Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.7. 31.7. 1.8. 2.8. 3.8.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
04:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:20
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
05:35
Počasie RTVS
(Slovensko)
05:45
Extrémni experti
(seriál, Francúzsko, 2011)
06:40
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
07:05
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
07:30
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
06:50
Neposedko a jeho svetoví kamaráti
(vzdel. prog., Slovensko)
07:00
Seržant Murko
(anim., VB, 2003)
07:10
Dobrodružstvá myšiek - Animovaný seriál pre deti.
07:30
Malý medvedík
(kresl. ser., Kanada/Čína, 1995)
07:40
Úžasná veda III. - Japonský vzdelávací seriál pre deti.
07:50
Zázračný miniateliér
07:55
Trpaslíci - Smajlisaying - vtipná angličtina - Left and Richt
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:40
Súdna sieň
(reality-ser.)
06:25
04:15
Cesty víry
(dok. ser.)
04:35
Ochránce
(Česko, 2011)
05:00
Okouzlení - VIII.
(rom. drama, Itálie, 1998)
05:50
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
04:35
Kšeft na jeden den
(thriller, VB, 2012)
06:30
Instruktor Schmidt
(akční kom., Německo, 2008)
04:22
Girl On Girl 69 Sex
05:00
End Program
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
08:00
08:30
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
08:45
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
09:05
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
10:00
Largo
(akčný ser., Francúzsko/Nemecko/Kanada/Belgicko/USA, 18, 2001)
10:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
09:30
Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo
(seriál, Slovensko, 2012)
09:35
Bola raz jedna planéta
(anim. ser., Francúzsko, 2009)
10:00
Pán Tau
(dobrodr. ser., ČS, 1969)
10:30
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
10:40
Stratený list
(TV , ČS, 1992)
08:45
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
09:05
Koleso šťastia
(Slovensko)
10:05
Dva a pol chlapa - IV.
(komed. ser., USA, 2003)
11:00
Teória veľkého tresku - III. (21., 22.)
(komed. ser., USA, 2007)
08:15
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:15
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:20
Kutyil s.r.o.
(Slovensko, 14, 2008)
11:00
Profesionáli
(Slovensko, 2, 2008)
09:30
11:30
Týždeň v kultúre
(magazín, Slovensko)
08:30
Jaguáři zrozeni pro svobodu - Brazilec Leandro Silveira má přezdívku Jaguáří muž a v péči má teď tři sirotky. Podaří se je vypustit zpět do divočiny? Dokument z kolekce BBC Earth.
09:20
10:15
Klukanda
(drama, Francie, 2011)
11:35
Zbraně 2. světové války
(dok. ser., VB, 5, 2002)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:00
Snooker
(sport. poř.)
08:31
Snooker
(sport. poř.)
11:01
Cyklistika
(sport. poř.)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
12:15
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 1, 2005)
Nedokonalé zločiny
13:10
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2, 2005)
Nedokonalé zločiny
14:05
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
14:35
Súboj s časom
(krimiser., Nemecko, 1, 2010)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:40
Divoký Baltik - Lesy a planiny
2014, Nemecko, Dokument
13:25
Po Brazílii s Michaelom Palinom
(miniser., VB, 4, 2012)
14:35
12:00
Kobra 11 - XII. (3., 4.)
(akčný ser., Nemecko, 1996)
14:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - VIII. (1., 2.)
(krimiser., USA, 2003)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:30
Česko Slovensko má talent
(záb. progr., Slovensko/Česko)
14:25
Vtierka Castle
(krimiseriál, USA, 15, 2009)
12:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
12:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
12:45
12:25
Dobrodružství z půdy - (7.) Ludmilina památka

Putování a pátrání po stopách věcí z pradědečkovy truhly.
12:40
Dobrodružství z půdy - (8.) Sáček na zrnka od pana A.

