Zobraz program na: včera dnes zajtra 6.7. 7.7. 8.7. 9.7. 10.7.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
04:00
Elisa z Rivombrosy
(hist., Taliansko, 13, 2003)
06:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
07:25
Levík Raa Raa
(ser., VB, 36, 2011)
07:35
Blanche
(kres., Taliansko, 2011)
07:40
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
(anim. ser., Belgicko/Nemecko, 2013)
07:55
Veselá farma
(anim. ser., VB)
04:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 2, 2003)
05:10
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Tom a Jerry
(anim. ser., USA, 1990)
06:05
07:45
Amazing Spider-Man
(akč. f. fan., USA, 2012)
04:40
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
06:00
07:25
Timon a Pumbaa - I.
(anim. ser., USA, 1995)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
08:15
Hrdinovia mýtov a legiend - Herakles a Iolaos
2001, Kanada, Francúzsko, Čína, Seriál
08:35
Hrdinovia mýtov a legiend - Herakles a zlaté jablká
2001, Kanada, Francúzsko, Čína, Seriál
09:00
Zázračný ateliér
(záb. progr., Slovensko)
09:25
60 zabijakov divočiny - II.
(dok. ser., VB, 2009)
10:00
Národná púť na sviatok svätých Cyrila a Metoda
11:55
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
08:30
09:35

(dok., Slovensko, 2, 2014)
10:30
Zlaté klasy
(TV , ČS, 1977)
obrázok
11:50
Vodný slalom: SP v Liptovskom Mikuláši
10:30
Krok za krokom
(ser., USA, 19, 1991)
11:00
Mušketieri - I. (3., 4.)
(dobrodr. ser., VB, 2014)
08:25
Nová záhrada
(reality show, Slovensko, 2015)
09:20
Rodinné záležitosti - Láska ako hrom, Návrat z minulosti
(ser., Slovensko, 2013)
10:45
Lososy v Jemene
(rom. kom., VB, 2011)
obrázok
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
12:00
Posledný krajec
(rozpr., Slovensko, 1992)
12:25
Ako noc a deň
(kom., Nemecko, 2013)
15:40
"Jan Hus" - Zlatá klasika
(dráma, ČS, 1954)
obrázok
13:15
Cyklistika - Tour de France - 2. etapa - Utrecht - Neeltje Jans
(šport. progr.)
13:25
Johnny English sa vracia
(kom., Izrael/Francúzsko/Japonsko/VB, 2011)
15:30
Pestúnka v akcii
(akčný , USA, 2010)
obrázok
13:15
"Černí baroni"
(kom., Česko, 1992)
15:25
12 kôl
(akčný , USA, 2009)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
18:00
Folklórny festival Východná - Bohatstvo krásy - Galaprogram 61. ročníka Folklórneho festivalu Východná.
19:30
Večerníček - Myši na scénu
(pre deti, Slovensko)
19:35
Trsteniarik a hviezdy
(anim. ser., ČS, 1976)
19:40
Trpaslíci - Smajlinka - úsmevná poradňa
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:55
Sviatočné slovo - Svätí Cyril a Metod
Duchovný príhovor.
17:30
Susedia
(komed. ser., Slovensko, 2006)
18:25
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:50
Dovolenka s JOJ - Žrebovanie letnej hry s Najlepším počasím.
17:55
Nové bývanie
(lifest. mag.)
19:00
JednotkaDvojkaMarkízaJOJ
20:10
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:20
Moja matka
(dráma, Taliansko, 1, 2010)
obrázok
22:00
Moja matka
(dráma, Taliansko, 2, 2010)
23:40
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 1, 2011)
00:40
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 2, 2011)
03:20
60 zabijakov divočiny - II.
(dok. ser., VB, 2009)
03:50
Križovatky medicíny
(ser., USA, 81, 1999)
20:00
Proglas - koncert Rím 2015 - Dokument z koncertu v rímskej bazilike Santa Prasseda venovaný najstaršej slovanskej " básni ".
22:30
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
obrázok
23:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:15
Sviatočné slovo - Svätí Cyril a Metod
Duchovný príhovor.
20:30
Elitný zabijak
(akčný triler, USA/VB, 2014)
obrázok
22:30
Tajomstvo dračej hrobky
(akčný , VB/Čína, 2013)
00:35
Elitný zabijak
(akčný triler, USA/VB, 2014)
02:30
Tajomstvo dračej hrobky
(akčný , VB/Čína, 2013)
03:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 1, 2003)
20:20
20:30
Mythica: Boj o Darkspore
(akčný , USA, 2015)
22:40
Scary Movie 4
(horor. kom., USA, 2006)
obrázok
00:20
Dobrý, zlý a čudný
(western, Južná Kórea, 2008)
02:50
Šialenec
(kom., Kanada, 2009)

Odporúčame