Zobraz program na: včera dnes zajtra 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
04:05
Životodarné tepny Zeme
(dok., Slovensko, 2015)
04:20
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:10
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
05:35
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
06:40
Počasie RTVS
(Slovensko)
06:45
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
07:30
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Dopraváčik uja Sládka
(pop. ved. ser., Slovensko, 2002)
06:35
Stoj! Pozor! Choď!
(dop. bez. p., Slovensko, 2015)
06:50
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
06:55
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:10
Dráčik Tabaluga
(anim. ser., Austrália, 2001)
07:35
Vstúpte do sveta tanca
(dok. ser., Francúzsko, 2000)
07:45
Zázračný miniateliér
(záb. progr., Slovensko)
07:50
Trpaslíci - Smajlihit - veselé pesničky - Hav! Hav! Hav!
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:00
Svokra
(show, Slovensko)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:10
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:45
07:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
04:50
Kočka není pes
(reality show, Česko, 2017)
05:20
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
05:59
Studio 6
(magazín, Česko, 2011)
04:00
Ochránce
(Česko, 2011)
04:55
Cesty víry
(Česko)
05:20
Babylon
(Česko)
05:50
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
04:00
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 117, 2005)
05:55
Snídaně s Novou
(záb. pořad)
06:10
Astro Boy
(anim., Hongkong/USA/Japonsko, 7, 2009)
06:35
Elfové
(anim. ser., 2, 2015)
07:05
Elfové
(anim. ser., 2015)
07:50
M*A*S*H
(seriál, USA, 122, 1972)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
08:30
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
09:05
Doktor z hôr - Nové osudy
(seriál, Nemecko, 9, 2008)
10:00
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
10:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
09:30
Ukrajinský magazín
(magazín, Slovensko)
09:55
Ukrajinská Čítanka
(dok. ser., Česko/Slovensko/Poľsko, 2015)
10:05
Prípad jasnovidca Hanussena
(TV , ČS, 2, 1969)
11:30
Obedníček - Pa a Pi
Séria večerníčkov pre deti zo života zvierat.
11:40
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Smajlichrum
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
08:50
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
09:50
11:50
Mentalista - VI. (18., 19.)
(krimiser., USA, 2008)
08:40
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
09:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:00
Kojak
(krimiser., USA, 1973)
10:00
Dobrodružství kriminalistiky
(krimiser., ČS/SRN, 22/26, 1989)
10:50
Dobrodružství kriminalistiky
(krimiser., ČS/SRN, 23/26, 1989)
11:45
Černé ovce
(magazín, Česko)
08:30
09:00
Ostrovy snů
(dok., 4)
09:55
Hitlerovy děti
(dok. ser., Německo, 2000)
10:50
11:40
Náš venkov
(Česko)
08:45
Ulice
(ser., Česko, 3212, 2005)
09:45
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 721, 2005)
11:00
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
11:50
Tescoma s chutí
(záb. pořad)
08:45
M*A*S*H
(seriál, USA, 123, 1972)
09:15
Jake a Tlusťoch
(krimiser., USA, 11, 1987)
10:15
Rosamunde Pilcher: Otázka cti
(roman. f., Německo, 2013)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
12:20
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
14:35
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 12, 2012)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:25
Bežkopotulky
(dok., Slovensko)
12:35
Homo Aquarius - Portrét kanadského hydrológa slovenského pôvodu prof.Jána Baricu.
13:00
Voda - Jeden deň o vode: Čistička vody. Plnička minerálnej vody. Pútnici za vodou. Studňa.
13:30
Rivali
(dok. ser.)
14:30
Moja diagnóza
(dok. ser., Slovensko, 2016)
15:00
Mojich sedem divov
(talk show, 1994)
13:50
Farma
(reality show, Slovensko)
15:00
Policajné prípady
(ser., Slovensko, 2017)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:35
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
13:00
Stratené duše
(sci-fi ser., USA, 7, 2005)
-audio komentár-
14:00
Súdna sieň
(reality-ser.)
15:00
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
12:30
Sama doma
(záb. mag., Česko)
14:00
Soudkyně Amy
(ser., USA, 1999)
14:40
Bakaláři
(seriál, ČS, 1971)
15:00
Hvězdy letí do století
(záb. pořad, Česko, 2005)
15:50
Kojak
(krimiser., USA, 1973)
12:10
12:35
Folklorika
(Česko)
13:05
Poutní místa
(dok. ser., Česko, 2002)
13:20
S gurmánem na cestách I.
(pop. věd. ser., USA, 2005)
14:05
Vínečko - III.
(muzikální seriál, 4, 2011)
14:30
Kvarteto
(dok. ser., Česko/Maďarsko/Polsko/Slovensko, 2007)
15:00
Tuniská mozaika - Antické a islámské památky v objetí severoafrické přírody (1994).
15:30
Cesta podzemní vody - Voda ve vašem vodovodním kohoutku není samozřejmostí. Má za sebou zajímavou pouť.
