Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.6. 1.7. 2.7. 3.7. 4.7.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
04:00
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
04:45
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
05:35
Počasie RTVS
(Slovensko)
05:45
Extrémni experti
(seriál, Francúzsko, 2011)
06:35
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
07:05
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
07:30
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
06:10
Highlighty EURO 2016 - zostrihy
(šport. progr., 2016)
06:30
Mixzóna
07:00
Náš Timmy
(anim. ser., VB, 2009)
07:10
Velikáni dejín
(kresl. ser., USA)
07:35
Permoník z Kremnickej bane - Animovaný seriál večerníčkov z podzemia kremnickej bane.
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Písmenká našej abecedy
(záb. progr., Slovensko, 2014)
05:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
04:05
Súdna sieň
(reality-ser.)
05:55
07:25
Extrémne prípady
(reality show, Slovensko, 2012)
04:10
Náš venkov
(kult. mag., 2005)
04:30
Ochránce
(Česko, 2011)
04:55
Okouzlení - VIII.
(rom. drama, Itálie, 1998)
05:50
Postřehy odjinud
(dok. ser., Česko, 2000)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
04:25
Souboj
(akční, Vietnam, 2009)
06:30
Skóruj!
(akční kom., USA, 2007)
05:00
End Program
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
08:00
08:30
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
08:50
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
09:05
Horskí záchranári
(seriál, Nemecko, 2009)
10:00
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
10:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
09:35
Mláďatá zo zoo III.
(pop. ved. ser., 2011)
10:00
Herecké legendy
(záb. progr., Slovensko)
10:10
Strýčkov sen
(ČS, 1978)
11:40
Keď ťa budú čepčiť - Svadobné zvyky z goralskej oblasti v prevedení členov folklórneho súboru Magura pri ZK ROH Tatraľan Kežmarok.
08:30
Varte s nami
(reality show, Slovensko, 2015)
08:40
Svokra
(show, Slovensko)
09:55
Susedské prípady - Viete, vedľa koho vlastne žijete?
10:55
11:55
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 5, 1996)
08:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:35
Súdna sieň
(reality-ser.)
10:40
Extrémne prípady
(reality show, Slovensko, 2012)
09:30
11:00
Téma dňa
O čom sa hovorí
08:30
09:00
Až na kraj světa
(dok. ser., Austrálie, 2007)
09:50
Život na Zemi
(dok. ser., VB, 2009)
10:40
Směr rovník
(dok. ser., 1, 2005)
11:35
O vědě a vědcích
(ser., Česko, 2010)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
08:26
WATTS
(sport. poř.)
08:39
08:51
Cyklistika
(sport. poř.)
09:20
Cyklistika
(sport. poř.)
11:22
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
12:20
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
13:10
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
14:05
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:30
Cyklopotulky - Najkrajší pohľad na Slovensko zo sedla bicykla s Jánom Žgravčákom.
12:40
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
12:45
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
13:15
Po stopách čatára Matúša - Návraty spisovateľa Ladislava Ťažkého na miesta vojnových anabáz. Film Martina Slivku.
13:55
Kontakty architektúry - O československej architektúre a jej architektoch.
14:30
15:00
Kam v lete - Televíkend
Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno-historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
15:30
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - VI. (15., 16.)
(krimiser., USA, 2003)
14:55
Bez servítky - Farma
(reality show, Slovensko)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:50
Vtierka Castle
(krimiseriál, USA, 15, 2009)
13:50
Hawaii 5.0
(krimiser., USA, 18, 2010)
14:50
Naši
(komed. ser., Slovensko, 13, 2015)
15:30
Nákupné maniačky
(real. show, Slovensko, 2013)
12:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
12:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
12:45
Peňaženka
Ekonomika do vrecka
14:30
Týždeň v kultúre
(magazín, Slovensko)
12:00
Nedej se
(Česko)
12:55
Chcete je?
(Česko)
13:00
13:25
Sedm pečetí Karla IV. - (6.) Poslední císař

Jako římský král a posléze císař se Karel IV. nutně stal aktivním hráčem v nejvyšších politických hrách západokřesťanského prostoru.
14:00
15:45
12:05
Neposlušné tenisáky
(kom., USA, 2009)
13:40
15:15
Velký den slečny Pettigrewové
(rom. kom., VB/USA, 2008)
12:05
WATTS
(sport. poř.)
13:01
Cyklistika
(sport. poř.)
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
16:25
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
16:40
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:00
Horskí záchranári
(seriál, Nemecko, 2009)
17:45
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:10
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:00
Neznáme zázraky Japonska - Zimné nástrahy hory Fudži
16:30
Tempo
Magazín o doprave.
