Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
dnes
včera
dnes
zajtra
Piatok
26.04.
Sobota
27.04.
Nedeľa
28.04.
Pondelok
29.04.
Utorok
30.04.
Streda
01.05.
celý deň
teraz
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program staníc Jednotka, Dvojka, Markíza, JOJ, History Ch., Nova Sport 1, TV5 Monde, Viasat Exp, Eurosport 2, Nova Cinema, Viasat His
Vybrané
Slovenské
České
Nemecké
Maďarské
Dokumentárne
Filmové
Športové
Detské
Spravodajské
Hudobné
Erotické
HBO a Cinemax
Môj výber
Jednotka
05:00
Počasie
SR (2024)
05:10
Autosalón
Magazín SR (2024). Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
SR (2016)
08:50
Detektívi zo severu V (11/16)
Čierny Peter
Čierny Peter. Krimiseriál N (2012). Nemecký kriminálny seriál.
09:50
Na krok od neba
Pokrvné putá
10:55
Duel
SR (2024). Vedomostná súťaž s jedným moderátorom a dvoma hráčmi.
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
SR (2024)
12:25
Dámsky klub
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
SR (2018). Najlepšie recepty Kamily Magálovej a Pavla Pospíšila odhalené!
14:40
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
Najkrajší deň
Najkrajší deň. Krimiseriál Tal. (2011). Taliansky detektívny seriál v hlavnej úlohe s Terrencom Hillom.
16:00
Správy RTVS
SR (2024)
16:35
Bez batožiny
Sri Lanka - rieky, jazerá
Sri Lanka - rieky, jazerá. Dokumentárny seriál Bulh./VB (2018). Dokumentárna séria, cestopisná
17:05
Detektívi zo severu V (12/16)
Lovci a zberači
Lovci a zberači. Krimiseriál N (2012). Nemecký kriminálny seriál.
17:50
Krátke správy RTVS
SR (2016)
17:55
Duel
SR (2024). Vedomostná súťaž s jedným moderátorom a dvoma hráčmi.
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
SR (2024)
19:00
Správy RTVS
SR (2024)
19:55
Góly - body - sekundy
SR (2024)
20:12
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
SR (2024)
20:15
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
SR (2024)
20:20
Počasie
SR (2024)
20:30
Vraždy na ostrove Porquerolles
Detektívny film Fr. (2022). Detektívny film z populárneho francúzskeho cyklu.
22:05
Biele ticho
23:40
Oktopus (5/13)
Nikita
Nikita. Krimiseriál ČR (2023).
00:45
Oktopus (6/13)
Srdcová sedma
Srdcová sedma. Krimiseriál ČR (2023).
01:50
Správy RTVS "N"
SR (2024)
02:40
Góly - body - sekundy
SR (2024)
02:55
Don Matteo
Najkrajší deň
Najkrajší deň. Krimiseriál Tal. (2011). Taliansky detektívny seriál v hlavnej úlohe s Terrencom Hillom.
03:55
Správy RTVS "N"
SR (2024)
04:50
Postav dom, zasaď strom
Magazín SR (2024). Hobby magazín na voľný čas.
Zobraziť všetko
20:30
Vraždy na ostrove Porquerolles
Detektívny film Fr. (2022). Detektívny film z populárneho francúzskeho cyklu.
Dvojka
05:55
Zázračný miniateliér
SR (2018). Kreatívne nápady Janky a Tomáša
06:00
Čím cestovať
Seriál Fr. (2003)
06:15
Jurošík "N"
Animovaný seriál SR (2009). Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:20
Jurošík "N"
Animovaný seriál SR (2009). Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:25
Bob a Bobek na cestách
Animovaný seriál ČR (2003)
06:35
Lilin ostrov pokladov
Animovaný seriál VB/Írs. (2014). Animovaný seriál pre deti.
06:40
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný seriál Fr. (2019). Francúzsky animovaný seriál.
06:55
Lilin ostrov pokladov
Animovaný seriál VB/Írs. (2014). Animovaný seriál pre deti.