15:50
Přidej se
(dok. pásmo, Česko, 2009)
12:25
Dva a půl chlapa
(komed. ser., USA, 13, 2003)
12:50
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 118, 2005)
14:00
Odložené případy
(krimiser., USA, 11, 2003)
14:55
Odložené případy
(krimiser., USA, 12, 2003)
15:55
Kriminálka Miami
(krimiser., USA, 11, 2002)
12:10
Polední zprávy
12:20
Jake a Tlusťoch
(krimiser., USA, 12, 1987)
13:20
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 4, 2003)
14:25
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 5, 2003)
15:25
Policie Hamburk
(krimiser., Německo, 18, 2007)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
16:25
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
16:55
Doktor z hôr - Nové osudy
(seriál, Nemecko, 10, 2008)
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:10
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
16:25
Žena a srdce - Profesor Murín o súvislostiach a liečbe srdcocievnych ochorení žien.
17:30
17:45
Hokej - Tipsport Liga - Večerníček: Pa a Pi
(šport. progr.)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:45
Cestománie
(seriál, Česko, 1999)
17:15
AZ-kvíz
(věd. soutěž, Česko)
17:40
Černé ovce
(magazín, Česko)
18:25
Kde domov můj?
(věd. soutěž, Česko, 2016)
19:00
Události
(Česko)
19:50
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
19:59
16:30
S kuchařem kolem světa
(kuchař. p., Francie, 2007)
17:25
GEN - Galerie elity národa
(dok. pásmo, Česko, 2017)
17:45
Fotbal
(pop.věd.)
16:57
17:25
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
18:25
Ulice
(ser., Česko, 3213, 2005)
16:25
Odpolední zprávy
(Česko, 2013)
16:40
Soudní síň
(záb. pořad, Česko)
17:35
Prostřeno!
(Česko)
18:55
19:25
19:40
19:55
Top Star
(magazín, Česko)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Honba za Kopijou osudu
(dobr., Nemecko, 2010)
22:15
Vraždy v Pyle
(triler, Belgicko/Francúzsko, 2014)
23:55
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 12, 2012)
00:45
Honba za Kopijou osudu
(dobr., Nemecko, 2010)
02:35
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
03:05
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
20:40
Stavba roka 2016 - Priamy prenos odovzdávania ocenení 22.ročníka celoštátnej súťaže Stavba roka 2016.
22:35
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:40
Umenie
(kult. mag.)
Magazín o kultúre.
23:10
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
23:35
Noc v archíve
(magazín, Slovensko, 2013)
00:35
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:30
Chart show
(hudobná show, Slovensko, 2014)
22:35
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
23:40
Dva a pol chlapa - VII.
(komed. ser., USA, 2003)
00:35
Stúpenci
(triler seriál, USA, 7, 2013)
01:30
Mentalista - VI. (18., 19.)
(krimiser., USA, 2008)
03:00
NCIS: Los Angeles
(krimiser., USA, 19, 2009)
03:40
Dva a pol chlapa - VII.
(komed. ser., USA, 2003)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Prázdniny
(seriál, Slovensko, 10, 2016)
21:45
Dovidenia, stará mama!
(komed. ser., Slovensko, 2016)
22:25
Spackané plastické operácie
(reality-ser., USA, 7, 2014)
23:25
Slnečno, sem-tam vraždy
(krimiser., USA, 5, 2010)
00:20
Kosti
(krimiser., USA, 6, 2005)
02:10
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
02:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
03:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
20:00
Pošta pro tebe
(záb. pořad, Česko)
21:05
Všechnopárty
(záb. pořad, Česko, 2005)
21:50
23:20
Vím, že jsi vrah...
(krimi, ČS, 1971)
01:00
AZ-kvíz
(věd. soutěž, Česko)
01:30
Máte slovo s M. Jílkovou
(talk show, Česko)
02:40
Dobré ráno
(show, Česko)
20:00
Kamera na cestách
(dok. pásmo, Francie, 2006)
21:00
Na cestě
(dok. ser., Česko, 2006)
21:30
Národní klenoty - II.
(dok. ser., Česko, 2011)
21:55
Doktoři
(dok. reality ser., Česko, 6, 2017)
22:45
Souvislosti Jana Pokorného
(talk show, Česko, 2016)
23:40
Batesův motel
(thriller ser., USA, 6, 2013)
00:25
Tajné životy
(drama, Slovensko, 11, 2014)
01:25
Tábor 14
(dok., Německo/Jižní Korea, 2012)
02:20
Uchem jehly
(seriál, Česko, 2011)
02:45
Za našima humny
(záb. mag., Česko, 2015)
03:15
Náš venkov
(Česko)
03:30
Na moll...
(Česko)
20:20
Výměna manželek - VII.
(reality show, Česko)
21:35
Robinsonův ostrov
(reality show, Česko, 2017)
22:35
23:35
Vražedná čísla
(krimiser., USA, 12, 2005)
00:25
Odložené případy
(krimiser., USA, 11, 2003)
01:15
Odložené případy
(krimiser., USA, 12, 2003)
02:00
Dva a půl chlapa
(komed. ser., USA, 13, 2003)
02:20
Áčko
(talk show, Česko, 1997)
03:25
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
20:15
Ohnivý kuře - II.
(seriál, Česko, 4, 2016)
21:35
Show Jana Krause
(záb. pořad, Česko, 2014)
22:35
Cesty k úspěchu
(magazín, Česko, 2011)
22:45
Castle na zabití
(akč. kom. ser., USA, 4, 2009)
23:45
Soudní síň
(záb. pořad, Česko)
00:40
Rosamunde Pilcher: Otázka cti
(roman. f., Německo, 2013)
02:35
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 4, 2003)
03:25
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 5, 2003)

Odporúčame