, VB/Francie/Kanada, 2002)
06:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
10:00
Momenty XI. mezinárodního filmového festivalu 5
10:30
První kilometry
11:10
Siréna
08:00
Černý kůň
(drama, USA, 2008)
09:50
Bojovnice
(drama, Dánsko/Švédsko, 2007)
11:30
Parta mimo zákon
(rodinný f., Kanada, 2014)
08:20
Hledá se chůva
(rodinný f., USA, 2008)
09:50
Strojvůdce
(rodinný f., USA, 2008)
11:25
Dělat zázraky
(rodinný f., USA, 2010)
09:00
Mládí
(čb., drama, Itálie/Švýcarsko/VB/Francie, 2015)
11:05
Lichožrouti
(anim., Česko/Slovensko/Chorvatsko, 2016)
08:00
Diagnóza: Šampión
(drama, VB/USA/Austrálie, 2015)
10:00
Bez kalhot XXL
(hud. kom., USA, 2015)
11:55
Táta je doma
(kom., USA, 2015)
09:25
Ratatouille
(anim., USA, 2007)
11:15
Creed
(drama, USA, 2015)
09:00
Chorus Line
(hud.dr., USA, 1985)
10:55
Zdař Bůh!
(krimi, Nizozemí, 2015)
08:55
Ve jménu papeže krále
(drama, Itálie, 1977)
10:40
Pochyby
(drama, USA, 2008)
11:05
Římská říše
(dok. ser., Francie, 4, 2005)
11:55
Agáta
(čb., , Česko, 1999)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
12:40
Slovo mají zemědelci
13:10
V zahradě
14:15
Jan Cimbura
15:50
Předehra
12:00
Jan Žižka
(drama, ČS, 1955)
13:50
Filmové noviny
(kult. mag., Česko, 2017)
14:00
Poslední růže od Casanovy
(čb., rom. kom., ČS, 1966)
13:00
Plán 9 z vesmíru
(čb., sci-fi, USA, 1959)
14:20
Padělatelé
(drama, Kanada, 2010)
12:50
Asterix a Vikingové
(anim., Dánsko/Francie, 2006)
14:05
Man america
(kom., USA, 2011)
15:25
Návrat vojáka
(drama, VB, 1982)
12:30
Dívka v řece: Cena odpuštění
(dok., Pákistán, 2015)
13:10
Mupeti
(rod. kom., USA, 2011)
14:55
13:30
Od pěti do sedmi
(rom. kom., USA, 2014)
15:10
Svatební dohoda
(rom. kom., USA, 2014)
13:25
Proč jsem nesnědl svého taťku
(anim., Francie, 2015)
15:05
Iron Man 2
(akč. f. fan., USA, 2010)
obrázok
12:35
Ocelová pěst
(akční, USA/Indie, 2011)
14:40
Cyberbully
(krimi, VB, 2015)
15:45
Skrytá válka
(drama, Francie, 2015)
obrázok
12:20
Slunce života
(kom., Řecko/Německo, 2016)
14:05
Browningův překlad
(drama, VB, 1994)
obrázok
15:40
Amnézie
(drama, Švýcarsko/Francie, 2015)
13:25
Čmuchalky
(kom., Francie/Kanada/USA, 1999)
15:10
Zážeh
(akční, Kanada/VB, 2001)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
16:20
První šestidenní v Americe
17:00
Siréna
18:25
Ježkovské miniatury
18:35
Semena nenávisti
16:00
Muzikant
(čb., , ČS, 1948)
17:35
DVD Aréna
(magazín, 2017)
18:00
Z lásky
(dok., ČS, 1987)
19:35
Filmové noviny
(kult. mag., Česko, 2017)
19:45
Dobrou noc, děti
(anim. ser.)
