Zobraz program na: včera dnes zajtra 25.8. 26.8. 27.8. 28.8. 29.8.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
04:05
Svet v obrazoch
(Slovensko)
05:20
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
06:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:00
07:30
04:10
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:55
07:40
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
04:15
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
05:10
Ako som spoznal vašu mamu
(komed. ser., USA, 2005)
05:50
Skutočné paničky z Orange County
(reality-ser., USA, 2006)
07:15
Fórky, vtipky
(komed. ser., USA, 1990)
04:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 6, 2003)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:15
Šťavnatý vŕšok
(anim. ser., Kanada/VB, 1999)
06:40
Hurvínkov rok
(ser., Česko, 2003)
06:50
Máša a medveď
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Bob a Bobek na cestách
(kresl. ser., ČS)
07:00
Levík Raa Raa
(ser., VB, 2011)
07:10
Ako si vycvičiť drakov
(anim. ser., USA, 2012)
07:35
Geolino
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2012)
07:45
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:45
Cigánky
(ser., USA/Mexiko, 2004)
06:10
Sandhya - svetlo môjho života
(ser. (dráma), India, 2011)
06:55
Fatmagül
(ser. (dráma), Turecko, 64, 2010)
04:15
Skutočné paničky z New Jersey
(reality-ser., USA, 12, 2009)
04:55
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
05:50
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
06:25
Panelák
(ser., Slovensko, 2013)
05:20
Crazy TV
(záb. progr., Ukrajina, 2012)
05:40
Aj múdry schybí
(záb. progr., Slovensko)
06:50
Crazy TV
(záb. progr., Ukrajina, 2012)
07:25
Doba prílivu
(akčný ser., USA, 1994)
04:05
Kulmenie (Montserrat)
04:25
Ruženec z Lúrd
05:05
Biblia: Život Ježiša
07:00
Svätá omša
07:45
Ruženec
05:00
Oddychovka
(záb. progr., Slovensko)
06:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
07:00
Senzi paráda
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
08:30
Svet z vtáčej perspektívy
(prírodop. ser., VB, 2011)
09:00
10:00
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
10:55
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:50
Pod povrchom
(seriál, Slovensko, 43, 2011)
08:30
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 1989)
09:25
Vytunuj mi fáro
(reality-ser., USA, 2004)
10:20
Ako som spoznal vašu mamu
(komed. ser., USA, 13, 2005)
10:50
Hviezdna brána
(sci-fi ser., USA, 1997)
08:45
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 51, 2012)
09:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
10:50
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
08:45
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
09:30
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
09:40
Hájnikova žena
(ČS, 1971)
11:10
Bola raz jedna záhrada
(ser., ČS, 1973)
11:20
Bola raz jedna záhrada
(ser., ČS, 1973)
11:30
Obedníček
(pre deti, Slovensko)
11:40
Malý medvedík
(kresl. ser., Kanada/Čína, 1995)
11:45
Rozprávky na dobrú noc
(anim. ser., Francúzsko/Nemecko/VB, 1993)
11:50
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:25
Pestúnka Fran
(komed. ser., USA, 11, 1993)
08:55
Šperkománia
(Slovensko)
09:55
Pestúnka Fran
(komed. ser., USA, 12, 1993)
10:55
Nekonečná láska
(ser. (dráma), Turecko, 2015)
08:25
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
09:35
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
11:00
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
09:45
Wolverine
(anim. ser., USA/Japonsko, 2011)
10:05
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
11:15
V mene zákona
(krimiser., Slovensko, 2009)
08:20
Doma je doma (Rada pre mládež)
09:20
Ichtis - antivírus pre deti
10:00
Bod prístupný dobru
10:10
Z prameňa
10:30
V škole Ducha (autor: Anton Ziolkovský, téma: Radosť nového života)
11:00
Fundamenty (Čnosti)
09:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
10:00
Ochutené morom
(záb. progr., Slovensko)
11:00
Od Tatier k Dunaju
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
12:20
Julie Lescautová
(krimiser., Francúzsko, 1992)
13:55
14:30
Profesionáli
(krimiser., VB, 31, 1977)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:45
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
14:50
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
13:00
Bostonské zločiny
(ser. (dráma), USA, 17, 2004)
14:10
Kutyil s.r.o.
