Zobraz program na: včera dnes zajtra 3.11. 4.11. 5.11. 6.11. 7.11.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJJOJ PLUSNova TVPrima Fam.ČT1ČT2TA3EurosportSpektrumTV NoeMinimaxAnimaxSAT1
05:25
Vlak do stanice Nebe
(vojnová dr., ČS, 1972)
06:40
Derrick
(krimiser., Nemecko, 1974)
07:40
My všichni školou povinní
(dráma, ČS, 9, 1984)
06:10
Admirál Bublina útočí
(anim. ser., Kanada, 2005)
06:35
Bolek a Lolek
(kresl. ser., Polsko, 1964)
06:50

(tit., anim. ser., VB, 2007)
07:15
Spongebob v kalhotách
(kresl. ser., USA, 1999)
04:20
Nikdo není dokonalý
(záb. pořad)
05:10
Trní
(talk show)
06:10
Párty s kuchařem
(záb. pořad)
06:40
Dobrodružství Toma a Jerryho - Ty jsi lev
(tit., anim. ser., USA, 2006)
07:05
Pokémon: Diamant a perla - Epizoda 37
(anim. ser., 2007)
07:25
Klukoviny Toma a Jerryho
(anim. ser., USA, 1992)
07:40
Fresh Prince - Epizoda 3
(komed. ser., USA, 1990)
05:00
Sama doma
(záb. mag., Česko)
06:05
Raníček s Dádou
(pro děti, Česko, 2008)
06:15
Šikulové
(zábav. ser., 2008)
06:35
Sezame, pojď si hrát - Epizoda 30
(tit., seriál, 2002)
07:00
Ztracené hračky - Epizoda 13
Příběhy hadrové panenky a plyšového medvídka
07:10
Záhada hradu Černá růže - Epizoda 11
(tit., ser., 2001)
07:30
Hurá, škola!
(dok. pásmo, 2002)
07:45
V oranžovém
(rodinný f., Nizozemí, 2004)
05:00
Experiment
(kult. mag., Česko, 2009)
05:25
Výtvarnické konfese - Luděk Tichý
(dok., 2007)
05:50
06:40
Diagnóza
(pop. věd. ser., 2009)
07:00
04:55
Do muzea zadním vchodem #09 - Tajemství
05:25
Do muzea zadním vchodem #10 - Poklady přírody
06:00
Příběh o Indii #03 - Cesty koření a hedvábí
07:05
Příběh o Indii #04 - Zlaté věky
06:00
Programová nabídka TV NOE
06:05
H2Onews
06:15
Hlubinami vesmíru s doc. Zdeňkem Mikuláškem
06:55
Čteme z křesťanských periodik
07:05
Jako hořčičné zrnko 4/6
07:50
Atlas Charity 21
07:55
Škola tmou
06:00
Lokomotiva Tomáš XIII. 60
06:10
Zigby 12
06:25
Pimpa 20
06:30
Kamarád Timmy I. 7
06:40
Symfollies 42
06:50
Bob a Bobek na cestách II. 29
06:55
Wůfy II. 44
07:05
Ptačí jednotka 9
07:20
Leo a Fred 5
07:25
Lenny a Tweek 11
07:35
Holly hobbieová a přátelé 2
04:05
K 11 - Kommissare im Einsatz
04:30
That's Life
05:10
Will & Grace
05:35
Will & Grace
05:55
Hallo, Onkel Doc!
07:00
Eine wie keine
07:30
Eine wie keine
JednotkaDvojkaMarkízaJOJJOJ PLUSNova TVPrima Fam.ČT1ČT2TA3EurosportSpektrumTV NoeMinimaxAnimaxSAT1
08:40
Profesionáli - Epizóda 1, 2
(krimiser., VB, 1977)
10:35
Žena za pultom - Epizóda 1
Anna nastupuje

(komed. ser., ČS, 1977)
obrázok
11:30
Vraždy v Midsomeri
(krimiser., VB, 1, 2004)
08:10
Frasier - Epizoda 3
(komed. ser., USA, 1993)
09:35
M.A.S.H. - Epizoda 165
(ser., USA, 1972)
10:05
M.A.S.H. - Epizoda 166
(ser., USA, 1972)
10:40
Knight Rider - Epizoda 8
Nic velkého

(akční ser., USA, 1982)
obrázok
11:40
To je vražda, napsala - Epizoda 5
Jack a Bill

