Zobraz program na: včera dnes zajtra 3.2. 4.2. 5.2. 6.2. 7.2.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
04:25
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
06:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:05
Počasie RTVS
(Slovensko)
07:15
Náš Timmy
(anim. ser., VB, 17, 2009)
07:25
Poštár Pat
(anim. ser., VB, 15, 1981)
07:45
Franklin a priatelia
(anim., Kanada, 49, 2011)
07:55
Garfield
(anim. ser., Francúzsko, 17, 2008)
04:00
Žalobca a obhajca
(ser. (dráma), USA, 3, 2010)
05:05
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
06:00
Dr. House
(ser., USA, 4, 2004)
06:45
Zajac Bugs a káčer Duffy - II.
(anim. ser., USA, 2010)
07:05
Tučniaky z Madagaskaru - III.
(anim. ser., USA, 2008)
07:55
Fantastický maznáčik
(kom., Hongkong, 2008)
05:25
Profesionáli
(Slovensko, 10, 2008)
06:05
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
06:55
Rozprávková jazda
(kresl. ser., USA, 1990)
07:40
Dr. Dolittle 5
(rod. kom., Kanada/USA, 2009)
06:00
Banánové rybičky
(talk show, Česko, 2000)
06:35
Okouzlení - III., (42.)
(rom. drama, Itálie, 1998)
07:25
Polopatě
(Česko, 2013)
04:05
Bakaláři
(seriál, ČS, 1971)
05:20
Chcete je?
(magazín, Česko, 2010)
05:25
Moje rodina
(komed. ser., VB, 6, 2000)
06:00
Raníček
(pro děti)
06:05
Atlas zvířat
(seriál, USA, 2006)
06:35
Malý rytíř Trenk
(anim. ser., Německo, 2011)
07:05
Malý princ
(anim. ser., Francie/Německo, 2010)
07:30
Studio Kamarád
(ser., ČS, 1980)
04:00
Kolotoč
(záb. pořad, Česko, 2013)
04:25
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 202, 2005)
06:10
Oggy a škodíci
(kresl. ser., Francie/Kanada, 1999)
06:25
Batman: Odvážný hrdina - II. (4., 5.)
(anim. ser., USA, 2008)
07:15
Král džungle
(anim. ser., USA/Kanada, 20, 2007)
07:40
Tom a Jerry
(USA, 30)
06:55
Dokonalý Spider-Man
(anim. ser., USA, 12, 2012)
07:25
Jake a piráti ze Země Nezemě
(anim. ser., USA, 5, 2011)
07:55
Autosalon
(magazín, Česko)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
08:10
Bol raz jeden život
(kresl. ser., Francúzsko, 24, 1987)
08:40
Fidlibumove rozprávky
(pre deti)
Škriatok Fidlibum uvádza rozprávky pre najmenších.
09:10
Trpaslíci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
09:35
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 1, 2006)
10:25
Robin Hood
(dobrodr. ser., VB, 2, 2006)
11:10
On air
(magazín, Slovensko)
11:45
Zbojnícke fašiangy
(rozpr., ČS, 2, 1987)
08:30
Extrémne v horách
(magazín, Slovensko)
09:00
Ako funguje príroda
(dok., VB, 2012)
09:45
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
10:15
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
10:30
Kvarteto
Magazín krajín Višegrádskej štvorky.
11:00
Biatlon - Svetová zimná univerziáda - Biatlon - preteky s hromadným štartom muži
11:45
5 minút po dvanástej - Digitálny život
Diskusný ring pre teenegerov i ostatných.
09:35
Krok za krokom
(ser., USA, 4, 1991)
09:55
2 baby na mizine
(komed. ser., USA, 14, 2011)
10:20
Lucky Luke
(dobr., Francúzsko/Argentína, 2009)
obrázok
09:30
Sladký život
(reality show, Slovensko, 2015)
08:10
Revue za šest korun
(hud. kom., Česko, 1985)
09:10
Gejzír
(magazín, Česko, 2014)
09:40
Slovácko sa nesúdí
(kom., ČS, 4/12, 1975)
10:15
Všechnopárty
(záb. pořad, Česko)
11:15
Případy detektiva Murdocha
(ser., Kanada/VB, 9, 2008)
09:00
Náš venkov
(kult. mag., 2005)
09:30
Ta naša kapela
(záb. pořad, Česko, 2010)
09:55
Folklorika
(dok. pásmo, Česko)
10:25
Kdo neskáče, není Čech
(reality show, Česko, 2013)
11:05
Století létání
(pop. věd. ser., 4)
08:05
Tučňáci z Madagaskaru - II.
