Zobraz program na: včera dnes zajtra 27.5. 28.5. 29.5. 30.5. 31.5.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
04:55
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:45
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
06:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
07:00
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
07:25
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
07:00
Veselá farma - IV.
(anim. ser., VB)
07:05
Zvedavý George
(anim. ser., USA, 2006)
07:25
Kamarát Argo
07:35
Počúvaj moju hudbu
(dok. ser., Francúzsko, 1999)
07:50
Zázračný miniateliér
07:55
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Presnosť a čas
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:25
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:55
07:40
Aféry
(ser., Slovensko, 12, 2010)
- skryté titulky -
04:03
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
04:50
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
05:37
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
06:00
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
06:23
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
07:08
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
07:30
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
07:53
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
08:00
08:30
60 zabijakov divočiny - III.
(dok. ser., VB, 2009)
09:00
Jazdi Hlavou - Nebezpeční chodci
Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
09:10
Tajomstvo mojej kuchyne
(záb. progr., Slovensko)
10:00
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
10:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:30
Svokra
(show, Slovensko)
09:50
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
10:55
08:40
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:50
Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich
(magazín, Česko, 22, 2013)
08:38
09:23
Berte to jako varování
(zábav. ser., USA)
10:08
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
10:53
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
11:38
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
12:25
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
14:00
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
14:30
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
14:45
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:35
Cyklopotulky - Najkrajší pohľad na Slovensko s Jánom Zgravčákom zo sedla bicykla.
12:45
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:55
Televízny klub nepočujúcich
(magazín, Slovensko)
13:30
Jednotný katolícky spevník - Televízny dokument o vzniku Jednotného katolíckeho spevníka a jeho začlenení a používaní v liturgickej hudbe katolíkov západného obradu na Slovensku.
13:55
Ján Levoslav Bella - Dokumentárny fil o J.L. Bellovi.
14:30
15:00
II. svetová vojna - Nezabudli sme...
Básnik a maliar o vojne a živote v Izraeli.
15:30
Ukrajinský magazín
(magazín, Slovensko)
12:05
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 10, 1996)
13:05
Monk - VIII. (2., 3.)
(krimiser., USA, 2, 2002)
15:00
Bez servítky - Farma
(reality show, Slovensko)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
13:30
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
15:50
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
12:23
13:10
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
13:33
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
13:57
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
14:20
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
14:44
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
15:31
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
16:25
16:55
Správna Agáta
(či. seriál, Poľsko, 10, 2012)
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:10
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Mláďatá zo zoo II.
(pop. ved. ser., 2011)
16:30
Energetika
(magazín, Slovensko)
17:00
Ženy o ženách
(dok., Slovensko, 2000)
17:40
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
17:45
18:00
Teleregina
18:45
Večerníček - Kamarát Argo
(pre deti, Slovensko)
18:50
Krtko
(anim. ser., ČS, 1957)
18:55
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Presnosť a čas
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:00
Veselá farma - IV.
(anim. ser., VB)
19:05
Zvedavý George
(anim. ser., USA, 2006)
19:30
Zázračný miniateliér
19:35
Počúvaj moju hudbu
(dok. ser., Francúzsko, 1999)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:50
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:30
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:18
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
16:41
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2009)
17:05
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
17:50

(záb. pořad)
18:15

(záb. pořad)
18:40
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
19:25
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Celeste Buckingham, Michal Hudák
(talk show, Slovensko)
21:35
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)
22:10
Nezvestná
(ser. (dráma), Francúzsko, 7, 2015)
23:00
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
(krimiser., USA, 18, 1999)
23:45
00:30
Nezvestná
(ser. (dráma), Francúzsko, 7, 2015)
01:25
Autosalón
(záb. mag., Slovensko)
01:50
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
02:40
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
03:05
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
20:10
Priehradobijci
(pop. ved. ser., 1)
20:55
Priehradobijci
(pop. ved. ser., 2)
22:25
GBS+
Športová relácia.
22:40
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
01:00
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:50
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Svokra
(show, Slovensko)
21:45
Dobre vedieť!
(ved. súťaž, Slovensko, 2016)
22:50
Bez servítky - Farma
(reality show, Slovensko)
23:50
01:00
NCIS: Los Angeles
(krimiser., USA, 17, 2009)
02:00
Šiesty zmysel
(krimiser., USA, 10, 2011)
02:35
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 10, 1996)
03:25
Kredenc
(záb. progr., Slovensko, 2014)
03:55
Bez servítky - Farma
(reality show, Slovensko)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
ZOO
(komed. ser., Slovensko, 63, 2015)
21:45
Habovřesky
(kuchár. p., Slovensko, 2016)
23:20
Geissenovci - Ťažký život milionárov
(reality-ser., Nemecko, 11, 2011)
00:20
Taxi
(krimiseriál, Francúzsko, 8, 2014)
01:20
Profesionál
(akčný ser., Francúzsko, 8, 2012)
02:25
Ochrancovia
(ser., Slovensko, 2014)
20:15
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2011)
20:37
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2011)
21:00

(záb. pořad)
21:22

(záb. pořad)
21:45
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
22:35
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
23:20
00:08

(záb. pořad)
00:31

(záb. pořad)
00:55
Záhady mimozemšťanů
(dok. ser., Kanada, 2013)
01:42
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2011)
02:05
Jak se to dělá
(pop. věd. ser., 2011)
02:29
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
03:16

(záb. pořad)
03:39

(záb. pořad)

Odporúčame