Zobraz program na: včera dnes zajtra 23.4. 24.4. 25.4. 26.4. 27.4.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:35
05:35
Púť do Santiaga de Compostela - Hľadanie samého seba na ceste do známeho cieľa pútnikov - do Santiaga de Compostela.
06:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:15
Pingu - (26.)
Ráno s trpaslíkmi

(anim. ser., Švajčiarsko/Južná Kórea, 1986)
07:20
Požiarnik Sam - Popoludnie s dychovkou
Ráno s trpaslíkmi

(anim. ser., VB, 1987)
07:30
Franklin - (21.)
Franklin a zubná víla
Ráno s trpaslíkmi

(kresl. ser., Kanada/Francúzsko/USA, 1997)
07:45
Škaredé káčatko - Škaredá húsenica
1997, Španielsko, Seriál
Ráno s trpaslíkmi
04:05
Kniha džungle
(kres., Rusko/USA, 1967)
05:30
Ultimate Spider-Man
(anim. ser., USA, 2012)
06:15
Káčerovo - I.
(anim. ser., USA, 1987)
07:15
Dobrodružstvo vo vesmíre
(rodinný f., USA/Kanada, 2009)
04:05
Spiknutie
(horor, Slovensko, 2012)
05:30
Miesto činu Frankfurt: Hra na smrť - 1997, Nemecko, Seriál
07:00
Eurominúty
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Čarodejnice - V. (15.)
(ser., USA, 1998)
06:45
Legendy Chima - I.
(anim. ser., Dánsko/India/Thajsko, 2013)
07:10
Scooby-Doo - I.
(kresl. ser., USA, 1976)
07:35
Kung Fu Panda - II. (3.)
(anim. ser., USA, 2011)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:10
Garfield - II.
Ráno s trpaslíkmi

(anim. ser., Francúzsko, 2008)
08:20
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko)
08:40
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
09:05
Život rýb - Nebezpečenstvá mora
(Francúzsko, 2011)
09:35
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
10:00
Veľkonočná svätá omša - Priamy prenos z Nitry.
11:55
Veľkonočné Urbi et Orbi - Priamy prenos z Ríma.
09:00
Šéf v utajení - II. (11.)
(reality-ser., USA, 2010)
10:00
Stratené duše - II. (1., 2.)
(ser., USA, 2005)
-audio komentár-
obrázok
08:00
Ninja Factor - II.
(záb. progr., Japonsko, 1997)
08:30
Tak sa vozia milionári - (10.)
(dok. ser., USA, 2009)
09:05
Faktor strachu - II. (2.)
(reality-ser., USA, 2001)
10:20
Vytunuj mi fáro - II. (9., 10.)
(reality-ser., USA, 2004)
11:35
Da Vinci - Svet zázrakov
(magazín, Slovensko)
08:05
Tučniaky z Madagaskaru - II. (3.)
(anim. ser., USA, 2008)
08:30
Formula 1 - Veľká cena Číny
Priamy prenos
11:15
Karate Kid
(akčný , USA/Čína, 2010)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
12:30
Nebíčko v papuľke - Veľká Noc
(Slovensko)
13:00
Ohňom a mečom - (3.)
(ser., Poľsko, 1999)
obrázok
13:55
Ohňom a mečom - (4.)
(ser., Poľsko, 1999)
14:50
15:55
Mahuliena, Zlatá panna
(celoveč. f., SRN/ČS, 1986)
12:05
Múmia sa vracia
(dobr., USA, 2001)
14:50
Návrh
(rom. kom., USA, 2009)
12:25
Tajomstvá histórie - IV. (2.)
(hist., USA, 2006)
13:25
14:25
Tak sa vozia milionári - (11.)
(dok. ser., USA, 2009)
14:55
C.S.I.: Kriminálka New York - V. (24., 25.)
(krimiser., USA/Kanada, 2004)
14:00
Harry Potter a Dary smrti 2
(dobr., VB/USA, 2011)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
17:25
Karol - človek, ktorý sa stal pápežom - (3.)
(hist., Taliansko/Poľsko/Kanada, 2006)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
17:30
Cena je správna
(záb. progr., Slovensko)
-audio komentár-
18:00
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
Veľké Noviny TV JOJ
19:50
16:45
Zrelé víno
(kom., ČS, 1981)
obrázok
18:50
Zberači - (12.)
(dok. ser., USA, 2009)
19:50
Da Vinci - Svet zázrakov
(magazín, Slovensko)
16:40
Asterix a Obelix kontra Cézar
(kom., Francúzsko, 1999)
obrázok
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:20
Rómeo a Júlia - (1.)
(dráma, Taliansko, 2014)
21:55
Rómeo a Júlia - (2.)
(dráma, Taliansko, 2014)
23:35
Komisárka - (15.)
Zlé prebudenie

(krimiser., Nemecko, 1994)
obrázok
00:25
Komisárka - (16.)
Rinčanie zbraní

(krimiser., Nemecko, 1994)
01:15
Karol - človek, ktorý sa stal pápežom - (3.)
(hist., Taliansko/Poľsko/Kanada, 2006)
02:45
Pomsta
(kom., ČS, 1975)
03:55
Ohňom a mečom - (3.)
(ser., Poľsko, 1999)
20:00
20:30
X Factor
(hudobná ou, Slovensko/ČS, 2014)
22:00
Neriadená strela
(akčný kom., VB/Francúzsko, 2010)
obrázok
00:05
Rozsudok smrti
(akčný , USA, 2007)
02:20
Rambo IV.
(akčný , USA/Nemecko, 2008)
03:55
Nové bývanie
(lifest. mag.)
20:30
Zelená míľa
(fantast. triler, USA, 1999)
obrázok
00:30
Rambo IV.
(akčný , USA/Nemecko, 2008)
02:15
Noc živých lúzrov
(horor. kom., Nemecko, 2004)
03:40
Zrelé víno
(kom., ČS, 1981)
20:30
Cesta na tajomný ostrov 2
(akčný , USA, 2012)
obrázok
22:15
Neporaziteľný 3: Vykúpenie
(akčný , USA, 2010)
00:25
Paranormal Activity 2
(horor, USA, 2010)
02:10
Cesta na tajomný ostrov 2
(akčný , USA, 2012)
03:40
Paranormal Activity 2
(horor, USA, 2010)

Odporúčame