Zobraz program na: včera dnes zajtra 31.7. 1.8. 2.8. 3.8. 4.8.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
04:00
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2, 2005)
Nedokonalé zločiny
04:55
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:20
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
05:45
Extrémni experti
(seriál, Francúzsko, 2011)
06:35
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
07:05
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
07:30
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
04:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
06:25
04:05
05:05
Ničitelia mýtov
(dok. ser., USA, 4)
06:00
Da Vinci - Svet zázrakov
(magazín, Slovensko)
07:10
Klenot TV
(ved. súťaž, Slovensko)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
08:00
08:30
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
08:45
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
09:05
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
10:00
Largo
(akčný ser., Francúzsko/Nemecko/Kanada/Belgicko/USA, 19, 2001)
10:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:15
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:15
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:20
Kutyil s.r.o.
(Slovensko, 15, 2008)
11:00
Profesionáli
(Slovensko, 3, 2008)
08:30
Simpsonovci - XXIII. (21., 22.)
(kresl. ser., USA, 1989)
09:25
Futurama
(kresl. ser., USA, 7, 1999)
09:50
Ninja Factor
(záb. progr., Japonsko, 10, 1997)
10:20
Fórky, vtipky - XXI.
(komed. ser., USA, 1990)
11:05
Spravodlivosť v krvi
(krimiser., USA, 10, 2010)
08:45
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
09:05
Koleso šťastia
(Slovensko)
10:05
Dva a pol chlapa - IV.
(komed. ser., USA, 2003)
11:00
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 23, 2007)
11:30
Teória veľkého tresku
(komed. ser., USA, 1, 2007)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
12:10
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 3, 2005)
Nedokonalé zločiny
13:10
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 4, 2005)
Nedokonalé zločiny
14:05
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
14:35
Súboj s časom
(krimiser., Nemecko, 2, 2010)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:30
Česko Slovensko má talent - To naj...
(záb. progr., Slovensko/Česko)
14:00
Vtierka Castle
(krimiseriál, USA, 16, 2009)
15:00
Doba ľadová 3
(anim., USA, 2009)
12:00
Klamári
(krimiser., USA, 11, 2009)
13:15
X Factor Veľká Británia - XII. (21., 22.)
12:00
Kobra 11 - XII. (5., 6.)
(akčný ser., Nemecko, 1996)
14:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - VIII. (3., 4.)
(krimiser., USA, 2003)
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
16:25
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
16:40
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:00
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
17:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:15
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:50
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
19:00
16:05
C.S.I.: Kriminálka Miami - III. (1., 2.)
(krimiser., USA, 2002)
18:55
Simpsonovci - XX. (1., 2.)
(kresl. ser., USA, 1989)
19:50
Profesionáli
(Slovensko, 3, 2008)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
18:00
Koleso šťastia
(Slovensko)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
JednotkaJOJJOJ PLUSMarkíza
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Naj dedinka Slovenska
(záb. progr., Slovensko)
21:30
Fetiše televízie - Spravodajstvo
Dokumentárny cyklus o fenoménoch Slovenskej televízie.
21:55
22:10
Thunderball
(akčný , VB, 1965)
00:15
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Mário "Kuly" Kollár, Michal Kožuch
(talk show, Slovensko)
01:20
Largo
(akčný ser., Francúzsko/Nemecko/Kanada/Belgicko/USA, 19, 2001)
02:10
Thunderball
(akčný , VB, 1965)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
00:15
Ochranca
(triler, Nemecko, 2012)
03:15
Upírske denníky
(akčný , Hongkong/Japonsko/Francúzsko, 2009)
20:45
Rodinné tajomstvo
(krimi, Kanada, 2010)
22:45
Spoveď - Spoveď až do hĺbky. Príbehy známych slovenských tvárí, ktoré ste ešte nepočuli celé.
Slovenská publicistika (2016).
23:40
Črepiny *
Šokujúce reportáže len pre dospelých.
00:55
Ničitelia mýtov - III. (5., 6.)
(dok. ser., USA)
02:50
Profesionáli
(Slovensko, 3, 2008)
03:20
Glee - IV.
(komed. ser., USA, 2009)
20:30
Slnko, seno, jahody
(kom., ČS, 1984)
22:20
Vo štvorici po Slovensku
(show, Slovensko, 2012)
23:35
"Okresní přebor" - (9, 10.)
(komed. ser., Česko, 2010)
00:55
Ľudia zajtrajška
(sci-fi ser., USA, 12, 2013)
01:30
Dva a pol chlapa - IV.
(komed. ser., USA, 2003)
02:10
"Okresní přebor" - (9., 10.)
(komed. ser., Česko, 2010)
03:05
Sekerovci
(komed. ser., Slovensko, 2012)
03:40
Kobra 11 - XIII. (5., 6.)
(akčný ser., Nemecko, 1996)

Odporúčame