JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:30
Park
(magazín, Slovensko)
05:00
05:30
Test magazín
(Slovensko)
05:40
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:55
Počasie RTVS
(Slovensko)
07:00
Náš Timmy
(anim. ser., VB, 2009)
07:10
Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
(anim. ser., USA, 2012)
07:25
Malý Mikuláš
(anim. ser., Francúzsko, 2009)
07:35
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 36, 2012)
07:50
Lilly, malá čarodejnica
(kresl. ser., Nemecko/Írsko, 2004)
04:35
Naši
(komed. ser., Slovensko, 2015)
05:55
07:20
Kovbojky a anjeli
(rodinný f., USA, 2012)
04:00
Hoď svišťom
(komed. ser., Slovensko, 11, 2011)
04:30
Keď sa má dom páčiť
(pop. ved. ser., 2009)
05:15
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
06:00
Skutočné paničky z Beverly Hills
(reality-ser., USA, 2010)
07:35
Fórky, vtipky
(komed. ser., USA, 1990)
04:10
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
05:05
06:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:55
07:05
Kung Fu Panda
(anim. ser., USA, 2011)
07:35
Super 8
(sci-fi, USA, 2011)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:15
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
08:40
TvMiniUni
09:05
Leto s Katkou
(ser., Slovensko, 2, 1975)
09:35
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
10:00
Jazdi hlavou
(magazín, Slovensko)
10:10
Americké národné parky
(dok., Nemecko, 6, 2015)
10:55
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
11:20
Svet v obrazoch
(Slovensko)
11:45
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
09:20
Návštevníci 3: Revolúcia
(kom., Francúzsko, 2016)
11:45
To bude boj!
(akčný kom., USA, 2012)
08:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:50
Najlepšie torty
(reality-ser., USA, 14, 2010)
11:00
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
09:55
G.I.Joe
(akčný , USA, 2009)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
13:00
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
13:40
Bud Bindi
(show, Slovensko, 1994)
14:50
Útek v reťaziach - Zlatá klasika
(či. dráma, USA, 1958)
13:50
Kuriér 2
(akčný , Francúzsko/USA, 2005)
15:45
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
12:20
Keď sa má dom páčiť
(pop. ved. ser., 2009)
13:35
Hoď svišťom
(komed. ser., Slovensko, 11, 2011)
14:25

(hudobná show, Slovensko)
15:40
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
12:30
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
14:35
Vitajte v džungli
(akčný , USA, 2003)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:25
Zlaté časy
17:40
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:45
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)
17:50
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
17:10
Chytrák a dvaja spoločníci
(akčný kom., Taliansko/Francúzsko/SRN, 1975)
19:50
Hoď svišťom
(komed. ser., Slovensko, 12, 2011)
16:45
Atletiko Cvernofka
(seriál, Slovensko, 2016)
17:45
Horná Dolná
(kom., Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Zem ohňa - (1.)
22:05
Zem ohňa - (2.)
01:40
Útek v reťaziach - Zlatá klasika
(či. dráma, USA, 1958)
03:15
Americké národné parky
(dok., Nemecko, 6, 2015)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
X-Men: Budúca minulosť
(akč. f. fan., USA, 2014)
23:40
Pomstiteľ
(akčný , USA/Austrália, 1989)
01:40
Hurá na Francúzsko
(kom., Francúzsko, 2013)
03:45
20:35
Kúpili sme ZOO
(kom., USA, 2011)
23:10
Hurá na Francúzsko
(kom., Francúzsko, 2013)
01:15
Amelia - Stratená v Pacifiku
(biografická dráma, USA/Kanada, 2009)
03:15
Chytrák a dvaja spoločníci
(akčný kom., Taliansko/Francúzsko/SRN, 1975)
20:30
Unesená v Istanbule
(akčný , Nemecko, 2016)
23:10
01:30
Unesená v Istanbule
(akčný , Nemecko, 2016)
03:40
V pasci
(horor, USA, 2010)

Odporúčame