(ser., USA, 1984)
09:20
Zprávičky - Zpravodajský magazín nejen pro děti
09:40
Kuchařská pohotovost
(záb. pořad, 2009)
10:10
Flash Gordon
(sci-fi, VB, 1980)
obrázok
08:35
Zázračná planeta - Tajemství slonů, Epizoda 3
(dok. pásmo, 2008)
09:30
09:35
Dominik Duka - Portrét nového pražského arcibiskupa, bývalého sídelního biskupa Hradce Králové, jehož život je dialogem s bližními - umělci, spolubratry i spoluobčany
10:00
Intronizace nového pražského arcibiskupa - Přímý přenos z katedrály sv. Víta
09:30
11:25
Téma dňa
O čom sa hovorí
08:30
Motorismus
09:00
Vzpírání
10:00
Vzpírání
11:45
Curling
08:10
Anatomie přírodní katastrofy #03 - Zemětřesení
09:10
Zvířecí rekordmani #23
10:10
Sancho - vydří sirotek
11:10
Černá káva #01 - Neodolatelné zrnko
08:10
Zíkův svět zvířat 13
08:35
Hornolidečsko - Valašské Příkazy
08:45
JuniorTV Kopřivnice 3
09:05
Noeland 16
09:35
Přejeme si ...
10:00
Slavnostní pontifikální bohoslužba
11:45
O Mlsálkovi 12/18
11:55
Z pokladů duše
08:20
Roary - závodní auto I. 5
08:30
Taková Velká Rodinka 5
08:40
Hurá za hádankou 7
09:05
Geronimo Stilton I. 7
09:30
Pat a Stan III. 27
09:40
Bindi, dívka z džungle II. 25
10:05
Viva Pinata I. 7
10:15
Lilina zoologická zahrada 4
10:40
Mrkvicka 4
11:10
Inami 1
11:35
Upovídaná Marta I. 2
08:00
Eine wie keine
08:30
Eine wie keine
09:00
Eine wie keine
09:35
Cappuccino zu dritt
11:30
Anna und die Liebe
JednotkaDvojkaMarkízaJOJJOJ PLUSNova TVPrima Fam.ČT1ČT2TA3EurosportSpektrumTV NoeMinimaxAnimaxSAT1
13:20
My všichni školou povinní
(dráma, ČS, 9, 1984)
14:30
Noc klaviristy
(krimi, ČS, 1976)
12:30
Eva tropí hlouposti
(čb., , kom., ČS, 1939)
14:15
Potkal jsem ho v zoo
(tit., rodinný f., Česko, 1994)
15:35
Město andělů
(rom. drama, USA, 1998)
12:45
Chyťte tu holku
(akční, USA/Německo, 2004)
14:40
Ženich na útěku
(rom. kom., USA, 1999)
12:35
Auto Moto Revue
(sport. poř., Česko)
13:05
13:10

(Česko, 2009)
13:35
Film o filmu Mamas & Papas
13:50

(tit., kom., Itálie/VB, 2005)
15:25
Robin Hood - Epizoda 15
(dobrodr. ser., VB, 2006)
12:05
Proces H - Epizoda 5
(dok., 2009)
13:00
Game Page
(záb. pořad)
13:25
Medúza
(záb. pořad)
14:05
Simpsonovi - Epizoda 16
(kresl. ser., USA, 1989)
14:25
Sabotáž
(záb. pořad)
14:50
Ajťáci III. (3)
Britský komediální seriál se odehrává ve společnosti Reynhold Industrie, kde pracuje spousta krásných a úspěšných lidí - kromě trojice zaměstnanců, kteří se ukrývají v suterénu v oddělení IT (informačních technologií)...
15:15
Ladí neladí
(záb. pořad, 2006)
obrázok
12:30
Bago
(šport. progr., Slovensko)
14:30
Krídla slávy
(dok., Slovensko)
13:00
Vzpírání
15:00
Vzpírání
12:20
Vášnivý jedlík #29 - Springfield
12:55
Vášnivý jedlík #30 - Detroit
13:30
Jaro na chalupě #01
14:30
Zvířecí rekordmani #46 - Největší tlamy
15:30
Kdo přežije Armagedon #07 - Oheň a led
12:00
Angelus Domini
12:05
Tajemství gregoriánského chorálu
13:05
Zpravodajské Noeviny
13:15
Bez hábitu 14
14:15
Cesty za poznáním
14:25
Je život ženy blažený?
14:50
Přírodní krásy Ameriky 2
12:00
Pohádky o králi Matyášovi 11
12:10
Mezinárodní zaječiště 10
12:20
Mr. Bean 10
12:35
Horseland II. 30
13:00
Dobrodružství kouzelného vodního pavoučka 1
14:15
Ptačí jednotka 7
14:30
Mušličky II. 15
14:50
Pošťák Pat: Cirkus ve městě 1
15:15
Pošták Pat: Velká narozeninová oslava 1
15:35
Lokomotiva Tomáš XIII. 58
15:45
Pimpa 18
15:50
Symfollies 40
15:55
Bob a Bobek na cestách II. 27
12:00
Anna und die Liebe
12:30
Anna und die Liebe
13:00
Anna und die Liebe
13:30
Anna und die Liebe
14:00
Zwei bei Kallwass
15:00
Richterin Barbara Salesch
JednotkaDvojkaMarkízaJOJJOJ PLUSNova TVPrima Fam.ČT1ČT2TA3EurosportSpektrumTV NoeMinimaxAnimaxSAT1
16:00
Reportérka
(thriller, USA, 1992)
18:00
Hříšní lidé Města pražského
(či. krimi, ČS, 13, 1968)
19:00
Krimi noviny - Pre nepočujúcich.
19:30
Noviny TV JOJ - Pre nepočujúcich.
16:50
Columbo: Rozbouřené vody
(krimi, USA, 1975)
19:35
Chůva k pohledání - Epizoda 3
(komed. ser., USA, 1993)
16:10
Profesionálové - Epizoda 19: Odpadlík
(krimiser., VB, 1977)
17:10

