JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:35
Park
(magazín, Slovensko)
06:10
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:35
Rusty
(anim. ser., Belgicko/Holandsko, 2016)
06:40
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
06:50
Kniha džunglí
(anim. ser., India/Nemecko/Francúzsko, 2010)
07:00
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:15
Prasiatko Peppa
(kresl. ser., VB, 2004)
07:20
Včielka Maja
(kresl. ser., Belgicko/Francúzsko/Nemecko, 16, 2012)
07:35
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 31, 2012)
07:50
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
04:45
06:15
Dr. Dolittle 2
(rod. kom., USA, 2001)
05:10
Črepiny Plus
Svet neuveriteľných skutočností.
05:30
Skutočné paničky z Orange County
(reality-ser., USA, 2006)
06:55
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Zajac Bugs a priatelia
(anim. ser., USA, 1985)
06:10
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
06:55
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
07:50
Legenda o sovích strážcoch
(anim., USA/Austrália, 2010)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:00
Mickey Mouseov klub
(anim. ser., USA, 4, 2007)
08:25
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
08:55
TvMiniUni
(pre deti, Slovensko)
09:15
Posledný krajec
(rozpr., Slovensko, 1992)
09:45
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
10:15
Čína z vtáčej prespektívy
(pop. ved. ser., Čína/Szingapúr/NZ/Nemecko, 1, 2015)
11:05
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
11:25
Svet v obrazoch
(Slovensko)
08:05
Sofia Prvá
(anim. ser., USA, 2013)
08:55
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
10:30
Star Wars: Sila sa prebúdza
(sci-fi, USA, 2015)
08:20
Fakty a fikcie
(sci-fi ser., USA, 10, 2010)
09:40
Dedo
(rod. kom., Česko, 2016)
09:50
Shrek Tretí
(anim., USA, 2007)
11:30
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
13:00
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
13:35
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
(dok. ser., Slovensko, 2015)
13:55
14:45
Pomáda
(hud., USA, 1978)
13:50
Percy Jackson: More oblúd
(fantast. f., USA, 2013)
15:50
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
12:30
Všetko čo mám rád
(hudobná show, Slovensko)
14:30
Buddy mieri na Západ
(western kom., Taliansko, 1981)
13:40
Stážista
(par., USA, 2015)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:40
"Četnické humoresky"
(ser., Česko, 12, 2003)
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:50
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)
17:50
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
16:30
Amerika má talent
(záb. progr., USA, 2006)
titulky v obraze
19:35
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
19:45
Profesionáli
(Slovensko, 2008)
16:10
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:30
Princ a Večernica
(rozpr., ČS, 1979)
21:50
Chlapci v mojom živote
(biografická dráma, USA, 2001)
00:00
01:55
Princ a Večernica
(rozpr., ČS, 1979)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
V siedmom nebi
(záb. progr., Slovensko)
23:00
Posledný dom naľavo
(horor, USA, 2009)
01:20
V Bruggách
(kom., VB/USA, 2008)
03:30
20:35
Kľúč
(triler, USA, 2005)
22:50
V pätici po opici
(kom., USA, 2008)
01:00
Farmár hľadá ženu
(reality show, Slovensko)
02:35
Buddy mieri na Západ
(western kom., Taliansko, 1981)
20:30
Bezva ženská na krku
(kom., Česko, 2016)
22:40
Neľútostný pomstiteľ
(akčný , USA, 2010)
00:50
Bezva ženská na krku
(kom., Česko, 2016)
02:40
Neľútostný pomstiteľ
(akčný , USA, 2010)

Odporúčame