Zobraz program na: včera dnes zajtra 30.9. 1.10. 2.10. 3.10. 4.10.
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
05:00
Križovatky medicíny
(ser., USA, 1999)
05:45
Križovatky medicíny
(ser., USA, 1999)
06:30
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
07:30
Postav dom, zasaď strom
Magazín plný nápadov a inšpirácií.
06:30
Zlatá brána
(pre deti, Slovensko)
07:20
Máša a medveď - II.
(anim. ser., Rusko, 2009)
07:25
Tao Tao
(dobrodr. ser., SRN, 1983)
07:50
07:55
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Súrodenci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
04:00
Ostrov - Najdrsnejšia dobrodružná show prichádza na Slovensko! Dvadsaťdva odvážnych súťažiacich zo Slovenska musí prežiť v ťažkých podmienkach na Filipínach v boji o 100 000 euro.
04:55
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
05:45
07:30
Súdna sieň
(reality-ser.)
04:20
Sabotáž
(Česko)
04:45
Babylon
(Česko)
05:10
Panství Downton
(ser. (drama), VB, 10, 2010)
05:59
Dobré ráno
(Česko)
06:00
Náš venkov
(Česko)
06:25
Putování za muzikou
(hudební show, Česko, 2013)
06:55
Folklorika
(Česko)
07:20
Hotel Praha story - Osud dnes již zbouraného, pozoruhodného a monstrózního objektu, spojeného s minulým režimem.
07:50
Enfieldy na Střeše světa - Historie nejstarší motocyklové značky světa na pozadí putování směrem indický Ladakh, tzv. Malý Tibet. Road movie Jaroslava Jindry.
04:40
Snajpr
(krimi, Francie, 2012)
06:00
Big Screen
(magazín, Německo)
06:30
McBride: Žena tří mužů
(krimi, USA, 2005)
06:29
Snooker
(sport. poř.)
04:42
Inside My Panties #39 - Camilla Version #1
05:00
End Program
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
08:00
08:55
Tajné životy
(dráma, Slovensko, 4, 2014)
10:00
Policajné oddelenie
(seriál, Taliansko, 16, 2000)
10:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
08:30
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
08:35
08:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
09:55
Chobotnica - Dramatizácia románu F.Norrisa, ktorá zachytáva zápas kalifornských farmárov proti železničnému trustu a a tragický príbeh rodiny bývalého guvernéra Derricka, márne sa snažiaceho zabrániť jej rozkolu.
11:10
Čepenie nevesty - Folklórny program o svadobnom zvykosloví vo Vrábloch.
11:30
Obedníček - Danka a Janka
11:40
V chalúpke a za chalúpkou - Jesenné listy
11:50
Trpaslíci - Smajlivareška - bláznivé varenie - Gaštany
(záb. progr., Slovensko, 2014)
08:30
Svokra
(show, Slovensko)
09:50
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
11:00
08:45
Súdna sieň
(reality-ser.)
09:50
Ochrancovia
(ser., Slovensko, 2014)
10:50
Uhádni môj vek - Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti.
09:30
09:45
Bago plus
(šport. progr., Slovensko)
11:00
Téma dňa
O čom sa hovorí
08:15
Videoatlas chráněných a ohrožených druhů
(přírodop. ser., Česko, 2001)
08:30
09:00
Panství Downton
(ser. (drama), VB, 11, 2010)
09:50
Sváteční slovo
(etnograf. , Česko, 2011)
10:00
Národní svatováclavská pouť 2016 - Přímý přenos bohoslužby z Mariánského náměstí ve Staré Boleslavi u příležitosti Dne české státnosti. Hlavním celebrantem je brněnský biskup Vojtěch Cikrle, promluvu přednese emeritní kolínský arcibiskup kardinál Joachim Meisner..
11:40
Odkaz svatého Václava
(krát. f./dok., Česko, 2006)
11:55
Cesty víry
(Česko)
08:00
Nejlepší hollywoodští režiséři
(művészeti portrésor., USA/Francie, 2009)
10:30
Cyklistika
(sport. poř.)
11:27
Snooker
(sport. poř.)
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
12:25
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
14:00
Hurá do záhrady
(magazín, Slovensko)
14:35
Lekári
(ser. (dráma), Poľsko, 16, 2012)
15:30
TV šanca
(ved. súťaž, Slovensko)
12:30
Cyklopotulky - Najkrajší pohľad na Slovensko zo sedla bicykla s Jánom Žgravčákom.
12:40
Vínne cesty Slovenska
(cestop. f., Slovensko, 2013)
13:05
Cesta - Život so zdravotným znevýhodnením.
13:35
Profesor Jozef Novák - Portrét významného slovenského historika, heraldika, profesora Jozefa Nováka.