(rom. kom., Francie/Švýcarsko/Belgie, 2007)
18:40
Dějiny udatného českého národa - Svatý Vojtěch
18:45
Večerníček - Káťa a Škubánek
(pohád.)
19:35
16:15

(miniser., Česko, 2009)
16:20
Rajské zahrady - Epizoda 13
(2009)
16:40
Zasvěcení
(Česko)
17:10
Úsměvy Taťjany Medvecké - Antologií českého humoru provází Jaromír Hanzlík (2003)
17:50
Toulky s Ladislavem Smoljakem - Epizoda 2
(dok. ser., 2008)
18:05
Památky na prodej
(dok., 2008)
18:25
O češtině
(pop. věd. ser.)
18:40
Kultura.cz
(kult. mag.)
19:05
Moje rodina - Epizoda 12
(komed. ser., VB, 2000)
19:35

(Česko, 2009)
19:00
19:15
Trinásta komnata
(dok. ser.)
Dokumentárny seriál o slávnych osobnostiach.
19:55
Svet+
Týždenný súhrn zahraničných udalostí.
obrázok
16:00
Vzpírání
17:45
Curling
19:30
Tancování
16:25
Řeč hmyzí říše #02 - Vynálezci
16:45
Mistři švindlu #30
17:20
Mistři švindlu #55
18:00
Mistři švindlu #56
18:35
Do muzea zadním vchodem #09 - Tajemství
19:10
Do muzea zadním vchodem #10 - Poklady přírody
19:45
Zpráva o skutečné ceně laciných potravin
16:00
H2Onews
16:10
IDS
16:40
Velikonoční hrkači
16:45
Atlas Charity 41
17:05
Čteme z křesťanských periodik
17:15
Léta letí k andělům 01
17:35
Hledači dobrých zpráv 4
17:50
Jako hořčičné zrnko 5/6
18:35
O Mlsálkovi 12/18
18:40
Krásy Čech a Moravy 22/23
19:10
Zelená energie
19:25
Nedělní čtení
19:50
Noekreace aneb Vandrování 29
16:05
Wůfy II. 42
16:10
Pat a Stan II. 127
16:15
Pohádky o králi Matyášovi 13
16:30
Taková Velká Rodinka 5
16:45
Hurá za hádankou 7
17:10
Lilina zoologická zahrada 4
17:35
Geronimo Stilton I. 7
18:00
Byl jednou jeden život... planeta Země 1
18:25
Upovídaná Marta I. 7
18:50
Potešení z cetby 1
18:55
Opičiny skopičiny 3
19:05
Mezinárodní zaječiště 15
19:15
Mr. Bean 15
19:30
Horseland II. 35
16:00
Richter Alexander Hold
16:59
So gesehen
17:00
Niedrig und Kuhnt - Kommissare ermitteln
17:30
Niedrig und Kuhnt - Kommissare ermitteln
18:00
Lenßen & Partner
18:30
Asterix, der Gallier
JednotkaDvojkaMarkízaJOJJOJ PLUSNova TVPrima Fam.ČT1ČT2TA3EurosportSpektrumTV NoeMinimaxAnimaxSAT1
20:00
Dobrodružstvo Poseidona
(dobr., USA, 1972)
obrázok
22:30
Navždy moja
(thriller, USA/VB/Kanada, 1999)
00:40
Profesionáli - Epizóda 1
(krimiser., VB, 1977)
01:30
Blázinec
(kom., USA, 1990)
03:00
Moja vojna
(dráma, USA, 2001)
20:00
Vratné lahve
(drama, Česko, 2007)
22:10
V moci ďábla
(horor, USA, 2005)
00:30
Šest týdnů strachu
(akční thr., Německo, 2006)
03:00
20:00
Prachy dělaj člověka
(kom., Česko, 2006)
22:25
Nemilosrdná spravedlnost
(akční, USA, 1991)
obrázok
00:25
Klíč
(thriller, USA, 2005)
20:00
