Zobraz program na: včera dnes zajtra 24.2. 25.2. 26.2. 27.2. 28.2.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
04:25
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
04:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:35
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
06:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
06:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:20
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
06:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
06:30
Zlatobránsky pamätníček - Hudobno-zábavný program nielen pre deti.
07:10
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:15
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
07:30
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
07:40
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
07:50
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Ochrana prírody
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:55
07:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:59
Studio 6
(magazín, Česko, 2011)
04:10
Uchem jehly
(seriál, Česko, 2011)
04:35
Nebezpečný svět Rajka Dolečka - Mladá režisérka se vydává za stárnoucím profesorem hledat recepty na život těla a duše. Co ale dívce s rodinou v Bosně poradí srbský nacionalista a blízký přítel Ratka Mladiče? Dialog o překračování vlastních předsudků a ideologií se snahou najít smíření.
05:50
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
04:00
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 96, 2005)
05:55
Snídaně s Novou
(záb. pořad)
04:15
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 6, 1999)
06:15
Astro Boy
(anim., Hongkong/USA/Japonsko, 3, 2009)
06:40
Nexo Knights
(anim. ser., Dánsko, 2016)
07:10
Nexo Knights
(anim. ser., Dánsko, 2016)
07:55
M*A*S*H
(seriál, USA, 93, 1972)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
08:00
08:30
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
09:05
Zátoka nádejí
(romantický seriál, Kanada, 4, 2013)
10:00
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1994)
10:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
10:00
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá - Prázdninové detské vysielanie
(rodinný f., ČS, 1982)
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
(rodinný f., ČS, 1982)
11:20
Pa a Pi
(pre deti, ČS, 1988)
11:30
Obedníček - Blyskáčik a Hromotĺk
Animovaný rozprávkový seriál o dvoch nerozlučných priateľoch, vládcoch blesku a hromu.
11:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
11:40
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Orechová smajlina
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:50
O 10 rokov mladší
(reality show, Slovensko, 2017)
10:00
08:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:50
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
10:50
Dedičstvo
(ser., Slovensko, 32, 2013)
09:00
Kojak
(krimiser., USA, 1973)
10:00
Kufr
(záb. pořad, Česko, 2013)
10:45
Silvestrovský koktejl
(ser., Česko, 2013)
11:45
Černé ovce
(magazín, Česko)
08:30
09:00
Zázračná planeta
(dok. pásmo, VB, 2008)
10:00
Divoká Patagonie: Horko a prach - V extrémně odlišné přírodě najdeme lamy guanaco, kondora andského, lišky, plameňáky, pásovce, ale i tučňáky magellanské a další druhy. Z kolekce BBC Earth.
10:50
Na plovárně
(talk show, Česko)
11:50
Nedej se
(Česko)
09:00
Ulice
(ser., Česko, 3191, 2005)
10:00
Specialisté
(seriál, Česko, 6, 2017)
11:00
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
11:45
Tescoma s chutí
(záb. pořad)
08:50
M*A*S*H
(seriál, USA, 94, 1972)
09:20
Jake a Tlusťoch
(krimiser., USA, 1, 1987)
10:15
Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky
(rom. drama, Rakousko/Německo, 2005)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
12:20
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
14:35
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 4, 2012)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:25
Bežkopotulky - Na bežkách po najkrajších miestach Slovenska a Česka.
12:35
USA zhora
(dok. ser., 2011)
13:05
Jozef Mistrík jazykovedec - Televízny profil popredného slovenského jazykovedca - štylistu a pedagóga, prof. Jozefa Mistríka.
13:45
Jazyky - Aký si slovenský spisovný jazyk?
14:10
Mária Ivanová-Šalingová - Medailón slovenskej jazykovedkyne Márii Ivanovej-Šalingovej.
14:35
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
15:00
Mojich sedem divov
(talk show, 1994)
15:35
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
12:00
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
13:00
Mentalista - IV. (23., 24.)
(krimiser., USA, 2008)
15:00
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:35
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
13:00
Stratené duše
(sci-fi ser., USA, 4, 2005)
-audio komentár-
13:55
Extrémne prípady
(reality show, Slovensko, 2012)
15:00
Policajti v akcii
(seriál, Slovensko, 2016)
12:00
12:30
Sama doma
(záb. mag., Česko)
14:00
Soudkyně Amy
(ser., USA, 1999)
14:45
Bakaláři
(seriál, ČS, 1971)
14:55
Jsou hvězdy, které nehasnou
(záb. pořad, Česko, 2004)
15:55
Kojak
(krimiser., USA, 1973)
12:45
Chcete je?