13:50
Aljaška
(Slovensko, 2006)
14:30
Moja diagnóza - Pankreas v ohni
Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
15:00
Učiteľským svetom - Ľudmila Peterajová
O výtvarnej teoretičke Ľudmile Peterajovej a jej pohľadoch na slovenské výtvarné umenie.
15:30
Rusínsky magazín
(magazín, Slovensko)
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 19, 2003)
14:00
Dva a pol chlapa - VII.
(komed. ser., USA, 2003)
14:50
Susedské prípady
(seriál, Slovensko, 2015)
12:00
Noviny o 12:00
(Slovensko)
12:30
Top Star
(záb. progr., Slovensko)
12:55
Vtierka Castle
(krimiseriál, USA, 14, 2009)
13:50
Policajti v akcii - Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov.
14:55
Návštevníci - Televízia JOJ prichádza so súťažnou šou, akú ste ešte na našich obrazovkách nevideli. Vezmeme divákov a hlavne súťažiacich do minulosti, pričom sa vrátime v čase o 200 rokov.
12:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
12:30
Spektrum
Svet v zaujímavostiach
12:45
Šport
(šport. progr., Slovensko)
14:30
Štúdio TA3
12:50
Hon na svatého Maura
(dok., Česko, 2006)
13:50
Cesty víry
(Česko)
14:15
Vzhůru dolů!
(dok. ser., Česko, 4, 2008)
14:35
Versailles očima světových lídrů
15:00
Temné charisma Adolfa Hitlera
(dok. ser., VB, 3, 2012)
12:05
Správce statku
(drama, Česko, 2004)
13:30
Andrew - člen naší rodiny
(sci-fi, USA, 1999)
15:40
D'Artagnanova dcera
(dobr., USA/Německo/Chorvatsko, 2004)
14:06
Cyklistika
(sport. poř.)
15:03
Cyklistika
(sport. poř.)
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
16:25
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
16:40
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
16:55
Agatha Christie: Poirot: Dom na myse 1. časť - Kultová postava Poirot z pera A. Christie opäť ožíva.
17:50
Duel
(ved. súťaž)
Vedomosti premenené na peniaze.
18:15
19:50
Góly, body, sekundy
Športová relácia.
16:30
Ryby, rybky, rybičky
Magazín pre priateľov rybárstva.
17:15
Poklady sveta
(pop. ved. ser., Nemecko, 1995)
17:30
17:45
Teleregina - Život v regiónoch naživo.
18:30
Večerníček - Danka a Janka
(pre deti, Slovensko)
18:35
V chalúpke a za chalúpkou - Štvrťtopánočky
18:45
Trpaslíci - Smajlikvíz - žartovná súťaž - Súrodenci
(záb. progr., Slovensko, 2014)
18:50
18:55
Tao Tao
(dobrodr. ser., SRN, 1983)
19:15
Zázračný miniateliér
19:25
Môj dom
(dok. ser., Francúzsko, 1999)
19:45
Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie
16:00
17:00
Prvé televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
17:25
Reflex
Ľudia - príbehy - emócie.
17:55
Búrlivé víno
(seriál, Slovensko, 2012)
19:00
Televízne noviny
(Slovensko)
Večerná spravodajská relácia.
16:00
Noviny o 16:00
(Slovensko)
16:50
Uhádni môj vek - Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti.
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
19:00
16:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
16:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
16:45
Svet technológií
Technika a ľudia
19:05
Počasie
(Slovensko)
19:30
Ekonomika
(magazín, Slovensko)
19:50
Téma dňa
O čom sa hovorí
16:25
Útěk na Papuu-Novou Guineu - Autorská dvojice Libor Špaček a Petra Doležalová zachytila každodenní život kmenů žijících v těžko dostupných částech Papuy-Nové Guineje i neméně fascinující svět pod hladinou moře (2015)
17:20
Islay - za tajemstvím whisky - Malý skotský ostrov ukrývá mnoho pokladů. Kromě nádherných přírodních scenérií nabízí i jedinečný zlatavý nápoj. Německo-francouzský dokument.
18:15
Bedekr
(dok. ser., Česko, 2013)
18:45
19:20
Svět podle Kryštofa Kolumba III. - Realita mocných - Po stopách životních osudů a významných cest proslulého mořeplavce, který svými objevy navždy změnil chápání světa (2002).
19:40
Postřehy odjinud
(dok., Česko, 2000)
18:45
Dračí doupě
(fant.-dobr. f., USA/Česko, 2000)
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...
