JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:10
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
06:30
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:45
Veselá farma
(kresl. ser., VB)
06:55
Kniha džunglí
(anim. ser., India/Nemecko/Francúzsko, 2010)
07:05
Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
(pop. ved. ser., VB, 2014)
07:20
Prasiatko Peppa
(kresl. ser., VB, 2004)
07:25
Včielka Maja
(kresl. ser., Belgicko/Francúzsko/Nemecko, 15, 2012)
07:40
Martinka
(anim. ser., Francúzsko, 30, 2012)
07:55
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
04:35
05:50
Ako zachrániť Vianoce
(rodinný f., USA, 2013)
07:40
Simpsonovci
(kresl. ser., USA, 1989)
04:30
Profesionáli
(Slovensko, 2008)
05:05
Skutočné paničky z Orange County
(reality-ser., USA, 2006)
06:30
Najlepšie svetové videá
(dok. ser., USA, 8, 2017)
07:25
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
04:15
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:55
Zajac Bugs a priatelia
(anim. ser., USA, 1985)
06:15
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
(anim. komédia, USA, 2014)
06:40
Tučniaky z Madagaskaru
(anim. ser., USA, 2008)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:10
Mickey Mouseov klub
(anim. ser., USA, 3, 2007)
08:30
Fidlibum
(pre deti)
09:00
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:25
Daj si čas
(záb. progr., Slovensko)
10:00
Durrellovci
(ser. (dráma), VB, 3, 2016)
10:45
Hudba Made in Slovakia
(hudobná show, Slovensko)
11:15
Park
(magazín, Slovensko)
11:50
On air
(magazín, Slovensko)
08:35
Sofia Prvá
(anim. ser., USA, 2013)
09:25
Naši
(komed. ser., Slovensko, 2015)
10:35
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
08:15
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
09:15
Na chalupe
(reality show, Slovensko, 2016)
10:30
Nové bývanie
(lifest. mag.)
11:45
09:30
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
10:05
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 2007)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
12:20
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)
12:55
Siroty
(rozpr., ČS, 1974)
13:40
Som nesmelý, ale liečim sa
(kom., Francúzsko, 1978)
15:15
Záhady tela
(záb. progr., Slovensko)
12:15
Postavíme, opravíme, zveľadíme
(lifest. mag., Slovensko, 2016)
13:00
Stroskotaná láska
(rom. kom., USA, 2005)
15:00
Largo Winch 2
(akčný , Francúzsko/Belgicko/Nemecko, 2011)
13:00
Denník
(rom. dráma, USA, 2006)
15:05
Adventná výhra
(show, Slovensko)
12:25
Legenda o sovích strážcoch
(anim., USA/Austrália, 2010)
14:30
Pestúnka v akcii
(rom. kom., USA, 2009)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:15
17:50
Cestou necestou
(dok. ser., Slovensko, 2015)
18:30
19:55
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
17:20
Naši
(komed. ser., Slovensko, 23, 2017)
18:10
Naši
(komed. ser., Slovensko, 11, 2016)
19:00
16:05
Fakty a fikcie
(sci-fi ser., USA, 10, 2010)
17:10
Objekt túžby
(rom. kom., USA, 1998)
19:30
Kinosála
(magazín, Slovensko)
19:45
Žrebovanie TIPOS
(magazín, Slovensko)
19:50
Hoď svišťom
(komed. ser., Slovensko, 15, 2011)
16:40
Shrek Tretí
(anim., USA, 2007)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:30
Záhady tela
(záb. progr., Slovensko)
21:25
00:00
Som nesmelý, ale liečim sa
(kom., Francúzsko, 1978)
03:10
Siroty
(rozpr., ČS, 1974)
03:50
Durrellovci
(ser. (dráma), VB, 3, 2016)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Star Wars: Sila sa prebúdza
(sci-fi, USA, 2015)
23:25
V Bruggách
(kom., VB/USA, 2008)
01:55
Smrtonosná pasca 2
(akčný , USA, 1990)
20:35
Dedo
(rod. kom., Česko, 2016)
23:00
Robocop 2
(akčný , USA, 1990)
01:35
Kinosála
(magazín, Slovensko)
01:45
Raz hore, raz dole
(dráma, USA, 2013)
03:20
Objekt túžby
(rom. kom., USA, 1998)
20:30
Stážista
(par., USA, 2015)
23:05
Frajeri vo Vegas
(kom., USA, 2013)
01:15
Stážista
(par., USA, 2015)
03:35
Uhol pohľadu
(triler, USA, 2008)

Odporúčame