Disney Channel
04:00
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice
(anim. komedie, USA, 17, 2013)
04:25
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice
(anim. komedie, USA, 18, 2013)
04:50
Maskovaný kocour
(anim. ser., VB, 12, 2016)
05:15
Maskovaný kocour
(anim. ser., VB, 12, 2016)
05:40
Škeblík
(anim. ser., USA/Francie, 1, 2014)
05:55
Králíčci
(anim. ser., 25)
06:00
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 16, 2014)
06:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour
(anim. ser., Francie, 13, 2015)
06:55
Králíčci
(anim. ser., 5)
07:00

(anim. ser., USA, 6, 2017)
07:25
Milo a Murphyho zákon
(anim. ser., USA, 4, 2016)
07:40
Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
(anim. ser., USA, 12, 2014)
07:55
Průvodce všehoschopného hráče
(komed. ser., USA, 11, 2015)
Disney Channel
08:25
Myšák Mickey
(anim. ser., 33)
08:30
Mickey a závodníci
(anim. ser., USA, 11, 2017)
08:55
Myšák Mickey
(anim. ser., 12)
09:00
Milesova vesmírná dobrodružství
(loutk. ser., USA, 32, 2015)
09:30
Zhu Zhu
(anim. ser., USA/Kanada, 17, 2016)
10:00
Elena z Avaloru
(anim. ser., USA, 16, 2016)
10:30
Lví hlídka
(anim. ser., USA, 5, 2016)
11:00
Kouzelná Beruška a Černý kocour
(anim. ser., Francie, 12, 2015)
11:30
Život uprostřed
(komed. ser., USA, 20, 2016)
Disney Channel
12:00
The Lodge
(komed. ser., VB, 3, 2016)
12:30
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 5, 2014)
13:00
Myšák Mickey
(anim. ser., 26)
13:05
Star proti silám zla
(kresl. ser., USA, 9, 2015)
13:25

(anim. ser., USA, 9, 2017)
13:30
Soy Luna
(komed. ser., Argentina, 81, 2016)
14:30
Táborníci z Kikiwaka
(komed. ser., USA, 31, 2015)
15:00
Laboratorní krysy
(komed. ser., USA, 85, 2012)
15:30
Bizaardvark
(komed. ser., USA, 4, 2016)
Disney Channel
16:00
Alex & spol.
(komed. ser., Itálie, 51, 2015)
16:30
Elena z Avaloru
(anim. ser., USA, 9, 2016)
17:00

(anim. ser., USA, 5, 2017)
17:30
Kouzelná Beruška a Černý kocour
(anim. ser., Francie, 26, 2015)
18:00
Disney11
(anim. ser., 47)
18:30
Laboratorní krysy
(komed. ser., USA, 85, 2012)
19:00
Soy Luna
(komed. ser., Argentina, 82, 2016)
Disney Channel
20:00
Průvodce všehoschopného hráče
(komed. ser., USA, 19, 2015)
20:30

(anim. ser., USA, 5, 2017)
21:00
Alex & spol.
(komed. ser., Itálie, 17, 2015)
21:30
Soy Luna
(komed. ser., Argentina, 82, 2016)
22:30
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 5, 2014)
22:55
Myšák Mickey
(anim. ser., 10)
23:00
Škeblík
(anim. ser., USA/Francie, 17, 2014)
23:30
Škeblík
(anim. ser., USA/Francie, 18, 2014)
00:00
Violetta
(seriál, Argentina, 229, 2012)
00:50
Disney Star Darlings
(komed. ser., USA, 14, 2015)
00:55
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 35, 2014)
01:20
Binny a duchové
(komed. ser., Německo, 4, 2013)
01:50
Binny a duchové
(komed. ser., Německo, 5, 2013)
02:20
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice
(anim. komedie, USA, 17, 2013)
02:45
Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice
(anim. komedie, USA, 18, 2013)
03:10
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 17, 2014)
03:35
Tajemství Evermooru
(dobrodr. ser., USA, 18, 2014)

Odporúčame