(Slovensko, 11, 2008)
15:05
Vytunuj mi fáro
(reality-ser., USA, 2004)
12:00
14:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 13, 1996)
15:00
12:35
Cyklopotulky
(cestop. ser., Slovensko, 2017)
12:45
Smejeme sa storočiami
(seriál, Slovensko, 2010)
13:10
Bitka o Van Gogha
(kom., ČS, 1979)
14:00
Čas, ktorý žijeme
(dok., ČS, 1968)
15:00
Boj o Polom
(dok., ČS, 1989)
15:30
60 zabijakov divočiny
(dok. ser., VB, 2009)
15:55
60 zabijakov divočiny
(dok. ser., VB, 2009)
13:15
Láska na druhý pokus
(komed. ser., Turecko, 49, 2015)
14:35
Sandhya - svetlo môjho života
(ser. (dráma), India, 2011)
15:35
Chlapi neplačú
(ser., Slovensko, 232, 2013)
12:05
Klenot TV
(ved. súťaž, Slovensko)
13:30
Kosti
(krimiser., USA, 14, 2005)
14:30
C.S.I.: Kriminálka Miami
(krimiser., USA, 22, 2002)
15:25
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 1, 2000)
13:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 2, 1996)
14:05
Doba prílivu
(akčný ser., USA, 1994)
12:00
Anjel Pána
12:25
Ruženec
13:00
Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Žijem to, čo mám žiť?)
13:30
Vatikánsky magazín
14:05
Nová kvalita života
14:20
Púť do Santiaga de Compostela
14:45
Slovo v obraze (Svätá Mária Magdaléna)
15:00
Hodina milosrdenstva
15:30
Ruženec z Lúrd
12:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
13:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
14:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
15:00
Oddychovka
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
16:25
Svet z vtáčej perspektívy
(prírodop. ser., VB, 2011)
16:55
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
17:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:15
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
18:00
Súdna sieň
(reality-ser.)
19:00
16:05
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 1989)
17:00
Fórky, vtipky
(komed. ser., USA, 1990)
17:30
Hviezdna brána
(sci-fi ser., USA, 1997)
19:20
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
19:35
Kutyil s.r.o.
(Slovensko, 12, 2008)
17:00
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:00
Super - zmysly
(dok. ser., VB, 2014)
17:40
Majstri ľudovej umeleckej výroby
(dok. ser., Slovensko, 2016)
17:45
Ahoj Slovensko
(magazín, Slovensko)
18:30
18:35
Malý medvedík
(kresl. ser., Kanada/Čína, 1995)
18:45
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
Levík Raa Raa
(ser., VB, 2011)
18:55
Poštár Pat
(anim. ser., VB, 1981)
19:10
Ako si vycvičiť drakov
(anim. ser., USA, 2012)
19:35
Geolino
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2012)
19:45
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
16:40
Cigánky
(ser., USA/Mexiko, 2004)
18:35
Pestúnka Fran
(komed. ser., USA, 1993)
19:40
Monk
(krimiser., USA, 5, 2002)
16:20
Dr. Ludsky
(seriál, Slovensko, 15, 2010)
17:25
Vraždy v Midsomeri
(krimiser., VB, 2, 1997)
19:30
Kosti
(krimiser., USA, 15, 2005)
16:00
Lovec zločincov
(akčný ser., USA, 2011)
18:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 83, 1996)
19:00
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 13, 1996)
16:00
Putovanie po Svätej zemi
16:30
Spojení oceánom (Libor Marek, Detroit, USA)
17:05
Viera do vrecka (Eucharistia)
17:30
Doma je doma (Hviezdoslav a mamona)
18:35
Ichtis - antivírus pre deti
19:05
Ruženec z Lúrd
19:35
Z prameňa
16:00
Ochutené morom
(záb. progr., Slovensko)
17:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
18:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Od Tatier k Dunaju
(záb. progr., Slovensko)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkízaDvojkaDomaWauDajtoTelevízia LuxSenzi
20:25
Čo ja viem
(záb. progr., Slovensko)
21:55
Čierne ovce
(dráma, ČS, 1973)
23:05
Profesionáli
(krimiser., VB, 31, 1977)
23:55
Čo ja viem
(záb. progr., Slovensko)
01:30
Čierne ovce
(dráma, ČS, 1973)
02:35
Julie Lescautová
(krimiser., Francúzsko, 1992)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Nikto nie je dokonalý
(talk show, Slovensko)
23:50
Paranormálne záhady
(dok. ser., USA, 14, 2011)
00:55
Bostonské zločiny
(ser. (dráma), USA, 18, 2004)
01:55
Vikingovia
(akčný ser., Írsko/Kanada, 7, 2013)
03:00
03:25
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
22:30
23:35
V službách KGB
(ser. (dráma), USA, 4, 2013)
00:35
Kutyil s.r.o.