(Česko)
12:50
Příběhy předmětů
(seriál, Česko, 2011)
13:20
Soukromé století
(čb., dok. ser., Česko, 1, 2007)
15:05
Poslední tajemství Třetí říše
(čb., dok. ser., USA, 2011)
12:25
Dva a půl chlapa
(komed. ser., USA, 8, 2003)
12:55
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 97, 2005)
14:05
Mentalista
(krimiser., USA, 4, 2008)
15:00
Mentalista
(krimiser., USA, 5, 2008)
15:55
Námořní vyšetřovací služba
(krimiser., USA, 12, 2003)
12:05
Polední zprávy
12:20
Jake a Tlusťoch
(krimiser., USA, 2, 1987)
13:20
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 7, 1999)
14:25
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 8, 1999)
15:35
Castle na zabití
(akč. kom. ser., USA, 9, 2009)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
16:25
Úžasné krajiny
(bez slov dok. ser., Francúzsko, 2013)
16:55
Zátoka nádejí
(romantický seriál, Kanada, 5, 2013)
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:10
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Tradičná medicína vo svete
(dok., Francúzsko, 2014)
16:30
Halali
Magazín pre priateľov poľovníctva a prírody.
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Blyskáčik a Hromotĺk
(pre deti, Slovensko)
18:35
Lilin ostrov pokladov
(anim. ser., Írsko/VB, 2014)
18:40
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Ochrana prírody
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Šmolkovia
(kresl. ser., USA/Belgicko, 1981)
18:55
Kniha džunglí - II.
(anim. ser., Nemecko/India/Francúzsko, 2009)
19:10
Poštár Pat - II.
(anim. ser., VB, 1981)
19:25
Garfield - III.
(anim. ser., Francúzsko, 2008)
19:35
Mám rád školu
(seriál, Francúzsko, 1997)
19:50
Zázračný miniateliér
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:45
Cestománie
(seriál, Česko, 1999)
17:15
AZ-kvíz
(věd. soutěž, Česko)
17:40
Černé ovce
(magazín, Česko)
18:25
Kde domov můj? - Nová zábavná vědomostní soutěž zaměřená na znalosti o naší vlasti.
19:00
Události
(Česko)
19:50
Branky, body, vteřiny
(sport. poř., Česko)
16:00
Heydrich - konečné řešení
(dok. ser., Česko, 25, 2011)
16:25
Modrá krev: Sternbergové - V erbu rodu Sternbergů je osmicípá hvězda v modrém poli a rodové heslo latinsky zní: ?nezná západu?, tedy nikdy nezapadá. Dokumentární cyklus o české šlechtě, která hrdě navazuje na kořeny svých slavných předků.
17:20
Na křídlech kondora andského - Je vynikajícím letcem, který dokáže využívat stoupavých proudů a plachtit ve velkých výškách bez jakékoli námahy. Co všechno se o něm a od něj ještě můžeme dozvědět? Německo-francouzský dokument.
18:15
Na cestě
(dok., Česko, 2015)
18:45
18:55
Vínečko - III.
(muzikální seriál, 1, 2011)
19:20
Vesnicopis
(seriál, Česko, 2010)
19:40
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
16:57
17:25
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
18:25
Ulice
(ser., Česko, 3192, 2005)
16:25
Odpolední zprávy
(Česko, 2013)
16:40
Soudní síň
(záb. pořad, Česko)
17:35
Prostřeno!
(Česko)
18:55
19:25
19:40
19:55
Top Star
(magazín, Česko)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJČT1ČT2Nova TVPrima
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Nikto nie je dokonalý
(talk show, Slovensko)
21:35
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)
22:05
Doktorka Fosterová
(ser. (dráma), VB, 4, 2015)
23:00
Murdochove záhady
(ser., Kanada/VB, 7, 2008)
23:45
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1994)
00:35
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 4, 2012)
01:20
Doktorka Fosterová
(ser. (dráma), VB, 4, 2015)
02:10
Murdochove záhady
(ser., Kanada/VB, 7, 2008)
03:00
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
03:25
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
20:55
Rivali - Mandela verzus De Klerk
22:25
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
22:30
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
23:40
Žingorov proces - Zrušenie rozsudku
O obnovenom procese s odsúdenými členmi partizánskej skupiny a jej veliteľa Viliama Žingora.
