Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5.
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
06:05
Plán 9 z vesmíru
(čb., sci-fi, USA, 1959)
07:25
Velké dobrodružství Pima a Poma
(anim., Nizozemí, 2014)
04:00
Ledový drak
(rodinný f., Švédsko, 2012)
05:55
Dívenka
(rodinný f., Švédsko, 2009)
07:35
Dovolená po francouzsku 3
(kom., Francie, 2006)
04:10
06:00
Válečný kůň
(válečné dr., USA/Indie, 2011)
06:00
Santův malý pomocník
(rodinný f., Kanada, 2015)
07:30
Singles
(kom., USA, 1992)
04:15
Crashing
(kom., USA, 8, 2017)
04:50
Jedna noc
(ser. (drama), USA, 4, 2016)
06:00
Hledá se Dory
(rod. anim. f., USA, 2015)
07:40
Diagnóza: Šampión
(drama, VB/USA/Austrálie, 2015)
06:00
Cena touhy
(biografické drama, Irsko/Belgie, 2015)
04:05
Kes
(drama, VB, 1969)
06:00
Sexy botky
(kom., USA/VB, 2005)
07:45
Hodiny
(rom. drama, USA, 2002)
05:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 5, 2009)
05:30
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 6, 2006)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo, 24)
06:15
Družička v utajení
(rom. kom., USA, 2012)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
10:05
Zákon
10:50
Zavěšený most přes Jordán
11:35
Plavecký mariáš
08:40
Stejně jako syn
(drama, USA, 2006)
10:00
Louskáček
(rodinný f., Kanada, 2007)
11:25
Černý kůň
(drama, USA, 2008)
08:50
Sestřiny děti ve válce
(kom., Dánsko, 2010)
10:10
Ledový drak
(rodinný f., Švédsko, 2012)
11:25
Ten pravý a jediný
(par., Dánsko, 1999)
09:45
Den nezávislosti: Nový útok
(sci-fi akční f., USA, 2016)
11:45
Táta je doma
(kom., USA, 2015)
09:05
Avatar
(dobr., USA/VB, 2009)
11:45
Ledové království
(anim., USA, 2013)
09:45
Před kamerou
(magazín, USA, 13, 2017)
10:10
John Oliver: Co týden dal a vzal
(talk show, USA, 10, 2017)
10:40
Taková moderní rodinka
(komed. ser., USA, 14, 2017)
11:05
Girls
(komed. ser., USA, 9, 2017)
11:40
Crashing
(kom., USA, 8, 2017)
obrázok
08:00
Hra peněz
(drama, USA, 2016)
09:40
Svítání v Hongkongu
(rom. kom., USA/Hongkong, 2015)
11:00
Star Trek X: Nemesis
(sci-fi, USA, 2002)
09:40
Křídla vášně
(rom. drama, VB/USA, 1997)
11:20
Kachna na pomerančích
(kom., Itálie, 1975)
11:05
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 7, 2009)
11:35
Nenarozený
(kom., USA, 2000)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
13:05
Momenty XI. mezinárodního filmového festivalu 4
13:35
Okolnosti Bohuslava Martinů
14:20
Klapzubova jedenáctka
12:00
Není sirotek jako sirotek
(rod. kom., ČS, 1986)
14:00
Přednosta stanice
(čb., kom., ČS, 1941)
13:15
Můj kamarád
(rodinný f., USA, 1992)
14:35
13:10
Inkognito
(kom., Francie, 2009)
14:40
13:20
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(fantast. f., USA, 2016)
15:15
Tajný život Marilyn Monroe
(biografické drama, USA, 1, 2015)
13:25
Fannyina cesta
(TV , Francie, 2016)
14:55
Vítejte doma
(rodinný f., USA, 2015)
obrázok
12:15
Průměrňákovi
(komed. ser., USA, 7, 2016)
12:35
Průměrňákovi
(komed. ser., USA, 8, 2016)
13:00

