Zobraz program na: včera dnes zajtra 22.9. 23.9. 24.9. 25.9. 26.9.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:20
04:50
Atlantída
(ser. (dráma), VB, 4, 2013)
05:35
Park
(magazín, Slovensko)
07:05
Prasiatko Peppa
(kresl. ser., VB, 2004)
07:10
Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
(anim. ser., USA, 2012)
07:40
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 2012)
07:55
Lassie - Nové dobrodružstvá
(kresl. ser., Nemecko, 2014)
06:25
07:55
Zabi nudu!
04:35
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
05:15
Heslo
(záb. progr., Slovensko)
05:50
Skutočné paničky z Atlanty
(reality-ser., USA, 2008)
07:15
Štyri svadby - Veľká Británia
(reality-ser., VB, 4, 2009)
04:00
Na život a na smrť
(vojnová dr., USA, 2013)
06:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:55
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
07:20
Kung Fu Panda
(anim. ser., USA, 2011)
07:45
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:20
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
08:45
TvMiniUni
(pre deti, Slovensko)
09:10
Safari
(ČS, 6, 1986)
09:40
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
10:10
Amerika zhora
(pop. ved. ser., USA, 2, 2015)
11:05
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
11:25
Svet v obrazoch
(Slovensko)
08:05
Sofia Prvá
(anim. ser., USA, 2013)
08:50
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 1989)
09:40
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
11:25
Ratatouille
(anim., USA, 2007)
08:30
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
10:15
Gigantické presuny
(pop. ved. ser., VB, 3, 2006)
11:20
Najväčšie a ešte väčšie
(dok. ser., USA, 3, 2006)
08:15
Šmolkovia 2
(anim., USA, 2013)
10:20
Fotri sú lotri
(kom., USA, 2010)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
13:00
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
13:30
Hercule Poirot
(krimiser., VB, 1989)
15:00
Muž z Hongkongu
(dobr., Francúzsko/Taliansko, 1965)
13:45
Wall-E
(anim., USA, 2008)
15:50
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
12:35
Český farmár hľadá ženu
(reality show, Česko, 3, 2012)
14:15
Mladí farmári
(dok. ser., VB, 2, 2013)
15:20
Dlhá cesta za odmenou
(western, USA, 1972)
12:20
Pevnosť Boyard
(záb. progr., Slovensko)
14:00
Godzilla
(akč. f. fan., USA, 1998)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:40
Takí sme boli
(talk show, 2009)
Takí sme boli - Milan Kňažko hostí kolegov a priateľov.
17:40
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:50
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)
17:50
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
17:30
Decibely lásky
(kom., Česko, 2016)
19:40
Super karaoke
(hudobná show, Slovensko)
16:30
Rex
(Slovensko, 2017)
17:35
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:25
Teória tigra
(kom., Česko, 2016)
23:35
Hercule Poirot
(krimiser., VB, 1989)
02:10
Teória tigra
(kom., Česko, 2016)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Everest
(dráma, USA/VB, 2015)
23:30
MI-5: Vyššie dobro
(akčný , VB, 2015)
01:55
Klub hrôzy
(horor. kom., USA, 2004)
03:45
20:35
Amerika má talent
(záb. progr., USA, 2006)
titulky v obraze
22:30
Klub hrôzy
(horor. kom., USA, 2004)
00:45
Hviezdna brána: Návrat
(sci-fi akčný f., Kanada/USA, 2008)
02:45
Dlhá cesta za odmenou
(western, USA, 1972)
20:30
Let's Dance
(show, Slovensko)
Najväčší tanečný sviatok.
23:30
Farma
(reality show, Slovensko)
01:25
Bad Boys 2
(akčný , USA, 2003)
03:50
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)

Odporúčame