00:20
Žingorov proces - Oslobodenie spod viny
O obnovenom procese s odsúdenými členmi partizánskej skupiny a jej veliteľa Viliama Žingora.
01:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:30
Baby boom - Zažite jedinečný pohľad na zázrak zrodenia nového života!
21:40
O 10 rokov mladší
(reality show, Slovensko, 2017)
22:45
23:45
Dva a pol chlapa - VI.
(komed. ser., USA, 2003)
00:40
Šiesty zmysel
(krimiser., USA, 1, 2011)
01:35
Mentalista - IV. (23., 24.)
(krimiser., USA, 2008)
03:00
Šiesty zmysel
(krimiser., USA, 1, 2011)
20:20
15 rokov TV JOJ
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Obecná škola
(dráma, ČS, 1991)
23:00
Spackané plastické operácie
(reality-ser., USA, 6, 2014)
00:00
Agentka bez minulosti
(akčný ser., USA, 4, 2010)
01:00
Biele goliere
(krimiser., USA, 2, 2009)
02:00
03:00
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
03:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
20:00
Dobrodružství kriminalistiky
(krimiser., ČS/SRN, 14/26, 1989)
20:50
Dobrodružství kriminalistiky
(krimiser., ČS/SRN, 15/26, 1989)
21:40
Hercule Poirot
(krimiser., VB, 1989)
23:15
Motiv
(krimiser., Kanada, 2013)
00:00
AZ-kvíz
(věd. soutěž, Česko)
00:30
13. komnata
(dok. ser., Česko)
00:55
Banánové rybičky
(talk show, Česko, 2000)
01:50
Žiješ jenom 2x
(seriál, Česko, 2012)
02:20
Dobré ráno
(Česko)
20:00
Velká vlastenecká válka
(dok. ser., Rusko, 2010)
21:00
Mendel - otec genetiky - Životopisný portrét zakladatele genetiky J. G. Mendela se sofistikovanými přesahy do současnosti.
21:55
Vláda
(ser. (drama), Dánsko, 22, 2010)
22:55
Letecké katastrofy
(dok. ser., Kanada, 2003)
23:40
Město žen
(komed. ser., USA, 11, 2009)
00:05
Jak najít lásku přes internet - Může algoritmus vstupních dat, s nímž pracují některé seznamky, najít pro muže lepší dívku, než kdyby některou náhodně sbalil v baru? Dokument BBC.
00:55
České himálajské dobrodružství - K 2, Broad Peak.

Dokumentární cyklus o českých horolezcích na vrcholech zeměkoule (2003).
01:55
Cesty víry
(Česko)
02:15
Folklorika
(Česko)
02:40
Náš venkov
(Česko)
03:00
Portréty
(Česko)
03:15
Pozemšťané, koho budete volit? - Předvolební klání očima mentálně handicapovaných filmařů. Dokument, ověnčený prestižní cenou Pavla Kouteckého (2010).
20:20
Ordinace v růžové zahradě
(seriál, Česko, 713, 2005)
21:35
Víkend
(magazín, Česko)
22:35
00:25
Mentalista
(krimiser., USA, 4, 2008)
01:15
Mentalista
(krimiser., USA, 5, 2008)
01:55
Dva a půl chlapa
(komed. ser., USA, 8, 2003)
02:15
Robinsonův ostrov
(reality show, Česko, 2017)
03:25
Co na to Češi
(záb. pořad, Česko, 2016)
20:15
V.I.P. vraždy
(seriál, Česko, 6, 2016)
21:35
Top Star magazín
(magazín, Česko)
22:35
Castle na zabití
(akč. kom. ser., USA, 9, 2009)
23:25
Soudní síň
(záb. pořad, Česko)
00:20
Pekelná kuchyně
(real. show, USA, 3, 2005)
01:15
Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky
(rom. drama, Rakousko/Německo, 2005)
03:05
Komisař Rex
(krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 7, 1999)
03:50
Lilly Schönauer: Odbočka ke štěstí
(roman. f., Rakousko/Německo, 2007)

Odporúčame