ČT sportDigi SportEurosportEurosport 2Nova SportSport1Sport2Sport 5Extreme Sports
04:05
Cyklokros
(sport. poř.)
05:20
05:45
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
06:00
Házená - Extraliga
(sport. poř.)
07:50
Panorama
(Česko)
04:15
Cyklistika
(sport. poř.)
07:15
Snooker
(sport. poř.)
04:45
Formule 2
(sport. poř.)
06:00
Teleshopping
(reklamní f.)
ČT sportDigi SportEurosportEurosport 2Nova SportSport1Sport2Sport 5Extreme Sports
10:05
Fotbal - HET liga
(sport. poř.)
11:10
Golf
(sport. poř.)
11:40
Olympijský magazín
(sport. poř.)
09:30
WATTS
(sport. poř.)
10:45
Snooker
(sport. poř.)
11:05
Teleshopping
(reklamní f.)
11:25
World of Freesports
(sport. poř., USA)
11:50
World of Freesports
(sport. poř., USA)
10:00
Teleshopping
(reklamní f.)
11:00
08:00
Predator run - Master veekend Klínovec - Závěrečný závod překážkového závodu ze série Predator Run
08:20
Czech Truck Racing Team - ETRC 2017, Hungaroring
08:35
Praga Arena - Kart Indoor
08:45
Memoriál Otakara Tomana - motokros Slapy
09:10
Jezdecký magazín (38/2017) - zajímavosti o koních
09:30
Red Bull X-Alps 2017 - Dokument z 8. ročníku extrémního závodu v paraglidingu
10:25
MSR Rally Trebišov - Majstrovstvá Slovenska v rally
10:55
MK Motorsport, VK Sport Racing 3 - MČR v rally - Rally Bohemia, Barum Czech Rally Zlín
11:20
Jak se stát inženýrem ve F1 - Jak se hledá nejtalentovanější inženýr do týmu F1
11:50
Skvosty s vůní benzínu - Výstava historických i moderních luxusních vozů
ČT sportDigi SportEurosportEurosport 2Nova SportSport1Sport2Sport 5Extreme Sports
12:05
Panorama
(Česko)
12:25
Sportovní zprávy
(sport. poř.)
14:45
Cyklokros
(sport. poř.)
15:10
Sport v regionech
(sport. poř.)
15:30
13:00
Snooker
(sport. poř.)
12:15
WATTS
(sport. poř.)
14:30
Cyklistika
(sport. poř.)
12:50
Teleshopping
(reklamní f.)
13:05
World of Freesports
(sport. poř., USA)
13:30
Golf
(sport. poř.)
15:30
Golf
(sport. poř.)
12:05
Prague Open 2017 - sestřih závodu na ploché dráze
12:25
Multi-S Radouňská rallye 2017 - Českomoravský pohár rallye
12:40
Lotus ve Formuli 3.5 - historie a současnost českého týmu z Žebráku
12:50
Český motokros vstupuje do MS - představení týmu JD 191 KTM Racing
13:05
Datev Challenge Roth 2017 - Sestřih z populárního tradičního německého triatlonového závodu
13:30
Golemtech Rallycross Cup 2017 - Sedlčanská kotlina
13:50
Drone Champions League (1) - Sestřih ze závodu dronů v Paříži
14:20
Pozor vlak (9/2017) - Železnice z druhé strany
14:55
Carp Marathon Praha 2017 - sedmý ročník mezinárodních kaprařských závodů
15:10
Gladiator Challenge 2017 - Gym Wars Games - soutěže gymů ve workoutových výzvách
15:30
Obzory sportovních osobností (10) - Libor Dušek - horolezec
15:45
Taekwondo - životní cesta - kondice, sebeobrana, pohyb - to je Taekwondo!
ČT sportDigi SportEurosportEurosport 2Nova SportSport1Sport2Sport 5Extreme Sports
16:00
World Rugby
(sport. poř.)
16:25
České ragby
(sport. poř.)
16:35
16:30
Cyklistika
(sport. poř.)
16:00
Lenz Adam Cup 2017 - Rally Příbram
16:25
MSR PAV Ožďanské serpentíny - Majstrovstvá Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu
16:55
Traiva Rally Cup 2017 - automobilová soutěžní exhibice - Kopřivnice V.
17:15
Hyundai Motorsport Magazín (11) - pohled do zákulisí týmu Hyundai Motorsport
17:30
GoPro Magazín (19/2017) - Magazín extrémních sportů
17:45
CzechOne Tour 2017 - Kenox Cup Mstětice & Sokolov Trophy
18:50
Wenger Czech Adventure Race - Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním závodě družstev
19:10
MS disco dance a disco freestyle - Mistrovství světa v Chomutově
19:35
CueBall - magazín o billiaru
ČT sportDigi SportEurosportEurosport 2Nova SportSport1Sport2Sport 5Extreme Sports
20:05
Fotbal - HET liga
(sport. poř.)
00:40
World Rugby
(sport. poř.)
01:05
České ragby
(sport. poř.)
01:10
01:35
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
03:40
Fotbal - HET liga
(sport. poř.)
20:00
Snooker
(sport. poř.)
22:55
01:30
Snooker
(sport. poř.)
03:00
Cyklistika
(sport. poř.)
20:30
Fotbal - Bundesliga
(sport. poř.)
22:25
22:30
Cyklistika
(sport. poř.)
00:55
01:30
Cyklistika
(sport. poř.)
03:00
Snooker
(sport. poř.)
20:20
Golf
(sport. poř.)
20:45
Box
(sport. poř.)
21:15
GOAL
(42)
23:00
00:50
Element
(magazín, Česko, 346)
20:05
Merzouga Rally 2017 - sestřih maratonské soutěže Dakar Series
21:00
6h LeMOST II. Makpak Endurance 2017 - Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
21:25
SOP Brno - Digmia Day - Slovenský okruhový pohár
21:40
Czech Truck Racing Team - ETRC 2017, Hungaroring
21:55
JBC 4X Revelations 2016 - Sestřih závodu světové série ve fourcrossu
22:20
Predator run - Master veekend Klínovec - Závěrečný závod překážkového závodu ze série Predator Run
22:45
ZSE Rallycross Greinbach 2017 - reportáž ze závodu Zóny střední Evropy v rallycrossu
23:00
XVI. Auto In Rallye Železné hory - Českomoravský pohár rallye
23:20
Czech Dance Masters 2017 - galavečer a grandfinále tanečních soutěží
23:45
ME PAV Dobšinský kopec - Majstrovstvá Európy v pretekoch automobilov do vrchu
00:15
Noční vysílání

Odporúčame