JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
05:00
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
06:20
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:40
Krajina dávnych vekov
(kres., USA, 1988)
07:45
Dom kúziel
(anim. dobrodruž. f., Belgicko, 2013)
04:40
Súdna sieň
(reality-ser.)
06:15
07:35
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
04:30
Prvé oddelenie
(ser., Slovensko, 2009)
04:45
Skutočné paničky z Orange County
(reality-ser., USA, 2006)
06:15
Najlepšie svetové videá
07:00
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 4/22, 1995)
07:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
04:15
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:05
Ďateľ Woody
(komed. ser., USA, 1999)
06:10
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
09:15
Fontána pre Zuzanu III
(kom., Slovensko, 1999)
10:55
Spartakus
(hist. dr., USA, 1960)
08:25
10:00
Vtáčí úlet
(anim. komédia, USA, 2013)
11:50
Traja mušketieri
(dobr., Francúzsko/USA/VB/Nemecko, 2011)
08:10
"Honza málem králem"
(kom., ČS, 1976)
10:00
Jánošík
(biografický , Slovensko/ČS, 1963)
11:50
Jánošík
(biografický , Slovensko/ČS, 1963)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
14:20
Svadobná noc v Las Vegas
(kom., USA, 2008)
12:50
Jackie a Ryan
(dráma, 2014)
15:00
Heydrich a 74 žien
(dok., Slovensko, 2017)
13:50
Ako prísť o muža za 10 dní
(rom. kom., USA/Nemecko, 2003)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:00
Žiarlivosť
(kom., ČS, 1972)
17:10
Čierny tulipán
(dobr., Francúzsko/Taliansko/Španielsko, 1964)
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:25
Percy Jackson: Zlodej blesku
(rod. dobr. f., Kanada/USA, 2010)
19:00
16:05
Všetko čo mám rád
(hudobná show, Slovensko)
17:05
Traja mušketieri
(dobr., Francúzsko/USA/VB/Nemecko, 2011)
19:35
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
19:40
Profesionáli
(Slovensko, 2008)
16:25
"Andílek na nervy"
(kom., Česko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:30
"Báječná léta pod psa"
(kom., Česko, 1997)
22:10
Prekliaty ostrov
(triler, USA, 2010)
00:20
Čierny tulipán
(dobr., Francúzsko/Taliansko/Španielsko, 1964)
02:10
Spartakus
(hist. dr., USA, 1960)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Popoluška
(rod. dobr. f., USA, 2015)
23:00
Solomon Kane
(dobr., Francúzsko/Česko/VB, 2009)
01:10
Nové bývanie
(lifest. mag.)
02:10
03:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
20:35
Na ostrie noža
(dobr., USA, 1997)
23:00
Životná šanca
(dobr., VB/USA, 2013)
01:15
Črepiny *
Šokujúce reportáže len pre dospelých.
03:00
Profesionáli
(Slovensko, 2008)
20:30
Farma
(reality show, Slovensko)
21:40
Farma
(reality show, Slovensko)
23:30
Občiansky preukaz
(kom., Česko, 2010)
02:20
Nežné vlny
(Česko)

Odporúčame