Zobraz program na: včera dnes zajtra 1.2. 2.2. 3.2. 4.2. 5.2.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:25
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
06:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:05
Počasie RTVS
(Slovensko)
07:15
Náš Timmy
(anim. ser., VB, 17, 2009)
07:25
Poštár Pat
(anim. ser., VB, 15, 1981)
07:45
Franklin a priatelia
(anim., Kanada, 49, 2011)
07:55
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 17, 2008)
04:00
Žalobca a obhajca
(ser. (dráma), USA, 3, 2010)
05:05
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Dr. House
(ser., USA, 4, 2004)
06:45
Zajac Bugs a káčer Duffy - II.
(anim. ser., USA, 2010)
07:05
Tučniaky z Madagaskaru - III.
(anim. ser., USA, 2008)
07:55
Fantastický maznáčik
(kom., Hongkong, 2008)
05:25
Profesionáli
(Slovensko, 10, 2008)
06:05
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
06:55
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
07:40
Dr. Dolittle 5
(rod. kom., Kanada/USA, 2009)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:10
Bol raz jeden život
(kresl. ser., Francúzsko, 24, 1987)
08:40
Fidlibumove rozprávky
(pre deti)
Škriatok Fidlibum uvádza rozprávky pre najmenších.
09:10
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:35
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 1, 2006)
10:25
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 2, 2006)
11:10
On air
(magazín, Slovensko)
11:45
Zbojnícke fašiangy
(rozpr., ČS, 2, 1987)
08:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
09:00
Ako funguje príroda
(dok., VB, 2012)
09:45
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
10:15
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
10:30
Kvarteto
Magazín krajín Višegrádskej štvorky.
11:00
Biatlon - Svetová zimná univerziáda - Biatlon - preteky s hromadným štartom muži
11:45
5 minút po dvanástej - Digitálny život
Diskusný ring pre teenegerov i ostatných.
09:35
Krok za krokom
(ser., USA, 4, 1991)
09:55
2 baby na mizine
(komed. ser., USA, 14, 2011)
10:20
Lucky Luke
(dobr., Francúzsko/Argentína, 2009)
obrázok
09:30
Sladký život
(reality show, Slovensko, 2015)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
12:20
Škola detektívky
(dobrodr. ser., ČS, 1989)
13:10
Prežiť!
(dok. ser., VB/USA, 2005)
obrázok
14:00
Prežiť!
(dok. ser., VB/USA, 2005)
14:55
Slávna päťka 2
(rodinný f., Nemecko, 2013)
12:50
Biatlon - Svetová zimná univerziáda - Biatlon - preteky s hromadným štartom ženy
14:15
Vizitka
(kom., ČS, 1987)
15:05
12:20
Muži v čiernom
(akčný kom., USA, 1997)
14:25
Všetky moje ex
(kom., USA, 2009)
13:05
Šaman
(dobr., USA, 1992)
obrázok
15:25
Ping pong
(akčný kom., USA, 2007)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
16:25
18:00
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
18:30
Taxík
(záb. progr., Slovensko)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:25
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
17:00
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
17:15
Dvaja muži pod posteľou
(TV insc., Slovensko, 1994)
18:45
Večerníček - Makový mužíček
(pre deti, Slovensko)
18:50
Máša a medveď
(anim. ser., Rusko, 2009)
18:55
Trpaslíci - Smajlišou - zabávač
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Garfield - II.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:15
Dračie poviedky
(anim. ser., USA, 1999)
16:25
Susedia
(komed. ser., Slovensko, 2006)
17:05
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
17:40
Hra o Niké
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:15
Knight Rider - (7., 8.)
(seriál, USA, 2008)
19:00
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
20:10
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:20
Nečakané stretnutia - Nová show Katky Brychtovej Nečakané stretnutia ako emotívne príbehy ľudí priamo tam kde žijú.
21:10
21:45
22:30
Krajina rebelov - Nový svet
(dobrodr. ser., Taliansko, 4, 2012)
00:25
Slávna päťka 2
(rodinný f., Nemecko, 2013)
01:50
Škola detektívky
(dobrodr. ser., ČS, 1989)
02:35
Krajina rebelov - Nový svet
(dobrodr. ser., Taliansko, 4, 2012)
20:05
Dejiny sveta
(dok. ser., VB, 2012)
21:00
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
21:30
Rozchod Nadera a Simin - Filmový klub
(dráma, Irán, 2011)
obrázok
23:40
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Bláznivá, hlúpa láska
(kom., USA, 2011)
obrázok
22:50
Stúpenci - I. (1.-3.)
(triler seriál, USA, 2013)
01:25
Lovec upírov
(akčný , Juhoafrická Rep./USA/Nemecko, 2010)
02:40
Bláznivá, hlúpa láska
(kom., USA, 2011)
20:10
20:20
Štartovací balík od TV JOJ 2015
20:30
Princ z Perzie: Piesky času
(fant.-dobr. f., USA, 2009)
obrázok
23:05
Miss Marec
(kom., USA, 2009)
01:00
Inštinkt zabíjať
(akčný , VB, 2008)
02:30
Miss Marec
(kom., USA, 2009)
03:55
Inštinkt zabíjať
(akčný , VB, 2008)

Odporúčame