(anim. ser., USA, 2008)
08:30
Dva a půl chlapa
(komed. ser., USA, 2, 2003)
08:55
Helena
(komed. ser., Česko, 4, 2012)
09:30
První krok
(kom., Česko, 4, 2009)
10:40
Koření
(magazín, Česko)
11:35
Zákon přitažlivosti
(rom. kom., Irsko/VB/Německo/USA, 2004)
obrázok
09:10
Hostinec U kamenného stolu
(čb., par., ČS, 1948)
11:00
Smrtonosná past 4
(akční, USA/VB, 2007)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
12:20
Škola detektívky
(dobrodr. ser., ČS, 1989)
13:10
Prežiť!
(dok. ser., VB/USA, 2005)
obrázok
14:00
Prežiť!
(dok. ser., VB/USA, 2005)
14:55
Slávna päťka 2
(rodinný f., Nemecko, 2013)
12:50
Biatlon - Svetová zimná univerziáda - Biatlon - preteky s hromadným štartom ženy
14:15
Vizitka
(kom., ČS, 1987)
15:05
12:20
Muži v čiernom
(akčný kom., USA, 1997)
14:25
Všetky moje ex
(kom., USA, 2009)
13:05
Šaman
(dobr., USA, 1992)
obrázok
15:25
Ping pong
(akčný kom., USA, 2007)
12:00
Z metropole
(Česko)
12:25
Hobby naší doby
(seriál, Česko, 2010)
12:50
Postřehy odjinud
(dok. ser., Česko)
13:00
Zprávy
(Česko)
13:05
Světýlka z blat
(pohád., 1992)
14:00
Nevěsta z obrázku - Pohádka o nelehkém putování za vytouženou dívkou.
15:00
Babička
(čb., rom. drama, ČS, 1940)
12:00
Winston Churchill
(dok., Francie, 2014)
12:55
Babylon
(krát. f./dok., Česko)
13:30
Shenandoah
(western, USA, 1965)
15:10
Cesta ke kameni
(dok. pásmo, Česko, 4, 2014)
15:30
Kamera na cestách
(dok. pásmo, Francie, 2006)
13:15
Výměna manželek
(reality-ser.)
14:30
Rande naslepo
(kom., USA, 2006)
13:40
Všechny moje lásky - (1., 2.)
(seriál, Česko, 2014)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
16:25
18:00
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
18:30
Taxík
(záb. progr., Slovensko)
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:25
Senior klub - magazín
(magazín, Slovensko)
17:00
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
17:15
Dvaja muži pod posteľou
(TV insc., Slovensko, 1994)
18:45
Večerníček - Makový mužíček
(pre deti, Slovensko)
18:50
Máša a medveď
(anim. ser., Rusko, 2009)
18:55
Trpaslíci - Smajlišou - zabávač
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Garfield - II.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:15
Dračie poviedky
(anim. ser., USA, 1999)
16:25
Susedia
(komed. ser., Slovensko, 2006)
17:05
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
17:40
Hra o Niké
(záb. progr., Slovensko)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:15
Knight Rider - (7., 8.)
(seriál, USA, 2008)
19:00
16:35
17:35
Hercule Poirot
(krimiser., VB, 1989)
18:25
Kluci v akci
(gastro. real. show, Česko, 2007)
19:00
Události
(Česko)
19:45
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
16:25
Ermitáž - kočičí palác
(dok., Francie/Německo, 2005)
17:20
Češi na misi
(dok. pásmo, Česko, 2013)
17:45
Na ptačích křídlech kolem světa
(pop. věd. ser., VB, 2011)
18:45
Večerníček
(pohád., Česko)
18:55
Bombardier
(dok., USA, 2013)
16:25
Moje superbejvalka
(kom., USA, 2006)
18:10
U Haliny v kuchyni
(gastro. real. show, Česko)
16:15
Vraždy v Midsomeru
(krimiser., VB, 1, 2013)
18:55
19:25
19:40
19:55
VIP zprávy
(Česko)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
20:10
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:20
Nečakané stretnutia - Nová show Katky Brychtovej Nečakané stretnutia ako emotívne príbehy ľudí priamo tam kde žijú.