(dok., USA, 2015)
14:10
Luck
(ser. (drama), USA, 7, 2012)
15:05
Dámský podnik
(kom., Brazílie, 6, 2016)
12:55
Nebe počká
(kom., USA, 1978)
obrázok
14:35
Moll Flandersová
(hist. dobr., USA, 1996)
13:10
Mučedník
(drama, Rusko, 2016)
13:25
Top Dog
(akční kom., USA, 1995)
14:55
Včera v noci
(rom. drama, USA/Francie, 2010)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
16:05
Stavíme socialistické Československo
16:40
Drahý mistře
17:50
Dobrodružství na Zlaté zátoce
19:05
Mars kráčí pískem
19:40
Pamět v terénní nerovnosti
16:00
Kouř
(muzikál, ČS, 1991)
18:00
Počkám, až zabiješ
(drama, ČS, 1973)
19:30
Filmové noviny magazín
(magazín, Česko, 2017)
16:10
Go for Zucker!
(kom., Německo, 2004)
17:45
Zase bude fajn
(rom. kom., USA, 2001)
19:20
Padělatelé
(drama, Kanada, 2010)
16:15
Hvězda ze salonu
(kom., Francie, 2000)
17:55
Táta
(kom., Francie, 2005)
19:10
Stažení
(drama, Německo/Itálie/Izrael/Francie, 2007)
16:40
Tajný život Marilyn Monroe
(biografické drama, USA, 2, 2015)
18:10
Kniha džunglí
(rod. dobr. f., USA, 2016)
16:20
Cesta na měsíc
(rod. anim. f., Španělsko, 2015)
17:55
Švagr
(kom., USA, 2016)
19:30
Smyčka
(thriller, Maďarsko, 2016)
obrázok
16:00
Na vlásku
(anim. komedie, USA, 2010)
17:40
Avengers
(akční, USA, 2012)
16:35
Cena touhy
(biografické drama, Irsko/Belgie, 2015)
18:20
Hra peněz
(drama, USA, 2016)
16:50
Sexy botky
(kom., USA/VB, 2005)
18:35
Hodiny
(rom. drama, USA, 2002)
16:35
Po přečtení spalte
(krimi komédie, USA/VB/Francie, 2008)
18:20
Můj soused zabiják 2
(akční kom., USA, 2004)
Kino CSCS FilmFilmboxFilmBox ExtraHBOHBO2HBO Com.CinemaxCinemax 2Film +Universal Channel
20:15
Třináctý revír
20:00
Film na přání - - Něžný barbar
- Muž, ktorý sa nevrátil
- Hotel Modrá hvězda

(magazín)
21:40
O lidech a tramvajích
(kom., ČS, 1958)
22:00
Prokletí domu Hajnů
(thriller, Česko, 1988)
21:00
Muži z Blekingegade
(krimiser., Dánsko, 2009)
21:50
Na vlnách hrůzy
(horor, USA, 2008)
23:25
Pět nevěst
(dobr., Rusko, 2011)
01:10
Temné svědomí
(drama, USA, 2008)
02:45
Hráč
(thriller, USA, 2010)
21:00
Leonie
(biografický , Francie, 2010)
22:40
Dohazovač
(drama, Izrael, 2010)
00:35
Black Widow
(krimi, USA, 2008)
02:00
Střepina
(thriller, USA, 2006)
03:35
Opravdový Jonathan
(kom., USA, 2007)
20:00
Mládí v Oregonu
(kom., USA, 2016)
21:40
Den nezávislosti: Nový útok
(sci-fi akční f., USA, 2016)
23:40
Deadpool
(akční, USA, 2016)
01:25
Víkend
(thriller, Maďarsko, 2015)
03:00
Mistress America
(kom., USA/Brazílie, 2015)
21:05
Daleko od hlučícího davu
(drama, USA/VB, 2015)
23:05
Pozůstalí
(sci-fi ser., USA, 2, 2017)
00:10
Psí odpoledne
(krimi, USA, 1975)
02:15
Smyčka
(thriller, Maďarsko, 2016)
03:50
Daleko od hlučícího davu
(drama, USA/VB, 2015)
20:05

(krimiser., 4, 2015)
obrázok
21:00
Banshee
(krimiser., USA, 1, 2013)
21:55
Banshee
(krimiser., USA, 2, 2013)
22:45
Banshee
(krimiser., USA, 3, 2013)
23:30
Banshee
(krimiser., USA, 4, 2013)
00:25
Banshee
(krimiser., USA, 5, 2013)
01:15
Banshee
(krimiser., USA, 6, 2013)
02:05
Banshee
(krimiser., USA, 7, 2013)
02:45
Banshee
(krimiser., USA, 8, 2013)
03:35
Banshee
(krimiser., USA, 9, 2013)
20:00
Tajný život pana Ávily
(akční ser., Mexiko, 4, 2016)
20:50
Střepy lásky
(drama, Itálie, 2015)
22:35
Network
(drama, USA, 1976)
obrázok
00:35
Rukojmí
(krimi, USA, 2015)
02:10
Vražedné Vánoce
(drama, USA, 2015)
03:25
Tajný život pana Ávily
(akční ser., Mexiko, 4, 2016)
20:30
Maják
(drama, USA, 2015)
22:00
Humr
(rom. kom., Řecko/VB/Irsko/Nizozemí/Francie, 2015)
00:00
Tisícihlavá bestie
(drama, Mexiko, 2015)
01:15
Carrie
(horor, USA, 1976)
obrázok
02:55
Fotky zítřka
(sci-fi, USA, 2014)
20:05
Police Story
(akční, Hongkong, 1985)
22:00
Podraz
(akční, USA, 2011)
23:45
Hostel II
(horor, USA, 2007)
01:30
Černá maska 2: Město masek
(akční, Hongkong/USA, 2002)
03:25
Arsen Lupin - zloděj gentleman
(dobr., Francie/Itálie/Španělsko/VB, 2004)

Odporúčame