Zobraz program na: včera dnes zajtra 21.9. 22.9. 23.9. 24.9. 25.9.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:35
Sila lásky - VI. (167.)
(ser., Nemecko, 2005)
06:10
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:00
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:15
Pingu - (6.)
(anim. ser., Švajčiarsko/Južná Kórea, 1986)
07:20
Franklin a priatelia - (12.)
Franklin a búrka

(anim., Kanada, 2011)
07:30
Poštár Pat - I. (8.)
(anim. ser., VB, 1981)
07:45
Poštár Pat - I. (9.)
(anim. ser., VB, 1981)
07:35
07:50
Miss fitness
04:05
Kobra 11 - IX. (13.)
(akčný ser., Nemecko, 1996)
05:10
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Bez stopy - VII. (13.)
(krimiser., USA, 2002)
06:45
Legendy Chima - II. (5.)
(anim. ser., Dánsko/India/Thajsko, 2013)
07:10
Zajac Bugs a káčer Duffy
(anim. ser., USA, 2010)
07:35
Scooby-Doo: Záhady, s. r. o.
(anim. ser., USA, 2010)
07:55
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
04:15
Spomienky na minulosť
(kom., USA, 2005)
05:50
Transformers Prime
(anim. ser., USA, 2010)
06:15
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
07:05
Ihrisko 2
(rod. kom., USA, 2005)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:00
Velikáni dejín
(kresl. ser., USA, 7)
08:25
Fidlibum
(pre deti)
08:55
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:20
Daj si čas
(záb. progr., Slovensko)
09:50
Safari
(ČS, 13, 1986)
10:20
Tanečná akadémia - (24.)
Horúca vlna

(ser. (dráma), Austrália, 2010)
10:50
Tanečná akadémia - (25.)
Hlbočina

(ser. (dráma), Austrália, 2010)
11:20
On air
(magazín, Slovensko)
11:50
Toskánska vášeň
(seriál, Taliansko, 3, 2012)
08:55
Himaláje
(pop. ved. ser., VB, 2004)
09:50
Televízny klub nepočujúcich
(magazín, Slovensko)
10:20
Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku - Prírodopisný film Zdena Vlacha.
11:10
Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe - Dokument o následkoch užívania drog.
11:35
Miss fitness
11:50
5 minút po dvanástej - Hrdina
Diskusný ring pre teenegerov i ostatných.
08:10
Pozri, kto to hovorí 3
(kom., USA, 1993)
10:20
2 baby na mizine - II. (23.)
(komed. ser., USA, 2011)
10:45
Protivné baby
(kom., USA, 2004)
09:15
Dom snov - IX. (22., 23.)
(seriál, USA, 2003)
11:10
Najlepšie torty - I. (14.)
(reality-ser., USA, 2010)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
13:30
Vínne cesty Slovenska - Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava)
(cestop. f., Slovensko, 2013)
13:55
Vyzvedač
(western, NDR/Mongolsko, 1983)
obrázok
15:35
12:55
Nebojme sa slovenčiny
(vzdel. prog., Slovensko, 2014)
13:10
14:10
"Baro Mariben" - Veľká vojna
(dok., Slovensko, 2014)
15:15
12:50
15:20
Pravá blondínka 2
(kom., USA, 2003)
12:10
Zvláštne puto 2
(dráma, USA, 2010)
14:25
Stratené mesto
(akčný , Nemecko, 2008)
obrázok
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
16:55
Superhrdinovia
(seriál, Slovensko, 3, 2014)
17:25
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
18:00
Taxík
(záb. progr., Slovensko)
18:30
Krotitelia dlhov
(magazín, Slovensko, 2014)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:25
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
19:30
Večerníček - O Peťovi a zlatej rybke
(pre deti, Slovensko)
obrázok
19:40
Blanche - 2004, Taliansko, VB, Seriál
17:20
Dva a pol chlapa - IX. (13.)
(komed. ser., USA, 2003)
17:45
Sekerovci
(komed. ser., Slovensko, 2012)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:40
V siedmom nebi
(záb. progr., Slovensko)
19:00
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
21:10
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou - Učiteľ
(ser., Slovensko, 2014)
21:45
22:25
Princezná a Rebel
(dobrodr. ser., Francúzsko, 5, 2011)
obrázok
23:20
Princezná a Rebel - (6.)
(dobrodr. ser., Francúzsko, 2011)
00:10
Maigret a sedem krížikov
(krimi, Francúzsko/Belgicko, 2004)
01:40
Vyzvedač
(western, NDR/Mongolsko, 1983)
03:15
Princezná a Rebel
(dobrodr. ser., Francúzsko, 5, 2011)
20:00
Churchillova "tajná mŕtvola" - Dejiny
(dok., Nemecko, 2012)
20:55
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
21:30
Útek do divočiny - Filmový klub
(dráma, USA, 2007)
obrázok
23:50
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
00:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:25
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Smrtonosná pomsta
(akčný , USA, 2012)
obrázok
22:30
Ninja 2: Pomsta
(akčný , Thajsko/USA, 2013)
00:30
Všemocný
(akčný triler, USA, 2011)
02:20
Ninja 2: Pomsta
(akčný , Thajsko/USA, 2013)
03:45
Na pokraji smrti 2
(akčný , USA, 2007)
20:15
20:30
Útek zo Sibíri
(USA, 2010)
obrázok
23:40
Vraždy v Yorkshire 2
(mystický triler, VB, 2009)
02:00
Stratené mesto
(akčný , Nemecko, 2008)
03:40
Úplne mimo
(kom., Francúzsko, 2006)

Odporúčame