Putování a pátrání po stopách věcí z pradědečkovy truhly.
12:55
13:15
13:35
Mýtus jménem Rommel
(dok. ser., 2)
14:20
2000 let britské historie
(dok. ser., VB, 3, 2012)
15:05
Letecké katastrofy
(dok. ser., Kanada, 2003)
15:50
13:35
Po stopách Marsupilamiho
(kom., Francie, 2012)
15:20
Dohola
(kom., USA/VB/Německo, 2001)
12:26
All Sports
(sport. poř.)
12:35
13:30
Snooker
(sport. poř.)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
16:25
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
16:40
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:00
Rosemary a Thymeová
(seriál, VB, 2003)
17:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:15
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Super - zmysly
(dok. ser., VB, 2014)
16:25
Okná vesmíru dokorán
(dok. ser., ČS, 1981)
16:55
Bakalárske návraty - Náhodná známosť
Ďalší príbeh zo života z cyklu Bakalári.
17:15
Beáta Dubasová - Dievča z reklamy - Hudobný profil Beáty Dubasovej so skupinou Kamene. Ako hostia relácie vystupujú Vašo Patejdl a Ján Kuric so skupinou Vidiek.
18:00
Ján Cikker - Hudobný dokument.
18:45
Večerníček - Domino a jeho kamaráti
(pre deti, Slovensko)
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
18:00
Koleso šťastia
(Slovensko)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:50
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
19:00
16:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
16:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
18:15
Bago
(šport. progr., Slovensko)
19:10
Počasie
(Slovensko)
19:15
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
19:30
Showbiz
Hudba, móda, film
17:25
Zapomenuté výpravy
(dok. ser., Česko, 2005)
17:50
Směr rovník
(dok. ser., 5)
18:45
19:40
Postřehy odjinud
(dok. ser., Česko, 2004)
16:55
Měsíc 44
(sci-fi akční f., SRN/USA, 1990)
18:40
Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec
(akční kom., USA, 2006)
16:30
Snooker
(sport. poř.)
17:30
Cyklistika
(sport. poř.)
18:30
19:29
19:34
All Sports
(sport. poř.)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Tiene lásky
(akčný ser., Taliansko, 4, 2015)
21:55
Paolo Borsellino: 57 dní
(hist., Taliansko, 2012)
23:35
Súboj s časom
(krimiser., Nemecko, 1, 2010)
00:25
Largo
(akčný ser., Francúzsko/Nemecko/Kanada/Belgicko/USA, 18, 2001)
01:10
Naj dedinka Slovenska
(záb. progr., Slovensko)
02:10
Extrémni experti
(seriál, Francúzsko, 2011)
03:05
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 1, 2005)
Nedokonalé zločiny
20:30
Púť vody
(kr. hraný f., Slovensko, 2014)
21:25
Príbuzenstvo - Letné kino
(dráma, ZSSR, 1981)
23:15
Andrea za hranicou
(dok. ser., Slovensko, 2014)
23:45
Rímska ríša
(dobrodr. ser., USA, 5/3, 2005)
Chod dejín určujú vyvolení.
00:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
20:30
Ohnivý kuře
(seriál, Česko, 2016)
21:40
Zámena manželiek
(reality show, Slovensko)
00:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - VIII. (1., 2.)
(krimiser., USA, 2003)
02:05
Tajomstvo kruhu čarodejníc
(ser. (dráma), USA/Kanada, 14, 2011)
02:45
Dva a pol chlapa - IV.
(komed. ser., USA, 2003)
03:25
Kobra 11 - XII. (3., 4.)
(akčný ser., Nemecko, 1996)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
22:00
Kosti
(krimiser., USA, 7, 2005)
23:00
V.I.P. vraždy
(seriál, Česko, 9, 2016)
00:25
Klamári
(krimiser., USA, 11, 2009)
01:25
Spravodlivosť v krvi
(krimiser., USA, 10, 2010)
02:25
03:00
Inkognito
(záb. progr., Slovensko)
03:50
Súdna sieň
(reality-ser.)
20:00
Antické perly západného Turecka
21:30
Predná zadná / Pouličné spektrum
22:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
22:30
22:45
Bago
(šport. progr., Slovensko)
00:30
Žurnál
(magazín, Slovensko)
21:30
Pravidla lži
(drama, Česko, 2006)
23:30
Na místě zločinu
(dok. ser., Kanada, 2006)
00:25
Tajemství 2. světové války
(dok., VB, 20, 1998)
01:15
Sestřička Jackie
(komed. ser., USA, 8, 2009)
01:45
02:10
Padající květináč
(záb. pořad, Česko, 2007)
02:40
Tančící skály
(ser., Česko, 2010)
02:55
Folklorika
(Česko)
03:25
Uchem jehly
(seriál, Česko, 2011)
03:50
Cesty víry
(Česko)
20:30
Rivalové
(biografické drama, USA/Německo/VB, 2013)
22:25
Dokonalý únik
(thriller, USA, 2009)
00:00
Dominion
(akční ser., USA, 7, 2014)
00:50
Ruce od krve
(akční, USA, 1997)
02:20
Richard III.
(drama, VB/USA, 1995)
21:00
BHE Stripteases
21:14
Young Amateurs
22:00
BHE Stripteases
22:13
Sorority Sisters
23:00
BHE Stripteases
23:17
Ghetto Girls Naughty Or Nice
00:00
Coed Stepfamily Slam
01:12
9 Prison Lesbians
02:15
1 Hairy Family
03:22
Girls Over The Edge Naked Models

Odporúčame