JednotkaDvojkaMarkízaJOJTA3ČT2Film +EurosportBlue HustlerPlayboy TV
20:15
Počasie RTVS
(Slovensko)
20:25
Nikto nie je dokonalý - Hostia: Barbora Švidraňová, Radim Uzel
(talk show, Slovensko)
21:35
Slovensko chutí
(gastro. real. show, Slovensko)
22:10
Vrchný inšpektor Banks
(krimiser., VB, 2, 2010)
23:40
Policajné oddelenie
(seriál, Taliansko, 16, 2000)
00:30
Lekári
(ser. (dráma), Poľsko, 16, 2012)
01:15
Vrchný inšpektor Banks
(krimiser., VB, 2, 2010)
02:45
Občan za dverami
(magazín, Slovensko)
03:15
Dámsky klub
(záb. mag., Slovensko)
20:15
Zlatá lýra - Koniec nádejí
Dokumentárny cyklus o 30-ročnej histórii medzinárodného festivalu populárnej piesne Bratislavská lýra.
21:15
Apokalypsa - Druhá svetová vojna
(dok. ser., Francúzsko, 2/6, 2009)
22:35
GBS+
Športová relácia.
22:40
Divadelná Nitra
22:45
Večera s Havranom
(talk show, Slovensko)
00:00
Slová, ktoré zmenili svet
(seriál, Taliansko, 2012)
00:55
Správy RTVS - Pre nepočujúcich.
02:15
ArtSpektrum
(magazín, Slovensko)
20:30
Dobre vedieť!
(ved. súťaž, Slovensko, 2016)
21:40
Ostrov - Najdrsnejšia dobrodružná show prichádza na Slovensko! Dvadsaťdva odvážnych súťažiacich zo Slovenska musí prežiť v ťažkých podmienkach na Filipínach v boji o 100 000 euro.
22:40
Atletiko Cvernofka - 2016, SR, Seriál
23:55
Dva a pol chlapa - VII.
(komed. ser., USA, 2003)
00:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
(krimiser., USA, 19, 2003)
02:00
Hokej: Svetový pohár
(šport. progr.)
20:25
Šport
(šport. progr., Slovensko)
20:35
Naši
(komed. ser., Slovensko, 2015)
21:30
Uhádni môj vek - Špeciál - Dvaja súťažiaci, šiesti neznámi a 10-tisíc eur za jedinú úlohu - stačí presne uhádnuť ich vek.
22:30
Návštevníci - Televízia JOJ prichádza so súťažnou šou, akú ste ešte na našich obrazovkách nevideli.
23:40
Klamári
(krimiser., USA, 10, 2009)
00:40
18 kolies spravodlivosti
(ser., USA, 22, 2000)
02:35
Moja mama varí lepšie ako tvoja
(show, Slovensko, 2015)
03:20
Uhádni môj vek - Zábavno-súťažná šou, v ktorej si okrem svojho odhadu a intuície môžete vyskúšať aj svoje vedomosti.
21:00
Pozrime sa na to...
22:00
Žurnál
(magazín, Slovensko)
22:30
23:30
Téma dňa
O čom sa hovorí
00:30
Žurnál
(magazín, Slovensko)
20:00
21:00
Na cestě
(dok., Česko, 2015)
21:30
Trabantem z Austrálie do Asie - (4.) Na hranu pustiny
22:00
Příběh pražské zoo - Dokumentární film k 85. výročí pražské zoologické zahrady. Pražská zoo patří k nejlepším na světě, je čtvrtá nejoblíbenější. Její cesta k úspěchu byla dlouhá a těžká, přes porodní bolesti, válku a záplavy k dnešnímu respektu.
22:55
Matrjoški - II. (7.)
(ser., Belgie, 2005)
00:20
Zapomenuté výpravy
(dok. ser., Česko, 2005)
00:45
Chcete mě?
(magazín, Česko, 2010)
01:40
Osudové okamžiky
(dok. ser., Česko, 2002)
01:55
Zašlapané projekty
(dok. ser., 2009)
02:10
Zatopené osudy
(dok. pásmo)
02:30
Náš venkov
(Česko)
02:50
Na hranici tradic
(dok. ser., Česko, 2010)
03:15
Sabotáž
(Česko)
03:40
Babylon
(Česko)
20:30
Dominion
(akční ser., USA, 8, 2014)
21:15
Dům na konci ulice
(horor, USA/Kanada, 2012)
22:50
Valdemarův odkaz
(horor, Španělsko, 2010)
00:35
02:10
Pořádná rána
(akční, USA, 2007)
03:40
Střet impérií: Bitva o Asii
(akční, Malajzia, 2011)
21:45
Cyklistika
(sport. poř.)
23:31
23:52
Snooker
(sport. poř.)
01:33
WATTS
(sport. poř.)
01:46
03:00
21:00
BHE Stripteases
22:00
BHE Stripteases
22:13
Gold Coast Girls
23:00
BHE Stripteases
23:07
Girls On Girls Fetish Wear
00:00
Fake Taxi Ginger Coeds
01:07
Lesbian Pool Party #5
02:19
Dominated Mothers
03:36
My Grandsons Girlfriend
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k výpadku dodávky dát...

Odporúčame