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
Dokument SR (2024). Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
SR (2024)
08:05
Dobrý deň, Patria
08:30
Kimondó - Na kus reči
SR (2023). Rozhovory so známimi a zaujímavými osobnosťami maďarskej národnosti na Slovensku.
09:00
Regina
Magazín SR (2024). Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Vygumuj a napíš
11:35
Obedníček
Rozprávky zo škrupinky "N"
Rozprávky zo škrupinky "N". SR (1980). O dvoch kohútikoch - Bacuľkovi a Šidielkovi a ich veselých dobrodružstvách.
11:40
Píkova zoo
Írs. (2018). *detský program
11:45
Pa a Pi "N"
Animovaný seriál ČR/SR (1990). Animovaná rozprávka pre deti.
12:00
Živá panoráma
Dokument SR (2024). Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:20
Cyklopotulky
Tauernský cyklochodník [Rakúsko]
Tauernský cyklochodník [Rakúsko]. SR (2024). Najkrajší pohľad na Slovensko, Česko a Rakúsko zo sedla bicykla.
12:30
Večera s Havranom
SR (2024). Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch
14:10
Skautskou stopou (1)
Cyklus SR (1997). Vzdelávací cyklus pre mládež o skautingu, ochrane prírody a pobyte v nej.
14:20
Skautskou stopou (2)
14:35
Život so psími očami
Dokument SR (2012). Polovica obyvateľov Slovenska býva na sídlisku. Ako a čím žijú?
15:05
Nočná mora diktátorov (1/2)
Dokument Tal. (2022)
16:00
Cesty za umením
Z Castel San Vincenza do Matrice 1
Z Castel San Vincenza do Matrice 1. Cestopis Tal. (2021). Cestopisný seriál
16:30
Regina
Magazín SR (2024). Denný magazín o živote v regiónoch
17:30
Ambulancia
Medicína krásy - mýty a fakty
Medicína krásy - mýty a fakty. Magazín SR (2013). Sprievodca svetom zdravotníckych informácií
17:55
Moja diagnóza
Žijem s vlčou chorobou
Žijem s vlčou chorobou. Dokument SR (2023). Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu
18:30
Večerníček
Rozprávky zo škrupinky "N"
Rozprávky zo škrupinky "N". SR (1980). O dvoch kohútikoch - Bacuľkovi a Šidielkovi a ich veselých dobrodružstvách.
18:35
Odo
Animovaný seriál VB/Poľ. (2021)
18:40
Lilin ostrov pokladov
Animovaný seriál VB/Írs. (2014). Animovaný seriál pre deti.
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
Animovaný seriál Fr. (2019). Francúzsky animovaný seriál.
19:05
Bella a Sebastián
19:20
Bella a Sebastián
19:30
Čím cestovať
Seriál Fr. (2003)
19:45
Zázračný miniateliér
SR (2018). Kreatívne nápady Janky a Tomáša
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
SR (2024)
20:10
Divoké Portugalsko
21:00
Fantómy ropy
Dokument Fr./Belg./Kan./N/Jap./Hol. (2022)
21:55
Do kríža
SR (2024)
22:50
Umenie
Magazín SR (2024). Kultúrny magazín
23:20
Čarovný svet animovaného filmu
Dvaja majstri
Dvaja majstri. Dokument SR (2011). Zo zákulisia pohyblivých obrázkov.
23:30
Čarovný svet animovaného filmu
Oko animovaného filmu
Oko animovaného filmu. Dokument SR (2011). Zo zákulisia pohyblivých obrázkov.
23:45
Čarovný svet animovaného filmu
Orbis pictus
Orbis pictus. Dokument SR (2011). Zo zákulisia pohyblivých obrázkov.
00:00
Správy RTVS "N"
SR (2024)
00:50
Hírek
SR (2024)
Zobraziť všetko
20:10
Divoké Portugalsko
Markíza
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom III (75)
Rodinný seriál SR (2024).