(Slovensko, 12, 2008)
01:30
Fórky, vtipky
(komed. ser., USA, 1990)
02:00
02:45
Paranormálne záhady
(dok. ser., USA, 14, 2011)
03:30
V službách KGB
(ser. (dráma), USA, 4, 2013)
20:30
Dobre vedieť!
(ved. súťaž, Slovensko, 2016)
21:40
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
23:50
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 13, 1996)
00:50
02:15
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
03:30
20:10
SK Dejiny
(Slovensko, 2017)
21:30
Jan Svěrák: Lekcia filmu a hudby
(dok., Slovensko, 2017)
21:55
V mene otca
(biografická dráma, VB/Írsko, 1993)
00:05
20:30
Nekonečná láska
(ser. (dráma), Turecko, 2015)
22:30
Láska na druhý pokus
(komed. ser., Turecko, 50, 2015)
23:25
Ženy z rodu Gilmorovcov
(komed. ser., USA, 18, 2000)
00:20
Upírske denníky
(dobrodr. ser., USA, 22, 2009)
01:05
Pestúnka Fran
(komed. ser., USA, 1993)
01:55
Kým nás smrť nerozdelí
(komed. ser., USA, 2006)
02:20
Adela show
(záb. progr., Slovensko)
03:50
Chlapi neplačú
(ser., Slovensko, 232, 2013)
20:30
C.S.I.: Kriminálka Miami
(krimiser., USA, 23, 2002)
21:30
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
(krimiser., USA/Kanada, 2, 2000)
22:25
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
22:35
Vražedné práva
(ser., USA, 11, 2014)
23:30
Dr. Ludsky
(seriál, Slovensko, 16, 2010)
00:35
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
00:40
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
02:35
Pod povrchom
(seriál, Slovensko, 43, 2011)
03:20
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
20:15
Pomstiteľ
(krimi dráma, USA, 2014)
22:00
John Q - Srdce pre syna
(triler, USA, 2002)
00:20
Šokujúce videá
01:20
Tele tele
(komed. ser., Česko, 2000)
20:05
Spravodajský súhrn
20:25
vKontexte (autor: Juraj Vittek, téma: Exorcizmus, diabol, realita i móda)
20:55
Gréckokatolícky magazín
21:15
Na strane práva (Pracovnoprávne vzťahy)
21:30
Správy zo Svätej zeme
21:50
Svedectvo
21:55
Chvály (F6)
22:40
Doma je doma (Matka a dcéra - jedinečný vzťah)
23:40
Z prameňa
00:03
Spravodajský súhrn
00:15
V škole Ducha (autor: Anton Ziolkovský, téma: Radosť nového života)
00:50
Doma je doma (Rehole.sk)
01:50
Gréckokatolícky magazín
02:05
Duchovná poradňa (autor: Ján Buc, téma: Žijem to, čo mám žiť?)
02:35
Môj názor (hosť: Mark Regnerus, téma: Dôsledky výchovy detí homosexuálnymi pármi)
03:00
Univerzita tretieho veku (autor: Ľubomíra Cehuľová, téma: 7. - 10. prikázanie)
03:45
Priateľstvo z Lúrd
20:00
Zahoď starosti
(talk show, Slovensko)
21:00
Muzikanti, hrajte!
(záb. progr., Slovensko)
22:00
Senzi šlágre
(záb. progr., Slovensko)
23:00
Staré dobré časy s...
(talk show, Slovensko)
00:00
Hráme na dobrú noc
(záb. progr., Slovensko)
01:00
Senzi noc
(záb. progr., Slovensko)

Odporúčame