Zobraz program na: včera dnes zajtra 20.4. 21.4. 22.4. 23.4. 24.4.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:00
Sila lásky - VI. (5., 6.)
(ser., Nemecko, 2005)
04:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
05:55
Sila lásky - VI. (57.)
(ser., Nemecko, 2005)
06:45
McLeodove dcéry - IV. (2.)
(dobrodr. ser., Austrália, 2001)
07:30
Doktor z hôr - Nové osudy - (8.)
(ser., Nemecko/Rakúsko, 2008)
04:05
Panelák
(ser., Slovensko, 52, 2013)
04:50
Rodinné záležitosti - (6.)
(ser., Slovensko, 2013)
05:50
Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku
(rodinný f., Nemecko, 2006)
04:05
Carpocalypse - I. (6.)
(USA)
04:50
Kutyil s.r.o. - (14.)
(Slovensko, 2008)
07:00
Eurominúty
04:45
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:40
07:00
"Honza málem králem"
(kom., ČS, 1976)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:15
Veľké putovanie Bolka a Lolka
(kres., Poľsko, 1977)
10:00
Služby Božie na Veľký piatok - Priamy prenos
11:35
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
08:00
Peter Pan
(kres., USA, 1953)
09:40
Maturitný ples
(kom., USA, 2011)
obrázok
11:55
Sladký život - 2013, USA, Komédia
08:15
Simpsonovci prázdninový maratón - XVI. (7.-12.)
(kresl. ser., USA, 1989)
11:25
Volanie severu
(dok., USA, 2007)
08:45
On je fakt božský!
(kom., USA/VB/Nemecko, 2008)
10:50
Peklo s princeznou
(Česko/Nemecko, 2008)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
12:05
Pomsta
(kom., ČS, 1975)
13:15
Cesta za šťastím
(TV , Rakúsko/Nemecko, 2010)
obrázok
15:50
14:05
Múmia
(dobr., USA, 1999)
13:20
Rodičovstvo
(kom., USA, 1989)
obrázok
13:05
Bláznivý tábor
(rod. kom., USA, 2007)
14:55
Spy Kids 4
(akčný kom., USA, 2011)
obrázok
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
17:25
Karol - človek, ktorý sa stal pápežom - (1.)
(hist., Taliansko/Poľsko/Kanada, 2006)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:45
Hľadá sa Nemo
(anim., USA, 2003)
19:00
Veľké Noviny TV JOJ
19:50
16:00
Druhá šanca
(western, Taliansko, 2009)
16:45
Kráska z Manhattanu
(rom. kom., USA, 2002)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:20
Čo ja viem
(záb. progr., Slovensko)
21:40
Fetiše socializmu - Montérky v minisukni
(ser., Slovensko, 2014)
22:10
Zberateľ rekordov
(rom. Dráma, Nemecko, 2012)
obrázok
23:40
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Adela Banášová a Libor Bouček
(talk show, Slovensko)
00:40
Karol - človek, ktorý sa stal pápežom - (1.)
(hist., Taliansko/Poľsko/Kanada, 2006)
02:15
Cesta za šťastím
(TV , Rakúsko/Nemecko, 2010)
03:45
Zberateľ rekordov
(rom. Dráma, Nemecko, 2012)
20:00
20:30
Voda pre slony
(rom. Dráma, USA, 2011)
obrázok
23:05
Vražedná rýchlosť
(akčný , USA, 2010)
01:40
Minulosť sa vracia
(krimi, Francúzsko, 2009)
03:30
Vzkriesenie Valhaly
(akčný , Dánsko/VB, 2009)
20:30
Minulosť sa vracia
(krimi, Francúzsko, 2009)
22:40
X Factor
(hudobná ou, Slovensko/ČS, 2014)
00:05
Liga snov - II. (5., 6.)
(komed. ser., USA, 2009)
00:55
Zákon gangu - IV. (11.)
(krimiser., USA, 2008)
obrázok
01:55
Ghost Dog: Nemilosrdný zabijak
(akčný , Francúzsko/Nemecko/USA/Japonsko, 1999)
03:45
Akty X - VII. (7., 8.)
(ser., USA, 1993)
20:30
Karate Kid
(akčný , USA/Čína, 2010)
obrázok
23:30
Skutočná guráž
(western, USA, 2010)
01:40
Neľútostný zabijak
(akčný , USA, 2010)
03:20
Skutočná guráž
(western, USA, 2010)

Odporúčame