10:40
Dunaj, k vašim službám VI (5)
Romantický seriál SR (2024).
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
Komediálny seriál SR (2018).
12:55
Mentalista II (8/23)
Krimiseriál USA (2009-2010).
13:55
Mentalista II (9/23)
Krimiseriál USA (2009-2010).
14:50
Susedské prípady
Seriál SR
15:50
Rodinné prípady
Seriál SR
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie
17:55
Mama na prenájom III (76)
Rodinný seriál SR (2024).
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Na nože III
Reality show SR (2024)
22:00
Utajený šéf III
Reality šou, SR (2023)
23:35
Dobre vedieť!
00:45
Mentalista II (8/23)
Krimiseriál USA (2009-2010).
01:40
Mentalista II (9/23)
Krimiseriál USA (2009-2010).
02:15
Policie Modrava IV (3)
Muž, ktorý vyrovnal účet
Muž, ktorý vyrovnal účet. Krimiseriál ČR (2022).
03:15
Susedské prípady
Seriál SR
03:55
Rodinné prípady
Seriál SR
Zobraziť všetko
20:30
Na nože
Reality show SR (2024)
JOJ
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
"Autoumyvárka" vo dvore, So šéfom na kopírke
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Súdna sieň
Detský tábor
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VI (13/21)
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
Najznámejšie osobnosti, najväčšie párty a udalosti, o ktorých sa hovorí
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vytoč môjho agenta (7)
Boleslav Polívka
21:50
Vytoč môjho agenta (8/8)
Michal Dlouhý a Ondřej Sokol
23:10
Sedem
SR (2024). Populárna relácia glosuje najzaujímavejšie udalosti uplynulého týždňa. Moderuje: Elena Vacvalová.
00:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
01:15
Myšlienky vraha VI (20)
02:10
Noviny TV JOJ
03:00
Moja prvá dovolenka (7)
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Zobraziť všetko
20:40
Vytoč môjho agenta
History Ch.
05:15
Hvězdy zastavárny XXIII (20)
Divoká jízda Ricka a Chuma
06:00
Mistři aukcí II (26)
Velké americké kasírování
06:20
Mistři aukcí III (1)
Noc výdělečných mrtvých
06:40
Z ohnivé výhně IV (17)
Kampilan
07:25
Hvězdy zastavárny XXIII (20)
Divoká jízda Ricka a Chuma
08:10
Mistři aukcí III (27)
Živě!
08:50
Mistři aukcí II (1)
Quadzilla útočí
09:15
Z ohnivé výhně IX (8)
Plechová výzva
09:55
Válka skladů XV (5)
Miluji Lupe!
10:15
Válka skladů XV (6)
Etrog, Lupe?
10:40
Válka skladů XV (7)
Vending, Vidi, Vici!
11:05
Z ohnivé výhně IV (18)
Kpinga
11:45
Hvězdy zastavárny XXIV (18)
Vzácnější než dinosauří stolička
12:30
Ranč mimozemšťanů III (8)
Skalní dóm
13:15
Z ohnivé výhně X (4)
Na cestě: Boj v Kalamazoo
13:55
Vetřelci dávnověku XV (12)
Deset nejzáhadnějších přístrojů
14:40
Prokletí ostrova Oak XI (15)
Na mušce
15:20
Mistři aukcí II (2)
Potopit, se nebo plavat
15:40
Mistři aukcí II (3)
Práce z lásky
16:00
Mistři aukcí II (4)
Disko a kostky
16:25
Hvězdy zastavárny XVII (18)
Sbal prachy a zastav je
16:45
Hvězdy zastavárny XXIII (12)
Chuť na Guns N’ Roses
17:25
Ranč mimozemšťanů III (9)
Blízká setkání
18:10
Vetřelci dávnověku XV (4)
Energie obelisků
18:50
Válka skladů XV (13)
San Brandi-Dino!
19:10
Válka skladů XV (14)
Dědeček ze zastavárny tě miluje!
