JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
05:05
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
06:20
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:05
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
07:25
Počasie RTVS
(Slovensko)
07:30
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
06:05
Žena na konci sveta - IV.
(cestop. f., Poľsko, 2012)
06:30
Zlatobránske Vianoce - Vianočná nádielka z televízneho archívu.
(pre deti, Slovensko)
07:15
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:25
Kniha džunglí - I.
07:35
Poštár Pat - I.
(anim. ser., VB, 1981)
07:50
Zázračný miniateliér
07:55
Trpaslíci - Smajlisaying - vtipná angličtina - Pairs
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:15
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:15
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:55
07:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
04:24
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
05:12
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
05:36
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 15, 2012)
06:00
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
06:26
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
07:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
08:00
08:30
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
09:00
10:00
Policajné oddelenie
(seriál, Taliansko, 65, 2000)
10:55
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
09:30
Kvarteto
(magazín, Česko/Slovensko/Maďarsko/Poľsko)
10:00
Hlavolam pre Mocninu - Pôvodná televízna hra zo školského prostredia.
11:00
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
11:30
Obedníček - Ovečky
11:35
Geolino
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2012)
11:45
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Smajlipizza
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:55
Šťastný domov - Janka Hospodárová pomáha rodinám nájsť šťastný domov.
09:55
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
11:05
08:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:50
Aféry
(ser., Slovensko, 8, 2010)
- skryté titulky -
10:50
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
08:02
Penn a Teller lžou
(pop. věd. ser., USA, 2011)
08:50
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
09:14
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 19, 2012)
09:38
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
10:26
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
11:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
12:25
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
14:00
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
14:35
Lekári
(ser. (dráma), Poľsko, 57, 2012)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:20
Cyklopotulky - Najkrajší pohľad na Slovensko zo sedla bicykla s Jánom Žgravčákom.
12:30
Slovensko Advent 2016
(hudobná show, Slovensko, 2014)
13:35
Tam, kde život pramení - Jarné prebúdzanie prírody a zrod nových generácií zvierat i vtákov. Prírodopisný dokument.
13:50
14:50
Kinoráma
(kult. mag., Slovensko)
15:15
Spoza pultu na javisko - Ochotnícke divadlo v Zelenči očami Pepky.
15:30
13:00
Mentalista - I. (9., 10.)
(krimiser., USA, 2008)
15:00
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:30
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
12:50
Kosti - V. (16., 17.)
(krimiser., USA, 2005)
14:50
Čert nikdy nespí
(seriál, Slovensko, 2016)
15:55
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
12:02
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
12:26
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 19, 2012)
12:50
Penn a Teller lžou
(pop. věd. ser., USA, 2011)
13:38
Vynálezy za bohatstvím
(pop. věd. ser.)
14:26
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
15:14
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
16:25
Úžasné krajiny
(dok. ser., Francúzsko, 2013)
16:50
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:15
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Žena na konci sveta - IV.
(cestop. f., Poľsko, 2012)
16:20
Roma Spirit - nominácie
16:35
Tempo
Magazín o doprave.
16:50
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Ovečky
(pre deti, Slovensko)
18:35
Červíčkovia - Český animovaný seriál.
18:40
Trpaslíci - Smajlisaying - vtipná angličtina - Pairs
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:45
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
18:50
Poštár Pat - I.
(anim. ser., VB, 1981)
19:05
Kniha džunglí - I.
19:15
Zázračný miniateliér
19:25
Ako vznikajú veci okolo nás - I.
(pop. ved. ser.)
19:30
Geolino
(dok. ser., Francúzsko/Nemecko, 2012)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:02
Penn a Teller lžou
(pop. věd. ser., USA, 2011)
16:50
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
17:40
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
18:30

(seriál, USA, 6, 2016)
18:55

(seriál, USA, 7, 2016)
19:20
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
19:45
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 21, 2012)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJMTV 2Discovery Science
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Zlaté časy - Zlaté časy vždy boli, sú a budú! V zábavnej show cestujeme v čase prostredníctvom televízneho archívu ale aj v rozhovoroch s hosťami relácie.
Hostia: Božidara Turzonovová a Matej Landl
21:25
Zypa Cupák
(ČS, 1976)
22:40
Na krok od neba
(ser., Taliansko, 15, 2011)
23:35
Policajné oddelenie
(seriál, Taliansko, 65, 2000)
00:25
Lekári
(ser. (dráma), Poľsko, 57, 2012)
01:10
Zypa Cupák
(ČS, 1976)
02:20
Slovensko v obrazoch
(magazín, Slovensko)
03:05
03:40
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
20:00
Slovensko Advent 2016
(hudobná show, Slovensko, 2014)
23:05
23:45
Jazdi Hlavou - Bezpečnostné pásy
Séria krátkych publicistických šotov, určená všetkým účastníkom cestnej premávky.
23:50
Profesionál
(Slovensko)
00:00
Solaris
(sci-fi, ZSSR, 1972)
02:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
03:30
Národnostné správy
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
03:45
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Dobre vedieť!
(ved. súťaž, Slovensko, 2016)
21:40
Hviezdna párty - Nová show s Andrejom Bičanom plná obľúbených hviezd, skvelých hier a pohodovej zábavy.
22:40
Ostrov - Finále
(reality show, Slovensko)
23:45
Odložený prípad
(krimiser., USA, 16, 2004)
00:45
Mentalista - I. (9., 10.)
(krimiser., USA, 2008)
02:30
NCIS: Los Angeles - I. (11., 12.)
(krimiser., USA, 2009)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Naši
(komed. ser., Slovensko, 2015)
21:30
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
22:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov
(reality-ser., Nemecko, 13, 2011)
23:45
Bostonské zločiny
(ser. (dráma), USA, 14, 2004)
00:45
Psych, s. r. o.
(krimiser., USA, 8, 2006)
02:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
03:25
Uhádni môj vek
(show, Slovensko)
20:10
Závod o útěk
(reality-ser., USA, 2015)
21:00

(seriál, USA, 6, 2016)
21:25

(seriál, USA, 7, 2016)
21:50
Hry s časem
(pop. věd. ser., USA, 2008)
22:40
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
23:30
Bořiči mýtů
(dok. ser., USA)
00:20

(seriál, USA, 6, 2016)
00:45

(seriál, USA, 7, 2016)
01:10
Jak to dělají?
(pop. věd. ser.)
01:35
Výroba potravin
(dok. ser., Kanada/VB, 21, 2012)
02:00
Závod o útěk
(reality-ser., USA, 2015)
02:48
Výroba prototypů
(reality-ser., USA, 2008)
03:36

(seriál, USA, 6, 2016)

Odporúčame