Zobraz program na: včera dnes zajtra 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
04:15
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:05
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
05:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:20
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:40
Počasie RTVS
(Slovensko)
06:45
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
07:30
04:10
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:45
07:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
04:20
Ako som spoznal vašu mamu
(komed. ser., USA, 24, 2005)
04:40
Ninja Factor - II. (32., 33.)
(záb. progr., Japonsko, 1997)
05:20
Dr. Dokonalý
(seriál, Slovensko, 8, 2010)
05:50
Štyri svadby
(reality-ser., USA, 41, 2009)
06:40
Štyri svadby
(reality-ser., USA, 42, 2009)
07:30
Klenot TV
(ved. súťaž, Slovensko)
04:05
Baby boom
(reality show, Slovensko, 2017)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Dopraváčik uja Sládka
(pop. ved. ser., Slovensko, 2002)
06:35
Stoj! Pozor! Choď!
(dop. bez. p., Slovensko, 2015)
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:10
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
07:35
Vstúpte do sveta tanca
(dok. ser., Francúzsko, 2000)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajliceda - kratochvíľne čítanie - Havkáči z našej ulice
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:10
L.O.V.E.
(lifest. mag., Slovensko)
05:40
Chlapi neplačú
(ser., Slovensko, 2013)
06:30
Sandhya - svetlo môjho života
(ser. (dráma), India, 2011)
07:10
Ženy z rodu Gilmorovcov
(komed. ser., USA, 22, 2000)
04:50
Črepiny *
Šokujúce reportáže len pre dospelých.
05:20
Súdna sieň
(reality-ser.)
06:05
Fajnšmeker
(záb. progr., Slovensko)
06:40
Tipos info
06:45
Panelák
(ser., Slovensko, 2013)
07:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
05:35
Crazy TV
(záb. progr., Ukrajina, 2012)
06:00
Aj múdry schybí
(záb. progr., Slovensko)
07:00
Crazy TV
(záb. progr., Ukrajina, 2012)
07:20
Walker, texaský ranger - VIII. (21., 23.)
(akčný ser., USA, 1993)
04:00
Svedectvo
04:05
Môj názor (téma: arcibiskup Kirkúku a Sulemánie, o situácii v jeho diecéze)
04:25
Ruženec
04:55
Biblia
07:00
Svätá omša
07:45
Ruženec
05:00
Oddychovka
(záb. progr., Slovensko)
06:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
07:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
08:30
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
09:05
Doktor z hôr - Nové osudy
(seriál, Nemecko, 11, 2008)
10:00
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
10:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:35
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
09:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
08:50
Vtierka Castle - II. (9., 10.)
(krimiseriál, USA, 2009)
11:00
Už dosť, šéfe!
(real. show, USA, 5, 2005)
08:30
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
11:50
Mentalista
(krimiser., USA, 22, 2008)
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
09:25
09:55
Spomíname na Ivana Stodolu - Úsmevy Ivana Stodolu
Medailón nestora slovenskej dramatiky Ivana Stodolu.
08:30
Millerovci
(komed. ser., USA, 2013)
09:10
Šperkománia
10:10
Priatelia
(komed. ser., USA, 1994)
11:10
Zakázaná láska
(romantický seriál, Turecko, 147, 2008)
08:55
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
09:40
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
11:00
Nové bývanie
(lifest. mag.)
09:45
10:05
11:15
Kurz sebaovládania - I.
(komed. ser., USA, 2012)
08:20
Doma je doma
09:20
Malí poslovia (Záchrana v katakombách)
09:50
Svedectvo
10:00
Krátke správy
10:10
Z prameňa
10:30
V Samárii pri studni
11:50
Prehľad katolíckych periodík
08:00
Oddychovka
(záb. progr., Slovensko)
09:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
10:00
Ochutené morom
(záb. progr., Slovensko)
11:00
Od Tatier k Dunaju
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
12:20
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
14:35
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 1, 2012)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:35
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
13:00
Stratené duše
(sci-fi ser., USA, 9, 2005)
-audio komentár-
13:55
Súdna sieň
(reality-ser.)
15:00
Čert nikdy nespí
(seriál, Slovensko, 2016)
12:20
Divoké kone
(seriál, Slovensko, 20, 2014)
13:35
Profesionáli
(Slovensko, 5, 2008)
14:25
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 15/22, 1989)
14:55
Ninja Factor - II. (34., 35.)
(záb. progr., Japonsko, 1997)
15:55
Dr. Dokonalý
(seriál, Slovensko, 9, 2010)
12:50
Mentalista
(krimiser., USA, 1, 2008)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
12:35
Na zdravie v kúpeľoch!
(dok. ser., Slovensko)
12:45
Belanská jaskyňa
(dok., ČS, 1985)
13:05
Veľké presuny
(dok. ser.)
13:50
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
14:20
Čo vatru nietili - Dokumentárny film o vzniku a vývoji Malej scény SND.
15:05
Žiť na ceste smrti
15:45
Tvárou v tvár
(magazín)
12:35
Vymenené životy - (244., 245.)
(ser. (dráma), Turecko, 2014)
15:05
Sandhya - svetlo môjho života
(ser. (dráma), India, 2011)
15:35
Chlapi neplačú
(ser., Slovensko, 2013)
12:20
Klenot TV
(ved. súťaž, Slovensko)
13:35
Bolesti slávnych
(komed. ser., USA, 3, 2009)
14:30
Kosti
(krimiser., USA, 25, 2005)
15:25
C.S.I.: Kriminálka Miami
(krimiser., USA, 15, 2002)
12:05
NCIS: Los Angeles - I. (21., 22.)
(krimiser., USA, 2009)
13:50
Walker, texaský ranger - VIII. (23., 24.)