17:00
Stopy dávnej minulosti
(Slovensko, 1998)
17:40
HiStory
(dok. ser., Slovensko, 2015)
17:45
18:00
Teleregina
18:45
Večerníček - Permoník z Kremnickej bane
(pre deti, Slovensko)
18:50
Macko Uško
(anim. ser., Poľsko, 1975)
19:00
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Písmenká našej abecedy
(záb. progr., Slovensko, 2014)
19:05
Náš Timmy
(anim. ser., VB, 2009)
19:10
Velikáni dejín
(kresl. ser., USA)
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Úžasná veda II.
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
18:00
Susedské prípady - Viete, vedľa koho vlastne žijete?
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:00
Noviny o 17:00
(Slovensko)
17:30
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
16:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
16:45
Svet technológií
Technika a ľudia
19:10
Počasie
(Slovensko)
19:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
19:50
Téma dňa
O čom sa hovorí
16:30
Modrá planeta
(dok., VB, 2001)
16:40
Kouzla přírody
(dok., VB, 1, 2012)
17:30
Modrá planeta
(dok., VB, 2001)
18:20
Zapomenuté výpravy
(dok. ser., Česko, 2005)
18:45
18:55
Světozor
(cestop. ser., Česko, 1999)
19:20
19:40
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
16:50
Špinavej Joe
(kom., USA, 2001)
18:20
Pokrevní pouto
(drama, Francie/USA, 2013)
16:55
Cyklistika
(sport. poř.)
19:22
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Hana Gregorová, Vladimír Kobielsky
(talk show, Slovensko)
21:35
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)
22:10
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
(krimiser., USA, 22, 1999)
22:50
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
(krimiser., USA, 23, 1999)
23:35
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
(krimiser., USA, 24, 1999)
01:10
Diagnóza: Vražda
(krimiser., USA, 1993)
01:55
Extrémni experti
(seriál, Francúzsko, 2011)
02:45
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
03:40
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania
(krimiser., Taliansko, 2005)
Nedokonalé zločiny
21:00
Prípad Albert Goering - 2015, FR, Dokument
22:30
GBS+
Športová relácia.
22:45
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
23:05
Festivaly 2015 - Bažant Pohoda 2015
00:10
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
01:00
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
03:40
Záznamy z rokovania NR SR
20:30
Dobre vedieť!
(ved. súťaž, Slovensko, 2016)
21:30
Svokra
(show, Slovensko)
22:50
23:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - VI. (15., 16.)
(krimiser., USA, 2003)
01:50
Šiesty zmysel
(krimiser., USA, 10, 2011)
02:30
Kobra 11
(akčný ser., Nemecko, 5, 1996)
03:40
Bez servítky - Farma
(reality show, Slovensko)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
ZOO - Finále seriálu!
(komed. ser., Slovensko, 72, 2015)
21:45
Habovřesky
(kuchár. p., Slovensko, 2016)
23:20
Spravodlivosť v krvi
(krimiser., USA, 16, 2010)
00:20
Ochrana svedkov
(krimiser., USA, 8, 2008)
01:15
02:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
03:25
Súdna sieň
(reality-ser.)
21:00
Tak takto?!
(Slovensko)
22:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
22:30
23:30
Téma dňa
O čom sa hovorí
00:30
Žurnál
(magazín, Slovensko)
20:00
Dějiny světa
(dok. ser., VB, 7, 2012)
20:55
Dějiny světa
(dok. ser., VB, 8, 2012)
21:50
Dům z karet
(ser., USA, 12, 2013)
22:40
Dům z karet
(ser., USA, 13, 2013)
23:40
Sestřička Jackie
(komed. ser., USA, 4, 2009)
00:05
Benátský syndrom - Město dusí invaze turistů, počet stálých obyvatel každoročně klesá. Zrodí se skanzen bez života? Italský koprodukční dokument.
01:00
Divnopis
(Česko)
01:05
Duchovní kuchyně
(dok. pásmo, 2007)
01:30
Základy
(dok. pásmo, Česko, 2008)
01:55
Základy
(dok. pásmo, Česko, 2008)
02:25
Cesty víry
(Česko)
02:50
Cesty víry
(Česko)
03:15
Náš venkov
(Česko)
03:35
Padající květináč
(záb. pořad, Česko, 2007)
20:30
Dominion
(akční ser., USA, 3, 2014)
21:15
eXistenZ
(sci-fi, Kanada/VB, 1999)
22:50
Šestý den
(akční, USA/Kanada, 2000)
00:55
Věc: Počátek
(horor, USA/Kanada, 2011)
02:35
30 dní dlouhá noc
(horor, USA/NZ, 2007)
21:00
BHE Stripteases
21:14
Daughters Of The Midwest
22:00
BHE Stripteases
22:07
Curvaceous Hotties Down & Dirty Sex
23:00
BHE Stripteases
23:05
Ghetto Girls All Kink No Class
00:00
Lesbian Bubble Bath Bang
01:09
Barely Legal Apple Bottoms
02:22
Bangin Brunettes
03:34
Wet Czech Chicks

Odporúčame