19:35
Z ohnivé výhně IV (12)
Kachin Dao
20:15
Vetřelci dávnověku VIII (5)
Evoluce mimozemšťanů
21:00
Tajemství v písku (2)
Krokodýlí mumie a ztracené město Avaris
21:45
Vetřelci dávnověku XVI (6)
Top 10 největších mimozemských katastrof
22:30
Vetřelci dávnověku XV (5)
Akta MUFON
23:15
Z ohnivé výhně IV (12)
Kachin Dao
23:55
Z ohnivé výhně IV (18)
Kpinga
00:40
Ranč mimozemšťanů III (9)
Blízká setkání
01:25
Válka skladů XV (5)
Miluji Lupe!
01:45
Válka skladů XV (6)
Etrog, Lupe?
02:10
Válka skladů XV (7)
Vending, Vidi, Vici!
02:35
Mistři aukcí II (26)
Velké americké kasírování
03:00
Mistři aukcí III (1)
Noc výdělečných mrtvých
03:20
Hvězdy zastavárny XVII (18)
Sbal prachy a zastav je
03:45
Vetřelci dávnověku VIII (5)
Evoluce mimozemšťanů
04:30
Tajemství v písku (2)
Krokodýlí mumie a ztracené město Avaris
Zobraziť všetko
Nova Sport 1
07:00
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
07:05
Basketbal: KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
Záznam 3. zápasu série utkání o bronz Ženské basketbalové ligy
08:45
Handi talks (5)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
09:00
Handi talks (6)
Ze dna na vrchol. Inspirativní životní příběhy handicapovaných sportovců
09:15
NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Záznam zápasu play-off, Záznam
11:00
Ranní sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05
NHL: Vancouver Canucks - Nashville Predators
Záznam zápasu play-off, Záznam
13:00
Polední sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05
Ragby: Sale Sharks - Harlequins
Záznam ragbyového utkání 15. kola anglického Premiership Rugby
14:50
Ligue 1 Highlights (30)
Sestřih utkání 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:50
FA Cup Highlights (6)
Sestřih utkání čtvrtfinále anglického fotbalového poháru FA Cup
16:25
NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Záznam zápasu play-off, Záznam
18:10
NHL News
Hokejové zpravodajství
18:25
Fotbal: Paris Saint - German - Paris FC
Přímý přenos 21. kola nejvyšší francouzské divize ženského fotbalu D1 Arkema
20:30
Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille
Sestřih nejlepších zápasů dvou tradičních týmů Ligue 1
20:45
Velikonoční regata 2024
4 dny a 4 noci na moři, z Murteru do Dubrovníku a zpět
21:00
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
21:05
Spade poker show 2024 (6)
Světová série pokeru z Bratislavy
21:35
Házená: SG Flensburg - Handewitt - SC Magdeburg
Záznam 29. kola německé házenkářské Bundesligy
23:00
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
23:05
NHL News
Hokejové zpravodajství
23:20
NHL: Vancouver Canucks - Nashville Predators
Záznam zápasu play-off, Záznam
01:05
NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Přímý přenos zápasu play-off, Živě, v přest.: Sportovní noviny, NHL News
03:35
NHL: Dallas Stars - Vegas Golden Knights
Přímý přenos zápasu play-off, Živě, v přest.: Sportovní noviny, NHL News
Zobraziť všetko
20:30
Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille
Sestřih nejlepších zápasů dvou tradičních týmů Ligue 1
TV5 Monde
05:30
WARI
05:58
LE 6H00 INFO
Le journal de 6h00 (heure de Paris) proposé par la rédaction de France Télévisions.
06:24
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
06:29
TÉLÉMATIN
06:45
L'ARTISTE ET L'OEUVRE
06:50
TÉLÉMATIN
07:29
TÉLÉMATIN
07:51
#VF
Mode, design, gastronomie, art de vivre... Découvrez le chic á la française !
07:56
MERCI PROFESSEUR !
Une chronique sur la langue française, ses curiosités, son actualité et ses accents. Présentation: Bernard Cerquiglini.