Miss Česko - Slovensko 2010 - Přímý přenos velkého zábavného večera s vyhlášením již 22. ročníku prestižní charitativní soutěže, ve které se utkají vítězky soutěží Miss České republiky a Miss Universe Slovenska
21:50
Ostrov hrdlořezů
(dobr., USA/Francie/Itálie/Německo, 1995)
obrázok
23:55
Zastav a nepřežiješ
(akční, USA/VB, 2006)
01:20
13. komnata - Marty Jandové
(dok. ser.)
01:50
Pošta pro tebe
(záb. pořad, Česko)
03:10
Dominik Duka - Portrét nového pražského arcibiskupa
03:35
Všechnopárty
(záb. pořad)
20:00
Ptákovina - Slavná komedie M. Kundery v inscenaci Činoherního klubu.
22:00
Divadlo žije!
(kult. mag.)
22:35
Třistatřicettři
(záb. mag., 2007)
obrázok
23:30
Hotel Insomnia - Sobotní noc v prostorách Hotelu Insomnia nabídne jako obvykle neotřelou hudební skupinu, řadu pozoruhodných hostů i více či méně povedené kousky pikolíka Berty. Ovšem připraven je i Jiří Havelka, noční recepční, který je pro jistotu připraven vždy a na všechno. Živě přenášený pořad České televize pro ty, kdo ještě
nechtějí jít spát
01:00
Soul Deep
(čb., tit., dok. ser., VB, 2005)
01:50
Sešli se...
(záb. pořad, 1997)
02:35
Na Kloboučku - Rockové posezení s Michalem Pavlíčkem a jeho hosty F.
Hönigem, P. Jandou, D. Pavlíkem, A. Brichtou, V. Dykem, K. Střihavkou, D. Bártou, R. Hladíkem a R. Dragounem (1995)
03:10
ČT Live
(koncert.f., Česko, 2008)
20:45
Svet technológií
Technika a ľudia
21:30
Showbiz
Hudba, móda, film
obrázok
22:30
21:00
Pro wrestling
23:00
Bojové sporty
02:00
Závěr vysílání
20:45
Vychytávky #05
21:15
Vychytávky #06
21:45
Lodě, které změnily svět #01 - Titanic a závod o Atlantik
22:35
Proč je to tak? #25 - Nábřeží
23:30
Jak přežít v Alcatrazu
00:30
Nejtěžší práce historie #06 - Vánoční speciál
01:30
Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi #01 - Nacionalismus a budování národa 1945 - 60
02:35
Místa ve Středomoří #06 - Francouzská riviéra
03:45
Místa ve Středomoří #08 - Korsika
20:00
Z pokladů duše
20:05
Cesta k andělům
20:45
Noční univerzita
22:15
Čteme z křesťanských periodik
22:25
Nedělní čtení
22:50
Buď vůle tvá
23:15
Hvězdy pražských jar
00:00
Zpravodajské Noeviny
00:10
Otazníky na téma
01:45
Poslech Radia Proglas
20:00
Kilari 1
20:25
Inuyasha 61
20:50
Qube 2
21:15
Afro Samurai 102
21:40
Afro Samurai 103
22:05
I Survived A Japanese Gameshow 103
22:55
Soul Eater - Bohové smrti 49
23:20
Naruto 88
23:45
Yu Yu Hakusho - Velká Zkouška 59
00:10
D.Gray-man 37
00:35
D.Gray-man 38
01:00
NANA 35
01:25
Trigun 3
20:00
SAT.1 Nachrichten
20:15
Ella - Verflixt & zauberhaft
22:05
Verhandlungssache
00:30
Verhandlungssache
02:50
Die Oliver Pocher Show
03:40
Zwei bei Kallwass

Odporúčame