21:10
21:45
22:30
Krajina rebelov - Nový svet
(dobrodr. ser., Taliansko, 4, 2012)
00:25
Slávna päťka 2
(rodinný f., Nemecko, 2013)
01:50
Škola detektívky
(dobrodr. ser., ČS, 1989)
02:35
Krajina rebelov - Nový svet
(dobrodr. ser., Taliansko, 4, 2012)
20:05
Dejiny sveta
(dok. ser., VB, 2012)
21:00
Anjeli strážni
(talk show)
Talkshow Aleny Heribanovej.
21:30
Rozchod Nadera a Simin - Filmový klub
(dráma, Irán, 2011)
obrázok
23:40
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
00:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Bláznivá, hlúpa láska
(kom., USA, 2011)
obrázok
22:50
Stúpenci - I. (1.-3.)
(triler seriál, USA, 2013)
01:25
Lovec upírov
(akčný , Juhoafrická Rep./USA/Nemecko, 2010)
02:40
Bláznivá, hlúpa láska
(kom., USA, 2011)
20:10
20:20
Štartovací balík od TV JOJ 2015
20:30
Princ z Perzie: Piesky času
(fant.-dobr. f., USA, 2009)
obrázok
23:05
Miss Marec
(kom., USA, 2009)
01:00
Inštinkt zabíjať
(akčný , VB, 2008)
02:30
Miss Marec
(kom., USA, 2009)
03:55
Inštinkt zabíjať
(akčný , VB, 2008)
20:00
Zpívá celá rodina
(záb. pořad, 2013)
21:25
Slavné parodie
(záb. pořad, Česko, 2008)
22:20
Hrabě Monte Christo - 4/4
(seriál, Francie/Itálie, 1998)
23:55
Fabio Montale
(akční, Francie, 1, 2001)
01:30
Kriminálka Paříž
(krimiser., Francie, 52, 2006)
02:20
Chalupa je hra
(dok. ser., Česko)
02:45
Zahrada je hra
(kult. mag., Česko)
03:10
Bydlení je hra
(kult. mag., Česko, 2011)
03:30
Styl
(magazín, Česko, 2007)
03:55
Pod pokličkou
(záb. mag., Česko, 2010)
20:00
21:45
Salamandr - (7., 8.)
(krimiser., Belgie, 2012)
23:25
Vidocq
(seriál, Francie, 2010)
00:50
Cestománie
(seriál, Česko, 1999)
01:20
Brána smrti
(dok. pásmo, Česko, 2013)
01:45
Královna Versailles z Las Vegas
(dok., USA/VB/Nizozemí/Dánsko, 2012)
02:40
Čaj pro třetího
(pop. věd. ser.)
03:10
Tančící skály
(ser., Česko, 2010)
03:30
Klub přátel dechovky
(hudební show, Česko)
20:20
Podfukáři
(myst. f., USA, 2013)
obrázok
22:35
Specialista
(akční, USA/Peru, 1994)
00:35
Vražda v čínské čtvrti
(thriller, USA, 2001)
02:50
Áčko
(záb. pořad)
03:30
DO-RE-MI
(show, Česko)
20:15
Muži proti ženám
(záb. pořad, Česko, 2014)
22:00
Hannibal - Zrození
(thriller, VB/Česko/Francie/Itálie, 2007)
00:30
Úkol zabít
(akční, VB/Francie/Lucembursko, 2001)
02:20
Vraždy v Midsomeru
(krimiser., VB, 1, 2013)
03:50
Hannibal - Zrození
(thriller, VB/Česko/Francie/Itálie, 2007)

Odporúčame