08:00
LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
Le journal télévisé proposé par la rédaction de Radio-Canada.
08:26
TV5MONDE, LE JOURNAL
08:38
ERNEST ET CÉLESTINE, LA COLLECTION
08:50
L'AFRIK EN CONTES
09:03
MARIKA
09:12
OSCAR ET MALIKA, TOUJOURS EN RETARD
09:23
OSCAR ET MALIKA, TOUJOURS EN RETARD
09:35
UNE BRIQUE DANS LE VENTRE
09:59
LITTORAL
10:25
L'ÉTÉ TARÉ DE GUIHOME VOUS DÉTEND
10:30
RICARDO
10:53
LES STARS AUX PETITS OIGNONS
10:56
LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE
11:00
TV5MONDE, LE JOURNAL
11:14
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
11:17
UN SI GRAND SOLEIL
11:39
FEMMES HUMORISTES
Vent nouveau dans le milieu du one-woman-show ! La preuve en sketches... Réalisation: Marie Mandy (France, 2021)
11:45
TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
12:30
EN TRAIN Á TRAVERS LA SUISSE
13:20
EXCELLENCE FRANÇAISE
13:30
LE JOURNAL DE LA RTBF
Toute l'actualité internationale proposée et présentée par la rédaction de la RTBF.
13:59
CHEZ NADETTE
14:02
CHAMBRE Á PART
15:31
MEDITERRANEO
15:59
UN SI GRAND SOLEIL
16:21
L'ÉTÉ TARÉ DE GUIHOME VOUS DÉTEND
16:26
QUESTIONS POUR UN CHAMPION
Jeu de culture générale. Présentation: Samuel Étienne.
16:58
INFRAROUGE LE DÉBAT RTS
17:51
EXPLORATEURS
18:00
64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
18:22
LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE
18:27
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
18:30
L'INVITÉ
18:39
L'IMPASSE
20:16
ITINÉRAIRES PAYSANS
20:30
LE JOURNAL DE FRANCE 2
Le journal télévisé proposé par la rédaction de France 2 (édition de 20h, heure de Paris).
20:57
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
21:01
LE DERNIER CHANT DE LA BALEINE
22:14
LE JOURNAL DE LA RTS
Le journal télévisé proposé par la rédaction de la RTS.
22:41
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
22:44
L'ACTU
Le journal de TVMONACO. Présentation: Ambre Gstalder.
23:14
TANDEM
00:01
TANDEM
00:48
TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
01:14
MÉTÉO
Le bulletin météorologique international.
01:19
TEMPS PRÉSENT
02:12
MANIFESTE DES 343, DANS LES COULISSES D'UN SCANDALE
03:07
PLONGER POUR GUÉRIR
04:00
VENGEANCE
04:25
C DANS L'AIR
Zobraziť všetko
Viasat Exp
05:10
Renovace rachotin III (3)
Triumph Herald
06:15
Australští lovci býků (1)
06:50
Záchranáři na dálnici 401 (4)
Stát se může cokoli
07:50
Záchranáři na dálnici 401 (5)
Nálož problémů
08:50
Australští zlatokopové III (13)
09:45
Australští zlatokopové IV (1)
10:40
Výnosné ojetiny III (13)
11:35
Výnosné ojetiny III (14)
Dokument VB (2019)
12:30
Australští zlatokopové IV (6)
13:30
Australští zlatokopové IV (7)
14:25
Australští zlatokopové IV (8)
15:25
Australští lovci humrů IV (4)
16:20
Bezpečnostní jednotky přístavu Sydney (5)
17:15
Australští lovci humrů III (7)
18:15
Záchrana vraků aut (8)
Soutěž
19:10
Australští zlatokopové III (13)
20:05
Australští zlatokopové IV (1)
21:00
Dřevo nad zlato (10)
Nejlépe rozvržené plány
21:55
Záchrana vraků aut (6)
Tohle je budoucnost
22:50
Záchranáři na dálnici 401 (4)
Stát se může cokoli
23:50
Záchranáři na dálnici 401 (5)
Nálož problémů