16:00
Můj kamarád
(rodinný f., USA, 1992)
17:20
Všechno co chceš
(drama, Španělsko, 2010)
19:00
Paříž 36
(drama, Francie/Německo/Česko, 2008)
17:05
Stále a navždy
(rom. kom., USA, 2009)
18:35
Disco
(kom., Francie, 2008)
16:30
Hrdina Max
(rod. dobr. f., USA, 2015)
18:20
Hledá se Dory
(rod. anim. f., USA, 2015)
16:40
Silicon Valley
(komed. ser., USA, 7, 2016)
17:10
Silicon Valley
(komed. ser., USA, 8, 2016)
17:40
Garderobiér
(drama, VB, 2015)
19:30
Grimsby
(kom., USA, 2016)
obrázok
17:10
Kniha džunglí
(rod. dobr. f., USA, 2016)
19:00
Pozůstalí
(sci-fi ser., USA, 7, 2014)
17:15
Solaris
(sci-fi, SSSR, 1972)
17:15
Kamikaze
(akční, Španělsko, 2014)
18:50
Konflikt
(drama, Egypt/Francie, 2016)
17:00
Falešná láska
(kom., USA, 1999)
18:40
Bratři z donucení
(kom., USA, 2008)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
20:20
Einstein kontra Babinský
20:00
Černí baroni
(kom., Česko, 1992)
21:50
Filmové noviny
(kult. mag., Česko, 2017)
22:00
Soukromá vichřice
(čb., kom., ČS, 1967)
23:40
Kinotipy
(kult. mag., 2017)
21:00
Blondýn v maléru
(kom., Maďarsko, 2005)
22:40
Hořko-sladko
(rom. kom., Thajsko/USA, 2009)
00:25
Třídič
(drama, Turecko/USA, 2009)
01:55
Narrows
(krimi, USA, 2008)
03:40
Hey Watch This
(dok., USA, 2010)
20:15
Místo Zvané Domov
(ser. (drama), Austrálie, 10, 2013)
21:00
Zlatonosná řeka
(westernový ser. , Irsko, 3, 2015)
21:55
Prázdniny u moře
(kom., Francie, 2011)
23:10
Na mušce
(akční, USA, 2007)
00:35
Cesta
(drama, USA, 2008)
02:00
Vpich
(drama, USA, 2011)
20:00
Morris z Ameriky
(Německo/USA, 2016)
21:30
Zítra
(dok., Francie, 2015)
23:30
Za každou cenu
(krimi dráma, USA, 2016)
01:10
Miliardové výkupné
(thriller, VB, 2016)
02:55
Chlípnost nade vše
(kom., USA, 2004)
20:55
Sunshine
(dobr., USA/VB, 2007)
22:40
Taboo
(ser. (drama), USA/VB, 1, 2017)
23:40
Hledání
(kom., USA, 2016)
01:05
Deadpool
(akční, USA, 2016)
02:50
Grimsby
(kom., USA, 2016)
20:00
True Blood - Pravá krev
(sci-fi ser., USA, 3, 2013)
21:00
Sedmilhářky
(kom., USA, 3, 2017)
22:00
Dámský podnik
(kom., Brazílie, 1, 2016)
23:00
Převrat
(akční thr., USA, 2015)
obrázok
00:45
Sedmilhářky
(kom., USA, 3, 2017)
01:50
Dámský podnik
(kom., Brazílie, 1, 2016)
02:55
True Blood - Pravá krev
(sci-fi ser., USA, 3, 2013)
03:55
Tajemství jejich očí
(thriller, USA, 2015)
20:00
Frida
(biografický , USA/Kanada, 2002)
22:00
Zbrusu Nový zákon
(kom., Lucembursko/Francie/Belgie, 2015)
23:55
Muka neviňátek
(horor, Itálie, 1972)
obrázok
01:35
7 minut
(krimi, USA, 2014)
03:00
Výměnný obchod
(krát. f./dok., VB, 2014)
03:20
Stalker
(čb., sci-fi, SSSR/SRN, 1979)
20:30
Treme
(ser. (drama), USA, 4, 2012)
21:30
Nový svět
(drama, Polsko, 2015)
23:05
Francouzská krev
(drama, Francie, 2015)
obrázok
00:40
Agrese
(thriller, Austrálie, 2014)
02:10
Monsters - Temný kontinent
(sci-fi, VB, 2014)
20:30
Superbad
(kom., USA, 2007)
22:30
Lesní duch
(horor, USA, 2013)
00:10
Hostel II
(horor, USA, 2007)
01:50
Vyhnání z ráje
(celoveč. f., Česko, 2001)
03:55
Barneyho ženy
(rom. kom., Kanada/Itálie, 2010)

Odporúčame