(akčný ser., USA, 1993)
15:45
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 7, 1996)
12:00
Anjel Pána
12:15
Slovo v obraze (Božia milosť)
12:25
Ruženec
13:00
Fundamenty
13:55
Svedectvo
14:00
Chvály (Rieka života)
14:40
Kulmenie (Choď, ži a niekým sa staň)
15:00
Hodina milosrdenstva
15:30
Krížová cesta
12:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
13:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
14:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
15:00
Oddychovka
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
16:25
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
16:55
Doktor z hôr - Nové osudy
(seriál, Nemecko, 12, 2008)
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:10
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:55
Hawaii 5.0 - VI. (1., 2.)
(krimiser., USA, 2010)
18:50
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 16/22, 1989)
19:20
Profesionáli
(Slovensko, 6, 2008)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:30
17:45
Hokej - Tipsport Liga - Večerníček: Pa a Pi
(šport. progr.)
19:35
Bola raz jedna opera
(ser., Slovensko, 1993)
16:50
Skrytá vášeň - (89., 90.)
(ser., USA/Kolumbia, 2003)
18:35
Priatelia
(komed. ser., USA, 1994)
19:40
Mentalista
(krimiser., USA, 2008)
16:25
Stratené duše
(sci-fi ser., USA, 9, 2005)
-audio komentár-
17:25
Súdna sieň
(reality-ser.)
18:25
Súdna sieň
(reality-ser.)
19:30
19:05
NCIS: Los Angeles
(krimiser., USA, 18, 2009)
16:00
Godzone magazín
16:30
Indonézia - Povolaní žiť spolu
17:05
Môj názor (téma: arcibiskup Kirkúku a Sulemánie, o situácii v jeho diecéze)
17:30
Bosna a Hercegovina - Veriaci v Krista
18:35
Malí poslovia (Záchrana v katakombách)
19:05
Ruženec z Lúrd
19:35
Z prameňa
19:50
Prehľad katolíckych periodík
16:00
Ochutené morom
(záb. progr., Slovensko)
17:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
18:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Od Tatier k Dunaju
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
21:55
Cestou necestou
(dok. ser., Slovensko, 2015)
22:25
22:35
Kokaín
(dráma, USA, 2001)
00:35
01:25
02:55
Kokaín
(dráma, USA, 2001)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
23:40
Neporaziteľný
(-či. akčný , USA/Nemecko, 2002)
01:40
Pach krvi 6: Krvavý hotel
(horor, USA, 2014)
03:05
20:35
1890
(ser., Slovensko, 3, 2016)
21:50
Nikto nie je dokonalý
(talk show, Slovensko)
23:25
01:45
It's Always Sunny in Philadelphia - IX. (9., 10.)
(komed. ser., USA, 2005)
titulky v obraze
02:25
Agent
(akčný ser., USA, 3, 2007)
03:05
Liga snov - V. (1.)
(komed. ser., USA, 2009)
03:25
Profesionáli
(Slovensko, 6, 2008)
20:30
Farma - Deň štvrtý
(reality show, Slovensko)
21:40
Farma - Duel
(reality show, Slovensko)
23:35
Smrtonosná zbraň 2
(akčný kom., USA, 1989)
02:00
Mentalista
(krimiser., USA, 22, 2008)
02:40
Mentalista
(krimiser., USA, 1, 2008)
03:20
NCIS: Los Angeles
(krimiser., USA, 21, 2009)
20:10
Família
(záb. mag.)
20:40
Adam Šangala
(ser., ČS, 2, 1972)
21:40
Kapitál
(dráma, Francúzsko, 2012)
23:30
BJD 2016
(ser.)
00:25
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:15
20:30
Ľúbostný list
(rodinný f., USA, 2015)
22:15
Bostonské vraždy - V. (15., 16.)
(krimiser., USA, 2010)
00:05
Smrť školáčky
(dráma, Nemecko, 2010)
02:05
Priatelia
(komed. ser., USA, 1994)
02:50
Stratená duša - III. (7., 8.)
(krimiser., Kanada, 2010)
20:30
Myšlienky vraha - I. (13., 14.)
(krimiser., USA/Kanada, 2005)
22:30
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
22:50
Žrebovanie
23:00
Kravaťáci
(komed. ser., USA, 13, 2011)
23:55
Mladí farmári - II. (6., 7.)
(dok. ser., VB, 2013)
01:50
Dr. Dokonalý
(seriál, Slovensko, 9, 2010)
02:30
Divoké kone
(seriál, Slovensko, 20, 2014)
03:25
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
20:15
Uhol pohľadu
(triler, USA, 2008)
22:00
Purpurové rieky
(krimi, Francúzsko, 2000)
00:10
Buldog
(triler, USA, 1988)
02:20
Smrtiaca zbraň
(akčný , USA, 2008)
20:05
Spravodajský súhrn
20:30
Effeta (Jn 9, 1 - 41)
21:05
Viera do vrecka
21:20
Svedectvo
21:25
Chvály (Lámačské chvály)
22:05
Svedectvo
22:10
Duchovná poradňa (autor: Michal Zamkovský, téma: Ako sa priblížiť k Bohu?)
22:40
Doma je doma
23:40
Z prameňa
00:03
Spravodajský súhrn
00:30
V Samárii pri studni
01:55
Hudobné pódium (Festival gregoriánskeho chorálu)
02:35
Obrazy krížovej cesty
03:00
vKontexte (autor: Martin Kramara, téma: Don Titus Zeman)
03:35
Filipíny - Cesta k Všemohúcemu
20:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
21:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
22:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
23:00
Staré dobré časy s...
(talk show, Slovensko)
00:00
Hráme na dobrú noc
(záb. progr., Slovensko)
01:00
Senzi noc
(záb. progr., Slovensko)

Odporúčame