00:50
Australští zlatokopové III (13)
01:45
Australští zlatokopové IV (1)
02:35
Dřevo nad zlato (10)
Nejlépe rozvržené plány
03:30
Záchrana vraků aut (6)
Tohle je budoucnost
04:15
Renovace rachotin III (4)
Mini Cooper
Zobraziť všetko
20:05
Australští zlatokopové
Aussie Gold Hunters (2018)
Eurosport 2
05:00
Snooker
Mistrovství světa
07:00
Cyklistika
Cycling Show
07:30
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
08:30
Vytrvalostní závody
WEC, 6 hodin v Imole
09:30
Motorky
EWC All Access
10:00
Cyklistika
Okolo Romandie – prolog
11:00
Motorky
EWC, 24 hodin Le Mans
12:30
Cyklistika
Cycling Show
13:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 3. etapa
13:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 4. etapa
15:30
Cyklistika
Okolo Romandie, 1. etapa
17:45
Horská kola
SP v Araxe – short track mužů
18:15
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
19:00
Vytrvalostní závody
WEC, 6 hodin v Imole
20:00
Golf
Discovery
20:30
Atletika
Maraton v Londýně
21:30
Cyklistika
Okolo Turecka, 4. etapa
22:30
Cyklistika
Okolo Romandie, 1. etapa
23:30
Horská kola
SP v Araxe – cross country žen
00:15
Horská kola
SP v Araxe – cross country mužů
01:00
Snooker
Mistrovství světa
03:00
Cyklistika
Okolo Turecka, 4. etapa
04:00
Cyklistika
Okolo Romandie, 1. etapa
Zobraziť všetko
20:00
Golf
Discovery
Nova Cinema
05:15
Popelka
06:15
Inkoustové srdce
08:15
Kriminálka Miami IV (24)
Běsnění
09:10
Kriminálka Miami IV (25)
Jeden z nás
10:10
Slečna drsňák
12:25
Čapí dobrodružství
14:00
Brácha za všechny peníze
Komedie ČR (1978). Mladší bráška ochotně zařídí vše - i maléry!
15:50
V podstatě jsme normální
17:45
Kód Enigmy
20:00
Plán útěku
22:20
Král Staten Islandu
01:00
Život
02:55
Láska z televizní obrazovky
04:35
Klub odložených žen
Zobraziť všetko
20:00
Plán útěku
Viasat His
05:00
Vražedná historie (6)
Vrah playboyů v Riu
05:45
Prokleté rodokmeny (2)
Dokumentární seriál Kan. (2017)
06:25
Mýty: Velké záhady lidstva III (5)
Megalitické monumenty
07:35
Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato II (5)
Tělo v jeskyni
08:30
Tajné zbraně II. světové války (2)
Tanky
09:35
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (4)
Bitva u Midway
10:35
Nejlepší vojenské prostředky (2)
Bitvy
11:45
Megapole: Starověký svět odhalen (3)
Dokument Fr. (2020)
12:50
Paris: Záhada ztraceného paláce
13:55
Vražedná historie (2)
Zloději těl v Edinburghu
14:55
Tajemství keltského hrobu
16:35
Nevyřešené historické případy (3)
Výstřel v hvězdné noci: Případ Vincenta van Gogha
17:45
Tajné zbraně II. světové války (2)
Tanky
18:50
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (4)
Bitva u Midway
19:55
Nejlepší vojenské prostředky (3)
Vynálezy
21:00
Odboj
22:15
Tajemství keltského hrobu
00:00
Tajné zbraně II. světové války (2)
Tanky
01:05
2. světová válka - Bitvy o Evropu (5)
02:05
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (4)
Bitva u Midway
03:00
Odboj
04:00
Odboj v Mauthausenu
04:55
Papež a Hitler: Otevření tajných spisů o Piu XII.
Zobraziť všetko
21:00
Odboj
Resistance: They Fought Back (2023)
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie